NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Brooklyn Nets

+8
4evaStK
Nele
LeBron
Yoker87
Mr. Striko
Strax
Jaz
Jumpman
12 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 00:58
Miami Heat vs Brooklyn Nets Miabkn


Last edited by Sugar on Thu May 15 2014, 12:57; edited 5 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 11:59


Dovoljno. Mislim da nece imati previse problema, jer ce raditi odbrana sada 48 minuta po utamici, a ne vise 5 minuta u poslednjoj cetvrtini da bi se napravila serija i zavrsila tekma. 

Za Majami odbrana titule pocinje sada.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 12:09
ne nih da serem, ali ja ovde mozda cak i metlu ocekujem.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 12:11
Najteže moguće polufinale za Majami. Bruklin je ušao u ritam, iskusni su i znaju kako da pobede Majami.
Cenim 4:3 za Hit, uz dosta dobrih utakmica i dosta tuče
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 13:54
Sugar wrote:ne nih da serem, ali ja ovde mozda cak i metlu ocekujem.
hahahhaha
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 14:40
Sugar wrote:ne nih da serem, ali ja ovde mozda cak i metlu ocekujem.

+1
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 19:59
Bas ne volim sto igramo sa Netsima. Ja ne mogu vise da gledam Pirsa i Garneta u plejofu stvarno. Dojadili su mi vise.
Ali sta je tu je. Moracu i te 4 utakmice da odgledam pre nego sto Majami udje u finale istoka. awesome

Dosta sale bre majmuncino jedna!

Ozbiljno, mogla bi ovo da bude zanimljiva serija. Nadam se da nece biti ali bi lako mogla da bude. Prvenstveno zato sto mislim da Majami nije u stanju da 48 minuta odigra u konstantnom ritmu. A Netsi imaju jako dobru rotaciju na klupi. Juce im je, ako se dobro secam, klupa sa Johnsonom donela prednost u drugoj cetvrtini. Livingston i Lil Buckets su bas dobri bili. Zbog toga se najvise brinem. Majami je bukvalno u svakoj utakmici protiv Sarlote imao neke padove. Bojim se da ce Bruklin to koristiti bolje od Bobkeca. Garnet je skoro umro, mada moze i on da odigra nesto ali to nije ni blizu onog KG-a od pre par godina. Mislio sam da ce Plamli biti bolji u plejofu ali on i ne igra bas dobro, a ni puno. Igra manje nego u regularnom delu. Tako da, problem Netsima bi mogla da bude zastita kosa. Reptorsi su im lagano ulazili pod kos i imali dosta kvalitetnih suteva unutar dva metra. Tu bi Vejd i LeBron mogli da ih upropaste.
Deron igra sasvim solidno ali se vidi da su ga povrede zglobova izmucile. Johnson korektan protiv Toronta, mada se malo vise ispucava ponekad. Pirs OK u seriji. Jbg, i on je mator, ne moze on kao pre i zato je veoma bitna klupa Bruklina. Od njih puno zavisi.

Problem Majamija je jos uvek nedefinisana petorka kojom se lomi utakmica. To smo imali u prethodne dve godine. Da je tu Miller, ja se ne bih brinuo. Ovako...
Alen promasuje suteve i dalje. Cak i otvorene trojke. Nije uopste igrao dobro protiv Bobketsa. Batije ponekad bljesne ali nije to nista. A i to je bilo u sezoni. Mislim da nije uopste igrao protiv Sarlota. Ni minut cak, ne mogu tacno da se setim.
Calmers je korektno odigrao proslu seriju. Ono sto je sutirao, pogadjao je u solidnom procentu i OK se nosio sa Kembom. Cole je bio jako dobar kao backup tako da me raduje njihova solidna igra.
Andersen je isto bio dobar. Ovde bi mogao da bude jos bolji jer ce imati starije igrace u duelima. Bas podize energiju kada god udje. Kupi skokove, ne omasuje to sto sutne, trudi se, ma samo da ga pozelis u ekipi.
James Jones je bio korektan i on je bio uvek u onim petorkama koje su pravile razliku. Kad god izadje Hazlem i udje Jones Majami je odmah bolje zaigrao. Da li ce igrati i sad, ja ne znam. ALi bih voleo da ga vidim malo cesce na parketu.

Prognoza: Mislim da Majami sigurno prolazi. Ne verujem da ce biti metla kao sto vi kazete ali ko zna... Iscupace verovatno neku utakmicu mada me ne bi toliko zacudio i neki ludi, ludi, ludi scenario u kome Bruklin nekako prolazi dalje. Najvise zbog klupe. Mada, ako im je Lauri pravio haos dok je imao loptu, zamisljam LeBrona kako ih rastavlja. Very Happy
Ajde, ako vec dajemo rezultate, neka bude Majami u 5.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Mon May 05 2014, 23:04
U toku regularne sezone, a i u pretsezoni čini mi se da smo oduvali ove folirante. Ako malo sreća posluzi i klupa odigra kako treba vidim neke sanse. Ako bude Kid ovako lose rotirao kao u ovoj seriji protiv Toronta i forsirao ljude kojima ne ide....moze taman lako da bude 4/0 za Majami. Deron se ne vidi ljudi. Centra ni mi ni Majami ne posjedujemo. Znači u jednoj borbi sa timom koji ubija tranziciju mi smo donji skroz. Pa ni sa Torontom se nismo mogli nositi, a ne sa Jamesom. Realno.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Tue May 06 2014, 08:50
http://espn.go.com/blog/truehoop/miamiheat/post/_/id/20684/lebron-ready-to-face-recurring-challenge
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 00:33





Ide malo lozenje pred utakmicu. Sad ce show da naprave. Very Happy
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 00:42
Ajmo Bruklin/H2/Pierce/Deron <3
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 03:21
Lagana pobeda. Drago mi je sto je dosta igraca ukljuceno u pobedu. Odlican potez je neigranje Hazlema(samo ovo u garbage time-u). Svaka cast njemu za sve do sada, ali stvarno igraju bolje bez njega.
LeBron sut 10/15, 1 izgubljena, taman koliko treba. Vejd, Bos i Calmers isto dobri.

Batije i Rej, dobrodosli nazad medju zive. Bas sam se obradovao ovakvim njihovim partijama. Samo neka tako nastave. Ako njih dvojica budu igrali dobro, nema Majami ko da pobedi. Very Happy

Ako je ova utakmica nekakvo merilo, moglo bi ovo da se zavrsi u 4.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 10:18
sta ti imas protiv haslema toliko jbt Laughing on nas izvukao kad smo imali onu crnu seriju u martu. ne moze da odmogne on nikako, pogotovo protiv ovih papana koji nisu culi za skok.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 11:17
Ja gledam onu seriju protiv Sarlota. Kad god je izasao sa terena, Majami je zaigrao bolje i brze.
Ne znam, mozda ce u ovoj seriji biti korisniji. Ne znam
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 11:22
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Wed May 07 2014, 14:01
trening.... realno Smile
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Fri May 09 2014, 03:53
Dovoljna je bila ova serija u poslednjoj cetvrtini. Drzao se Bruklin, onda Majami malo nagazio odbranu, vezali dve trojke i odlepili se. I iskusno zadrzali prednost do kraja. Bas je dobro kada ekipa u polufinalu konferencije igra na prekidac. Very Happy
Dobre partije velike trojke. Nista specijalno ali su korektni bili sva trojica. LeBron se malo izglupirao sa sutevima u 4/4 ali OK.
I evo, opet se pokazalo da ako ostatak ekipe odigra dobro, ne moze niko da ih pobedi. Rej odlican danas. Bas me raduje to sto pocinje da igra dobro. Pravo vreme je bilo da pocne. Very Happy
Odbrana je pristojna skroz. Malo Netse nije islo ali opet jako dobra odbrana Majamija. Pa nije Deron slucajno imao 0 poena. Very Happy
Sad mogu i da zavrse seriju u Bruklinu ali ja bih bio zadovoljan i sa 1/1. Mada bi bilo lepo da zavrse sa metlom i da imaju vise vremena za odmor jer bi Indijana i Vasington mogli u 7 da odu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Fri May 09 2014, 03:58
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Fri May 09 2014, 14:49
Meni je na pocetku mirisalo da bi bruklin mogo do iznenadjenja, najvise sto je Mirza ubijo sa parkinga XD
Najjaci smo u zadnjoj cetvrtini bez dileme, kad pritegnu u odbrani tesko ko moze da se nosi. Idemo u goste po 1 pobjedu i cao Smile
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Fri May 09 2014, 14:56
ma idemo da zavrsimo karijere one dvojice jednom metlom. da ih ne gledam vise, pogotovo pirsa.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Fri May 09 2014, 15:14
A oseca se metla pun gas, isto kao i u seriji Portland-San Antonio... izgleda da gledamo isto finale kako sada stoje stvari, ali ajde da vidimo sta Klipersi i Oklahoma kazu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Sun May 11 2014, 10:45
Znači, Bruklin treba da ima 60% trojke i 55% iz igre da bi pobedio. Već u sledećoj očekujem znatno lošije šutersko veče i brejk Majamija, i to bi trebalo da bude to.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Sun May 11 2014, 11:38
Jako dobra utakmica Bruklina. Bolji su bili, nema sta. Clap
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Sun May 11 2014, 19:14
Ja sam bas iznenadjen da od svih igraca, Dzo Dzonson bude tako dobar i tako konstantan iz utakmice u utakmicu, skroz neocekivano, ali meni je uvek drago kad on dobro odigra, ne znam zasto  Ne znam 
Od sledece utakmice mnogo zavisi, ako Heat odnese, tesko da ce Bruklin moci nesto, a da li ce moci da ponove ovakvu utakmicu da bi dobili opet? Jako tesko. 
Svakako dobro za Majami sto su izgubili koliko god to glupo zvuci.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Sun May 11 2014, 19:18
Ma Mirza vodi Brooklyn u finale...

P.S Nisam gledao utakmicu, ali je li stvarno odigrao tako dobru odbranu na Jamesu kao sto svi pricaju?? Mislim, nije mi to zbog Jamesa, nego zbog repke, to bi znacilo da dobijamo masinu u odbrani na 3/4 ako je istina, previse ga hvale za tu odbranu nesta, kao James u vecini situacija kad ga je ovaj cuvao, morao sutati umjesto na ulaz??
Sponsored content

Miami Heat vs Brooklyn Nets Empty Re: Miami Heat vs Brooklyn Nets

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum