NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brooklyn Nets

+33
SN10
Kevin Durant
Little New York
wall#2
wlattkouzd
Iguodala
Frejzer
Michael Jordan 23
Legolas
NewJerseyNets_<3
Gogsii
Iggy9-13
Bradley
4evaStK
West
Mrakar
Zola
LeBron
jocamelo7
airvucko
Strax
johnny24
andrej2311
Sky
nellepb
Kole
Mr. Striko
dr Hofmann
-the lood-
Lawson
Mr.Big Shot
Jaz
Jumpman
37 posters
Go down
Krecko
Krecko
Posts : 54
Age : 44
Location : Srem
Dallas Mavericks

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Oct 05 2012, 01:14
Ma kuja ga navukla posle tri dana trazila razvod.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Oct 05 2012, 16:18
72 dana. Very Happy

ON: Zasto ja znam ovo? Sad
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 13:02
Prva utakmica na svom parketu.Ja sam licno zadovoljan.Odlicna atmosfera,lijepa igra...na neku drugu foru.Sinoc je trener isforsiao Joa da vidi koliko moze u tandemu sa Deronom.Nije to lose izgledalo ali moze mnogo bolje.Naj potez ovog prelaznog roka, ja bih ipak rekao da je Blatche.Igra odlicno kao i uvijek i pravo je cudo kako smo se docepali ovako budalastog ali stvarno dobrog i spremnog kosarkasa.I vrhunac veceri je bio najbolji centar lige(sto bi rekli neki i ja ) Brook Lopez..povreda je proslost! Covjek ubija kako igra. Cak je i skok popravio i u naadu i u odbrani.Davao je neke nevjerovatne koseve i pokazao da je stvarno ofanzivno jedan od najsvestranijih centara lige.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 14:26
Kako se mirza ponasa u odbrani??
Citao sam da johnson ocekuje dosta od njega i suteva za tri??
On ce vama izgleda biti bolja verzija lizala iz majamija Very Happy
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 15:20
Ova ekipa Netse izgleda najbolje slozena od svih ekipa nastalih na brzinu. Imaju 3 strijelca u petorci(Williams, Johnson, Lopez) 2 "hustlera", odbrambena igraca i skakaca (Wallace i Humphries). Na klupi imaju Watsona, Brooksa, Blatchea i Teletovica za napad, Evansa, Childressa i Bogansa za odbranu.
Trener im je po meni slaba strana ali ako se uigraju mogli bi napraviti nekih problema Miamiu i Bostonu na istoku.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 17:40
Trener je dobar i ima tu motivacionu stranu jacu od mnogih drugih u NBA e jedino me muci ovaj dio sa Jo-om.On je sve bez timski igrac.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 22:55
Mrakar wrote:Ova ekipa Netse izgleda najbolje slozena od svih ekipa nastalih na brzinu. Imaju 3 strijelca u petorci(Williams, Johnson, Lopez) 2 "hustlera", odbrambena igraca i skakaca (Wallace i Humphries). Na klupi imaju Watsona, Brooksa, Blatchea i Teletovica za napad, Evansa, Childressa i Bogansa za odbranu.
Trener im je po meni slaba strana ali ako se uigraju mogli bi napraviti nekih problema Miamiu i Bostonu na istoku.
Obrazlozi ovo ko Boga te molim.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:06
Ja cu da probam da ti obralozim.Od Bostona su bolji u svakom pogledu, a od Majamija vjerovatno nece biti ove sezone ali iduce ko to zna...ima se potencijala.Pa bolji smo i na pg i na centarskoj poziciji. Samo da je jedan jak PF doveden...mislim jak kao Bosh...hmhmhm bilo bi svasta.U svakom slucaju jedna mala povredica Vejda ili Kinga i Majami postaje prosjek ekipa istog momenta.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:09
Mr. Striko wrote:Ja cu da probam da ti obralozim.Od Bostona su bolji u svakom pogledu, a od Majamija vjerovatno nece biti ove sezone ali iduce ko to zna...ima se potencijala.Pa bolji smo i na pg i na centarskoj poziciji. Samo da je jedan jak PF doveden...mislim jak kao Bosh...hmhmhm bilo bi svasta.U svakom slucaju jedna mala povredica Vejda ili Kinga i Majami postaje prosjek ekipa istog momenta.
Auuu ovo ti nije trebalo, sad ce ovaj Heat gang da sune paljbu XD Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:12
Hahaha pa znam...ovo je jedina fora pored one ko je bolji Deron ili Polke gdje se uvijek jave strucni , a i oni manje strucni da se bune.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:14
Lawson wrote:Kako se mirza ponasa u odbrani??
Citao sam da johnson ocekuje dosta od njega i suteva za tri??
On ce vama izgleda biti bolja verzija lizala iz majamija Very Happy

Mirza se ponasa solidno i mislim da bi mogao da se snadje ali jos je rano...meni je on gotivan i svakako dobar igrac.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:15
Od Bostona su svi bili bolji i prosle godine, pa sta je uradio umalo Majamiju? Nema Alena, ima Terija. Bradley ce biti zdrav. A diskusiju o Majamiju necu ni da zapocinjem jer je besmisleno. Cak i ovo sto si napisao za povrede. Ja sam ubedjen da bi Majami dobijao Netse bez vecih problema i da igra samo Bosh, a kamoli jedan od ove dvojice. Ljudi zaboravljaju sta je Bosh radio sa onom sprdnjom od Toronta, kako ih je vukao. I pored njega Allen, Lewis, Chalmers, Battier... Miami i Boston su elitni klubovi, Netsi to mozda postanu za koju godinu.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:31
Umalo nije uradio nista Boston Majamiju..Boston je tim koji se u sustini gradio na Garnetu i Allenu ali...Allena nema, a Garnet nema vise 20g.Ono sto je on izvlacio prosle godine je u sustini Boston...to je ta velicina i to je to sto je Boston uradio umalo Majamiju.Boston je solidan i ove godine i sigurno ima svoje sanse ali ipak njima treba ozbiljan trejd ili ozbiljan rebilding.Godine su svoje ucinile i to je to.Za Majami sam rekao ne ove sezone ali iduce ko to zna.I dalje stojim pri tome.I dalje stojim pri cinjenici da bez Jamesa i jedan i drugi mogu da zaborave i finale, a ne titulu prosle godine i svake iduce.Mislim na Vejdaru i Dina.

I najvaznije: ta prica o elitnim timovima je malo neozbiljna...mislim da takvih nema..ima samo povlascenih kod Sterna i manje povlascenih.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Oct 16 2012, 23:43
A mislis da nece doci do tog nekog trejda u Bostonu? Ne zaboravi Jeff Greena, ako ostane zdrav moze imati strasnu karijeru. Rondo ce biti jos dugo tu, verovatno ce im centarska pozicija biti problem, ali isto tako ni Lopez nije bas napravljen od celika. Naravno da bez Jamesa ne mogu do titule, ali mogu da nekog polufinala, sto cenim da je neki maximum za BK narednih sezona. A LeBron se ne povredjuje, na to niko ne treba da racuna. A da se povrede wade i Bosh, opet je Majami prvi favorit, posle one monstruozne sezone Brona, a ne verujem da ce nesto posustati ubuduce, ulazi u najbolje godine. Uvek neko iskoci, eto mozda to bude Phila, Indiana ili Chicago sa oporavljenim Rouzom u buducnosti, ili ... ne smej se ... Knicksi. Mozda ode Amare pa i bude nesto. Very Happy Hoces da kazes da Stern vise voli OKC od Lakersa? Moguce da hoce da gradi taj rivalitet James-Durant, ali opet. No da ne bude konfuzije, ja kad kazem elitni tim, onda mislim na ekipe poput Spursa ili Celticsa, ne na Sternove malverzacije.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 00:03
Mr. Striko wrote:Pa bolji smo i na pg i na centarskoj poziciji. Samo da je jedan jak PF doveden...mislim jak kao Bosh...hmhmhm bilo bi svasta.U svakom slucaju jedna mala povredica Vejda ili Kinga i Majami postaje prosjek ekipa istog momenta.
ne moze se majami gledati po pozicijama nikako jer kod nas samo iz prve petorke troje prevode loptu a onaj kome je plej prirodna pozicija najmanje to radi. ne secam se da je calmers u plejofu uopste preveo loptu preko pola a kamoli organizovao napad. jos na klupi imamo kola, alena i milera koji prevode loptu bez problema. ko je gledao malo majami u predsezoni, video je da rej igra ono sto je igrao u sijetlu a ne u bostonu gde je bukvalno samo izgradjivao pozicije i cekao da mu dodaju.
a prosek ekipa ukoliko dodje do neke povrede ne bi bili sigurno jer je vejd sam sa saigracima poput karlosa aroja i majkla bizlija ulazio u plejof lagano a kamoli sa ovim timom sada. ne bi bili prvi kandidati za titulu ali prosek nikako.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 00:32
Boston stvarno ima koga da trejduje i na kome da gradi ekipu, a da tu stvarno ne mislim na Ronda.(on mi jednostavno nije neko ko zasluzuje da se ekipa pravi oko njega).Ali nekako su izduvali...nesto ce vjerovatno da odigraju na zimu..neki big trejd??ili...A sto se tice Majamija to je prva ekipa u istoriji NBA koja je bez ozbiljnog centra osvojila titulu.Cudno neko vrijeme doslo...Opet ja mislim da je sve to zahvaljujuci samo Jamesu.On igra i pleja i centra i trenera i mc i dj...i zbog toga sam i rekao, da je nedaj boze povreda njegova nesto sto automatski dovodi bilo kakvo finale u pitanje.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 00:37
Mr. Striko wrote:Opet ja mislim da je sve to zahvaljujuci samo Jamesu.On igra i pleja i centra i trenera i mc i dj...i zbog toga sam i rekao, da je nedaj boze povreda njegova nesto sto automatski dovodi bilo kakvo finale u pitanje.
Zato sto je James bio toliko iznad svih. Kao sto su on i Wade dosta bolji od Bosha, pa Bosh deluje kao prosecan igrac. I guess...
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 10:32
Rezervisti dobili Boston...nisam gledao ali po statsima i minutima provedenim na parketu...hm
Vinsanity
Vinsanity
Posts : 108
Location : Hrvatska
Brooklyn Nets
http://prowrestlingguerrilla.com/

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 14:53
odlično, klupa pobijedila Clap

Teletović odličan i u zadnjim minutama je bio bitan igrač za pobjedu. 3-0 u predsezoni i najbolji smo na istoku Very Happy
jedva čekam sezonu...

samo me zanima šta će biti sa brooksom, koji kurac su doveli childresa kad imaju talenitranog brooksa!? Trebali bi ga trejdat negdje di bi bio startni SG ili zamjena za SG.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 18:27
Brooks ima problema sa povredom. Childers je doveden zbog odbrane naravno, jer Brooks to radi jos na niskom nivou.Mirza je odigrao fantasticnu utakmicu i naprosto iznenadio...
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Wed Oct 17 2012, 22:43
Jaz wrote:
Mrakar wrote:Ova ekipa Netse izgleda najbolje slozena od svih ekipa nastalih na brzinu. Imaju 3 strijelca u petorci(Williams, Johnson, Lopez) 2 "hustlera", odbrambena igraca i skakaca (Wallace i Humphries). Na klupi imaju Watsona, Brooksa, Blatchea i Teletovica za napad, Evansa, Childressa i Bogansa za odbranu.
Trener im je po meni slaba strana ali ako se uigraju mogli bi napraviti nekih problema Miamiu i Bostonu na istoku.
Obrazlozi ovo ko Boga te molim.
Ne znam sta nije jasno Embarassed
Boston i Miami su glavni favoriti na istoku po meni. Kazem ako se uigraju mogli bi u seriji iznenaditi neku od te dvije ekpie (naravno treba se dosta toga poklopiti i treba dosta srece ali nije nemoguce)...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Oct 19 2012, 11:56
Mr. Striko wrote:Rezervisti dobili Boston...nisam gledao ali po statsima i minutima provedenim na parketu...hm
85-115...hm... Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Oct 19 2012, 22:00
hm... Embarassed
Vinsanity
Vinsanity
Posts : 108
Location : Hrvatska
Brooklyn Nets
http://prowrestlingguerrilla.com/

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Oct 19 2012, 22:52
haha neš se desilo... nevermind, sada protiv phile, samo neka se pripremaju za regularnu sezonu koja je bitnija Very Happy
Sponsored content

Brooklyn Nets - Page 13 Empty Re: Brooklyn Nets

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum