NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utah Jazz

+20
SN10
Knofler
D.Rose25
Iggy9-13
Mr.Big Shot
Michael Jordan 23
Jaz
Lawson
LeBron
nellepb
dr Hofmann
Sky
4evaStK
Mr. Striko
Mrakar
Strax
Zola
-the lood-
Kole
Jumpman
24 posters
Go down
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 18:17
nije Jefferson za lidera. izvrsnost u napadu anuliraju blijede predstave u obrani u kojoj je njegova uloga svedena na hvatanje skokova i ništa više.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 18:57
Jefferson je idealan kao treca opcija pored dobrog defanzivnog centra, mozda i druga kad bi igrao kako najbolje moze. Nista vise. Pa ljudima je otisao Boozer, e Carlos neznamigratiodbranunikadbimitrebalozaposlednjemrvehljebanasvijetu Boozer i oni nekako uspiju naci covjeka koji igra goru odbranu loltreskanje

I ja bi ga trejdao da se mene pita, ali ne pita tako da...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 20:51
Nemojte vise zajebavati sa Kanterom molim vas. On da bude prvi centar NBA ekipe? Laughing Da imam Joela i Kantera u ekipi Joel bi mi bio prvi centar.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 08 2012, 18:27
Hayward odličan, Raja za promjenu dao koji poen.Starteri su konačno odigrali dobru utakmicu.Prva pobjeda na strani.
Utah Jazz - Page 2 22685
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 11 2012, 11:22
Jeffeson kao da je čuo da ga ja ovdje prozivam Very Happy drugi najbolji strijelac među centrima poslije Howarda , sinoć season-high 30 pts
Utah Jazz - Page 2 Tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 11 2012, 20:24
Cuo je da ga podrzavam pa hoce da mi se zahvali.Strasno dobar momak.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 11 2012, 21:50
Juta dobro gura,5-0 kuci skor,mimo mojih ocekivanja....jedino mi nije jasno sta se desava sa ovim Harrisom,mnogo bi im znacilo da i on zaigra makar malo bolje.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 12 2012, 10:03
Kako mi je krivo zbog ovog poraza.I eto ja pohvalim Jeffersona kad on opet odigra kriminalno i praktički uništi utakmicu Facepalm jebem te ja žvaljava majmune, kad god igra protiv lejkersa usere se kreten jedan.
Suđenje nad Kobijem kriminalno!
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 12 2012, 12:17
Kobe vs Bell Smile hahahah kakav duel Razz Sta je sa ovim Brayantom ako ovako nastavi..bice svasta Smile))
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Fri Jan 13 2012, 17:09


Laughing
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 15 2012, 17:53
Pobjeda protiv raspalih Netsa, ništa se drugo i nije očekivalo.Skoro pa da i nije bilo lošeg igrača.Raja konačno da odigra dobru utakmicu, C.J se poslije par katastrofalnih utakmica probudio i odigrao super utakmicu za relativno malo vremena.Da dalje ne mračim samo bih spomenuo Millsapa kao nevjerotanog igrača, opet je odigrao sa srcem i sabio, svaka čast Smile)
Deron je zaustavljen, početkom utakmice je dobijao dosta ružnih uzvika sa tribina, ali kasnije su se i debeli ameri sjetili kome dobacuju pa su i prestali sa time.
Sve u svemu dobar show.
Utah Jazz - Page 2 1918040562
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 15 2012, 18:24
Zato veceras gubite...jel puno 20? Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 15 2012, 18:40
-the lood- wrote:Pobjeda protiv raspalih Netsa, ništa se drugo i nije očekivalo.Skoro pa da i nije bilo lošeg igrača.Raja konačno da odigra dobru utakmicu, C.J se poslije par katastrofalnih utakmica probudio i odigrao super utakmicu za relativno malo vremena.Da dalje ne mračim samo bih spomenuo Millsapa kao nevjerotanog igrača, opet je odigrao sa srcem i sabio, svaka čast Smile)
Deron je zaustavljen, početkom utakmice je dobijao dosta ružnih uzvika sa tribina, ali kasnije su se i debeli ameri sjetili kome dobacuju pa su i prestali sa time.
Sve u svemu dobar show.
Utah Jazz - Page 2 1918040562

A C.J. je blago receno odvratan lik i mnogo se nesportski ponasao citavu utakmicu...namjerni faulovi sa poentom da se povredi neko su po malo aut..a on je to pokusavo svo vrijeme i plus se smijuljio svojim idejama i aplaudirao sudijama Nono
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 15 2012, 20:37
ludi,hoces gledati utakmicu??
ja nesta razmisljam da ostanem da odgledam,iako imam ispit iz racunarstva sutra u 9 fp
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 15 2012, 21:34
Ne znam...teško Utah Jazz - Page 2 412586 Čuvam malog brata, al' opet možda i budem Utah Jazz - Page 2 703241
@nikjov
That's how we play it baby Utah Jazz - Page 2 801135
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 15 2012, 23:24
a znam ali ...volim i ja kad ima po malo ali ovo je bilo bezveze
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Mon Jan 16 2012, 10:54
Bogami, dobra pobeda Jute. Posle skora 1-3 na pocetku sezone sad su vec na 8-4 i na 4. mestu na Zapadu, sa utakmicom manje od drugoplasiranog San Antonia (9-4). Za mene definitivno iznenadjenje dosadasnjeg toka sezone, uz Sixerse.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Mon Jan 16 2012, 12:53
cestitke na pobjedi...ja ne znam stvarno koji je nama qrac...dobijamo najjace ekipe lige a gubimo od slabijih...to se mora popraviti...sinoc je klupa zakazala pravo a i cuo sam da smo fulali previse polaganja(nisam gledao utakmicu zbog ispita),sto nam se ne smije desavati..
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Mon Jan 16 2012, 13:17
Odlična utakmica!Millsap je vezao čak 14 poena u zadnjoj četvrtini kad se lomila utakmica, Hayward odličan u odbrani i imao 2 važna kucanja , Bruks pojeo Denver par puta, ostali takođe na nivou, stvarno svaka čast, nisam ovo očekivao.
Jedina loša stvar je povreda Favorsa, sad da li je nešto ozbiljnije u pitanju nemam pojma, nadam se da nije Smile
Utah Jazz - Page 2 1918040562
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 18 2012, 11:55
Evans mora biti na slam dunku Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 18 2012, 12:32
Utah igra jako lepu kosarku ove godine. Uzeli su nam odmah svu energiju, pogotovo Millsap, koji je sam vezao 9 poena na pocetku. Posle toga su rutinski odrzavali prednost i u 4. cetvrtini dodali jos malo gas, kad su nama starteri bili na klupi. Krajnje zasluzena pobeda, sad vec imaju bolji skor do Spursa.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 18 2012, 12:53
Jbg ne moze ekipa Jazza da se dobije bez CP3...jbg...centarska linija Jazza je vrlo jaka ..Millsap i Jefferson(koji je nocas malo zakazao samo 10poena)vrlo lepa ekipica...Kanter 10 Burks11 Smile
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 18 2012, 15:50
Samo polako...Svaka čast Polu i da je on igrao bilo bi mnogo, mnogo teže, ali ni nama nisu igrali Favors i Howard tako da psst.Ne kažem da su ova dvojica bitni za tim kao što je Paul bitan za Clipperse...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 18 2012, 15:54
Ja ne verujem da bi Pol mnogo promenio Clipperse. Rezultat svakako ne bi bio isti, ali LAC ove sezone teško pravi brejkove, dok Juta igra jako dobro kod kuće, tako da... nađe se neki balans Very Happy

I da, Favors i Howard svakako jesu bitni igrači sa klupe, imali ste sreće što je ova u izmenjenom sastavu imala efikasno veče. Kanter tek bez Favorsa dobija 20+ minuta.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 18 2012, 15:58
Ne bi Kanter ni sad imao ovakvu minutažu da zadnja četvrtina nije bila sprdnja, čak je i Tinsley igrao Very Happy
btw hoćemo Evansa na slam dunk contestu
Sponsored content

Utah Jazz - Page 2 Empty Re: Utah Jazz

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum