NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boston Celtics

+27
Nele
jocamelo7
SrbijaDoTokija
valderrama
Legolas
Jumpman
andelob
Komsija
Lawson
West
Jaz
Yoker87
Vuk91
Gogsii
LeBron
4evaStK
Sky
Cartman
shonjo
MJ23
Kevin Durant
Michael Jordan 23
johnny24
grozda 3
nellepb
Mrakar
SN10
31 posters
Go down
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Wed Jun 03 2015, 09:00
Jeste Laki. On se te sezone ozbiljno povredio na jednoj utakmici.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sat Sep 26 2015, 14:30
Boston Celtics - Page 9 HOOPSBACK
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sun Oct 25 2015, 10:27
Ovo je sigurna playoff ekipa po mom misljenju. Prosle godine nisu imali Ajzeu do samog kraja, sada je on tu od pocetka. Dovedeni su Amir Johnson i David Lee i ta unutrasnja linija Lee-Johnson-Sullinger-Zeller-Olynyk izgleda dosta dobro. Sullinger izgleda bolje nego ikada, nije vise onako debeo i mislim da bi trebalo da bude bolji nego prethodnih sezona. Pogotovo zato sto je sada rastereceniji. Nece vise uzimati onoliko suteva(dosta losih) i trebalo bi da bude efkiasniji. Amir Johnson je jako zahvalan igrac, igra solidnu odbranu i dobrom postotku moze da pogodi neke suteve sa poludistance. Ako David Lee nastavi da igra onim ritmom iz finala bice vrhunsko pojacanje. Falio im je jedan ovakav igrac, visoki koji ume da razigra saigrace sa posta.
Ocekujem da Smart startuje a da Ajzea ulazi sa klupe. To je OK, Ajzea ce opet da trpa i imace dosta slobode u igri. Nadam se da ce Smart napredovati i da ce unaprediti sut pre svega, jako mu to fali.
Imaju dosta dobar backcourt, Bradley-Smart-Thomas-Turner. To uz onaj frontcourt cini dve jako dobre postave. I to im je najveca prednost. Imaju dve petorke i to na Istoku sigurno garantuje plejof i oko 45 pobeda.
Ova igra sa dubokom klupom odgovara Stivensu i mislim da ce on tek sada da pokaze kakav je trener. On je MOZDA i najbolji trener u ligi. Ja ga jako cenim i on ce opet da napravi i bolji rezultat od ocekivanog sa ovom ekipom. Ako Ejndz opet ne resi da oslabi ekipu...
U svakom slucaju, ovo ce izuzetno zanimljiva ekipa za gledanje. I ove i narednih sezona. Mislim da oni samo mogu napred. Imaju dosta asset-a u vidu pikova i mogu se pojacati i preko drafta i preko free agency-a a ja se nadam i preko nekog trejda ove sezone. Citaj Cousins. awesome
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Mon Oct 26 2015, 23:33
Zaboravio si da pomenes i Jae Crawder-a koji ce verovatno biti starter a koji je isto tako zahvalan tip. Pomenuo bi i rukije, pogotovo Terry Rozier-a i Hunter-a koji ce dobiti vec sada minuta na parketu i koji vec mogu da se takmice na visokom nivou. Naravno tu je i Mickey, ali na zalost on nece imati previse minuta zbog dubine klupe, ali tek cemo njega gledati, bice tu vrh igrac.
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Tue Oct 27 2015, 14:53
Da, Crowdera sam zaboravio da spomenem. Je l' se on oporavio od one povrede?
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Tue Oct 27 2015, 23:53
jeste, igrao je sve tekme u pripremnom periodu i deluje super
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Wed Oct 28 2015, 12:37
Boston Celtics - Page 9 12108838_10153619692464020_7788709972863875495_n
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Fri Jan 01 2016, 13:12
Klasa cela organizacija

http://www.nba.com/lakers/news/151230_kobefloor?cid=fb
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sat Jan 02 2016, 15:04
Gospoda  Cool
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Fri Jun 24 2016, 16:22
Ocekivao sam neki dobar trejd i jbg. Sto se mene tice dobro smo prosli na draftu. 
Jaylen Brown - Odlican igrac, strasan atleta, moze da pokriva vise pozicija, dobar odbrambeni igrac. Nema neki sut za 3 ali popravice ga sa godinama. Pokazace on odma ove godine sta ume.
Guerschon Yabusele - Izuzetno snazan (mozda cak fizicki najjaci igrac na draftu) dobar na skoku, solidan u odbrani, poseduje dobar sut cak i za 3 poena iako igra krilnog centra. Pitanje je da li odmah dolazi.
Ante Zizic - Mladi centar Cibone, po mnogima treci najbolji centar drafta. Svestran igrac, treba da nabaci misicne mase ako hoce da uspe u NBA.
Demetrius Jackson - Lud covek! Po meni strasan igrac, pratim ga jos od ranije. Brz, skocan, dobar u odbrani, odlican suter, u prodoru takodje. Takodje podcenjen igrac, po meni moze biti draft steal.
Ben Bentil - Sasvim dobar krilni centar. Atleta, dobar na skoku, dobar suter.
Abdel Nader - Egipcanin. Secam ga se po nekom poster dunk-u.
Zao mi je sto smo trejdovali Zagorca i Davis-a (njega i ne toliko) ali opet dobili smo zasticenog pika prve runde. Bas bi bilo lepo da Rade zaigra u Bostonu. Al jbg. Sve u svemu ok draft.


Boston Celtics - Page 9 3625189505 Boston Celtics - Page 9 366623 Boston Celtics - Page 9 869697


Last edited by Legolas on Fri Jun 24 2016, 16:41; edited 1 time in total
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Fri Jun 24 2016, 16:26
Sad ce mozda hteti Kevin Loveo za Crowdera i Bredlija i nesto buduce( da ne zvucim ko navijac lejkersa) ali pricalo se
Nije mi bio jasan ovaj Dzejlen Braun ako su hteli Butlera, mogli su Dunn-a, al ko zna sta je tu bilo, mozda ni to nisu hteli... Pitaj Boga.. Al Okej je Braun, kazu da je isti Jason Richardson, samo sto je j-rich bio sjajan sa 3 poena, al vreme ce pokazati svoje
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Fri Jun 24 2016, 16:58
Pre svega moramo da skratimo roster. Vec imamo viska igraca. Mickey sad dolazi u prvi tim posle godinu dana u razvojnoj. Young-a mislim da vise niko nece da ceka da nesto pokaze. Ja bi sutnuo Zelera i Jerebka. Bice tu do pocetka sezone svega.
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sun Jul 03 2016, 10:16
Stigao Horford. Drago mi je sto su konacno uspeli da dovedu nekog vrhunskog igraca.
Sa druge strane, ovo skoro sigurno znaci da nema nista od Kazinsa. Jebiga...

Mada, ako bi sada uleteo KD... awesome awesome awesome
Daj Boze, ovo je tako gotivna ekipa. Bas bih voleo da dovedu Durenta. Citam ovih dana da on ima bas veliko postovanje prema ovoj fransizi a i lobirao je da Oklahoma dovede Horforda. Mozda i ima necega u tim pricama. Nadam se.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sun Jul 03 2016, 14:50
Boston Celtics - Page 9 HORFORD
vekoM  Boston Celtics - Page 9 3625189505 Boston Celtics - Page 9 366623
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sun Jul 03 2016, 17:11
Ja kolko se secam, godinama unazad se pisalo Horfod da ce u Boston ili trejdom ili drugacije, i eto posle toliko godina obistini se Very Happy
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Sun Jul 03 2016, 18:05
Jos ako Tomas ubedi Dzamala da dodje kod nas do jaja. Zna se da su dobri ortaci.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Tue Jul 12 2016, 18:42
Boston Celtics - Page 9 3a1c9c0460e24b61b2f0eb062426ea9b-3a1c9c0460e24b61b2f0eb062426ea9b-0
Plakanje
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Mon Oct 24 2016, 20:51
Bice izuzetno zanimljivi za gledanje ove godine. Ja cu se potruditi da ih gledam kad god sam u prilici.
Horford ce biti veliki upgrade u odnosu na Salindzera i ocekujem da ce u Stivensovom sistemu igrati jos bolje nego u Atlanti. Horford ce im unaprediti odbranu svojim rasponom i pokretljivoscu. On mi je izuzetno drag igrac i jako sam srecan sto je dosao u ovakvu fransizu. Bas su pravi fit.
Ajzea standardno kida. Jebote oni njegovi ulazi i flouteri su remek dela. Tako mali covek a tako koristan. Elitni PG bez sumnje. Prosle sezone je bio zaista odlican i ta sezona je krunisana All Star nastupom i plejofom za koji je on najvise zasluzan. Sada ce mu se potrosnja mozda malo smanjiti ali ce sigurno biti efikasniji. Mislim da ce on i Horford imati dosta dobru saradnju pogotovo u akcijama iz pika.
Krauder je ovde glue guy, jedan od najboljih u ligi. Covek je bas mocan. Atletska zver koja poseduje kosarkasku inteligenciju i zna da igra. Po onome sto sam video u predsezoni mi deluje da je jos vise poboljsao sut i da je dodao neki jumper iz driblinga sa linije bacanja. To stvarno lepo izgleda.
Oni su najvazniji igraci a ostatak rotacije cine Bredli, Braun, Amir Dzonson, Olinik, Grin, Smart i Jerebko. Nadam se da ce izvuci nesto od Mikija, RJ Hantera i Roziera.

Najveca snaga ove ekipe je trener. Ja vec par godina govorim da je Stivens najbolji trener u ligi i i dalje stojim pri tome. Covek je kosarkaski genije. Slusao sam ga u nekom podkastu letos i uzivao slusajuci njegove ideje i iskustva kao i price o igracima. Covek je jebena klasa kao i cela ta organizacija.

Najveca prednost ove ekipe je to sto 48 minuta mogu da igraju istim tempom i da lome protivnike.
Mana je sto im fali pravi superstar. Horford im je podigao plafon ali njima treba jedan superstar da bi bili ozbiljan izazivac. Nadam se da ce se to desiti sto pre. Stvarno to ova ekipa i Stivens zasluzuju.
Did someone say Cousins? awesome

Mislim da bi mogli da doguraju do finala Istoka, sto da ne? Bolji su od Toronta i iskustvo prethodnih plejof nastupa i dodavanje Horforda ce im pomoci da doguraju daleko u plejofu. Bar dok ne naidju na LeBrona. Very Happy
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Wed Nov 09 2016, 22:22
Nikako da stignem da napisem nesto o ovogodisnjem timu, pogledao sam par tekmi i vidi se da tu ima stvari koje trebaju da se poprave, malo nam u odbrani skripi. Steta sto od starta imamo problema sa povredama, ali bitno da nisu ozbiljne toliko. Zao mi je sto smo najurili Hantera koji je po meni vise zasluzio da bude u timu od Janga koji je odavno potrosio sve moguce kredite, cekamo ga tri godine i on nikako da napreduje ni mrvu, evo nismo mu ni ugovor produzili, koliko znam ni Oliniku nismo. Hanter je mogao i minute da ima cak, nadam se da ce da se snadje u Cikagu, svu srecu mu zelim. Od ostalih mladih igraca Braun i Teri deluju dosta dobro, tek ce da pokazu koliko znaju, pogotovo Braun. Lagano i Miki i Dzekson dobijaju minute do duse zbog povreda ali ok nisu losi. Veceras bi trebalo da zaigra i Olinik, videcemo koliko se oporavio. Al se jos oporavlja, Dzonson igra standardno, Jerebko (i dalje ga ne gotivim) tu i tamo, Zeler odradjuje svoje minute do povratka Ala. Krauder najveci car u timu, pokazuje koliko je podcenjen igrac i po meni ima da odigra najbolju sezonu do sada. Bredli i Ajzea na nivou od starta sezone. Smart se oporavlja ali i dalje previse sutira za tri a ne moze vola u dupe da ubode. Najjace oruzije i ove sezone nam je trener. Bice ovo dobra sezona.  Boston Celtics - Page 9 3625189505
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Tue Jan 31 2017, 14:25
Valjda ce im je konacno jasno da im pod hitno treba centar.Ainge ce na kraju sam sebi presudit.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Tue Jan 31 2017, 20:17
realno tu smo najtanji
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Tue Jan 31 2017, 20:38
Vucevic je u trejd igri,tsko se suska,ja ga licno bas gotivim i mislim da bi bio fit
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Thu Apr 06 2017, 05:17
Svaka cast, borba za prvo mesto i to... Ali ovako ce biti u plejofu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Thu Apr 06 2017, 12:51
"Klivlend u krizi"

Jedino sto me plasi je to sto je LeBron odigrao beskonacno minuta, mozda ga sad malo iskuliraju kad imaju dve tekme prednosti.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Wed Oct 18 2017, 13:53
Odlicna igra Brown-a i Tatum-a. Odgledah utakmicu i bas su me prijatno odusevili. Bore se, igraju, grijese ali imaju m....Irving dijelio asistencije
Sponsored content

Boston Celtics - Page 9 Empty Re: Boston Celtics

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum