NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

+10
Yoker87
Jumpman
Ol' Dirty Bastard
4evaStK
leonida
Lawson
Strax
Mr. Striko
Jaz
LeBron
14 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 16:01
Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Okcmem


Last edited by Sugar on Sun May 04 2014, 13:17; edited 7 times in total
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 18:19
Verujem da igracima Oklahome nije bilo bas svejedno kada su culi rezultat utakmice Memfis-Dalas. Ovde ce da prsti. Very Happy
Ne treba trositi reci na Durantulu. Pokazao je ko je i sta je ove sezone i po mom misljenju, nema dileme oko toga kome ide MVP nagrada. Zasluzio je apsolutno. Sve je lakse kada imas takvog igraca koji moze sam da preokrene svaku utakmicu. Prosle godine ih je Memfis silovao ali nisu imali Vestbruka. Ibaka je u toj seriji nestao i uglavnom je fokus odbrane bio na Durentu. A znamo kakav je fokus odbrane Memfisa. Sada je Rasel tu i sta god ljudi mislili o njemu on je masina. Koliko je Durent bitan za ovu ekipu, toliko je i Ras. On daje tempo igri Oklahome. Rasel ce odvlaciti odbranu Memfisa sa Kevina i to ce Kevinu puno olaksati posao u napadu. Ista stvar i sa Ibakom. Ibaka ne moze da iznese ulogu drugog igraca u sampionskoj ekipi ali treceg svakako moze. Ibaka je uzasno vazan u ovoj seriji. Ako uspe makar da uspori onog ludaka Rendolfa, bice Oklahomi puno lakse.
Memfis jeste sedmi ali su u puno boljoj formi nego sto bi se dalo pretpostaviti. Pocetak sezone im je bio los ali su uspeli da se vrate. U direktnim duelima sa Dalasom i Finiksom su pokazali da su najbolji u tom krugu. Rendolf igra dobro, Gasol igra dobro, Konli jedan od najboljih plejeva u ligi ove godine. Nije top tier PG ali je jedan od najboljih.
Nisu vise ni suterski tako losa ekipa. Ima ljudi koji mogu da pogode, prvenstveno Konli i Majk Miler ciji odlazak iz Majamija ja ne mogu da prezalim. Na spoljnim pozicijama imaju odlicne odbrambene igrace i napravice pakao od serije, tako mi deluje. Very Happy


Prognoza: Jos jednom, ovde ce da puca i ja bas imam poteskoca u prognozi pobednika. Jeste da je Oklahoma imala 4:0 ove sezone ali Memfis je podigao nivo igre i to nije ekipa koju je Oklahoma dobila 4:0. Mada, mozda ih ja i precenjujem.
Ali ‘ajde. Neka bude 4:2 za Oklahomu uz jako neizvesne utakmice. Prvenstveno zbog Durenta i zato sto su kompletni.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 18:27
ne mogu da verujem da si ti i dalje ubedjen da je rasel bitan za OKC koliko i durant Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies 536696734 
4:3 za memfis
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 18:32
Ja mislim da se videlo se prosle godine protiv Memfisa u plejofu. Ne kazem da je Rasel bolji ili tako nesto ali da je za ovu koncepciju igre bitan koliko i Durent. Ibaka nije mogao nista bez Vestbruka. Durant je bio i prva i druga i treca opcija. Ovako, kada je tu Vestbruk, ima jos neko pored Kevina i da probije i da doda. To sto su oni igrali bez Vestbruka dobro ove godine dok je bio povredjen ja ne uzimam za neki uzorak. Ovo je plejof ipak.
Dobro, mozda i preterujem kada ga izjednacavam sa KD-em ali bez njega nemaju NIKAKVE sanse.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 19:11
Druga serija po zanimljivost, uvek igraju vrhunske tekme, i ako negde moze da padne upset u prvoj rundi (iskljucujem Brooklyn, posto mislim da su oni svima favorit protiv Raptorsa) onda je to ovde. Voleo bih da prodje Memphis, ali Durant je previse uradio ove sezone da bi ispao u prvom krugu.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 19:31
Memfis je uvijek interesantan u PO, pa se nadam da ce i ove godine to da dokaze. A sigurno mi nece biti zao ako Oklahoma ispadne i naravno da navijam za to.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 18 2014, 19:33
Ajmo Zek, uradi ono što si uradio Sparsima pre par godina!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Sun Apr 20 2014, 16:36
Odgledao sam snimak. Tacno ih je presekao 5. faul Rendolfa, da nije do toga doslo ko zna sta bi bilo do kraja. Ali ovako mi deluje da Memfis nema sta da trazi, mada sam to mislio i prosle sezone kad su pukli prve dve. Very Happy Ibaka se bas bio razleteo po terenu, a KD u standardnom izdanju. Vestbruk je standardno bio glavni krivac za povratak Memfisa u 3. cetvrtini, ne mogu oni nista da osvoje dok imaju njega u timu i tacka.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 05:14
Ja ne znam sta drugo da kazem osim da ponovim da bi ovi bili 10 puta jaci tim da nemaju Vestbruka. Ali Memfis je bio odlican zaista, zasluzili su pobedu.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 09:15
Ovi ako ispadnu od MEM, ide malo Westbrook za Rondo-a i fillere...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 09:45
http://www.nba.com/video/channels/tnt_overtime/2014/04/22/20140422-inside-chuck-on-westbrook.nba

Clap
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 12:14
Luda utakmica, debeli Zach ih je razbijao u svim važnim napadima. Mislim da bi ovaj tim OKC-a bio šampion, mora da ima jednog takvog igrača, koji će pod košem preuzeti odgovornost. 
KD dosta izgubljen sinoć, naročito u prvom poluvremnu, a Westbrook je bio dobar. Previše ga nipodaštavate, OKC bez njega je klasični Melov New York.  Smile
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 12:30
leonida wrote:Previše ga nipodaštavate, OKC bez njega je klasični Melov New York.  Smile

Sa ovim se ne bih slozio, ni blizu New Yorka ne bi bili. Westbrook je bio povredjen veliki deo sezone a OKC je i dalje bio dobar tako da po meni Westbrook nije veliki faktor u toj ekipi i ja licno bi ga trade-ovao...

First, they are 22-8 in games that Reggie Jackson has started at point guard.

Second, they are 26-9 in games that Russell Westbrook has started.

Evo i rekorda...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 13:07
Videli smo koliko je ta Oklahoma dobra prosle sezone u plejofu kad im je Memfis odrzao kosarkasku lekciju.
Po meni nikako nisu bolji bez Westbrooka, regularna sezona je jedno, PO kosarka je skroz druga liga, bez njega nikad nece nista osvojiti, a nece ni sa njim, tako da je jedina opcija trejd jer mislim da Westbrook dosta vredi.
Sta bi KD sa ostalim role igracima mogao da uradi protiv jednog Heat-a ili Indijane? A o Sparsima da ne pricam. 
Ne moze KD vecito da bude neka zrtva i da ga Westbrook "GUSI", takve gluposti me ne zanimaju, kad su Shek i Kobi uspeli da se nadju na pola puta makar za tri pit, mogu i ovi, ne poredim ih direktno naravno, nego ovako posto mi se cini da su i jedan i drugi Alpha muzjaci.
Niko ne upire prstom na onu prevaru Skota Bruksa, inace jako velik trener.
Koji crni redzi dzekson  Laughing  u Evropi bi jedva mogao da bude startni plej. 
I jedan i drugi su krivi, uzeti 58 suteva a pogoditi samo 23, i opet je utakmica bila neizvesna.
I dalje mislim da Oklahoma prolazi, ali stvarno su momci iz Memfisa vrhunski odigrali.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 14:12
Ne znam, meni je taj Westbrook teska prevara od igraca. Ne bi mi bio toliko los da igra SG ali on plej nije, kao ni vecina danasnjih PG-ova al to je druga prica.Ne mislim da je on glavni krivac sto OKC ne osvaja, ali za jednog pleja on uzima previse suteva. Ne mogu se on i Durant porediti po broju uzetih suteva kad se zna sta je posao pleja. A sto se Dzeksona tice naravno da nisam mislio da on bude prvi plej, on je jedna prava zamena, nego sam ga uzeo za poredjenje sa Raselom...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 14:25
Vestbruk se prosle sezone povredio tacno pred plej-of, tesko je promeniti ceo gameplan u tako kratkom vremenskom roku. Ali evo, i ove godine im Memfis drzi lekciju, ali sa Vestbrukom awesome
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 15:19
Jaz wrote:Vestbruk se prosle sezone povredio tacno pred plej-of, tesko je promeniti ceo gameplan u tako kratkom vremenskom roku.

ovo ja pricam od tada ali ljude izgleda boli kurac ili ne shvataju, ne znam XD voleo bi da stavi sad redzija da krene utakmicu a rasel da bude izmena pa da se vidi realno stanje stvari.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Tue Apr 22 2014, 17:59
Pa ja ih cisto podsecam.

Za ovaj drugi deo, +1
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 25 2014, 05:08
Odlican Memfis, odlican.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Fri Apr 25 2014, 18:34
Hhahahaa pa sjajno je ovo  Respekt!  Respekt!  najbolji inside trax od kad su uveli ovo.



Inace i najbolja serija u ovoj prvoj rundi, svaka utakmica je bila zivi pakao.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Sun Apr 27 2014, 06:42
Dzekson MVP!  Bananaa  Cool
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Sun Apr 27 2014, 11:09
Pricaju ljudi da je Jackson video diskusiju na ovom forumu od pre par dana, pa mu je dokurcilo...
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Sun Apr 27 2014, 11:12
Jackson > Westbrook Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Sun Apr 27 2014, 11:54
West wrote:Pricaju ljudi da je Jackson video diskusiju na ovom forumu od pre par dana, pa mu je dokurcilo...

Some say... Very Happy


steta zbog ovog poraza,da je Memfis dobio utakmicu,imali bi velike sanse za prolaz..ovako ce biti tesko,ne nemoguce,ali tesko
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Sun Apr 27 2014, 12:42
provukli se cigansture
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum