NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

+10
jocamelo7
4evaStK
Blazers Boy
Mr.Big Shot
Lawson
Komsija
Mr. Striko
Jaz
LeBron
Jumpman
14 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Fri Apr 18 2014, 16:03
Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Houpor


Last edited by Sugar on Sat May 03 2014, 11:58; edited 6 times in total
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Fri Apr 18 2014, 18:28
Hjuston je dobio 3 od 4 utakmice protiv Portlanda ove sezone i svakako su favoriti u ovoj seriji. Ali daleko od toga da se nece namuciti. Portland bi lako mogao da im zagorca zivot ako Lilard i Lamarkus polude.
Pisao je neko skoro na forumu da Hjuston ima neki svoj sistem ida to funkcionise jako dobro. 4. mesto na ovakvom zapadu to dokazuje. Morace da igraju jace u odbrani, prvenstveno mislim na spoljne pozicije. Gledao sam ih par puta ove godine i cinilo mi se da brane sut za 3 dovoljno dobro. Ne znam tacno kakva je statistika, mrzi me sad da trazim kako je Portland sutirao protiv Hjustona ove sezone ali ne bi trebalo da se bas napogadjaju trojki. Ali Hjuston mora veci pritisak na loptu da izvrsi.
Velika prednost Hjustona je sto imaju odlicnu protekciju reketa kroz svih 48 minuta zahvaljujuci Dvajtu i turcinu onom. Parsons igra jako dobro. Da mi je neko pre par sezona rekao da ce Parsons biti igracina, ne bih verovao. Ali i on valjda vuce neku povredu pa cemo videti koliko moze. Harden standardno dobar cele sezone, trebalo bi da nastavi u istom ritmu i protiv Portlanda. Lin i Beverli moraju da izvrse koliki god pritisak mogu na Lilarda, to ce biti jedna od bitnijih stvari u ovoj seriji. Mozda Beverli cak i povredi Lilarda. awesome
Portland je maestralno krenuo ali su, ocekivano, pali i dosli tu na neko svoje realno mesto. Ali su svakako odlicna ekipa. Pred kraj sezone, kada su se jurila mesta u plejofu, bili su jako dobri. Odlicni cak sa skorom 9-1 u poslednjih 10 utakmica. Lamarkus je u svom prajmu i on mora da povuce ekipu ako misle da nesto urade. Bice mu jako tesko i ova serija bi mogla da bude njegov najveci test do sada. Ima pomoc u vidu Robina Lopeza koji ga je ove sezone, koliko–toliko, spasio rvanja u reketu. Odlican duel visokih igraca je pred nama. Isto u najavi zanimljiv duel na poziciji SF, Batum i Parsons.
Od Lilarda ocekujem da podigne nivo igre, mislim da je vec dovoljno zreo iako je tek sofmor.


Prognoza: Mislim da ce ovo biti serija sa puno poena i da ce biti lepa za gledanje sto se tice napada. Odlicni napadi i prosecne odbrane. Hjuston je ipak favorit ali nece dobiti seriju bez muke. Verovatno ce ovo biti najzanimljivija serija na zapadu. 4-3 za Hjuston.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Fri Apr 18 2014, 19:08
Ja se iskreno nadam da Portland ovde moze da prodje, ali za narednu rundi je verovatno Houston tezi protivnik za Spurse, mada ko zna. Kao sto kaze Nemanja, bice ovo jako lepo za gledanje, sa puno poena i mnogo dobrih 1 na 1 duela.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Fri Apr 18 2014, 19:38
Da, tako je. Hjuston ima taj neki sistem gdje selektovano pustaju na sut sa odredjene pozicije i to pogotovo sa polu-distance. Cuvaju extra reket. Jones i turčin ubijaju kako igraju, a Parsons je imao neke dvije lakse, valjda, povrede ( prst je jedna čini mi se). Očekujem prljavu igru na Lilardu( mislim na Beverlija) i zatvaranje LA ali mozda je i vrijeme za puni blijesak Batuma i WM. Navijam za Portland...
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Fri Apr 18 2014, 21:12
Srdjan sa Sportkluba je rekao da je Beverli isprozivao Lilarda u nekoj radio emisiji. Kakav je to car.  Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Sat Apr 19 2014, 10:04
Znaci, slazemo se da brane sut za 3 dovoljno dobro i da imaju odlicnu protekciju reketa. Ali ta protekcija reketa ne znaci nista kada odgledas onaj snimak koji je Jaz postavio u Hardenovoj temi juce.
Protiv Hardena bukvalno svaki bek moze da napravi prodor. Iz tog prodora se pravi visak u reketu i to ni najbolji odbrambeni visoki igrac ne moze da spasi.
Zato Harden mora da vrsi veci pritisak na igraca sa loptom. Sad da li on to ne zna ili ga jednostavno boli uvo, to je druga stvar...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Sat Apr 19 2014, 12:51
ne zna a i boli ga uvo awesome
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 07:16
Jako veliki igrac James Harden, ali mozda cak i veca prevara nego sto je veliki igrac. Usrao im je tekmu samo tako, pogledajte u recapu samo poslednji napad i sve ce vam biti jasno. Ne znam dal je uopste nesto pogodio u produzetku. Dwight je napravio cist faul nad Freelandom prilikom jednog ofanzivnog skoka 2 minuta pre kraja produzetka ali su svirali Freelandu i poslali Dwighta na slobodna bacanja, a njegov 6. faul je bila kompenzacija za to. Lillard clutch, neverovatan je. LMA odigrao doktorski. Dobra tekma, ni ne znam kako i zasto sam se probudio tako rano ali odgledao sam celo drugo poluvreme. XD


Last edited by Jaz on Mon Apr 21 2014, 10:00; edited 1 time in total
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 08:30
Harden = JR Smith
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 12:07
Trpaj raspalog bradonju i mrtvi Houston!  tuki2  banana3
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 16:29
Neverovatni Aldridge, šta je sve ispogađao lik  Shocked  + 18 skokova pored Dwighta i Asika....fascinantno.

A Lillardova prva tekma i da onako hladnokrvno odigra, strašno...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 18:16
http://bleacherreport.com/articles/2036302-portland-police-twitter-crack-joke-about-blazers-win-over-houston

Sabili ih Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 20:48
Sto nema neka budala da zavuce onom Beverliju jedan lakat po faci da mu izbije zube da vise ne moze da laprda, picka raspala, takve najvise mrzim, taj covek je ALL TALK, bas je zaustavio Lilarda nema sta, pored 31 poena 9 skokova mu pokupio ispred nosa, najbitniji onaj za overtime, kako dozvolis da ti plej uleti ispod kosa i pokupi skok, dobro jeste promasio ali opet komedija...
Svim srcem za Portland protiv ovih cigana!
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 21:47
Kad smo kod Beverlya, obnovio je povredu kolena minut pre kraja produžetka i biće out možda i do kraja ove serije s Portlandom.

Karma is a bitch...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 21 2014, 21:57
Ma cigan zilavi igrace vec u drugoj utakmici....
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Thu Apr 24 2014, 11:02
LMA dominacija, Harden takodje lol
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Thu Apr 24 2014, 11:05
prskaj hjustona
LMA bogotac klasicni
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Thu Apr 24 2014, 12:48
Brutalni Aldridge, ubi lik s poludistance
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Thu Apr 24 2014, 13:22
Najjace sto sam ja zaspao 1minut pre kraja, kad imaju one bangave reklame na svaki tajm aut Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Thu Apr 24 2014, 16:44
I kad je GO TIME ovaj majmun se glupira  Facepalm  YEET  Houston Rockets vs Portland Trail Blazers 877120  
Mali Dame je vec u drugoj sezoni zreliji nego ova majmuncina, ali nije ni on kriv sto igra sa onim bradatim fejkerom.
Harden nije jos bolji ni od Vejda koji nije ni 50% zdrav, a pogotovo ne od Kobija sa onakvom proslom sezonom, presmesno jebote.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Thu Apr 24 2014, 21:05
Mr.Big Shot wrote:Trpaj raspalog bradonju i mrtvi Houston!  tuki2  banana3
Idemoooo Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Sat Apr 26 2014, 10:07
Kad Troy Daniels mora da vadi Houston jer nema ko drugi Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Sat Apr 26 2014, 18:51
Harden i drugovi u cmar treba da ljube tog Danielsa, izvadio ih je iz teskih govana.
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Sun Apr 27 2014, 01:29
E ovo je već sad zajebano, sutra je biti il' ne biti...Portland jednostavno mora da dobije četvrtu tekmu ako hoće da izbori 1/2 finale zapada, u suprotnom, najebali smo Smile
Tri tekme i tri pobede gostiju, valjda je vreme da pobedi i domaćin Razz

Samo da Harden opet ne poludi kao sinoć...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Mon Apr 28 2014, 08:46
Ali ovima opet jebeni Troj Denijels resava utakmicu Laughing

Bravo za Portland, bravo za celu seriju! I hvala na podrsci.
Sponsored content

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers Empty Re: Houston Rockets vs Portland Trail Blazers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum