NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

+13
SN10
D.Rose25
dr Hofmann
Nele
Yoker87
kvozi
Michael Jordan 23
Sky
Strax
nemanjako
Fuckam
GeorgeGeorgiev
Jumpman
17 posters
Go down

Ko dobija seriju?

12 - 57%
9 - 43%
 
Total Votes: 21
 
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 15:01
a tvitovi juce bili zanimljiviji nego utakmica realno Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 15:14
Tekma je bila uzasna, al smara brate, sve vreme samo o tome pricaju i pisu. A on kao da je izmislio toplu vodu sa tim sta je pisao u tvitovima. Barem nece dugo trajati kako izgleda...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 15:55
Pa to su ti novinari, sta je on kriv tu, sta ne sme da tvituje, jel on kriv sto ne moze da mrdne iz kuce?
Nego ovi retardirani novinari su napravili vecu pricu od Kobijevih tvitova nego o utakmici, a to je i on juce video i rekao da je zavrsio sa tvitovanjem i da ce biti sa svojim saigracima.

Kobe Bryant ‏@kobebryant 14h
I see my tweeting during the game is being talked about as much as the game itself. Not my intention , just bored as I guess #notagain

neverovatno koliku moc on ima San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 877120 drzi taj LA u saci lagano, cak su i novinari smarali D'Antonija na postgame-u o Kobijevim tvitovima Facepalm i onda kad je D'Antoni rekao da je to sve lepo sto on radi, ali da je on u ovom trenutku samo FAN, svi su se nesto uvredili Facepalm sta je trebao da kaze, da je Kobi bog, sta Ne znam kod mene je dobio samo jos vise respekta.
Novinari su cudo, mene je na primer iznerviralo kad je Dzenings rekao da ce dobiti Heat u 6 meceva pa kad su svi namestili buku od te izjave, PA STA?? Facepalm Facepalm sta je trebao da kaze? a ne ne, oticemo tamo, razvalice nam cmarove LeBron i drugovi i dobicemo metlu u bulju Ne znam naravno da ce reci da ce pobediti, to je i Redzi Miler rekao sinoc tokom prenosa ako se ne varam.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 16:27
Znam Kuzmo da su to novinari, ali smara jako. I kazem da tvitovi nisu bili nista posebno a ispade da je imislio toplu vodu zbog tih idiota. Evo i njega samog je smorilo, zna i on koji su to debili. Clap
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Mon Apr 22 2013, 17:04
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Tue Apr 23 2013, 09:37
Manu se povampirio kao u svakom playoff-u i to mi se svidja a nema ko da ga zadrzi Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Thu Apr 25 2013, 06:13
Jos jedna lagana za Spurse, jednostavno nemamo sta da trazimo ovde.
I ponovo, osim Howarda i Stiva Blejka, niko ne moze nista da uradi, a sad se i Blejk nesto povredio, Nash je jedva nekako trcao, vidi se da je povredjen ali nije hteo da odustane, i ja licno nisam siguran da li je on jos sposoban za 2 godine da odigra, posto je vec ovo sad jako bolno za gledanje.
Manu i Boner su nas sahranili standardno, Leonard je takodje fantasticno odigrao i Parker u trecoj cetvrtini 12 vezanih poena postigao kafa
A tek sad posle plejofa sledi show sa ovim Howardom i njegovom odlukom, ceka nas dugoooo dugo leto...

evo update Blejkove povrede:

‏@EricPincus
So Steve Blake is out with a strained hamstring - no not Nash - Blake - him too
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Thu Apr 25 2013, 12:22
koja sprdnja. parker i dankan i ne treba da igraju bukvalno i ovako igraju sa 40% a dominiraju. kori dzozef jebote Laughing pa on, met boner i jos ti neki padavicari, nece ni priblizno igrati ovoliko minuta kad san antonio prodje lejkerse Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Thu Apr 25 2013, 22:03
Lakers just announced Steve Blake (hamstring) out indefinitely and Steve Nash (hip/hamstring) & Jodie Meeks (ankle) doubtful for Game 3


jebote pa jel moguce ovo?? Facepalm Facepalm koliko povreda ove sezone jebote pa ovo nema nigde, povucite i Gasola i Dwighta ove preostale dve utakmice inace ce se i oni povrediti Facepalm Facepalm
jebeno neverovatno.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Thu Apr 25 2013, 22:24
mislim da je vreme da Morris zasija i zabije 30 poena

no to na stranu,zao mi je zbog svega sto im se izdesavalo San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 703241
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Fri Apr 26 2013, 23:15
A kec i dvojka za veceras ce biti Darius Moris i Andrew Guedlock Respekt! Respekt! Respekt!
Ko je bre taj Toni Parker?? GOTOV JE VECERAS Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Thu May 02 2013, 17:25
San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Saslal
Sponsored content

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum