NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

+7
Mr.Big Shot
LeBron
Yoker87
Mr. Striko
Strax
Jaz
Jumpman
11 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 07 2014, 12:48
HJUU takoretji.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Thu May 08 2014, 06:33
Wess ili sjebe sve ili razjebe svima mater kao veceras na primer, nema nista izmedju, stvarno steta, veceras je bas odigrao vrhunski.
Ocekivana pobeda, e sad bi bilo dobro da uzmu jednu u LA-u, bilo bi dobro odma sledecu pa onda staviti pritisak na kliperse za cetvrtu utakmicu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Thu May 08 2014, 14:34
Povrede vase jaje, a to sto ne sme da udje u reket jer se plasi zbog tetive koja je sjebana to nikom nista. Odgledajte neku utakmicu pre nego sto serete u prazno.

Sahranio nas Sefolosa, planirano je da KD i Ras odigraju kako su odigrali, ali kad se javi Sefolosa i ubaci ti 12 poena u 3. cetvrtini znas da neces daleko. Mora to pametnije u sledecoj.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Thu May 08 2014, 14:50
Ma ja sam prezadovoljan sa ovom jednom pobedom. Navijam za Kliperse i da mi je neko ponudio 1-1 posle prve dve utakmice, prihvatio bih oberucke. Verujem da bi i ti Jasmine a i sami Klipersi. U odlicnoj ste situaciji! Sve je u vasim rukama. Jeste da je Ras divljao ali ne mogu stalno igrati ovako.
Ja i dalje mislim da Klipersi prolaze. Skoro pa sam ubedjen.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Thu May 08 2014, 14:57
Naravno, tu prvu tekmu smo ih bukvalno dobili na prepad, i realno nema sanse da dobijes ekipu nakon sto cela hala proslavi MVP nagradu. Very Happy 

Ali sad ce biti zeznuto, voleo bih da Doc malo eksperimentise, pogotovo sto se tice zatvaranja Duranta, jer opet je previse ukljucen u igru (za moj ukus, naravno Very Happy ). Videcemo sta ce biti, nekako mi serija tek sad pocinje, nismo jos nista videli od Grifina, Dzamal nista specijalno, s druge strane Dzekson i Ibaka isto jos nisu pokazali sve sto znaju, s tim da je Ibaka vrlo dobro cuvao Grifina, sto se i ocekivalo. Jedva cekam tekmu sutra. Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Thu May 08 2014, 22:56
Durant je imao previse prostora i ono u prvoj cetvrtini dok je jos bilo 18/16 za Klip. Čovjek ladno pravi sou i niko ne pokusava da ga zaustavi. Lomi utakmicu i to je to. Ovi ostali su samo bili produkt lose postavke u odbrani. Posle svega i ja cu da navijam da Oklahoma ne prodje dalje i da se pojavi neka trenerova masta, jer lobsiti ne prolazi u plejofu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Sat May 10 2014, 07:28
Eto, izgubili su utakmicu zbog dva napada. Prvo ostave Vestbruka samog na trojci a onda sledeci napad Pol davi loptu, sutira trojku preko ruke i naravno promasuje. Tu se prelomila utakmica. Da se to odigralo drugacije...
Sad je veliki pritisak na Klipersima. Moraju da pobede sledecu utakmicu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Sat May 10 2014, 07:49
Redik i Dzamal izdali. Nikako da imamo tekmu gde svi odigraju solidno. Nisam usao sa preteranim ocekivanjima u ovu seriju, ali sam se ponadao posle prve tekme da ipak mozemo, no sad vec deluje da je Oklahoma preuzela momentum. Bice vrlo zeznuto u nedelju, osim ako Oklahoma ne odluci da baci tekmu kao sto smo mi bacili game 2.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Sat May 10 2014, 09:59
Ako pobede sutra, živi su, ako ne, to je u suštini to.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Sat May 10 2014, 12:49
westbrook u zivotu nije vezao ovako dve dobre utakmice..
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Sun May 11 2014, 01:31
Najveci problem je kad udju Jamal i Kolison defanzivno pre svega, mislim onako dozvoliti onom Redziju Dzeksonu da probija do kosa na polaganje bez ikakvog otpora, na basketu ulicnom bi dosla pomoc, a ne u NBA-u, lik je prosao 3-4 puta bez problema.
Drugi problem je to sto Paul nekad stvarno davi sa loptom, probija kroz blokove medjutim Westbrook Sefolosha i Ibaka odlicno stizu koliko toliko da zatvore i onda daju loptu Jamalu na 9 metara od kosa i 7-8 sekundi na satu i onda ocekujes da ce on igrom 1 na 1 posle serije driblinga da sutira preko 40%  Fan nije to ni malo fer prema njemu, Redik bratina cim neko stisne malo u odbrani, corba bude, sinoc sam primetio da su na startu krenuli sa Vestbrukom na Redik a Sefolosha na Polu, sto je po meni mnogo bolja opcija jer mi je Sefolosha vise bolji ovako kao on ball defender, nego da trci kroz 3 bloka za Redikom gde ona zivotinja Westbrook moze da isprati.
I sinoc takodje treba reci koliko je Batlera sralo u cetvrtoj cetvrtini kad je bilo najbitnije, a u prethodne dve utakmice ga nije bilo ko kurca na tv 1000, sve je ubo, i onaj Ibaka takodje, steka se po laktovima i komotno bode otvorene jumpere kao na treningu, prvi promasaj je bila ona trojka iz ugla koju je morao da uzme.
Samo odbrana odbrana i odbrana, napad nije problem ni za jednu ekipu, a Westbrook za mene MVP u ovoj seriji, sto kaze Lukic u zivotu nije vezao ovako dve jake utakmice, ali nasao je pravi trenutak kad da veze, e sad jako velik pritisak na domace, ako padnu 3-1 skoro sam siguran da ispadaju. 
I da samo da dodam koliko je Dadli promasaj i koliko ne moze da se nadje, pogotovo defanzivno, ja mislim da KD-u sine sunce kad vidi da ga Dadli cuva.
I jos nesto moram da dodam XD ja u zivotu nisam video da onoliko neko konstantno kuka kod sudija za svaki jebeni faul, i kad je bas cist faul ko kuca i onda se neko vecito nesto zali, Ibaka prvi, Westbrook ih tera u kurac 48 minuta, a Paul prenosi loptu organizuje napad i kuka kod sudija, konstantno im je u usima, au kako je namazan jebote to je strasno, verovatno top5 najpametnijih igraca u ligi. I sinoc kako je majstorski izbacio nogu na sutu za 3 poena kad ga je Redzi "faulirao", koliko to brzo razmislja, strasno.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 12 2014, 00:20
Chris Paul. Jamal Crawford. DARREN COLLISON. Dovoljno receno.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 12 2014, 00:22
Ja cu reci samo Kris Paul, ostali su pratili samo njegovu igru, od kad je stao na KD-a, sve se okrenulo, ali kakva utakmica je postala pred kraj, strasnooo  Respekt!  da mi je neko rekao da ce Paul da cuva KD-a smejao bi se, jeste ubacio ona dva bureka ali opet je to bila maestralna odbrana.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 12 2014, 00:26
jbt,ladno su ovo dobili !
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 12 2014, 02:04
koliko je glupa oklahoma, ocaj. sta oni ispustise. vestbruk koliko god da je dobru tekmu odigrao na kraju je usrao sve davljenjem lopte i ne radjenjem nicega sa njom. neverovatna staticnost igraca oklahome u napadu zadnja dva minuta i to ih je usralo. koliko je prve sralo na pocetku toliko je druge na kraju. mozda ova tekma preokrene seriju ko zna.
sabani.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Mon May 12 2014, 10:00
Rivers se ispisao po Bruksu.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Tue May 13 2014, 01:15
Sugar wrote:koliko je glupa oklahoma, ocaj. sta oni ispustise. vestbruk koliko god da je dobru tekmu odigrao na kraju je usrao sve davljenjem lopte i ne radjenjem nicega sa njom. neverovatna staticnost igraca oklahome u napadu zadnja dva minuta i to ih je usralo. koliko je prve sralo na pocetku toliko je druge na kraju. mozda ova tekma preokrene seriju ko zna.
sabani.

Volio bih da se ova tuzna ekipa raspane sa ovim PO-om i da ih ne gledam vise zajedno. Toliko je to neprirodno lose da je tuzno za gledanje.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 07:02
Pa jebote sta se upravo desilo....wooow ovo je jos veci sok od prosle utakmice, 13 razlike na 3 minuta do kraja, 7 razlike na 40 sek do kraja....lagana kradja klipersa i to pored pregledanja snimka nakon kontakta Redzi Dzeksona, dosudili su loptu oklahomi, Dok je do kraja utakmice vikao to je nasa lopta sudijama. Neverovatno jebote, Russel je potpuno sam nosio ekipu posto kd pre trojke i kontre nije mogao nista da pogodi, pojeo ga mrtvi Barns XD na kraju neverovatno da Paul namesti takvegreske, prvo sto je dozvolio da mu russ ukrade loptu, pa onda jos da ga faulira na sutu za 3 poena sto je russ naravno iskoristio i na kraju izgubio loptu nije ni uspeo da sutne na kos, kakav sok, ovakve utakmice najvise bole i lome seriju, ali ovde su sudije odradile uzasan oosao tu nema govora, eno kazu da Dok pizdi kod novinara kao blesav. Jesu sudije krive, ali klipersi nisu smeli sebe da stave u ovu poziciju i uopste dozvole ovako nesto. I jos jednom cu da dodam da je Russ mvp ove serije, pocecu da ga gotivim jos do kraja XD au jebote ne mogu da docekam sestu utakmicu da vidim odgovor klipersa, ja mislim da ce da prsti jer ce biti jako ljuti sa razlogom.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 07:08
104-97, i onda ovo. Nerealno, ja sam ostao bez teksta. Ovakvu ociglednu kradju nisam jako dugo video, sram da ih bude. A napisao sam pre neki dan da ne mogu vise da se nerviram Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 07:30


Kako ovo moze da bude njihova lopta, KAKO???



Bravo. Ja ne da obozavam ovog coveka, nego... Clap
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 07:37
Kazu da je oravilo da ako igrac ima loptu u ruci i defanzivac udari tu ruku i lopta odenapolje, nema veze sto je od Redzija, lopta ostaje kod njih u posedu, nisam to znao....a Brothers je sad dao izjavu da nisu mogli da odluce cijia je lopta, pa onda u tom slucaju ostaju pri odluci pre replaya sto je u ovom slucaju bila lopta za Oklahomu....hmm smrdi na kilometar sve ovo.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 08:53
privatna liga, može im se
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 09:24
Odvratno ljudi moji, odvratno. Jeste Polke usrao kao nikad u zivotu, ali ta lopta odlucuje seriju.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 09:32
Polke je kriv, a ne sudije. Najgori niz necijih gresaka koji sam vidio u kosarci par godina.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Wed May 14 2014, 09:50
Mr. Striko wrote:Polke je kriv, a ne sudije. Najgori niz necijih gresaka koji sam vidio u kosarci par godina.

Polke je pregledao snimak i dodelio loptu Oklahomi?
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum