NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

+10
Yoker87
Jumpman
Ol' Dirty Bastard
4evaStK
leonida
Lawson
Strax
Mr. Striko
Jaz
LeBron
14 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 06:10
Uh uh uh ovo je provlacenje u velikom stilu Very Happy
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 06:12
Zasluzeno Memphis iako je falila desetinka da OKC uzme pobjedu
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 10:37
Ajmo Medvedi, još jedna  Yey
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:16
KD-clutch. Uvek u plejofu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:25
?
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:37
Ma razbija. Kao i prosle godine protiv Memfisa.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:40
Jel moguce da ti tog Vestbruka toliko volis da ne vidis koje je on zlo za Duranta?
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:44
Ne volim ja toliko Vestbruka nego se ni ne spominje koliko Durant promasuje i igra losije.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:51
Treba da vidis lopte koje Durant dobija, uglavnom od Vestbruka u poslednjim sekundama napada. Ja koliko sam gledao ovu seriju (sve tekme koje su isle pre Klipersa, uglavnom 4. cetvrtine i produzeci) to nije licilo ni na sta. Ovaj ne moze da udje u bilo kakav ritam u kom je bio u toku reg. dela sezone. Bice mi drago ako ih Memfis dobije, i nadam se da ce to da im otvori oci, jer zelim da gledam jos duela LeBron - Durant u finalima.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:53
Ma Vestbruk je uzasan. Uzasan! To sto on radi sa sutiranjem trojki i izgubljenim loptama je za zatvor. Ja ne kazem nista suprotno od toga.
Ali ni Durent nije puno bolji. I ne moze se Durentova losa igra svaliti na Vestbruka.
Bar u te 2 utakmice sto sam ja gledao.


Last edited by LeBron on Wed Apr 30 2014, 11:57; edited 1 time in total
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 11:53
za sledecu utakmicu,kvota na X - 2.50
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 12:00
LeBron wrote:Ma Vestbruk je uzasan. Uzasan! To sto on radi sa sutiranjem trojki i izgubljenim loptama je za zatvor. Ja ne kazem nista suprotno od toga.
Ali ni Durent nije puno bolji. I ne moze se Durentova losa igra svaliti na Vestbruka.
Bar u te 2 utakmice sto sam ja gledao.

Fair enough.

Meni se samo cini da je i Durantu polako dosta Vestbruka, mozda i lupam, ali nekako nije to to.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 12:05
a mozda je i Toni Alen odlican odbrambeni igrac
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 12:08
Ma Toni Alen nije onaj igrac od pre par godina.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 12:13
Pazite koji su to procenti suta njih dvojice.

G1: RW 8/19, KD 13/25
G2: RW 11/28, KD 12/28
G3: RW 9/26, 10/27
G4: RW 6/24, KD 5/21
G5: RW 10/31, KD 10/24

Osim u prvoj utakmici, ovo je nenormalno. Dva igraca koja toliko imaju loptu u rukama ne mogu da ukljuce ostatak ekipe. Pa pogledajte sta je LeBron radio protiv Indijane prosle godine. A Indijana je igrala odbranu mozda i jacu od Memfisa sada.
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 12:44
Nisu toliko Russell i KD krivi koliko je kriv Brooks. 
Šta on igra u ovoj seriji? Ne znam da li shvata da je ovo PO?! Ako gledate akcije OKC, skroz bez ideje, bez kreacije, sa long range sutevima i nekim mizernim skokovima. Imaju sreću što je na drugoj strani Marc Gasol, inače da Medvedi imaju iole pristojnijeg centra ovo bi otišlo u 0-4 i to sa 15+ u svakoj utakmici. 
Jebote, kakav si ti to trener ako odlučiš "dajte loptu KD-u pa neka on vidi kako će da završava" u onom poslednjem napadu?
Šta radi sa Russellom? Zašto ga pusta da onako divlja?! 
Uopšte nema ofanzivnu strukturu.
Brooks je bio odličan trener u onom stadijumu kada se ekipa razvijala, ali vidi se da nije šampionski trener i ne može od njih da napravi šampione. Ekipa ga je prerasla.

Videćemo šta će biti u game 6, ako KD izadje iz svoje glave i u toj biti ili ne biti, utakmica sezone meču, možda uspe da sam pobedi Medvede. Ali, biće jako teško.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 13:30
Cekaj, tebi je Marc Gasol los igrac?
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 13:48
leonida wrote:Nisu toliko Russell i KD krivi koliko je kriv Brooks. 
Šta on igra u ovoj seriji? Ne znam da li shvata da je ovo PO?! Ako gledate akcije OKC, skroz bez ideje, bez kreacije, sa long range sutevima i nekim mizernim skokovima. Imaju sreću što je na drugoj strani Marc Gasol, inače da Medvedi imaju iole pristojnijeg centra ovo bi otišlo u 0-4 i to sa 15+ u svakoj utakmici. 
Jebote, kakav si ti to trener ako odlučiš "dajte loptu KD-u pa neka on vidi kako će da završava" u onom poslednjem napadu?
Šta radi sa Russellom? Zašto ga pusta da onako divlja?! 
Uopšte nema ofanzivnu strukturu.
Brooks je bio odličan trener u onom stadijumu kada se ekipa razvijala, ali vidi se da nije šampionski trener i ne može od njih da napravi šampione. Ekipa ga je prerasla.

Videćemo šta će biti u game 6, ako KD izadje iz svoje glave i u toj biti ili ne biti, utakmica sezone meču, možda uspe da sam pobedi Medvede. Ali, biće jako teško.


Slazem se za Bruksa. On je dobar motivator ali dzabe sto ih ti motivises kada ne umes da postavis strategiju.

I mislim da preterujes sa ovom izjavom za Marca Gasola. Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 13:51
Bruks je prevarica od trenera,to je davno zakljuceno..
A Gasol je car,u top 5 centara u ligi (da ne idem jos na gore) kafa
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 14:00
Gasol je igrač odličan, a izdrogirana nula sa svojom igrom stvara nevjerovatno loš koncept u napadu.
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 20:54
Marc Gasol nije superstar centar, ne pravi razliku. 
Nisam rekao da je očaj, šta više, sjajan u defanzivi, ali on da nema ZBO-a u napadu... Videćete jednog dana kad sve ostane na njemu.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 21:00
a koji je centar danas superstar? (ako izuzmemo prehajpovanog dvajta)
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 21:09
leonida wrote:Marc Gasol nije superstar centar, ne pravi razliku. 

Znači svaki pristojan centar pravi razliku?

Čovek je po meni uz Dvajta, Nou i ovako lošu konkurenciju najbolji centar lige
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 23:42
Malo sam prenaglio sa tim izrazom "superstar", pošto danas nema izrazitog superstara u ligi.
Da ne idem u off i pričam o njegovom učinku prošle i ove regularne sezone, napomenuću samo (ne znam da li se sećate, Jaz se sigurno seća) da ga je DeAndre pojeo u 4 od 6 utakmica prošlogodišnjeg PO-a. I to onaj tadašnji DeAndre. 
Nisam želeo da pišem o njemu, ali kada ga već toliko branite, pogledajmo ga kroz ovu seriju. 
Njegovi procenti šuta su loši, uzima puno neizradjenih šuteva, post up u ove 5 utakmice jedva da postoji, u napadu ne može ništa da pokupi, a za svoje predispozicije očajno zatvara koš.
Dalje, ono što je po meni generalno glavni problem igrača koji dolaze iz evrope, i ono što ih onemogućava da od odličnih prerastu u velike igrače je njihova psiha. Pogledajte Gasolov učinak u ključnim momentima meča, konkretno, u ovoj seriji u poslednjoj četvrtini i produžetku. Njega jednostavno nema. Sinoć na 2.6 u produžetku gde ide poslednji napad OKC-a, njegovom izgubljenošću umalo su izgubili i meč. Očajno preuzimanje, gde izlazi van linije za tri na KD-a a Ibaka dole ostaje sam na Tibu i lagano pogadja iz odbojke. Njegova je sreća pa je vreme isteklo, medjutim on je tu napravio ogromnu grešku. Ne mogu sad tačno da se setim i mrzi me da tražim, ali i u trećoj utakmici u seriji on je tako dozvolio Perkinsu da pokupi odbijenu loptu i donese OKC-u produžetak. 
Dakle, on jednostavno ne može da izdominira u ovoj seriji nad jednim lažnim centrom Kendrikom. 
Njegov najveći adut u igri je dobra odbrana, ali da li je to sve zasluga njega kao pojedinca? Ne zaboravite da radi sa jednim od najboljih defanzivnih trenera lige, i da igra u timu sa Conley-em i Allenom, a u centarskom tandemu sa životinjom ZBO-om! Bilo bi zanimljivo videti ga sa nekom četvorkom tipa Ibaka u timu, i koliko bi tada centarska llinija Medveda doprinosila. Ali, penzionisaće se ZBO, vreme će pokazati koliko je Marc kvalitetan centar. 
Sada nije ni blizu top 5, čak i ovakvoj konkurenciji. On je igrač koji se odlično uklapa u sistem Memphisa i koji sebi može da dozvoli odredjeni luft koji mnogo igrača u ligi nemaju.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Wed Apr 30 2014, 23:46
Rodjaci...
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies - Page 2 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum