NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

+14
Legolas
West
4evaStK
Michael Jordan 23
nemanjako
Sky
LeBron
dr Hofmann
Yoker87
D.Rose25
Mr. Striko
Strax
jocamelo7
Jaz
18 posters
Go down

Ko dobija seriju?

10 - 53%
9 - 47%
 
Total Votes: 19
 
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri May 03 2013, 22:25
Sad ce Cope da izdominira New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 801135
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 03:44
kakva tekma jebote. pa da je rondo ziv, ne bi njujork dve pobede ovde video.
Corleone
Corleone
Posts : 2071
Age : 27
Location : Kraljevo
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 03:51
Sugar wrote:kakva tekma jebote. pa da je rondo ziv, ne bi njujork dve pobede ovde video.
!!!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 08:21
Čas igraju bolje bez Ronda, čas im je neophodan. Odlučite se.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 09:28
Konacno je gotovo.
Prosli su Niksi ali sa ovakvom igrom ne znam sta ce moci da urade dalje. Kada im ne ide sut, jedva prebace 80 poena. Sreca njihova je bila sto Boston ne moze ubaci nista pa nisu mogli da ih prestignu u ove cetiri utakmice koje su dobili. Melo i Smit siluju puno. Razumeo bih da oni uzmu 20 suteva(35 u Melovom slucaju) ali da makar 70% budu otvoreni sutevi ili nesto iz izradjene 1 na 1 akcije. Ali oni uzmu po desetak suteva preko ruke. Totalna nelogicnost i kretenizam. Ni to kruzenje lopte koje ih je krasilo cele sezone nije postojalo. Da su ovako igrali protiv Majamija, ne bi prebacili 80 poena nikad i pala bi lagana metla. Moraju da se poprave ozbiljno.
Sada ih ceka serija protiv Indijane. Verovatno ce biti ista kao i ova, nadam se i slicnom rezultatu.

Boston je odigrao koliko je mogao u ovom trenutku. Sada stvarno mislim da je vreme za rebuilding. Dosta su cekali. Dobili su Grina ove sezone i mislim da imaju lepu podlogu za novi tim sa njim i Rondom. Tesko je jako rastati se od Garneta i Pirsa, ali mislim da je to neophodno u ovom trenutku. No, ne verujem da ce se to desiti. Verovatno ce ih ostaviti i to ce biti jos dve godine ovakvog mucenja.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 11:16
Igra Boston dosta dobru odbranu, lemali su nas koliko sam video i upasivili protok lopte. Previše izolacije za Mela, a on je pogađao promenljivo.
Sa druge strane, ni mi nismo ostali dužni, istukli smo Pirsa.

Nije definitivno Boston ekipa protiv koje ćeš se naigrati... tačnije, nijedna Plej-of ekipa ti neće dozvoliti blistavu igru. Očekujem isto fajt protiv Indijane, a onda sa Majamijem šta Bog da. Imamo širinu i možemo jako dobro da im pariramo.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 12:49
prodjite vi indijanu prvo.
Palermo
Palermo
Posts : 149
Location : Srbija
New York Knicks

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 12:55
Slažem se, daleko je do Miamia, prvo da rešimo Indianu. Ali, ni Miami nema unapred obezbeđeno mesto u finalu.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 04 2013, 13:57
Kao sto sam i prognozirao 4-2. Jbg , ne moze se osvojiti titula ako nemozes dati 90 poena po tekmi. Sve u svemu nadam se dobrom prelaznom roku.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun May 05 2013, 11:09
New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Nykbos
Sponsored content

New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 3 Empty Re: New York Knicks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum