Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 5 Empty Re: Utah Jazz

Sat Apr 14 2012, 09:20
Ne postoji must win utakmica na gostujućem terenu Ne znam Osim ako nisi Majami, a sa druge strane Bobcatsi.

Sat Apr 14 2012, 10:40
Postoji ako igraš protiv Hornetsa koji su kanal, koji igraju bez svoj najboljeg pleja, a za koje igra bek koji nije igrao pola godine...i ti se boriš za PO Glare

Sat Apr 14 2012, 10:56
Izvini, ali taj isti bek je na povratku posle pola godine dao 31 poen, a evo sad u 3. utakmici opet ide preko 20. Embarassed
nesogalic
nesogalic
Posts : 314
Location : Slovenija
Utah Jazz

Sat Apr 14 2012, 19:55
Heris jednu utakmicu 25, drugu 3 e to ne razumem. Pol i Al konstantni, jedini još dvocifreni Favors 12 poena. Malo je reći da su nepredvidivi.
Sad kad igraju sa Memfisom u gostima, čovek bi rekao izgubiće sigurno...ali oni će opet uzeti. I tako opet u krug...ali tako se ne ulazi i PO.

Sun Apr 15 2012, 04:24
Opet loše odigrana završnica doduše i sudije su nas pokrale.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Sun Apr 15 2012, 09:20
SymphonyX wrote:Steta je sto Favors ne dobija vise minuta.Jazz ima bas mnogo visokih igraca i mozda je vrijeme za neki trejd.AL,Millsap,Favors,Kanter.Moglo bi se tu nesto napravit.

Steta sto smo ga se mi rijesili tako kako jesmo. A njih i drzi ta fora sa visokim kvalitetnim igracima.

Sun Apr 15 2012, 10:34
Kanter u prosjeku za 36 minuta ima 12 koševa i 12 skokova. ja bi mu davao više prilika od 13-14 minuta.

Sun Apr 15 2012, 11:54
Kanter je životinja od igrača, da je igrao ove sezone po 30 minuta. Sigurno bi bilježio preko 10 poena i skokova uz 1-2 blokade.
-the lood-
-the lood-
Age : 28
Utah Jazz

Sun Apr 15 2012, 12:16
Kanter je fizički dominantniji od svojih protivnika.Šteta što ne dobija više minutaže, ali stanje je takvo kakvo jeste.Nadam se samo da ćemo utrpati Jefferosna nekome.Favorsa ne smijemo nikako da trejdujemo, on je budućnost i već se sad vidi da je u većini segmenata bolji od Al-a.
Strax
Strax
Age : 27

Sun Apr 15 2012, 18:21
Ma utrampite vi i Millsapa i Ala, Kanter i Favors mogu opušteno da igraju u tandemu, a nađite boljeg pleja... makar njih ima u ligi, Harris je neprimetan za minutažu koju dobija.
nesogalic
nesogalic
Posts : 314
Utah Jazz

Sun Apr 15 2012, 20:50
Kanter je ruki, a prošlu sezonu nije igrao ni minute, zato ima malu minutažu. Bekovi su slaba tačka, Heris je razočarao,Bel i Hauard veterani koji imaju velike probleme sa povredama. C.J. Majls igra toplo-hladno, rezervni plejevi Votson i Tinsli su staro gvožđe. Jedino mali Hejvord je napredovao.
Treba dovesti Boa Mekejleba, taj bi mogao igrati na nivou jednog Daren Kolisona iz Indijane 11-12 poena i 5,6 asisencija
-the lood-
-the lood-
Age : 28
Utah Jazz

Tue Apr 17 2012, 06:28
Poslije 3 produžetka pobjeda Yey Big Al was HUGE!

Sun Apr 22 2012, 11:59
Another OT and another W Yey Favors je blago rečeno pokidao Respekt!

Sun Apr 22 2012, 13:16
Favors je sabijač, svakako jedan od boljih igrača u ligi za tih 20-ak minuta (ako me kontate XD ).
On i Kanter će biti odličan centarski tandem u budućnosti, mogu kroz par sezona komotno da se oslone na njih a da trejduju ili Ala ili Millsapa. Bekovi su vam mnogo potrebniji...
Sky
Sky
Age : 26

Sun Apr 22 2012, 13:38
ova momčad izgleda jako dobro, Big Al je možda centar s najraznovrsnijim rješenjima u napadu - spustit će se pod koš, pucati iz vana, dijeliti lopte, sve podjednako uspješno. obrana mu je mizerna, zbog toga nije među najboljim centrima lige. Millsap je također rupetina u obrani, prenizak je za PF poziciju, te je u atletsko-fizičkom dijelu stvoren da bude 6. igrač, jer se ne može nositi s boljim i bržim igračima, npr. Aldridge ili Griffina. ima dobar IQ, te je oko njega moguće složiti napad, što uopće nije mala stvar. nedostatak obrane i atletizma je presudan. što se tiče novog playa, vrlo vjerojatno dobivaju naš pick, koji će vjerojatno biti 8., i tu se mogu izabrati Kendall Marshall, čovjek je lošija verzija Jasona Kidda, uvijek prvo gleda može li dodati, i 2. opcija, Damian Lillard, ofaznivno jedan od najvećih talenata na Draftu, zabijao je u NCAA-u 25 poena. nadam se da će upasti u playoff. Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Age : 61

Mon Apr 23 2012, 01:27
Gledao sam mec sinoc jer sam ih cekao na kladionici,srecom ne za neke velike pare.Prosto je nevjerovatno kako niko u ekipi ne zna da zagradi reket kako treba.U jednom momentu na parketu su bili Harris,Haywars,Millsap,Favors i Jefferson i pored svega toga njima Orlando uporno uzima brdo ofanzivnih skokova.Tinsley imao sjajnu rolu,a Kanter i Favors sjajni.Steta sto Turcin ne dobija vecu minutazu jer se vidi da je zvijer.