NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

+18
dr Hofmann
SN10
wall#2
Kole
sinisa123
Gogsii
darkoRSJJ
4evaStK
LeBron
-the lood-
Loqo
Jaz
Bradley
Strax
Iggy9-13
Sky
Mrakar
Jumpman
22 posters
Go down
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed May 09 2012, 23:41
Seljak wrote:seltiksi su zadnje 2-3 godine medju pet najgorih skakackih ekipa u ligi, nije to nista cudno..
A da stvar bude gora nemaju sada normalnog centra. Najveci deo meca im KG igra 5.
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed May 09 2012, 23:43
KG od januara-februara igra centra Smile Tako je i registrovan
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed May 09 2012, 23:44
Bas htedoh da napisem. Imali smo diskusiju o tome na pocetku sezone koliko je dobro/lose sto ce igrati C.
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed May 09 2012, 23:46
Ispostavilo se da je to najbolji potez Riversa u poslednjih par godina..Ima visinu za skok, i dalje igra bruka odbranu a u napadu je jedan od najpokretljivijih centara u ligi, tesko ga ko moze cuvati..Cini mi se da je postavljen za centra kada se Onil povredio (negde oko all-star utakmice) i od tada imamo treci najbolji skor u ligi, KG je bio kljuc svega
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed May 09 2012, 23:49
Meni se ne svidja taj potez. Isto bih i ja uradio ali mi to samo pokazuje nedostatak igrackog kadra i rupu u rosteru. Zasto da nema cvrst reket sa Kevinom na 4 i dobrim centrom? To je iznudjeno resenje po mom misljenju nikakav rizik ili pokusaj.
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed May 09 2012, 23:55
U pravu si, donekle..Prvo nam se povredio Green koji bi bio u rotaciji za Garneta/Pirsa, moze obe pozicije da odigra, pa onda Onil, pa taman kada je Vilkoks krenuo da igra kao zmaj, ode i on..Stiemsma je odigrao perfektnu sezonu, velika mana su mu jedino problemi sa faulovima, skupi 3 komada za 5 minuta, na kraju smo morali da spadnemo na Hollins-a durungu koji loptu ne zna da uhvati (mada je i imao svojih dobrih momenata)..Bass je predobar igrac da bi grejao klupu, morao je da bude starter, a glupo bi bilo da on igra centra posto nema visinu, KG je visi od njega za glavu...Ali mene je odusevio sam KG kako je odigrao drugi deo sezone, bas je kidao kao centar..Mnogo cesce je bio otvoren na sutu sa poludistance posto je 90% centara previse tromo da bi ga pratilo u napadu, dok je sa krilima bila drugacija stvar
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Thu May 10 2012, 00:26
Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Wallpaper_finals2008_brotherhood


Last edited by legolas on Fri May 11 2012, 14:48; edited 1 time in total
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri May 11 2012, 10:30
Vintage KG!!!
28 poena, 14 skokova, 5 blokada, 3 ukradene Respekt!
Mrakar wrote:Ovo je jedna od tri najzanimljivije serije(uz Clippers - Memphis i Oklahoma - Dallas). Celticsi su u prvoj bez Allena i to ce im biti hendikep ali zato ocekujem da bradley napravi veliki pritisak na bekove Atlante.
Sa druge strane Hawksi su vec navikli igrati bez Horforda ali ce im on faliti u ovoj seriji. Celticsi su slaba skakacka ekipa i da bi ih Hawksi dobili to moraju iskoristiti, medjutim bez Horforda im nece biti lako.
4-2 za Celticse je moja prognoza i ocekujem barem 2 TD od ronda u seriji...
sjeba me rondo, samo jedan, ali bio je blizu jos jednom Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri May 11 2012, 14:50
Kej-Dži madafaka Cool
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri May 11 2012, 15:05
Strax wrote:Kej-Dži madafaka Cool

BOGOTAC! Cool
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri May 11 2012, 20:07
di je Siniša sad? awesome

ON: Garnett odličan, igra kao da je 5 godina mlađi. sa 76ersima ne bi trebali imati većih problema.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat May 12 2012, 11:02
Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Atlbos
Sponsored content

Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks vs Boston Celtics - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum