NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boston Celtics

+56
MitchBitch
BoJaNNNNN
Gilmore
duki_indjija
LeonDeb
nesogalic
wlacky
Monta Ellis #8
Corleone
Pavke
Iguodala
Iggy9-13
Legolas
Gogsii
wall#2
DJUKAJOCA
DRose
KG
Insanity
Loqo
Stojko
AleksaTebra
Dzoni91
Ivan 96
The Dream
Vuk91
ilija simic
Durantula T-mac Rose
nellepb
jocamelo7
D.Rose25
ljebac
johnny24
West
sinisa123
Mr. Striko
Lawson
SN10
grozda 3
Bradley
Kole
Somi
Prince
LeBron
airvucko
dushan96
4evaStK
Zola
dr Hofmann
Mrakar
-the lood-
Mr.Big Shot
Sky
Strax
Jaz
Jumpman
60 posters
Go down
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Wed Oct 31 2012, 23:09
Nije mi jasno kako se to mrzi neki klub???Ja sam malo mator da bih mrzio klubove,vjetrenjace...malo mi je neko gotivan ili simpatican, a neko malo manje.Nba je nesto u cemu uzivam i sto ne mogu da mrzim.Kad smo vec kod toga Boston kao klub mi je uvijek bio simpatican, a Dok Riversa sam uvijek cijenio kao strucnjaka i autoritet. Sto nema veze nikakve sa tvojom pricom druze. Upravo iz svega toga proistice moj komentar, jer kad igra onako jak tim kao sto je Majami protiv Bostona...ja navijam za Boston...pa kad pocnu da se ponasaju kako se ponasaju...ja napisen sta sam vidio.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Wed Oct 31 2012, 23:23
Pa ako pises to sto si vidio napisi da se to odnosi SAMO na tu utakmicu a ne onako kako si napisao. Jer ono sto si napisao uopste ne lici na post nekog ko je mator(ne znam koliko imas godina ali ako ti tako kazes, uredu) nego na post nekog pubertetlije...
Meni je Boston vjerovatno druga najdraza ekipa i pratim ih cesto i ne vidim nigdje to sto si ti napisao (naravno uvijek ima par izolovanih slucaja sto se desava svakoj ekipi nekad tokom sezone). Ne znam zasto bi se bezveze dramilo nakon jedne lose utakmice (u kojoj su opet uspjeli koliko-toliko parirati odlicnom Miamiu)
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Wed Oct 31 2012, 23:30
Odnosi se na zadnjih 30 utakmica...jasno sam napisao.A pocela je prica o sinocnoj utakmici...Previse licno ulazis u svu ovu pricu(definitivno bez argumenata), a sad ja stvarno ne vidim nekoga sa kim bih diskutovao.Godine nisu vazne(kad sam ja poceo da pratim NBA tebe nisu imali tvoji ni u planu), jer ovde ima momaka koji imaju duplo manje od mene, a veliko poznavanje NBA i sporta uopste.Zbog njih sam u sustini ovde...Zivio ti meni!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Thu Nov 01 2012, 00:02
Dok su bili u punoj snazi tamo negde 2008., 2009., timska igra je bila na fascinantnom nivou, i naravno, dok su tu bili i Alen i Perkins. Sada je logično da se ta filozofija gubi i da se traže krivci u sve češćim porazima.

Donekle je Nikjov pogodio sa Rondom i Pirsom, ali Garnet je maderfaker i u ovim godinama. I idalje stojim pri tome da bi se odrekao svega samo da ekipa pobedi. Jebiga, dokazao je to...
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Thu Nov 01 2012, 00:13
Mr. Striko wrote:Odnosi se na zadnjih 30 utakmica...jasno sam napisao.A pocela je prica o sinocnoj utakmici...Previse licno ulazis u svu ovu pricu(definitivno bez argumenata), a sad ja stvarno ne vidim nekoga sa kim bih diskutovao.Godine nisu vazne(kad sam ja poceo da pratim NBA tebe nisu imali tvoji ni u planu), jer ovde ima momaka koji imaju duplo manje od mene, a veliko poznavanje NBA i sporta uopste.Zbog njih sam u sustini ovde...Zivio ti meni!
Ja sam svoje napisao i fino objasnio zasto(kako) se oni ne bore za sebe nego za tim i ne znam stvarno sta vise zelis, pa necu ti ja ovde sastvljati diplomski rad o tome imam i preceg posla. Sto se godina tice mozes imati i 70 i naravno imas moje postovanje kao osoba a kao NBA poznavalac, gledalac, simpatizer, ... uopste ne dok to ne vidim. eto zivio i ti meni i da zavrsimo sa ovim da ne smaramo ljude, oko ovoga se definitivno ne slazemo Wink
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Thu Nov 01 2012, 00:16
Ovo ti je bio 777 post.Ja sam talican ljudima uplati sutra kladionicu.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Thu Nov 01 2012, 00:24
I posaljem ti koju hiljadu evrica kada dobijem Wink
Sponsored content

Boston Celtics - Page 33 Empty Re: Boston Celtics

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum