NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brooklyn Nets

+33
SN10
Kevin Durant
Little New York
wall#2
wlattkouzd
Iguodala
Frejzer
Michael Jordan 23
Legolas
NewJerseyNets_<3
Gogsii
Iggy9-13
Bradley
4evaStK
West
Mrakar
Zola
LeBron
jocamelo7
airvucko
Strax
johnny24
andrej2311
Sky
nellepb
Kole
Mr. Striko
dr Hofmann
-the lood-
Lawson
Mr.Big Shot
Jaz
Jumpman
37 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Brooklyn Nets Empty Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 02:20
Brooklyn Nets Brooklyn
Brooklyn Nets RosterBrooklyn Nets ScheduleBrooklyn Nets Stats


Last edited by Sugar Ray on Mon Oct 01 2012, 19:26; edited 3 times in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 14:42
Netsi mogu vec sad da potpisu Nenea na 4 godine za 80 miliona, ali ipak jos pokusavaju da dovedu Dwighta.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 14:55
Jaz wrote:Netsi mogu vec sad da potpisu Nenea na 4 godine za 80 miliona
auuu daleko bilo Brooklyn Nets 377856
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 14:56
Mr.Big Shot wrote:
Jaz wrote:Netsi mogu vec sad da potpisu Nenea na 4 godine za 80 miliona
auuu daleko bilo Brooklyn Nets 377856
ja mislim da je rijec o 60 al et.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 14:57
Ma meni je Nene ipak malo precenjen... Daleko od toga da je los igrac ali opet... :S
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 14:59
Nek nastave sa pokusajima za Howarda, dobar je Nene, al mnogo je to.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 15:00
U nedostatku all-star igrača na centarskoj poziciji oni sasvim prosječne kvalitete dobijaju na cijeni.


Last edited by -the lood- on Sat Dec 10 2011, 15:00; edited 1 time in total
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 15:00
Mr.Big Shot wrote:Ma meni je Nene ipak malo precenjen... Daleko od toga da je los igrac ali opet... Brooklyn Nets 753242
i meni je....da je nekih 10-11 mil po sezoni pa hajde...al eto i chandler dobija veliki ugovor tako da ga je po tom i nene zasluzio...al ovo izgleda vodi prema jos gorem lockoutu :\ kako oni misle da raspodjele 50-50 ako vecini igraca idu dosta veci ugovori :S nadaju se da ce vise zaraditi za 60 tekmi nego prije za 82???
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 15:01
Kapiram ja da danas u NBA nema 3 kvalitetna centra ali ovo je bas preterano...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 10 2011, 16:24
20 miliona godisnje je teska glupost.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Dec 13 2011, 09:12
malo sam pratio trening i mogu vam reci da to izgleda pristojno...malo sam se iznenadio sa nekim igracima i njihovoj zastupjenosti u igri...ali stvarno cini mi se da uz par pojacanja moze i u PO i dalje.MarShon Brooks izgleda malo slabasno ali je ubojit u napadu.Petro se popravio i mogao bi biti dobra rezerva ove godine.Farmar igra nikad bolje i zrelije. Morrow takodje.I ovaj drugi ruki Jordan Williams ima sasvim pristojnu igru ,a i gradjen je sasvim dovoljno jako za NBA PF igraca. Ima pristojan sut sa distance i uopste napadacki arsenal.Lopez standardno dobar kao i Deron sto me hrabri.Ovaj mali Kardisan bi trbao mozda da se pocera iz ekipe i da se dovede neka pristojna zamjena,a i na poziciji sf hvali jos jedan igrac. Imamo i Jamesa koji je ubojit atleta ali nije skorer.Stephen Graham je solidan i sa Gainesom veoma zastupljen na treninzima.Znaci sf i pf umijesto Krisa jer ce on vjerovatno da se kurci jer se udao...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Dec 13 2011, 19:12
New Jersey Nets sign Shelden Williams
The New Jersey Nets have signed free agent forward Shelden Williams, Nets General Manager Billy King announced today. Per team policy, terms of the contract were not released. “We are pleased to add Shelden to our roster,” said King. “He is a proven veteran who will add depth to our frontcourt rotation.” Williams (6’9”/250), a five-year NBA veteran who has played for six teams, holds career averages of 4.5 points and 4.6 rebounds in 303 games. Selected out of Duke by Atlanta with the fifth overall pick in the 2006 NBA Draft, Williams played one and a half seasons with the Hawks before being traded to the Sacramento Kings during the to the 2007-08 season. After splitting the 2008-09 season between Sacramento and Minnesota, Williams signed as a free agent with Boston for the 2009-10 season, where he appeared in 54 regular season games and eight postseason contests, helping the Celtics reach the NBA Finals. Last season, Williams played in 42 games with the Denver Nuggets before a mid-season trade that sent him to New York, where he appeared in 17 games. Totaling 59 (38 starts) games in 2010-11, Williams had season averages of 4.5 points and 4.6 rebounds per game.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Dec 13 2011, 19:24
Drago mi je za Netse...ja bih licno voleo da vidim Howarda u dresu netsa... meni dodje tesko kada se setim ekipe kidd,carter,krstic.... jebo me konj...ako ja mogu da se setim ko je igrao 2 onda Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Dec 13 2011, 19:25
Pa Karter. A 3 Jefferson ako se ne varam.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Dec 13 2011, 19:50
ma znam za Jeffersona..karter? mislim da sam ga gore stavio :)ali nema veze.. bila je to lepa ekipa..onda Krle..bio dobar centra..prosek u sezoni nesto oko 14.15 poena ako se ne varam..znam da je igrao za sophomore prvi centra bio D.Howard
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Tue Dec 13 2011, 19:54
Alonzo Mourning,Eric Williams,Ron Mercer,Clifford Robinson,Elden Campbell,Jerome Moiso,Travis Best,Zoran Planinic i naravno nikad veci ,nikad bolji ,orginalno nas ruki a kasnije prisvajan od drugih Brian Scalabrine Laughing
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Thu Dec 15 2011, 02:00
Shelden Williams u timu... Cool ,pa prije svega dobar skakac ,a i mozda naznaka nekog trejda ,a u vezi centarskih pozicija...sve u svemu odlaskom Wrighta i Gadzurica potreban timu visociji igrac.
Shawne Williams u timu Laughing i jos jedan u nizu ali s obzirom na njegove godine i cudnu povredu TO mogu da shvatim sto smo ga doveli ali Ime Udoka Mad sto ce kome rupa od igraca koja ima 45 godina
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Thu Dec 15 2011, 21:46
Netsi amnestirali Outlawa. pametan potez kafa
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Thu Dec 15 2011, 21:56
Sky wrote:Netsi amnestirali Outlawa. pametan potez kafa

slazem se
andrej2311
andrej2311
Posts : 39
Age : 38
Location : Montenegro
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Dec 16 2011, 13:19
oce biti nesto od Kirelenka
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Dec 16 2011, 21:47
Izgleda da ne, ali ovaj Shawne Williams nije nimalo los,tako bar kazu,mada trebao bi nam neki sf bolji
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Fri Dec 16 2011, 23:11
Jos jedan Williams u NJ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sat Dec 17 2011, 22:43
Pa i nije bila tako dosadna utakmica ,ali se vidjelo da je bez obaveza...nama su igrali cak i neki momci kojih oficjelno nema u rosteru,cak cetvorica takvih je bilo.Mnogo mi se svidjelo to sto su Lopez i Deron spremni i sto im se igra maximalno,uz njih bi samo pomenuo, da se nadam Jamesu ,da ce dobiti jos vecu minutazu ,jer mi se jednostavno cini da on to zasluzuje.Znaci covjek je bas fit i to se vidi ,a jedino mu je ofanzivni dio malo losiji.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sun Dec 18 2011, 18:21
Na MarShon Brooksa bi mogli da računate sa klupe... Očigledno da nije neki projekat za budućnost, već mu je 21/22 godine, znači, već sada može da bude koristan. Dokazao je to i protiv Knicksa...
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Sun Dec 18 2011, 18:26
Dobar ce biti sigurno ,samo je jos tanak,mrsav i netaktican...ali taman je dobro sto je u Netsima jer ce ga trener staviti na #svoje# mjesto.Ja se iskreno radujem sto je tu.
Sponsored content

Brooklyn Nets Empty Re: Brooklyn Nets

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum