NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

+6
jocamelo7
Yoker87
LeBron
Jaz
4evaStK
Jumpman
10 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 00:58
San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Saspor


Last edited by Sugar on Thu May 15 2014, 12:57; edited 6 times in total
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 01:22
Ne mogu da docekam da vidim sledeci korak Blejzersa.
Ovde cemo da vidimo sestog coveka na terenu, a to ce biti treneri verovatno, Portland ima sve sto je potrebno da se razmontiraju ovi Spursi, naravno AKO uspeju da nametnu svoj stil igre koji nece nikako odgovarati Spursima.
E sad previse oslanjanja na sut za 3 poena i mid range, malo broj slobodnih bacanja mogli bi da budu problem, jer Spursi bas imaju to sto je potrebno u odbrani da razmontiraju Blejzerse, dobro brane te trojke, to ce biti jako jako bitno.
Tako da je to 1-1. 
Ovde po meni od samog pocetka preko Lamarkusa i Lopeza napasti Dankana i Splitera koji su po meni ovde najslabije karike i njih uvesti rano u faul probleme i izbaciti ih iz ritma, a Parkera pustiti neka radi 20 driblinga i neka sutira, Kavai, Manu i Green ce proci kroz pakao, jer su Metjuz i Batum presli na sledeci nivo svoje igre i ofanzivno i defanzivno, ja jedva cekam, stvarno mislim da Blejzersi mogu ovo da odnesu mozda cak opet u 6 utakmica.
Mislim da se niko ne boji Spursa posle ovako jadne prve runde, veceras je mozda bila jedina prava njihova utakmica u seriji, ali da dopustis 7 utakmica protiv Dallasa koji nije igrao nista specijalno a mogao je da prodje je presmesno, dok sa druge strane dolazi Portland sa velikim vetrom u ledjima.
Idemo bre  San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers 2192761867
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 11:55
Vrhunska serija u najavi. Lilard - Parker i Lamarkus - Timi plus gomila vrhunskih role igraca, ne moze mnogo bolje od toga.

Ne znam po cemu su Timi i Spliter najslabije karike, Kuzmo?
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 14:06
Da, sigurno ce ovo biti vrhunska serija. Ne bi me iznenadilo da opet ode u 7 utakmica.
Portland je muski odigrao protiv Hjustona. Lilard igra kao da mu je ovo 10. plejof, odlican je. LaMarkus malo usporio posle onih monstruoznih partija u G1 i G2 ali je bio jako dobar. Ostatak ekipe igra lepo, posebno bih naglasio Batuma i Metjuza koji su, cini mi se, podigli igru, narocito u odbrani. Dobar je Portland skroz. Cak i klupa. Robinson se izgleda trgnuo i mogao bi dosta da im pomogne protiv San Antonia.
Sto se tice San Antonia, moguce da nas je ova serija protiv Dalasa malo zavarala pa smo pomislili da su ispali iz forme ili nesto... Sinoc su pregazili Dalas, bas su zverski odigrali. Ne bih ja njih otpisivao jos uvek. Nisu dzabe imali najbolji skor u ligi. Ali opet, kada pogledas koliko su se namucili u prvih 6 utakmica, ne znas sta da mislis...

Prognoza: Jako je tesko nesto prognozirati. Dosta zavisi od San Antonija, cini mi se vise nego od Portlanda. Bice svakako zanimljiva serija i ja se nadam da ce ici u 7 i da Portland dobija.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 14:19
Navijam za Portland u ovoj seriji ali mislim da ce biti tesko. Jedina prednost su im Oldridz i MOZDA Batum, sve ostalo ide na stranu SA. Ako Lillard ponovi igre iz serije sa Hjustonom dobili smo jos jednog superstara Smile
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 14:38
I da, ne mislim ni ja da su Danak i Spliter najslabije karike u prvoj postavi Sparsa. Da, imace velikih problema sa LaMarkusom ali nikako ja ne bih otpisivao Timija. Ne znam
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 15:20
de su najslabije karike
Dankan otac da im bude svima kako igra covek
ici ce tu Spursi na iskustvo

mada bih voleo da gledam finale Portland Vasington awesome
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 21:21
Samo preko Lamarkusa izbaciti sto pre na klupu Dankana i Splitera, dalje ce biti sve lakse.
Kakav je bio medjusobni skor u regularnom delu??
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 21:23
2-2.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 21:30
Jako me zanimaju obrambene rotacije koje će se koristiti u ovoj seriji, Leonard će vjerojatno čuvati Lillarda a Batum ili Matthews Parkera. Ispod koša dvoboj učitelja i učenika, Duncana i Aldridgea, to će biti pravi spektakl u postu, dva sjajna old school igrača, a s obzirom na mladost i trenutnu formu učenik bi čak mogao pobijedit učitelja u ovoj rundi.. s drugim petorkama na parketu se očekuje da Spursi steknu nekakvu prednost ali nisu baš blistali protiv Dallasa. Također će biti zanimljiv dvoboj između Lillarda i Parkera, prvi igra sjajno u zadnje vrijeme i polako postaje jedan od najboljih PG u ligi a Parker standardno sjajan kao uvijek. Navijam za Portland u ovoj seriji jer im se napokon desilo nešto lijepo nakon svih onih nesreća u zadnjih 5-6 godina, bila bi stvarno sjajna priča kad bi osvojili naslov ove sezone ali za priču o tome ipak treba proći Spurse u ovoj seriji.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Mon May 05 2014, 23:00
Vrhunski za gledanje i nekako mislim da ce San Antonio lagano da prodje.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 07 2014, 10:19
ovoga sam se i plasio.. ima svaka da bude ovakva izgleda..
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 07 2014, 11:15
Izgleda da im odgovaraju Blejzersi vise nego Dalas. Nisam gledao utakmicu ali pretpostavljam da je bilo rastavljanje na proste cinioce, pogotovo kada su Blejzersima igrali igraci sa klupe.
ALi videcemo, mozda Portland i dobije G2. Onda ce biti zanimljivo.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 07 2014, 12:42
Parker otac kosarke San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers 2714998444
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 07 2014, 15:02
Eto vam Portland jebo vas Portland
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 07 2014, 15:04
hahahahahah
doktore
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Fri May 09 2014, 09:46
Ma dajte bre ovo je neozbiljno za drugu rundu.
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Fri May 09 2014, 09:59
http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2014&mm=05&dd=09&nav_id=845637

 San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers 877120

"Šta je BRE ovo" San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers 890884
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Sun May 11 2014, 16:55
Pranje na ruke
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 14 2014, 17:28
Veceras ce se pokazati ko je papa a ko kardinal,ko je Tom Sojer a ko Haklberi Fin.Vrijeme je da se rijesi u 5 meceva serija,vrijeme je za junake moje mladosti da uzmu i zadnji prsten te mi upotpune godinu.Vrijeme je za NAS!!!
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Wed May 14 2014, 18:00
Kao predizborna kampanja. Nele druze, brate, komsijo ....PREDSEDNIČE.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Thu May 15 2014, 12:56
da je hjuston prosao umesto portlanda, ovo bi bila bolesna serija. a ovako............................
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Thu May 15 2014, 13:15
A Parker povredio hamstring....nezgodno vreme za povredu, ta povreda je jedna od najsugavijih mogucih, sva sreca pa onog Millsa sere strasno cele godine, napredovao lik dosta.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Thu May 15 2014, 13:44
Je l' ce pauzirati Parker nesto?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Thu May 15 2014, 14:53
Mislim da jos nije izasla vest koliko je ozbiljno, odigrao je 10 minuta i kad se povredio nije se ni vracao vise, svakako zabrinjavajuce za fanove Spursa. 
Bilo bi dobro za Spurse da se sad serija Klipers-Tander oduzi na sedam utakmica, iako se nisu nesto preterano umorili protiv Portlanda.
Sponsored content

San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers Empty Re: San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum