NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završnica takmičenja

+27
airvucko
Lawson
Liverpool FC
Jason
Dzoni131
dushan96
West
Nele
Zola
Mr. Striko
Lakers Rulz
nemanjako
4evaStK
SN10
-the lood-
Sky
grozda 3
wlattkouzd
D.Rose25
Jaz
maminho
LeBron
Strax
dr Hofmann
leonida
Kole
Jumpman
31 posters
Go down
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:06
Upravo to Clap
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:13
Koleman wrote:Mene podjednako boli nase ispadanje koliko i prolaz Rusije. Ovo je poraz kosarke. Kada igraju 2 ekipe kao sto su Makedonija i Rusija 1/2 finale to je poraz kosarke. Isto bih mislio da smo mi prosli. Ovakve 2 ekipe koje su danas igrale kosarku u 1/4 finalu prvenstva su sramota za ovaj sport. Svaka cast Makedoncima na njihovoj sjajnoj odbrani i brilijantnom BO-u. Svaka cast Kirilenku na onim skokovima, Svedu na ulazima aka Rose. Ovakve ekipe u Poljskoj iz grupa ne bi izasli. Rusi su tada meni ostavili mnogo jaci utisak.

Makedonci i Rusi nisu dobili Litvance i nas na traljavu i losu igru. Ovo je bas car kosarke to sto je Makedonija najveci autsajder na prvenstvu dobila domacina kakav je Litvanija pred punom halom domacih navijaca i timom koji je sastavaljen od najvecih evropskih imena kao Jasikevicius i Kaukenas, brace Lavrinovica( jednog) , i 4. tog pika prve runde drafta kao i ostale proslavaljene igrace Songaile,Javtokasa...i to sto je Litvanija zemlja koja baca poentu na kosarku. Cinjenica je da su Rusi bili bolji od ekipa na koje su naisli u razigravanju i nokaut fazi, i to sto su ekipa koja nemaju nijedan poraz i ne mozes da kazes da je to sramota jer ce na kraju medalje pokazati koje su to najbolje ekipe trenutno igrale prvenstvo u Evropi i da li su zasluzili da budu tu gde jesu, mi ocito nismo.

P.S. Ako ti nije ona trojka Ilievskog u zadnjim sekundama meca car kosarke,onda stvarno nzm...


Last edited by airvucko on Fri Sep 16 2011, 00:28; edited 1 time in total
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:18
Ne brini za ovo se ban ne dobija. Razmena misljenja. Nikakav problem nije sto su bili Rusi bolji, niti sto Makedonci dobise Litvance na glupost Litvanije. Problem je sto Rusi i Makedonci igraju jadnu kosarku a ove dve ekipe pomenute jos jadniju. Jasikivicius ima 100 godina, Kaukenas ne moze bacanje da da, 4. pik ima 19 godina, Songaila igrao po 10 minuta maksimum...Toliko o tim igracinama. Posle cega je Ilievski dao trojku? Posle nevidjene gluposti. Samo mi reci da li bi Rusi izgubili sa manje od 15 razlike da nam je igra iz Poljske i Turske? Da li bi Makedonci dobili Litvance da je njima bila igra iz Turske? Moja poenta je bila da je nivo igre pojedinih reprezentacija pao u mnogome u odnosu na proslu godinu. I da je kosarka porazena. Lepo je videti Makedonce u 1/2 finalu iako ce verovatno popiti takav samar ali ipak su oni napravili najveci uspeh u istoriji Makedonskog sporta i na tome im svaka cast.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:27
"
"Thank
you [Sergey] Monya that you scored that basket in the previous game.
Otherwise we may had never reached the semi-finals..."
"
Pero Antic, FYR of Macedonia
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:34
ovo je respekt prema nama, ali kako smo kanalski igrali, ne mora da znaci da bi makedonci ispali...
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:36
Koleman wrote:Ne brini za ovo se ban ne dobija. Razmena misljenja. Nikakav problem nije sto su bili Rusi bolji, niti sto Makedonci dobise Litvance na glupost Litvanije. Problem je sto Rusi i Makedonci igraju jadnu kosarku a ove dve ekipe pomenute jos jadniju. Jasikivicius ima 100 godina, Kaukenas ne moze bacanje da da, 4. pik ima 19 godina, Songaila igrao po 10 minuta maksimum...Toliko o tim igracinama. Posle cega je Ilievski dao trojku? Posle nevidjene gluposti. Samo mi reci da li bi Rusi izgubili sa manje od 15 razlike da nam je igra iz Poljske i Turske? Da li bi Makedonci dobili Litvance da je njima bila igra iz Turske? Moja poenta je bila da je nivo igre pojedinih reprezentacija pao u mnogome u odnosu na proslu godinu. I da je kosarka porazena. Lepo je videti Makedonce u 1/2 finalu iako ce verovatno popiti takav samar ali ipak su oni napravili najveci uspeh u istoriji Makedonskog sporta i na tome im svaka cast.

E pa dobro jbg, aj sad da je Rusima igra ekipe iz 2007. sa Holdenom, oprali bi nas...nekom nivo padne nekom se pojaca ne moze uvek da bude isti promeni se roster...nego mene kolje to sto je ovo prvenstvo realno trebalo da bude zenit nase reprezentecije sa ovom ekipom...sutrasnjom utakmicom se dovodi u pitanje i ucestvovanje na OL sledece...
E pa dobro
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:38
U tome je neka moja poenta. Nesto se jebeno ovde desilo. Sve sto nas je krasilo u momentu kada smo trebali da budemo najbolji je nestalo. Sve sto su radili sutra moze da nestane. Ako je to zbog jednog Novice(koliko ga god ja voleo) e onda stvarno sve u k*u*ac.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:50
Ma nemoguce da je to zbog jednog igraca kolko god znacio...mozda je ovo evropsko prvenstvo bilo pravi test gde smo sa ekipom, odnosno koliko smo zaista jaki.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:53
Nas su razmazili igraci iz ex-yu, sto se tice basketa, ali i fudbala, dzaba sve ovo, samo tonemo i tonemo. Cast izuzecima. (teniseri, odbojkasi, VATERPOLISTI)
Ne treba zaboraviti da retko ko od nasih igraca igra neku vecu ulogu u klubu, a pogledajte samo sastave Spanije, Francuske, pa evo i Rusije.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:55
Ne treba zaboraviti da retko ko od nasih igraca igra neku vecu ulogu u klubu,
to je za mene i najveci razlog neuspeha. teo, krstic i savanovic su bukvalno jedini igraci koji su imali nesto sto se moze nazvati pravom sezonom.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 00:59
Teo - Duda
Savan - Pesic
Krle - dobar igrac, cak i za NBA
Izgleda da nasi nisu bas nesto postovani u Evropi. Pare su cudo.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 01:04
aj molim vas da sklonite onaj portal, jer kad god dodjem na forum izbaci mi portal, samo se iznerviram Mad
avatar
OptimusPrime
Posts : 13
Miami Heat

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 02:06
Teodosić je direktan krivac za ovo ispadanje! Debil jedan nabedjeni, nikada on neće biti veliki igrač niti je to bio! Završnica takmičenja - Page 7 22545
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 10:23
Nije samo Teo kriv! Vecina je kriva,osim Krstica,on je jedini igrao koliko je mogao. Plus povrede nas osakatise!
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 14:09
jebem ti glupi srpski mentatlitet. isto ko protiv litvanije prosle godine. znao sam da ce ovako da bude. bolje da nisu ni igrali ovu tekmu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 14:24
Na kraju su nas ipak obrukali, ovo je smesno i jadno, blago receno.
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 14:44
Ocajno,ne motivisano,bezvoljno,na silu,sramno...
Da li treba nabrajati dalje?
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 15:01
Ma ovoga sam se i plašio. Ušli smo prerano u formu, izgubili glupavo u grupnoj fazi od Francuza i od tada smo postali sasvim neka druga ekipa. Jednostavno, kada krene loša serija, teško je zaustaviti je... A eto, makar smo dobili Turke i mislim da četvrtfinale sa ovakvom konkurencijom u Evropi uopšte nije loš rezultat. Uostalom smo videli i kakve su reprezentacije ostale ispod nas...
Premalo je prošlo vremena da bi se oporavili od Rusa, tako da sam ovako nešto recimo i očekivao protiv Grka.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 17:05
dobro se drze jbt Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 17:09
Ma ko to vodi na poluvremenu? awesome
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 17:28
Pero Antić Bananaa
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 17:54
Juan Carlos Navarro Respekt!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 18:51
Navaro je danas odigrao jednu specijalnu utakmicu. Neverovatno koliko je taj čovek u stanju da pogađa sa svih mogućih pozicija ... danas je on prelomio, inače su se Makedonci dosta dobro držali. Svaka čast Bo-u, još jednom...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 20:12
ma da li moram da gledam preko strima jebo ih tenis da ih jebo u pedu.
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Fri Sep 16 2011, 22:26
Sta reci za ovaj poraz danas odigrali smo sramno i bez muda bolje da nismo ni igrali Facepalm
Sponsored content

Završnica takmičenja - Page 7 Empty Re: Završnica takmičenja

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum