NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

+41
Zola
wlattkouzd
West
maminho
Nele
Loqo
Gilmore
johnny24
Yoker87
jabbawockeez
Legolas
djuroue1
jocamelo7
Starsky
LeonDeb
Kole
SashaPD
Little New York
Flash #3
-the lood-
Sylar
Dzoni131
4evaStK
dr Hofmann
prza
Mrakar
Nash13
Iggy9-13
nemanjako
Michael Jordan 23
KingGettin'HisRing
LeBron
airvucko
Iguodala
wall#2
Lawson
SN10
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
45 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 13:20
Čestitke i od mene, nakon odgledanih svih utakmica u uvom plejofu mogu sa sigurnocu da kazem da je Majami ovo zasluzio i da je Lebron dobio ono sto je hteo sjajnom igrom. kafa Sta cu do oktobra bez NBAa ja? kafa
Zlaja41
Zlaja41
Posts : 111
Age : 33
Location : Deep in the Valley
Dallas Mavericks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 13:52
Bravo za Lebrona,zasluzio je titulu,tacno se vidi kako sve vise i vise napreduje iz godine u godinu(pogotovo u odnosu na proslu) i sad je za bar jedno 3 klase bolji od svih ostalih igraca iz lige. Jos malo da napreduje pa imam osecaj da bi i sa Sarlotom mogao da osvoji. Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 479800
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:00
Zola wrote:Čestitke i od mene, nakon odgledanih svih utakmica u uvom plejofu mogu sa sigurnocu da kazem da je Majami ovo zasluzio i da je Lebron dobio ono sto je hteo sjajnom igrom. kafa Sta cu do oktobra bez NBAa ja? kafa

Sto si takav sad? Sta znaci ovo? Jbt, ovo je NBA forum, ti si glavni i imas najvise poruka a pises ovakve gluposti. Ne mislim na Majami nego na NBA uopste.


Last edited by Nemanja LeBron on Fri Jun 22 2012, 14:03; edited 1 time in total
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:02
Nemanja,ti si sad revizor postova.Brisi sto ti se ne svidja Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:13
Nije to brate. Nego, covek koji je napravio i koji trosi dosta svog vremena odrzavajuci ovaj NBA forum pise kako ga ne zanima NBA. Je l' samo ja vidim ironiju?
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:15
Ma ko da on gleda utakmicu,njemu je samo bitno da je glavni.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:20
wlattkouzd wrote:Mene nije briga što je LeBron osvojio naslov. Svaka mu čast, al što me nevjerojatno živcira je to da se govori o LeBronu, a ne o Miamiu. Vidjelo se na početku godine da će teško bilo tko moći parirati. Mogao je moj Dallas da je imao centra, al nisu pa nisu mogli. Možda bi i Spursi mogli da ih Oklahoma nije izbacila, al samim time što ih je Oklahoma izbacila teško da bi i oni. Stoga očekujemo sljedeću godinu, tj ja očekujem, a za vas neznam. Bit će napeto Smile

Upravo....sinoc je igrao TIM Majamija, da je odigrao LeBron kao sto i jeste konstantno sa 30+ i Wade sa 20+ Oklahoma bi mozda i dobila,medjutim upravo ono sto je donelo titulu ovom timu, jeste ono sto Oklahoma nije imala ni jednom u ovoj seriji ono sto je imao Dallas prosle godine...Proradio i Miler i Bosh,carske partije Batijea i Chalmersa,pa da kazemo i Colova jedna trojka kad je najpotrebnije...a ovo sto kazes "LeBron osvojio" pa to je zato sto posle svih pokusavanja kao jedan od dominantnijih igraca u ligi u Klivlendu to nije uspeo pa onda posle udruzivanja sa jednim od 3 najbolja igraca u ligi i mozda najboljim PF-om tada u ligi,nije uspeo prve godine,sad kazu "LeBron" ali je to ustvari tim Majamija. Interesantno je to sto "najbolji sesti igrac" u ligi nije imao blage veze u ovoj finalnoj seriji,kao da gledas Cakarevica iz Partizana :)Jednostavno Oklahoma nije smela da izgubi 2. tekmu...Westbruk posustao,o kladi-Perkinsu necu a pricam nzm kako uopste onakav igrac moze da igra prvu petorku u nekoj NBA ekipi,bolje da je Bruks kombinovao petorku sa Mohamedom i Kolisonom nego sa onim balvanom,Ibaka kolko u napadu ogranicen tolko u defanzivi moze da kompenzuje mada ga je sinoc Bosh nabusio,a eto kad ova dvojica ne "prorade" ostatak ekipe to ne moze da nadomesti to se najbolje videlo u ovoj seriji i jos nekim tekmama u ovom PO,sto se OKC tice. Na kraju krajeva najveci protivnik u ovoj seriji bila je ekipa Bostona koja je mogla i da izbaci Heat,pa cak i Indiana. Medjutim kapu dole Majami je novi prvak NBA lige.

@Laza jbg,neko voli da ide u dramsku sekciju Very Happy (kolko sam mogao da zakljucim iz nekih postova) neko voli NBA. Smile

Pesma uz koju je LeBron usao sinoc


Last edited by airvucko on Fri Jun 22 2012, 14:31; edited 1 time in total
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:30
SN13 wrote:vi niste ni sVesni da je nemanja vlajnic doneo titulu majamiju

Napokon da neko cijeni moju ulogu u ovom finalu Smile

jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 14:42
cestitke Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 604650
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 15:15
ja i dalje ne razumem kako je majami osvojio kad majami nije tim Ne znam
ovo nije dobro za kosarku uopste da ekipa koja ustvari nije ekipa osvoji titulu. i to cak nema ni tri dobra igra nego dvojicu i po. i klupu isto nema nikakvu, i nema centra. i trener je sranje. a i ne igraju timski nimalo. plus je najbolji igrac choker a drugi najbolji je mator. a oklahoma, boston i indijana su dosta jace i kompletnije ekipe i igraju timski i igraju srcem za razliku od majamija koji igra preko bankovnog racuna. Ne znam
djuroue1
djuroue1
Posts : 28
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 15:19
Nemanja LeBron wrote:Za pocetak:

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Lebron-james-graphic-2-0621

Very Happy

Ne znam da li da napisem ovo, ali ipak... HJUU!!! Very Happy
Mada, ni nema bas previse hejtera na ovom forumu. Isprali smo vam mozak. Very Happy

E, sad. Secate se sta su ljudi pricali pre serije i u toku serije sa Bostonom? Nema Majami sanse protiv bilo kog tima sa Zapada. 4-0, 4-1. Majami nije tim. Oklahoma je tim i tako to. Harden ce da bude bolji od Vejda, Durent ce da pojede Dzejmsa. Samo sam citao, nisam hteo da odgovaram da me ne bi napusavali ako Majami izgubi seriju. Eto, to je taj tim u kome samo dva igraca igraju. Ali, neka. Puno je jos neargumentovanih prozivki na racun Majamija bilo...
Ja sam davao ulogu favorita Oklahomi, ali Majami me je potpuno razuverio. Momci su, osim u Game1, rastavili Oklahomu. RASTAVILI. Majstori. Ko god da je igrao, odigrao je dobro. Timska pobeda u ovoj seriji i to mene puno raduje.
Bos dobar, Vejd odlican, Sejn fenomenalan, Rio odlican, Majk poludeo nocas. Svaka cast celom timu na neverovatnom zalaganju i borbi. Svi su kao lavovi bili.
Ali, znate da vec moram da napomenem jednog coveka. Very Happy
LeBRON JAMES. Poznatiji kao LeBrick, LeChoke, Queen James ili kako vec. MVP i Finals MVP, dame i gospodo. Rekao sam da ga necu hvaliti cele sezone, i nisam(mozda sam imao par ispada posle onih bolesnih partija) ali sada moram. KRALJ! NAJJACI! NAJBOLJI! NAJKONSTANTNIJI! NEZAUSTAVLJIV! Jednom recju: NEVEROVATAN!
Stvarno je odigrao nenormalno. Kroz sezonu, kroz plej of, kroz finale. Kada god je trebalo, on je bio tu. Da odigra odbranu. Na pleju, beku, centru. Nebitno. Da pogodi bitan sut. Da preokrene utakmicu. Uvek je bio tu. I sve je radio maestralno. Izneo je ovaj plej of kao zmaj. I pokazao je ko je najbolji igrac(za one kojima je na pamet padala pomisao de je to Durent).

Uh! Izvinjavam se na ovom izlivu emocija ali srecan sam kao nova godina. Very Happy


P.S. I evo, po poslednji put ove sezone, himne Majamija:



Very Happy
Tako je,bravo.
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 15:36
Cestitke i od mene.
Neka je Lebron konacno osvojio da se vise o tome ne prica.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 15:37
Dacha wrote:ja i dalje ne razumem kako je majami osvojio kad majami nije tim Ne znam
ovo nije dobro za kosarku uopste da ekipa koja ustvari nije ekipa osvoji titulu. i to cak nema ni tri dobra igra nego dvojicu i po. i klupu isto nema nikakvu, i nema centra. i trener je sranje. a i ne igraju timski nimalo. plus je najbolji igrac choker a drugi najbolji je mator. a oklahoma, boston i indijana su dosta jace i kompletnije ekipe i igraju timski i igraju srcem za razliku od majamija koji igra preko bankovnog racuna. Ne znam


Miran, momak. Miran... Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 609485
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 15:49
moram malo Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 609485
nego nesto nam nema ovih hejtera da cestitaju, valjda i dalje peru usta od kolicine govana koje su pojeli ovde godine.

e i jos nesto. vazno da su mi se smejali kad sam rekao da se ne vracamo u oklahomu Laughing jebote koliko obozavam kad sam u pravu i napravim majmuna od nekog. Laughing
Zlaja41
Zlaja41
Posts : 111
Age : 33
Location : Deep in the Valley
Dallas Mavericks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 16:00
Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Scaled.php?server=207&filename=16580837751894563658529
Smile
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 16:04
Ovo zna 99% foruma. Cak i oni koji ne navijaju za Majami... Ne znam
Jako su glupe ove fore.
Zlaja41
Zlaja41
Posts : 111
Age : 33
Location : Deep in the Valley
Dallas Mavericks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 16:06
Smesna je ova,jer ima dosta istine ovde(Preko 50% trenutnih navijaca Majamija,da ne kazem i vise...).
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 16:09
a jeste sad ko da majami nije imao nijednog navijaca dok se ovo troje nisu skupili Rolling Eyes
Zlaja41
Zlaja41
Posts : 111
Age : 33
Location : Deep in the Valley
Dallas Mavericks

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 16:11
Pa imao je,ali manje,minus tih 50% ili vise Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 757454
Sto je i sasvim logicno,i ja bi najverovatnije navijao za Minesotu da Dirk predje tamo,i sad ih gotivim dosta jer Barea igra tamo Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 16:52
Samo sise su navijali za Miami pre Brona i Bosha.

ON:



awesome
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 18:24
Meni se cini da je ipak vise fanova Majamija nego fanova... ostatka lige.

Cestitke inace Majamiju, ja odo sad da pogledam hajlajtse XD
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 18:28
Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 181816_10151030761855853_4717964_n



kakav je ovo boog Laughing Laughing Laughing kako fegovski izgleda lik, kao kurava kad dobije cumshot pa ispljune Laughing
KRALJ!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 18:41
Meni je najdraze zbog Vejdare i 2. prstena banana Prema LeBronu sam ravnodusan... ne gotivim ga, ali je zasluzio prsten.
Inace sam bio blago naklonjen Thunderima, ali u ovoj seriji su stvarno malo toga pokazali. Jednostavno im Majami nije dozvolio...

PS - Nisam "Hit hejter", na pocetku sezone su za mene bili favoriti broj jedan za titulu. Kakvu sezonu su Thunderi i Spursi imali, cenio sam da ce od njih biti nesto vise, ali ocigledno da nije... sledece godine verovatno repriza finala Smile , samo se nadam sa drugacijim ishodom.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Fri Jun 22 2012, 19:29
Nemanja LeBron wrote:
Zola wrote:Čestitke i od mene, nakon odgledanih svih utakmica u uvom plejofu mogu sa sigurnocu da kazem da je Majami ovo zasluzio i da je Lebron dobio ono sto je hteo sjajnom igrom. kafa Sta cu do oktobra bez NBAa ja? kafa

Sto si takav sad? Sta znaci ovo? Jbt, ovo je NBA forum, ti si glavni i imas najvise poruka a pises ovakve gluposti. Ne mislim na Majami nego na NBA uopste.

Izvini Neco, oprostice mi Lebron.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Sat Jun 23 2012, 00:31
Nisam znao gde da postavim, ali posto je ova tema trenutno najpopularnija, gledajte kako je Cuban unistio ovog magarca i pacenika Skip-a. Objasnio mu je neke stvari, veliki respekt za Cubana Respect
Vredi gledati ceo klip.

Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals - Page 14 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Miami Heat - The Finals

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum