NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 13 2017, 08:28
Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round 5NXHhrJ
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Sun Apr 16 2017, 21:50
Neverovatna tekma Vola, njegova treca cetvrtina je bila nesto najbolje sto sam gledao ove sezone. Drzala se Atlanta ali vecina 50-50 situacija je isla u korist Vasingtona pa su lako do kraja odrzavali nekih 10 razlike. Bil kriminalan za 3 ali je imao nekoliko bitnih poteza u poslednjoj cetvrtini, a duel Moris - Milsap je bio vrlo zanimljiv, bice tu jos vatre. Sve u svemu bolja tekma nego sto se ocekivalo.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 20 2017, 12:14
Ovaj backcourt <3

Kakva zavrsnica obojice, sabili su.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 20 2017, 12:25
Dosadna ekipa, što broj postova u ovoj temi oslikava kafa
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 20 2017, 12:53
Pa ti gledaj Nikse kafa
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 20 2017, 12:54
a da ne mozes AHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

HAAAHAHAHAHAHAHA AHAHAHAH AHAHA HAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAA
AAAAAAAA
AAAA
AA
A
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 20 2017, 13:35
Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round 1516120799
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 20 2017, 15:13
#vagonjarestop
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Tue Apr 25 2017, 15:18
Nisam ocekivao da Atlanta dobije obe utakmice kuci. Nekako se cinilo da je Vasington dosta bolji, ali mislim da je ovde trener Bud odradio veliki posao. Generalno Atlanta je dosta tanka individualno osim Millsapa, koji iako ima 32 godine igra fenomenalo. Ipak po meni je najvece otkrovenje Taurean Prince. Decko igra kao da je veteran, i kako je sezona odmicala bio je sve bolji i sada je prvoj petorci. Podseca u igri a i fizicki na Crowdera ali ima bolji prvi korak i bolje napada kos. Njega su pokupili preko Jutinog pika u trejdu za Teague-a, i bas su napravili steal po meni. Videcemo u preostalim utakmicama kako ce da se odvija ali je Atlanta i u prve dve bila blizu da uzme jednu pobedu, sto je ponavljam neocekivano po meni, s obzirom da su slabiji u ukupnom talentu, a to je verovatno najjaci adut u plejof seriji na cetiri pobede.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Tue Apr 25 2017, 15:27
Vizardsi nemaju klupu, jedini adjustment koji mogu da naprave je da igraju bolje Very Happy  

Dok Atlanta ipak ima mnogo vise opcija i Bad moze da menja svasta nesto. Vrlo moguce da ce to i da prelomi na kraju, iako su Vizardsi delovali dosta bolje u prve dve tekme. Vol mora malo da se popravi u odbrani, nedopustivo je da ga Sreder izigra.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Tue Apr 25 2017, 15:35
Bad je od Hardaveja napravio legitimnog startera sto je ravno cudu. Sada ce on da dobije lep ugovor u off sezoni zbog toga. Mislim da Vol nece da dozvoli Sruderu mnogo prostora u preostalim utakmicama, ali je kljuc po meni sada Bredli Bil. Do sada nije pravio razliku kakvu svi ocekuju, ako uspe u tome proci ce dalje, a ako ne bice tesno do kraja.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Tue Apr 25 2017, 15:48
Prince je nevjerovatan,potpuno neocekivana predstava za rookie-a.Porter nestao istovremeno.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Tue Apr 25 2017, 16:13
Hardavej je bio u losoj situaciji u Niksima (ko nije), a u Atlanti mu je trebalo malo vremena. Gledao sam ga uzivo pre dve i po godine u Gardenu, bio je najbolji igrac Niksa pored Mela, a Fiser mu nije davao priliku uopste. Mislim da je odigrao 20 min, tipa Larkin i Pridjoni su igrali vise tada. Tekma bas protiv Atlante kada su imali najbolji skor na istoku. Videlo se da ima to nesto, nedostajalo mu je poverenje trenera i stabilnije okruzenje.

Slazem se za Prinsa, jedno od otkrovenja sezone.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 27 2017, 10:21
Home sweet home, sto kazu. Vrlo moguce da ce i jedni i drugi da dobiju sve svoje utakmice kod kuce. Vizardsi konacno dobili pomoc sa klupe, a Sruder ovako vise u zivotu nece da sutira. Sad je Atlanta pod pritiskom.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Thu Apr 27 2017, 18:08
Bice verovatno vrlo zanimljiva sledeca utakmica. Beal je uradio ono sto je trebao da uradi da bi dobili. Mozda ide u 7.
Sponsored content

Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round Empty Re: Washington Wizards vs Atlanta Hawks - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum