NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utah Jazz

+20
SN10
Knofler
D.Rose25
Iggy9-13
Mr.Big Shot
Michael Jordan 23
Jaz
Lawson
LeBron
nellepb
dr Hofmann
Sky
4evaStK
Mr. Striko
Mrakar
Strax
Zola
-the lood-
Kole
Jumpman
24 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz Empty Utah Jazz

Sat Dec 10 2011, 02:37
Utah Jazz Juta
Utah Jazz RosterUtah Jazz ScheduleUtah Jazz Stats
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Sun Dec 11 2011, 01:19
Utah Jazz officially announced the signings of Jamaal Tinsley, Keith McLeod and Trey Gilder
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Fri Dec 16 2011, 14:21
Izgleda da je sve dogovoreno sa Joshom Howardom.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 20 2011, 06:26
Težak poraz, ali dobro, predsezona je i ne treba ovu utakmicu shvatiti kao nešto što pokazuje realno stanje, bar se nadam Utah Jazz 343727.Posljedice kratkih priprema i činjenice da je pola rostera izuzetno mlado su očigledne, previše je nerezonskih poteza i TO (čak 23).Danas su pokušavali da više igraju 1na1 tj. da spuštaju na post, vjerovatno da se isproba na šta bi to ličilo (a liči na ništa), jer se inače to ne praktikuje.
Iznenadila me igra Favorsa, mislim da ove godine možemo da očekujemo dosta od njega.Kanter je pokazao da je jak pod košem, problem je u glavi, nadam se da će vremenom naučiti kako da iskoristi svoje fizičke predispozicije.Bruks je pokazao da se ne boji preuzeti kontrolu u napadu što mi se jako sviđa, nije nešto posebno odigrao ovu utakmicu, ali mislim da se dosta može od njega očekivati.Memo je bio izvanredan, ugovor od 11 miliona a igra na nivou centra iz 5. lige Srbije Utah Jazz 87662 ubjedljivo najbeskorisnija kreatura u rosteru.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 28 2011, 06:13
Naš pametni trener je rekao da ne želi ući u trku sa LAL Facepalm
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 28 2011, 14:06
Lepo je Redži rekao tokom utakmice. Utah je jedna od najmlađih ekipa u ligi i logično bi bilo da se oslanjaju na atletske sposobnosti i brzu igru. Oni je toliko umrtve da jednostavno totalno bezidejno igraju u napadu. Odbrana je posebna priča.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 28 2011, 15:22
Dočekao je i Kobi te dane kada mu Raja neće toliko smetati u odbrani. Ovaj je uvek bio napaljen protiv njega, samo su sudije mogle da spasu Bryanta. Sada kada otvorim box score, reklo bi se da ga je čuvao kao svaki drugi prosek. Ipak, breme godina je očito. A i Lakersima je trebala ova pobeda...
I da, jedno pitanje za ludija: Favors... zbog čega jednostavno nema veću minutažu? Kontam ja to sve zbog konkurencije, Millsapa, tamo-vamo... ali... ustvari, bolje pitanje je: Zašto ne oslobode Favorsu prostora da igra makar 25-30 minuta? Zaslužuje.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 28 2011, 15:32
Favors je sinoć bio jedina svijetla tačka, a to nije prvi put.Imamo retarda za trenera (to je potkrijepio izjavom da ne treba ući u trku sa matorim LAL kojima je ovo 3. meč u 3 dana), doduše jeste tu Milsap kao i Al ali opet ovaj pokazuje više od njih dvojice 10 puta, ali bitno je da njih dvojica imaju status ''zvijezda'' a momke koji se trude ko jebe.Millsap jeste prošao kroz trnje da bi došao ovdje gdje jeste, ali ne može to biti dovoljan razlog da on ima obezbjeđenih svojih 30 minuta po meču, Al ima najveći ugovor pa se i na to izgleda gleda, msm glupo je, ali ja stvarno ne vidim ništa drugo kao mogući razlog.

edit: bacih pogled na statistiku i zapade mi za oko ono +/- pa da vas pitam na koji način se taj bilans izračunava
Favors -22
Millsap +3
Utah Jazz 87662
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 28 2011, 16:05
Taj +/- oznacava koliko je ekipa u plusu ili minusu kada je taj igrac bio na terenu. Znaci favors je npr igrao prvih 8 minuta, pa onda pred kraj poluvremena 5, pa trecu citavu i onda pred kraj zadnje. U tim minutama kad je on igrao Lakersi su bili bolji za 22 poena Wink
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 28 2011, 16:09
hvala na objašnjenju Smile
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Sat Dec 31 2011, 05:38
Konačno pobjeda Utah Jazz 91195 Da ne mračim sa dugim postom, samo ću da kažem da je Favors sabio, odlična partija.Sva sreća pa nas par glupih grešaka na kraju nije koštalo pobjede.Nadam se trejdu Jeffersona za nekog dobrog beka šutera, ako je ikako moguće.
Svaka čast Utah Jazz 22685
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Sat Dec 31 2011, 15:24
gubili ste celu tekmu al vas je prosralo
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Sun Jan 01 2012, 19:03
-the lood- wrote:Konačno pobjeda Utah Jazz 91195 Da ne mračim sa dugim postom, samo ću da kažem da je Favors sabio, odlična partija.Sva sreća pa nas par glupih grešaka na kraju nije koštalo pobjede.Nadam se trejdu Jeffersona za nekog dobrog beka šutera, ako je ikako moguće.
Svaka čast Utah Jazz 22685
koliko je meni krivi dio sto ga trejdovasmo prosle godine...ubijedjen sam da ce biti dobar igrac
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Tue Jan 03 2012, 12:06
Juti je suđeno da pobeđuje Hornetse Ne znam
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Tue Jan 03 2012, 13:31
Osim ako Okafor ne popizdi pa odluči da ubacuje fadeaway jumpere XD
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Tue Jan 03 2012, 13:35
Laughing Laughing
Ali eto, tu scenu juče nismo gledali Very Happy Realno, bez Gordona, Hornetsi su slabiji od Jazzera, možda i od svih NBA timova... inače, ja u Juti čekam samo veću minutažu Favorsa i njegove partije. Ostali igrači mi nisu interesantni, a otkako je otišao Deron, ni Juta kao tim.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Tue Jan 03 2012, 13:38
Pa hvalaaaa bogu vise da je ovaj Harris bar jedan deo svojih mogucnosti pokazao, decko je strasan potencijal, ali ja ne znam sta se sa njim desava, mora to mnogo bolje, jeste da je pobeda pobeda, ali bez Gordona ovo nije nikakvo merilo, jer bez Gordona, Hornetsi gube bar 20 poena od njega koje bi on sigurno dao, ako ne i vise....
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Tue Jan 03 2012, 13:47
Strax wrote:Laughing Laughing
Ali eto, tu scenu juče nismo gledali Very Happy Realno, bez Gordona, Hornetsi su slabiji od Jazzera, možda i od svih NBA timova... inače, ja u Juti čekam samo veću minutažu Favorsa i njegove partije. Ostali igrači mi nisu interesantni, a otkako je otišao Deron, ni Juta kao tim.
slicno nesto razmisljamo o njima
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 04 2012, 12:43
žao mi je Kantera zato što njemu minute trebaju za razvoj, on je budućnost ovog kluba, ali njemu minute krade Jefferson. Tyrone Corbin je očito trener bez iskustva, ne zna rotirati igrače, Burks bi trebao startati na dvojci, lik iako nema šut, ima jako dobre fizičke predispozicije i odlično se zabija u reket, mogao bi izvuči dosta slobodnih.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 04 2012, 19:58
Ovaj bi trejdovao Jeffersona Laughing
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 01:52
Istog momenta.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 17:01
Onda ti ovo lood savrseno odgovara Laughing
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 17:10
Hvala što si me prosvjetilo Rolling Eyes Drži se ti svoje teme Portlanda Wink Sa Jeffersonom ova ekipa nema nikakvu budućnost.Bolje razmišljati šta se može za njega dobiti dok je još iole dobar.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 17:15
Iz tvoje price bi pomislio da covjek ima 35 godina.Meni je uvijek bio gotivan iako je prilicno sirov.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Thu Jan 05 2012, 17:18
Nema 35 godina, ali je kao vođa katastrofalan, jednu utakmicu će da odigra bez greške, a sljedeće 3 da upropasti i uglavnom se otprilike tako vrti u krug.Volio bih da je drugačije, ali tako je kako je.Imamo poveću gužvu na 4 i 5, a pozicija br. 2 nam je kriminalna Facepalm
Sponsored content

Utah Jazz Empty Re: Utah Jazz

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum