NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Knicks

+30
nellepb
Mr.Big Shot
West
Durantula T-mac Rose
Starsky
Little New York
Iguodala
dr Hofmann
Mr. Striko
Bradley
Insanity
Iggy9-13
Sky
Чизхед
airvucko
jocamelo7
Strax
SN10
Mrakar
Lawson
LeBron
Znalac
4evaStK
Jumpman
Jaz
Kole
Frejzer
johnny24
-the lood-
Michael Jordan 23
34 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 18:55
Frejzer wrote:Nije to bas tako.Sve i da se uzme u obzir da je jaci roster imao Denver veci faktor je igranje u neuporedivo jacoj konferenciji.Da li ste se zapitali da li bi Dzejms doveo Kavse do finala te godine da je imao za rivale recimo Dalas,Lejkerse i Jutu nego Atlantu,Vasington i Boston (koji te godine nije bio tim za veliki respekt)? Ovo sam sad lupio kao primer posto nisam siguran ko je igrao sa kim u PO 2007. ali je prosle godine u doigravanje usla Indijana sa 37-45.A na Zapadu je gotovo svake godine po 10 timova sa vise od 50% pobeda dok na Istoku jedva po 6 (sto nije slucaj ove sezone)
nije bas tolika razlika bila, preterujes.
Frejzer wrote:
I da ne bude zabune ponavljam Lebron jeste ispred Mela u ovom trenutku Smile
nema zabune samo ja ne znam kad je iko normalan smatrao karmela boljim igracem od dzejmsa.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 19:18
LeBron je kompletniji igrac od svih ovih koje si nabrojao, pogotovo od T-Maca i Penija.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 19:33
Pricalo smo o tome vec na forumu, liga zestoko gura Duranta, iako je LeBron daleko vise zasluzio MVP nagradu. Niko mu nije ravan ove sezone, a bogami tako je vec i godinama. On, Bryant i Howard dominiraju na svojim pozicijama vec jako dugo, dok se na PG i na PF stanje stalno menja. Melo da ima iole dobru igru u odbrani bio bi u toj prici oko najboljeg SF, ali ovako tesko pored Durantule i Brona. Knicksima je mozda i bolje da se Amare ne vrati, o Linu da ne pricam.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 19:44
Pa da, ali Amare je retko kad isao preko 20 poena ove sezone, ne znam tacno koliki mu je prosek. Nemoj previse od njega da ocekujes. Shumpert je ubica, cekam da Strax ovde odreaguje. Very Happy
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 19:46
@Frejzer ako ti ja kazem da je james bolji od meloa(a do nedavno mi je bio najdrazi igra) onda znas sta je tacno XD druga je stvar sto ja jamesa ne gotivim(da ne kazem mrzim),al da je jedan od boljih graca danasnjice to jeste(od kobia tesko da cu reci da je bolji Wink , jer nema ono "nesto" sto kobi ima,a to je damu do poda kad se lomi utakmica) Wink
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 19:48
Lebron James nema nikakve veze za New York Knicksima New York Knicks - Page 2 874782

The author of this message was banned from the forum - See the message

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 19:57
Nju Jork do kraja ima:
@ New York Knicks - Page 2 706269373
@ New York Knicks - Page 2 613209617
@ New York Knicks - Page 2 1199628292
VS New York Knicks - Page 2 108166227
@ New York Knicks - Page 2 2618340901


Fila do kraja ima:
@ New York Knicks - Page 2 613209617
@ New York Knicks - Page 2 2590555752
@ New York Knicks - Page 2 706269373
@ New York Knicks - Page 2 4288886239
@ New York Knicks - Page 2 1086129376


Izgleda da, ipak, idemo jedni na druge u prvom kolu. Sad
Kakav smor. Ova mrtva Fila se raspada. Nece ni uci, do kraja, u plej of. Uci ce mrtvi Milvoki i Cikago ce da ih isprasi lagano. A mi cemo se poklasti. Facepalm
Izgubite bre nesto do kraja. Budite osmi. Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:02
ko je taj nju jork? New York Knicks - Page 2 1901446090

The author of this message was banned from the forum - See the message

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:11
Frejzer wrote:@Seljak
Da se nadovezem na tebe brate,ne bih hteo da me neko pogresno shvati i uzme mi za zlo ali kod nas u srpskom jeziku se pravilno kaze Njujork,Lebron,
Lamarkus,Demarkus ili pak Marson

scratch scratch scratch
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:14
Frejzer wrote:@Seljak
Da se nadovezem na tebe brate,ne bih hteo da me neko pogresno shvati i uzme mi za zlo ali kod nas u srpskom jeziku se pravilno kaze Njujork,Lebron,
Lamarkus,Demarkus ili pak Marson
nisi ti shvatio moj post, jos si nov na forumu Very Happy
i ta poruka je nemanji bila upucena zato se se stvarno kod nas pise Njujork a on redovno pise odvojeno Laughing

The author of this message was banned from the forum - See the message

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:17
Mislio sam da moze ovako. Eto... Hvala na ispravci.

Ali mi i dalje nije jasno zasto je to tako. Glupost. Zar nije normalno da se pise kao i u zemlji koja je taj grad stvorila? :S

The author of this message was banned from the forum - See the message

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:22
Srbi... Pametniji od svih... Glare
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:24
Dosta s tim, upucacu vas.

New York Knicks - Page 2 3902591786
avatar
Znalac
Posts : 16
Location : Nis
Los Angeles Lakers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 20:26
Statistika ne cini kosarku ali je veliki deo nje , prvi maltene put kad sam gledao nikse je bilo zbog amarea pa zbog entonija , priznajem ali su mi pored lakersa postali br 1 ekipa , klupa odlicna , ne znam neko rece shumpert nije prirodni play , to je u pravu ali u rotaciji sa beronom ili bibijem moze i da prevede loptu i organizuje napada da rastereti kod eventualnog pritiska . Melo moze konstanto 35 plus bez brige ali tako se ne dobija playoff!!! Amare je iskusan , jak tu je chandler , ekipa sa dobrom klupom i defanzivni trener, dobitna situacija ! le bron je sjajan ali ko sto onal lik rece nema to sto ima kobe :DDD
NBA Serbia

The author of this message was banned from the forum - See the message

avatar
Znalac
Posts : 16
Location : Nis
Los Angeles Lakers

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 22:00
@frejzer nisu juing i starks bili 1two punch , vise individualnog zalaganja uz dobro sipanje kosa opet nedovoljno za veci uspeh.ndam se da ce menadzment da poslusa moj savet i akvizicija lawsona je kljuc za knickse , ko ga je gledao ove sezone zna zasto Smile @nellepb rudy je sjajan jedan od najboljih . Melo je tipican scorer njemu se forma ne tempira on je za ovako nesto sposoban uvek ali pitanje je potrosnje lopte i koliko treba da se zalozi za ekipu on je preuzeo teret na sebe jer je ostao sam da sipa kos uz kralja j.r smitha jednog od mojih omiljenih igraca jos davno sam napisao da je o odlicna akvizicija za knickse Smile
uz amarea koji se lako uklapa u pricu i njegovih 20 poena i skokova moze se napraviti put do finala a onaj kinez koji trosi loptee kao da je vruca ,strasno . on je nula od igraca , odmah se videlo da mu je telo slabo za 35 minuta cvrste igre , nema on mozak za pleja pa shumoert je boljji plej nego on Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Wed Apr 18 2012, 22:10
Znalac wrote: ne znam neko rece shumpert nije prirodni play , to je u pravu ali u rotaciji sa beronom ili bibijem moze i da prevede loptu i organizuje napada da rastereti kod eventualnog pritiska .

Ako računamo da se na papiru dobar deo meča Melo vodi kao 4-ka, neretko imamo po 3 ili 4 igrača u petorci koji bez problema prevode loptu. I Shumpert je svakako jedan od njih, volim da ga gledam kada organizuje igru. Uprkos sklonošću ka nerezonskim potezima, ima dosta dobar pregled igre i nije sebičan igrač, ume da podeli asistenciju, samo što statistika to ne otkriva. Da ne govorim o njegovoj odbrani... Sada smo u vidu JR Smitha dobili sličnu dvojku , samo čisto ofanzivnu XD

Nego, da pohvalim i Mela, vidim da je Jasmin preneo moju poruku, ali posle onog TD-a Respekt! Rekoh već, ništa bolje nego kad ti superstar igra ovako pred Plejof, šta bi dao da i tamo nastavi sa ovakvim igrama.

I po svemu sudeći, da, idemo na Heat izgleda. Pa dobro, verujem da će Miami igrati zatvorenije nego u prethodnim međusobnim duelima, a neće ni Woodson ući olako u mečeve. Neće se igrati na mnogo poena, a to više vama odgovara (na poslednjoj je rezultat bio 93-85, ali je sve bilo otvoreno, često se brzalo, divljalo... na obe strane)...
Sponsored content

New York Knicks - Page 2 Empty Re: New York Knicks

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum