NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

+26
Mrakar
DW3
Corleone
wlattkouzd
Kole
Sylar
jocamelo7
Palermo
djuroue1
West
Mr.Big Shot
Sky
Strax
Jumpman
SN10
Fil Džekson
dr Hofmann
Eric Gordon
Legolas
nemanjako
Nele
LeBron
Jaz
Lawson
4evaStK
Yoker87
30 posters
Go down

Novi sampion ce biti:

13 - 46%
15 - 54%
 
Total Votes: 28
 
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 08:26
U Sparsima se na kraju samo Dankan pokazao velikim i Lenard da će jednog dana nadam se biti velik. Grinu se skupila muda, Đinobili atipično za njega ponovio ključne turnovere. Parkerova utakmica za zaborav.

Svaka čast Majamiju, zasluženo. Kad god im je trebala dobra odbrana odigrali su je tako da su jeli igrače San Antonija. A napad nije bio mnogo komplikovan - za to se pobrinuo Lebron, Vejd nešto manje i šuteri (sinoć Batije).
djuroue1
djuroue1
Posts : 28
Miami Heat

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 09:27
Is he clutch?is he?Is this enough?Is this?
Na na na na na na.
Nije bitno da li sutas trojke 25 od 35 vec da li pogadjas zadnju Razz

LeBron James!!!
Izvinjavam se ako sam video da Dzejms u 7-im utakmicama ima 0,1 ppg vise od Jordan-a xaxaxaxax a posle sinocne ce to jos malo da se popravi.

37 pts Is he clutch?
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 10:17
Nisam pisao pola sezone nista, mozda bolje i da ne napisem nista ni sad, ali hocu da navucem rage na sebe. Odmah napomena, ovo je zadnji post vezan za ovu sezonu, ne odgovaram na bilo kakve prozivke, trolanja i ostalo...
Usao sam u sezonu onako mrzovoljno, gledao poneku utakmicu, vise pratio nesto oko Davisa iz Hornetsa a za titulu sam bio 99% siguran da ide u meni najomrazeniji tim...pretpostavljate Miami.
Ionako ogorcen sto se sklapaju timovi sa najboljim igracima, oni su pokupili jos nekoliko role playera(naravno mogli su birati jer svi hoce da igraju za Heat). 
I ko da nije dovoljno to sto su ogromni favoriti(dugo nije pocela NBA sezona a da 99% ljudi pogodi ko ce osvojiti, onaj 1% je lagao sam sebe) nego im je moralo krenuti jos malo vode na mlin...
Ko ima ikakve sanse da ih pobijedi? 
Bullsi - neka za svaki slucaj Rose odmori citavu sezonu
Boston - neka rondo sjebe ruku da ne bi slucajno sta krivo krenulo
Oklahoma - pa ajde neka i westbrook obali
pa mozda LA moze da ustane iz mrtvih - neka i Bryant odmori playoff

i onda ostane polutalentovana Indiana i naravno Spursi koje nikad ne otpisujes...
Indiana naravno odigra kako moze, krvnicki, bez talenta, fizikalijama(svaka im cast), a spursi se borili isto dobro do te seste utakmice bili i bolji. Za svaki slucaju bila je tu i povreda parkera posle koje nije odigrao nijednu utakmicu kako se od njega ocekivalo(a ocekivalo se da nosi spurse).
I pored toga trebali su uzeti ovo, sami su sebi krivi, greska Popa iako se  to nikad ne bi ocekivalo ali sta je tu je...

I sada naravno pocinje slavlje, neka slave i treba, osvojili su, titula je titula. Ali ono sto mene odmah jutros ubode u oci je da se opet povlace neke paralele Jordan - James, tj cak i neki naslovi kako James polako ostavlja jordana iza ledja :O
Dozivljavam sok, mislim skupio sam snage i volje da barem odgledam 4 utakmice finala direktno iako mi se nije gledalo, jbt ili sam ja lud ili je on u tih 7 utakmica odigrao 2 i po kako dolikuje najboljem igracu svijeta...(da, on je najbolji igrac svijeta tu ne moze niko nista reci)
Fino je rekao neki dan u emisiji kod avdica gost, LeBron je DALEKO najbolji igrac danasnjice, ali samo zato sto nema konkurencije, nije na nivou Jordana, Johnsona, Birda,...
Ja ga isto smatram najboljim igracem ali mislim da u ovako osakacenoj NBA sezoni(playoffu), pogotovu finalu morao dosta lakse da odvede tim do titule.

I ono sto mi je najmrze u ovom trenutku je sto se u mojoj glavi mota kako bi se mogao sastaviti jos neki supertim pa da sledeca sezona bude koliko-toliko intresantna, a najgore je sto ce tako playoff postati jos gori jer necemo imati zanimljivih meceva u prvim rundama, a iznenadjenja pogotovu...

Spursi polako odlaze(mada ko zna, spursi su to ali sada stvarno mislim da je ovo njihov zadnji let...), Boston je gotov, Lakersi takodje blizu kraja. Odlaze stare generacije a sa njima polako i moja zelja da gledam NBA, mada ko zna mozda se pojavi neki mladi tim pun energije(kao hornetsi 07/08) pa mi probude zelju za gledanjem opet, ovako pratim Hornetse pomalo a ostatak ko zna...

Toliko od mene, neka rage, trolanje, prozivanje i ostala zla forumaskog svijeta pocnu. Cujemo se oko drafta Smile
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 10:23
Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 1770563824
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 11:16
Bravo za Miami, najviše su pokazali ove sezone i zaslužili su naslov. Bilo im je jako tijesno u 6. utakmici ali Ray Bog to riješio, znate kako se kaže, sreća prati hrabre. Indiana im je bila vrlo neugodan matchup pogotovo zbog njihove grube igre i strašne obrane, ali i njih su prošli. Protiv Chicaga i Milwaukeea nisu imali previše briga. Ovu seriju nisam previše gledao, ali znam da je bilo puno osporavanja LeBronove igre, na što je on odgovorio na najbolji mogući način u zadnje 2 utakmice. Wade ima problema s koljenom ali je uvijek bio dobar u važnim utakmicama. Bosh ispod svoje razine tokom cijelog playoffa, ali u 6. sa one 2 sjajne blokade na Parkeru i Greenu ispao herojem. Neka LeBron digne spomenik Rayu negdje, da nije bilo njega sad bi čitali komentare kako je LeBron luzer. Ako osvoji i sljedeće sezone naslov i MVP finala, on meni dolazi odmah iza Jordana za najbolje igrače svih vremena. 

Stvarno sjajna sezona, najbolja momčad je zasluženo osvojila naslov, ali pazite se Heatovci, sljedeće sezone Warriorsi idu po naslov. kafa
Barem je za tjedan dana NBA Draft pa free agency i Eurobasket, nadam se da će brzo proći ta 4 mjeseca da opet uživamo u čarima ove igre.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 11:31
   Plakao Administrator nas ili ne plakao nesto ti je istina blizu ove priče....ne mogu protiv Jamesa da pričam, jer je to protiv mojih shvatanja kosarke...koliko god bilo ili ovako ili onako, čovjek koji igra i centra i pleja moze da bude samo magija. Toliko trojki , asistencija i skokova, a za svo vrijeme igrao i na Parkera i na Timija....mašina je i tačka. Morao je da slusa lose savjete Spolestre, da zatvara Dvejnove rupe, da trpi batine, da se folira, da trpi uvrede i da bude kurva za sve. Svi su nešto povrjedjeni, svi su nesto nervozni, los im je dan, a on ne smije ništa...???
   Sto se mene tiče i moga utiska Majami nije trebao ni Indijanu da prodje...bolji tim su bili momci iz Indijane i kompletniji. San Antoniju je hvalio full Parker i sve bi bilo ok danas...uzeli bi titulu sigurno. Ginobili je uvijek bio nekako čudan i sklon ovakvim stvarima. On jedino i funkcionise kako treba sa Parkerom. Opet kazem San Antonio je nezasluzeno izgubio ovo finale i mnogo su bili , pa makar da kazem organizovaniji i ljepsi za gledati od Majamija. Ovo skupljanje zvijezda mi je uvijek bilo ruzno i nikad nije funkcionisalo nekako tečno niti u jednom sportu, pa ni u NBA. Super trojka bih volio da se raspadne makar zbog drazi i zadovoljstva pracenja lige. Ali eto...na kraju ako ne ni zbog čega ono zbog velikog kralja ovog sporta, titula u Majamiju. Čestitam jos jednom!.............................................................................poredjenja sa Jordanom su normalna stvar i samim tim se odaje veliko priznanje Kralju. Jordana je bilo daleko ljepse gledati ali ko je bolji pokazace vrijeme.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 12:11
jbg majami unistio ligu a plus nas i usrala ova titula izgleda:( indijana kompetniji tim sa cela 4 normalna igraca Laughing
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 12:39
Svaka cast Majamiju, najjaci su nema sta. To smo znali i na pocetku sezone, ali mi je drago sto su ih Sparsi izmucili ovih 7 utakmica. Ako Sparsi sada nisu mogli da ih zaustave, onda stvarno ne znam ko moze da ih zaustavi sledece sezone. Oklahoma ili Klipersi? Mozda ih namuce do te mere da igraju 5. meceva.

Sto se tice Jamesa, pokazao je da je trenutno najbolji kosarkas na svetu. Nepravda je sto on mora da se dokazuje iznova i iznova... Kao sto sam rekao pre nekoliko dana, posto je Majami sada osvojio LeBron nije jedini zasluzan igrac, ali da su prsli on bi bio jedini krivac. To je malo trulo, ali i ako ga ne gotivim preterano nije mi krivo sto je uzeo drugu uzasopnu titulu. Da sam NBA pratio 90-ih verovatno ni Jordana ne bih gotivio, ali ko ce ga znati...
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:13
Sugar wrote:jbg majami unistio ligu a plus nas i usrala ova titula izgleda:( indijana kompetniji tim sa cela 4 normalna igraca Laughing

ne nego sad svi trebaju da kobajagi smanje plate i u jedan tim da saberemo sve zvjezde sto su ostale i eto tako....naravno da je liga uvijek interesantnija kada su timovi ravnopravniji. Pa je li James sam dovodio Klivlend do finala? A titula je titula...ironično je reći da vas je usrala. Indijana i San Antonio su bolje ekipe sa boljim trenerima i organizovanijih 80 posto segmenata i napada i odbrane od Majamija ali nemaju Jamesa.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:15
Majami je kompletnija ekipa od Spursa vidi se iz aviona, odbrana je bila bolja u poslednje 2 utakmice (a to je bio glanvi adut Spursa), 3x vise solucija u napadu, sut sa distance jebeno perfektan, sta ocekivati..

Grin je najvise usro ako mene pitate, nezreo pristup, Popovich ga je izbacio i nije ni treba da ga ubacuje ouopste.. Lenard je odlican igrac, samo nije smeo da sutira onu trojku nakon sto je Manu pogodio, fatalna greska, morali su smiriti napad tu i obezbediti poene..
Manu, pa koji kurac covece.. 3 min do kraja njemu ispada lopta, baca prazan pas u aut, ajde da je to Grin uradio pa da shvatim, ali Ginobili jebote.. +kada dodamo one greske u prethodnoj utakmici i relativno dobra partija danas pada u vodu samo tako.. Parker neprimetan.
Dankan standardno odlicno igrao ali najveci tragicar zbog promasenog onog na kraju, vidi se da je covek pao u depresiju posle toga.. I neke odluke Popovicha su mi krajnje slumnjive.

Sta reci za Lebrona, zivotinja.. zasluzeno MVP, nema tu vise sta da se prica. Wade takodje odlican, Bosh nista nije uradio  ovoj utakmici, ali nije ni bitno. Shane car jebeni Very Happy.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:26
Mr. Striko wrote:
Sugar wrote:jbg majami unistio ligu a plus nas i usrala ova titula izgleda:( indijana kompetniji tim sa cela 4 normalna igraca Laughing

ne nego sad svi trebaju da kobajagi smanje plate i u jedan tim da saberemo sve zvjezde sto su ostale i eto tako....naravno da je liga uvijek interesantnija kada su timovi ravnopravniji. Pa je li James sam dovodio Klivlend do finala? A titula je titula...ironično je reći da vas je usrala. Indijana i San Antonio su bolje ekipe sa boljim trenerima i organizovanijih 80 posto segmenata i napada i odbrane od Majamija ali nemaju Jamesa.
tvoje misljenje, ja se ne slazem sa slovom jednim iz ovog posta. to sto ti, mrakar i vama slicni patite za nekim stvarima je izvinite, vas problem Very Happy liga nije bila ovoliko jaka negde od 2000. godine tako da pozdrav Very Happy Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 366623 Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 366623
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:32
Sve pohvale za Kinga!Drago mi je sto je opet uzeo titulu,vrlo lako on moze da stigne Jordana u tom segmentu.Fantasticno je ovo finale bilo,nisam gledao sve utakmice(zbog prve smene u skoli,jelte-.-)Ali ove sto sam gledao su za svaku pohvalu,Za sestu utakmicu,nemam sta da kazem.To se recima ne moze opisati.Sedma je bila prava ona utakmica,pravo nadmetanje.Cela je bila u egalu.James se mucio u onim uvodnim utakmicama.Kao i danas do neke polovine druge cetvrtine,(kada je imao,ako se ne varam 4 pts 1/5 fg 0 reb i 1 ast do tada),i onda BUM!Prava erupcija poena,skokova,ma svega!Kada bi to ovako gledali,za dve ipo cetvrtine je imao 33 pts 12 reb i 3 ast!I onaj clutch sut za +4 na 25 sekundi do kraja i titulu.Vejd koji se mucio kroz citav ovaj play-off,sut mu nije isao,nije mogao da predje granicu od 20 poena.Imao je i jednu seriju od 11 utakmica u nizu,sa manje od 20 poena na utakmici.U 4. utakmici finala je eksplodirao sa 32 poena,6 ukradenih i 6 skokova.U ovoj,sedmoj utakmici ponovo na nivou Wadea na kojeg smo navikli.23 poena uz 10 skokova,i sutem iz igre,malo vecim od 50%.Ne bi ovo Majami dobio da sinoc Wade nije odigrao majstorski,a da je Parker bio na svojim standardima.Sve o svemu,zasluzen repeat za Majami Respekt! Ali sledece godine se Knicksi penju na tron kafa James polako puni svoju vitrinu sa sampionskim prstenjem,i drago mi je zbog toga.Kada za 20 godina pogledamo,bice on i Jordan tu negde,po svemu.Ali ja mislim,da on moze da bude i bolji od Jordana,i da ga na kraju svoje bogate karijere zovu,najboljim u istoriji.Sve pohvale za Majami,sampione za sezonu 2012/13!Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 366623
EDIT: I da zaboravih,Tim Duncan je takva legenda,pa ovaj covek igra kao da mu je 22 godine.Sa takvom lakocom.Stvarno jedan od najboljih polu centara u istoriji ove igre,jednostavno,doktor.Green je verovatno izgoreo u prevelikoj zelji da se pokaze u ovoj poslednjoj odlucujucoj utakmici,1/15 sut iz igre,koliko vec,sto je previse,previse je.


Last edited by Michael Jordan 23 on Fri Jun 21 2013, 13:35; edited 1 time in total
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:33
Na sreću uzeta titula,ništa drugo mi trenutno ne pada na pamet.Nije nam suđeno bilo i to se vidjelo u Game 6,ne čestitam nikome na tituli.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:35
Mozes meni da cestitas.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:37
Mr. Striko wrote:
   Plakao Administrator nas ili ne plakao nesto ti je istina blizu ove priče....ne mogu protiv Jamesa da pričam, jer je to protiv mojih shvatanja kosarke...koliko god bilo ili ovako ili onako, čovjek koji igra i centra i pleja moze da bude samo magija. Toliko trojki , asistencija i skokova, a za svo vrijeme igrao i na Parkera i na Timija....mašina je i tačka. Morao je da slusa lose savjete Spolestre, da zatvara Dvejnove rupe, da trpi batine, da se folira, da trpi uvrede i da bude kurva za sve. Svi su nešto povrjedjeni, svi su nesto nervozni, los im je dan, a on ne smije ništa...???
   Sto se mene tiče i moga utiska Majami nije trebao ni Indijanu da prodje...bolji tim su bili momci iz Indijane i kompletniji. San Antoniju je hvalio full Parker i sve bi bilo ok danas...uzeli bi titulu sigurno. Ginobili je uvijek bio nekako čudan i sklon ovakvim stvarima. On jedino i funkcionise kako treba sa Parkerom. Opet kazem San Antonio je nezasluzeno izgubio ovo finale i mnogo su bili , pa makar da kazem organizovaniji i ljepsi za gledati od Majamija. Ovo skupljanje zvijezda mi je uvijek bilo ruzno i nikad nije funkcionisalo nekako tečno niti u jednom sportu, pa ni u NBA. Super trojka bih volio da se raspadne makar zbog drazi i zadovoljstva pracenja lige. Ali eto...na kraju ako ne ni zbog čega ono zbog velikog kralja ovog sporta, titula u Majamiju. Čestitam jos jednom!.

Slazem se sa Strikom u potpunosti. Dzejms je zverina, i ipak je ovo njihova sezona od pocetka do kraja. Povrede su ih mahom zaobisle. Ova Vejdova ne znam kakva je, ali s obzirom da je odigrao ceo plejof, ispada da nije preozbiljna cim je lecenje moglo da se odlozi toliko, ali videcemo... Sve u svemu ma koliko mi Majami bio antipatican uopste mi nije krivo sto su uzeli titulu. Jednostavno, iskoristili su svoje prednosti u ovom trenutku i to je to. Sledece sezone ce morati mnogo vise da se potrude da odbrane titulu, jer ocekujem da Cikago bude mnooogo jaci, zatim Indijana sigurno nece biti losija, cak sta vise... Tako da ce biti dosta zanimljivo na istoku. A za sada su zasluzeno prvi. Smile
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:40
Jaz wrote:Mozes meni da cestitas.

Ako ćeš da mi se sagneš.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 13:42
Sugar wrote:
Mr. Striko wrote:
Sugar wrote:jbg majami unistio ligu a plus nas i usrala ova titula izgleda:( indijana kompetniji tim sa cela 4 normalna igraca Laughing

ne nego sad svi trebaju da kobajagi smanje plate i u jedan tim da saberemo sve zvjezde sto su ostale i eto tako....naravno da je liga uvijek interesantnija kada su timovi ravnopravniji. Pa je li James sam dovodio Klivlend do finala? A titula je titula...ironično je reći da vas je usrala. Indijana i San Antonio su bolje ekipe sa boljim trenerima i organizovanijih 80 posto segmenata i napada i odbrane od Majamija ali nemaju Jamesa.
tvoje misljenje, ja se ne slazem sa slovom jednim iz ovog posta. to sto ti, mrakar i vama slicni patite za nekim stvarima je izvinite, vas problem Very Happy liga nije bila ovoliko jaka negde od 2000. godine tako da pozdrav Very Happy Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 366623 Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 366623
i ne trazim da se slazeš sa mojim mišljenjem...tu smo da ih djelimo...jedino mi se ne svidja sto te boli, pa vrijedjaš...ja ne patim ni za čim pogotovo ne za sportskim dogadjajem. Seriju sam gledao krajnje rasterećen, jer ne igra ni jedan moj favorit. Kao sto sam vise puta rekao tuzno bi bilo da jedan takav igrač kao James ne osvoji titulu makar zbog svih ovih vagonjara sto su naprasno zbog njega počeli da navijaju za Majami. I još jedna konstatacija čisto reda radi da zaključim...sva sportska štampa i el.mediji jutros su imali slične neke zaključke kao i svi malo stručniji kosarkaski stručnjaci koji ovaj sport prate objektivno... slozni su u jednom da Majami nije bio ni bolji ni gori od Indijane, a ni od San Antonia u ovogodišnjem PO-u. To je ljepota ovoga sporta i NBA lige, da i pored svih slaganja i stimanja plata i zvjezda nije lako osvojiti titulu. Eto dovoljan razlog da ih i dalje gledamo.
djuroue1
djuroue1
Posts : 28
Miami Heat

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 14:46
Glupi Miami
Eric Gordon
Eric Gordon
Posts : 184
Age : 39
Location : Mordor
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 16:59
Čestitke Majamiju i navijačima, ipak su preokrenuli. Clap Lebron me je donekle razuvjerio, ali opet...
Ne mogu da se otmem utisku da je više San Antonio izgubio nego što je Majami osvojio ovaj pehar.
Đinobili... Facepalm  :S
Fil Džekson
Fil Džekson
Posts : 23
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 17:12
Mislio sam da sačekam reprizu danas na SK ali će ona ići tek sutra. Nisam odoleo da ne pogledam rezultat Very Happy 

Čestitke Majamiju u svakom slučaju.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 17:50
Cestitke Majamiju na osvojenoj tituli! Respect Ne mogu mnogo toga da pricam o finalnoj seriji jer nisam mogao kao covek da odgledam ni dve cele utakmice ali mi je drago da je finale bilo manje vise izjednaceno i da su na kraju neke nijanse presudile... Moglo je biti i u korist Spursa, ali eto spletom okolnosti onaj cika sa brojem 34 na dresu je pogodio onaj najvazniji sut u 6. utakmici koji je po meni na kraju i presudio pitanje pobednika finala. Wink
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 19:59
Cestitam! Respect
DW3
DW3
Posts : 40
Age : 28
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 21:25
Jes' Bosh bio bez poena, ali ne verujem da bismo dobili bez njega u odbrani, ipak je sjajno igrao tu. I dalje se ne zaboravlja kako nas je iščupao skokovima i blokadama u šestoj Winner
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 22:09
koja kolicina izrkavanja Very Happy
http://vimeo.com/68845129
klip lagano moze da se zove P.U.M.P.A.J.
djuroue1
djuroue1
Posts : 28
Miami Heat

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Fri Jun 21 2013, 22:12
djuroue1 wrote:Glupi Miami
Sta je ovo koji kurac?
Gde je moj post?
Ko je ovo napisao?
Sponsored content

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 12 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum