NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Sat Apr 30 2016, 11:14
Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round 38d3dbbeb74d560f3504a27d94d8edb4Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round 8f4d60e0b249b45d7e2a1e7276a83948
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Mon May 02 2016, 21:38
Iskreno, mislim da Atlanta nema nikakve sanse da dobije Klivlend, pogotovo ovako zdrav Klivlend.
Obe ekipe su u boljem stanju nego u finalu istoka prosle godine. Klivlendu igraju Lav i Kajri a Atlanta je za razliku od prosle godine u plejofu podigla formu a i nemaju problema sa povredama.
Mislim da Detroit igra bolju odbranu nego ova Atlanta i da ce Kajri i Lav lakse da trpaju sada nego u prethodnoj seriji. Ti povoljniji matchupovi i dobra forma njih dvojice mi sugerisu da ce obojica imati jako dobre napadacke ucinke. O odbrani cemo malo kasnije.
LeBron bi trebalo da ima field day jer ne postoji covek koji moze da ga sacuva u celoj ekipi Atlante. Koga god da bace na njega, LeBron ce imati missmatch, da li u postu ili na perimetru... A ako dodje do udvajanja, eheh. Videli smo sta im je napravio prosle godine okruzen Delijem, Smitom i Sampertom. Zamislite sta ce biti kada su oko njega jos Kajri, Lav, Smit ili Fraj.
Naravno, te small ball postave bez Tompsona su dosta ranjivije u odbrani ali cak i u tim situacijama Klivlend bi trebalo da postize vise poena jer su jednostavno napadacki dosta potentniji.
Atlantina odbrana na Bostonu je bila specificna. Dopustali su dosta otvorenih suteva ali nije imao ko da ih pogodi kod Seltiksa. Taj luksuz Hoksi nece sebi moci da dozvole sada. Bice im mnogo teze.
Ocekujem da Tig i Milsep zabiju svoje, prvenstveno zato sto nema ko da ih sacuva tokom trajanja cele utakmice. Imace Tig problema sa Sampertom i Delijem a Milsep sa Tristanom ali ne sme se zaboraviti da Kajri i Lav igraju po 30-40 minuta. Mislim, Kajri i Lav ce da daju svoje poene ali ce i dozvoliti dosta. Badenholzer ce i pored pokusaja Kavsa da sakriju Kajrija i Lava sigurno naci nacina da ih napadne. Ako Atlanta nesto radi dobro, to su kretnje i blokovi.
 I te kretnje i blokovi ce ih sigurno dovesti u dobre situacije da napadnu defanzivno slabije igrace Klivlenda. To je najveca vrlina Atlante u odnosu na Detroit. I najveci problem Klivlenda u ovoj seriji. Ekipa Klivlenda nije dovoljno prilagodljiva u odbrani da bi imala odgovor na svaki napad Atlante.
Ali cak i pored te slabije odbrane Klivlenda, Atlanti ce trebati ludacka suterska forma da bi dobili neku utakmicu.
Atlanta je jedna od najlosijih ekipa u ligi sto se tice defanzivnog skoka. A Klivlend ima Tristana Tompsona. "Nuff said"...
Milsep je najbolji igrac Atlante i ocekujem da ce Tompson biti na njemu u vecini serije i to bi trebalo da mu oteza zivot u napadu i skoku dovoljno da ne odigra bas neku maestralnu seriju. A ta maestralna serija Milsepa je Atlanti i te kako potrebna.

Bice ovo svakako zanimljiva serija. Bolja nego proslogodisnja sigurno. Verujem da cu ja bas uzivati jer ocekujem da Lebron iskida.

4-1 za Klivlend.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Tue May 03 2016, 00:06
Kajriju mislim da je prosek 27 poena u prvoj rundi bio, unakazice ih Klivlend u napadu, a u odbrani koliko bude trebalo. Ne bi me cudilo da bude slicna serija kao sa Pistonsima, otvoreno do 5-6 minuta pred kraj i onda stegnu i cao zdravo.

Jednostavno nemaju konkurenta na istoku.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Tue May 03 2016, 13:12
Upravo sam pogledao CLE I ATL reprizu od sinoc,nisam bio u mogucnosti da gledam uzivo  koliko sam bio odvaljen od svega.Odlicna tekma je bila,Lebron na kraju resio sa one dve ukradene i sa 2 + 1,Irving bio sasvim solidan cak je imao i 8 asistencija,Lav u prvom poluvremenu bio zalostan posle se malo popravio,Tristan Tompson  :blue:  zlata vredan igrac vredi sveki dolar koji uzima,Dzej Ar brat moj odvaljeni lagano 4 trojke u nekom opustenom modu nije puno ni sutirao.
Kod Atlante najbolji bio Sruder koji dugo nece ponoviti ovakvu partiju lik je dao 5,6 trojki pre toga ih je sutirao samo 16 %.Neverovatna je beskorisnost Korvera nema ni u napadu ni u odbrani.Milsap prilicno limitiran od strane Tompsona.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Thu May 05 2016, 14:05
Bas mi je krivo sto nisam mogao da gledam utakmicu nocas, vidim po hajlatsima da je gorelo. Laughing
Pa jebote skoro svaka trojka otvorena bila.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Thu May 05 2016, 14:33
J.R nije normalan kad krene onako da sipa  Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Fri May 06 2016, 10:00
Odgledao sam reprizu utakmice i nisam mogao da verujem da se ono prvo poluvreme desilo. Ne samo sto se tice suludog broja pogodjenih trojki vec i odbrane. Bukvalno ih je Klivlend ugusio, nisu imali pet otvorenih suteva za celo prvo poluvreme. A o kretnji lopte u napadu Kavalirsa da ne govorim...
Ma milina za gledanje. Jedino su na kraju malo smorili sa ispucavanjem trojki ali ajde...
Atlanta ima bolno vidljivih problema sa skokom u odbrani.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Mon May 09 2016, 00:04
Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round 1807566592
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Mon May 09 2016, 09:51
Dosta teska utakmica ali mi je prijala. Dosadili blowouti protiv Atlante vise. Very Happy
Stao je sut juce, zato su se i namucili toliko. Ja do sada nisam video da su saigraci upropastili ovoliko asistencija LeBronu tokom jedne utakmice. Milion otvorenih suteva su promasili. Ali me raduju ovako dobar protok lopte i kretnje u napadu.
Sad imaju vremena da se odmore i da spremni i zdravi udju u finale istoka. Verovatno ce opet imati nedelju dana odmora.
Sponsored content

Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Atlanta Hawks - EAST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum