NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portland Trail Blazers

+30
airvucko
Gogsii
grozda 3
SN10
Jason
Bradley
Mr.Big Shot
jocamelo7
darkoRSJJ
-the lood-
Jaz
mmladja
Zola
Kole
Durantula T-mac Rose
Ћира
dragisaaa
Blazers Boy
Lawson
dr Hofmann
4evaStK
Mrakar
Somi
Vuk91
Strax
Mr. Striko
LeBron
nellepb
Sky
Jumpman
34 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Jul 15 2012, 11:26
Kome?
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Jul 15 2012, 11:28
tim trenutno liči na katastrofu..moje mišljenje je da neće biti ni PO ako nesto ne urade po pitanju rostera.Kao sto reče SymphonyX mnogo je znakova pitanja kojih u danasnjem prof.sportu ne smije biti.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Jul 15 2012, 11:41
Nemanja LeBron wrote:Kome?
When the Trail Blazers gave Roy his max deal, they were apparently able
to insure only a fraction of it because of the condition of his knees.
But, sources say, they were able to get a limited amount of permanent
disability insurance on him that would cover $17 million of the amount
owed the player.

As long as he was "permanently" disabled.

If and when Roy plays again, Portland apparently will not be able to
collect that $17 million, none of which has been paid to date.

Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Jul 15 2012, 12:44
Joel Freeland u Blazersima.
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Jul 15 2012, 19:25
Srecan rodjendan Lilardu! Portland Trail Blazers - Page 11 9461
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Jul 15 2012, 20:45
Ovi nase sad traze Pekovica za Batuma iako Minnesota nece da cuje za to.Ne znam,kad bi se to desilo nabavio bi dres momentalno.Vjerovatno cemo dobit Derricka i neke pikove,ali lijepo je nadat se Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Wed Aug 08 2012, 03:49
Terry Stotts Named Trail Blazers Head Coach

Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Sep 30 2012, 17:48
Potvrđeno od strane Terija Stotsa:Rookie Damien Lillard će biti starter za Blazerse ove sezone.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Sep 30 2012, 18:01
Michael Jordan 23 wrote:Potvrđeno od strane Terija Stotsa:Rookie Damien Lillard će biti starter za Blazerse ove sezone.
Like:) bas ga nesto gotivim:)decko ima potencijala moze da bude teski sabijac.samo ako mu se poklope kockice.Ali jbg ne zaboravimo da je to Portland:) svasta je moguce Smile HAHAH
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Sun Sep 30 2012, 19:07
Ako odigra ikako prvu sezonu moze biti dobar igrac Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Tue Oct 09 2012, 04:13
Ronnie Price explains his role in today's installment of Around The World:

“My job is to try to get Dame prepared, get Nolan prepared, Wes & some of these other guys prepared for the season. If I guard them hard & maybe get away with some fouls then they’ll be used to me defending them in practice so when they get in the regular season those guys won’t be as tough.”

Ronnie je stvarno cool lik,citav ovaj offseason radi i govori prave stvari.Odlicno pojacanje,posebno za svlacionicu.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 17:03
LIllard Respekt!
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 17:18
Evo ovako malo da napisem o portlandu, gledao sam mec.

Daleko najbolji igrac Aldridge, ta njegova igra toliko lako izgleda, toliko je dobar da je milina gledati, kada igra 1 na 1, to je money all game. Kada dobije loptu na postu, to je gotovo, ili se zavrsava sa fantasticnim fade away pogotkom, ili slobodnim bacanjima, i sve je uglavnom bilo preko zirafe gasola.
Dalje, Mathews. Ovaj decko je misterija za mene, ali sad KONACNO izgleda da se probija, nadam se da to nije bio slucaj samo veceras, posto je stvarno igrao kako treba, imao je jedan izuzetno tezak fade away, i otvorene trojke je ubadao, isto vazi i za Batuma, imao je 2 otvorene trojke, i to je ubo. TO je ono najbitnije portlandu, i mislim da imaju jako dobru ekipu.
Lilard ce biti all star. Da rekao sam ovo. Ovako, decko je snajper sa distance, samo malo prostora i splash, samo dno mrezice, fantastican pregled igre, ali mora jos mnogooo da radi na odbrani, jer je meni totalno nestvarno ga da 39. godisnjak probija na ulaz i izbacuje posle pika lagano, i to je Nash samo sutirao kad nije bilo drugih opcija....
Najveca briga ce biti pozicija centra (Hikson). On je stvarno velik radnik i sasvim solidan igrac, ali mislim da on nema apsolutno nikakve sanse u duelu sa malo vecim centrima.
Plejof je must za portland ove sezone, skroz gotivna ekipa.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 17:23
Nije nikakva tajna da ce Lillard biti All-Star igrac.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 17:42
Kuzman wrote:Evo ovako malo da napisem o portlandu, gledao sam mec.

Daleko najbolji igrac Aldridge, ta njegova igra toliko lako izgleda, toliko je dobar da je milina gledati, kada igra 1 na 1, to je money all game. Kada dobije loptu na postu, to je gotovo, ili se zavrsava sa fantasticnim fade away pogotkom, ili slobodnim bacanjima, i sve je uglavnom bilo preko zirafe gasola.
Dalje, Mathews. Ovaj decko je misterija za mene, ali sad KONACNO izgleda da se probija, nadam se da to nije bio slucaj samo veceras, posto je stvarno igrao kako treba, imao je jedan izuzetno tezak fade away, i otvorene trojke je ubadao, isto vazi i za Batuma, imao je 2 otvorene trojke, i to je ubo. TO je ono najbitnije portlandu, i mislim da imaju jako dobru ekipu.
Lilard ce biti all star. Da rekao sam ovo. Ovako, decko je snajper sa distance, samo malo prostora i splash, samo dno mrezice, fantastican pregled igre, ali mora jos mnogooo da radi na odbrani, jer je meni totalno nestvarno ga da 39. godisnjak probija na ulaz i izbacuje posle pika lagano, i to je Nash samo sutirao kad nije bilo drugih opcija....
Najveca briga ce biti pozicija centra (Hikson). On je stvarno velik radnik i sasvim solidan igrac, ali mislim da on nema apsolutno nikakve sanse u duelu sa malo vecim centrima.
Plejof je must za portland ove sezone, skroz gotivna ekipa.
Dobar je LMA bio sinoc,ali vidi se da mu fali treninga i kontakta.Ona povreda je ostavila traga tokom priprema,ali bice to u redu.Neke suteve koje obicno lako sipa je promasivao,ali vrijeme radi za njega.Najbitnije je da je sada potpuno zdrav.Wes je jednu noc odlican,drugu ga nigdje nema pa je onda opet dobat i sve tako u krug.Nekonstantan je u picku materinu.Batum ce ove godine dobit mnogo vise prostora i lopti jer je nasa dosadasnja koncepcija napada jebala njegov potencijal.Lillard je car,ali fizicki price me i dalje brine.Lateralne kretnje nisu na nivou,odbrana mora mnogo da se popravi,ali vidi se ogroman potencijal.Sut je solidan,ali i to ce morat da se popravi.Centra realno nemamo i bice tu svakakvih sranja tokom godine.Leonard ce se polako uvodit u sistem,dok ce JJ i LMA ponijet najveci dio tereta.
jabbawockeez
jabbawockeez
Posts : 677
Age : 27
Location : Zagreb
Chicago Bulls

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 17:47
Lillard je ubojica, vec sad mi postaje jedan od najdrazih igraca, svida mi se njegov nacin igra, pravi killer Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 18:01
@SymphonyX, e da da zaboravio sam na Leonarda. Juce je sasvim solidno izgledao, mislim da bi mogao lepo da se uklopi u ekipu.
I da, nisam znao da je Jeffries kod vas Very Happy Kakvu bi on mogao da ima ulogu....sinoc je imao 2 dobra charge-a. ALI ADAM MORISON Respekt! bez sale stvarno, covek je snajperica Odlicno svidja mi se to sto kad dobije loptu i kad vidi da moze da sutne, ne okleva i odma se dize. Ja ne znam zasto se ljudi sprdaju na njegov racun, on je sasvim solidan igrac, i evo cim je dobio minute, pokazo se.
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 20:59
Kuzman wrote:@SymphonyX, e da da zaboravio sam na Leonarda. Juce je sasvim solidno izgledao, mislim da bi mogao lepo da se uklopi u ekipu.
I da, nisam znao da je Jeffries kod vas Very Happy Kakvu bi on mogao da ima ulogu....sinoc je imao 2 dobra charge-a. ALI ADAM MORISON Respekt! bez sale stvarno, covek je snajperica Odlicno svidja mi se to sto kad dobije loptu i kad vidi da moze da sutne, ne okleva i odma se dize. Ja ne znam zasto se ljudi sprdaju na njegov racun, on je sasvim solidan igrac, i evo cim je dobio minute, pokazo se.
Bas to,covek je solidan igrac,ume da iskoristi minute koje dobije...
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 22:07
Ja sam odmah posle drafta rekao da je Portland ovde dobio puno!!!samo da ga ne ureknemo Smile HAHAH decko ce biti sabijac teski Smile bice ovo valjda fina godina za Blezerse Smile
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Oct 11 2012, 22:45
Da...Lillard mnogo obećava.Trebao bi biti lagano all-star.Brz je i ima veoma dobre fizičke predispozicije.Kada se na sve to nadoveže i dobar šut onda...na ovom klipu s predraft workout treninga Kingsa se vide njegove šuterske sposobnosti:

https://www.youtube.com/watch?v=UyFJOEjZPFw

Kad pričamo o Blazersima,mislim da ove godine neće dohvatiti PO.Ipak pretanka klupa na onakvom zapadu će presuditi,pogotovo ako uzmemo u obzir povrede koje svake godine unište Blazerse.
Petorka im je sasvim dobra,ali na klupi su veoma tanki.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Tue Oct 16 2012, 13:25
Adam Morrison Very Happy je li moguce da nema niko drugi u cuveni Portland da igra..
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Fri Oct 19 2012, 02:56
Ima...Kobi Karl Portland Trail Blazers - Page 11 786662

Moglo bi biti nešto od onog M.Leonarda,ima dobre fizičke predispozicije(i ako je belac).Mada,kad kažem "moglo bi biti nešto" prevashodno mislim na defanzivu pošto je ofanzivno ipak limitiran...bar se tako čini Ne znam
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Nov 01 2012, 19:09
Uvijek vrh atmosfera u ovoj dvorani i uvijek zadovoljstvo gledati, a pogotovo protiv LA-a. Pobjeda bitna za samopouzdanje ali i da je ishod bio drugaciji ja bih bio prezadovoljan sa svim prikazanim. Svaki napad, svaka odbrana, ma pravi klasik NBA lige.
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Nov 01 2012, 20:25
Blazers Boy wrote:Ima...Kobi Karl Portland Trail Blazers - Page 11 786662

Moglo bi biti nešto od onog M.Leonarda,ima dobre fizičke predispozicije(i ako je belac).Mada,kad kažem "moglo bi biti nešto" prevashodno mislim na defanzivu pošto je ofanzivno ipak limitiran...bar se tako čini Ne znam

Centar koji moze da sutira za tri nikako nije limitiran u napadu...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Thu Nov 01 2012, 20:32
otkad on sutira trojke?
Sponsored content

Portland Trail Blazers - Page 11 Empty Re: Portland Trail Blazers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum