NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završnica takmičenja

+27
airvucko
Lawson
Liverpool FC
Jason
Dzoni131
dushan96
West
Nele
Zola
Mr. Striko
Lakers Rulz
nemanjako
4evaStK
SN10
-the lood-
Sky
grozda 3
wlattkouzd
D.Rose25
Jaz
maminho
LeBron
Strax
dr Hofmann
leonida
Kole
Jumpman
31 posters
Go down
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:52
Ma ljudi ako ste primetili nama je sve falilo danas, budimo objektivni nezasluzujemo dalje i tacka. Jer nikada se jedna reprezentacija ne pravi bez veterana samo je Duda to pokusao, ne kazem da bi smo onda cudo napravili ali imas iskustvo vise kakvo takvo. Ako pogledamo predhodna prvenstva nama se igra nije vrtela samo oko Teodosica a u ovom ptvenstvu mi resenja za napad a pogotovo za odbranu nemamo. Tako da pamet u glavu i cekamo sledece EP pa da se onda spremimo
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:53
Teo zamalo double double sa izgubljenim loptama walldzomba fp
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:53
Putuj evropo, super smo se družili,
nama je lepo, taman kako smo zaslužili.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:54
nemanjako wrote:Ma ljudi ako ste primetili nama je sve falilo danas, budimo objektivni nezasluzujemo dalje i tacka. Jer nikada se jedna reprezentacija ne pravi bez veterana samo je Duda to pokusao, ne kazem da bi smo onda cudo napravili ali imas iskustvo vise kakvo takvo. Ako pogledamo predhodna prvenstva nama se igra nije vrtela samo oko Teodosica a u ovom ptvenstvu mi resenja za napad a pogotovo za odbranu nemamo. Tako da pamet u glavu i cekamo sledece EP pa da se onda spremimo
Slazem se za sve osim 2. recenice. Nama su tacno falila 3 igraca:
Milicic, Rakocevic, Novica. 1. i 3. za cvrstinu pod kosem(realno oduvao nas je tu ko je stigao), 2. da ima ko sa mudima da sutne ka treba a da ne jede govna i da se ne zove Milos Teodosic. Ako on nece moze bilo koji kosgeter.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:55
Kirilenko je prosto sabio večeras, tu dileme nema kafa
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:55
Od poraza of Francuza sve je krenulo u kurac. Ja tvrdim da je jedino prva četvrtina protiv Turaka bila ozbiljno i punom snagom odigrana, ostalo - KATASTROFA. Nismo ni zaslužili, naravno da mi je žao, ali ovo je totalni raspad.. Nismo imali sve igrače, Teodosic je poceo da se bahati kao i veći deo prvenstva, ostali nezainteresovani..

mozda u svemu ovome ima udela i neigranje vecine nasih igraca na klupskim utakmicama tokom cele sezone, videli ste da nemaju kontinuitet, prvu grupu smo odigrali odlicno, kasnije kako je vreme odmicalo sve gore i gore..

Tako je kako je, nadaj mo se tim kvalifikacijama, a dalje cemo videti kako cemo.. mlad je jos uvek ovaj tim, nije sve izgubljeno... barem se nadam da nije.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:56
Meni je jedino pozitivno sto sa ovakvom igrom igramo cetvrtfinale EP, i imamo sansu na OI. Nedostajali su Novica i Darko, za koga mi i dalje nije jasno sto ga niko ne zove.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:56
Seljak wrote:ma neka samo nama centre igraju krstic i perovic. nemojte darka slucajno da zovete. duda igra bolju odbranu i ima vise skokova nego ta dva idiota.

kad sam ti zadnji put rekao da si mi idol Hmm ? Very Happy
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:58
Zasluzili smo poraz,ali ne od 10 razlike.
Teo je bio usasno sebican! Jeb... ga trojke da ga jb! Koliko je samo lopti izgubio!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 21:58
Teodosić je u određenim momentima mentol, ali danas je jedini smeo da šutira na jebeni koš! Jedini je vodio loptu, jedini je prevodio, jedini šutirao, jedini probijao... pa gde su danas bili Kešelj, Savanović i ekipa? Igrali smo bez Tepića, falio nam je, to se tačno videlo (kao i Rašić), kao što nam je i Novica falio za ceo turnir. Na Krstiću su se videli tragovi povrede i od početka smo dobili na znanje da su se Rusi napalili, da će igrati odbranu kao nenormalni i da ako naši odigraju iole lošiju utakmicu, teško mogu da pobede... i desilo se da smo bili očajni, Rusi za svoje standarde dobri, i izgubili smo 10 razlike. Jednostavno, nismo imali sreće u grupnim fazama, dobili smo najtežu moguću grupu i odma smo bačeni na ono poslednje prolazno mesto, a ne zaboravite da su Rusi tamo bili vodeći i da su na turniru jednsotavno pokazali da niko neće igrati lako sa njima (pa ne verujem ni da će Francuzi). Naravno, u polufinalu će braća CRNCI da im objasne gde trebaju da budu, a da naši pritom obezbede Olimpijadu! To je pod moranjem... a, sada, glavu gore! Definitivno naša reprezentacija nema više onu generaciju Saleta Đorđevića, Danilovića, Paspalja, kasnije Divca, Peđe, Bodiroge, i kada je njihov rok za dominaciju istekao, napravili smo jedan dugačak post koji je prekinula ekipa od koje se to najmanje očekivalo! Neki novi Teodosić, Kešelj, Savanović, na čelu sa kapitenom su nas vratili u život, a na momente i tamo gde pripadamo (na vrh i tron). A zar mislite da je 5. mesto i Olimpijada ako uspemo da dođemo do toga mala stvar sa timom sastavljenim od igrača koji eksplodiraju isključivo kada igraju za našu zemlju? Definitivno da nije...
A ja ću sada da odspavam (posle ConQuiztadora), da se ujutru probudim i naši će ponovo da igraju protiv Rusa, i dobiće ih... ovo nije stvarnost, zar ne?
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:03
Ok mislim da smo svi mi upravu i nismo, ajde da smirimo strasti i sta je bilo bilo je. Ovo prvenstvo nije nase niukom slucaju, ne krivim Teodosica kada niko drugi nema resenje niti organizaciju on uzima u sve sam sto je normalno za pleja. Mnogo pehova sa povredama nestabilnost u igri kao i par Dudinih evidentnih greski ali svi sada mozemo da kritikujemo.

Samo smatram da nam iskustvo mnogo fali mi nemamo iskusne veterane koji ce da poguraju. Da li ste primetili da smaki tim ima nekoliko, i to smatra za Dudinu najvecu gresku. Makar i Sasu Pavlovica da je namolio, Stojakovica, JArica koga god ali ljudi imaju kilometrazu iza sebe . Završnica takmičenja - Page 6 909348
dushan96
dushan96
Posts : 439
Age : 27
Location : Novi Sad
Nemam omiljeni tim

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:03
nek se nose ovi Završnica takmičenja - Page 6 956655 Mad , ovaj Teodosic je toliki debil kakvog svet nije video Završnica takmičenja - Page 6 299845 Završnica takmičenja - Page 6 785168 Samoubistvo walldzomba
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:05
Ja sam sad toliko razocaran da jedva disem. A do pre 10 minuta sam divljao po kuci. Razbio sam obe sako od udaranja u zid. Ja i ne znam sto se toliko nerviram. Evo, dok pisem ovo opet pocinje da mi skace pritisak.
I nije trebalo da prodjemo kada smo konjuzgare one najprostije. Onaj Sved kao da je Rouz Sunce ti j***m. Ne moze niko da ga sacuva. Nekoliko puta spustamo razliku na -1, -2 i ne mozemo da preokrenemo i pored napada za vodjstvo. Kao da nece da povedu. Skokovi Rusa u napadu su druga prica. Ja ne mogu da verujem da profesionalni igraci n mogu da zagrade i da UHVATE mrtvu loptu pod kosem. 14 ofanzivnih skokova Rusa!!! Alo! 14! Mi 15 izgubljenih lopti. Oni 10 asistencija vise od nas. I JA SAM SE NADAO NECEMU! Facepalm Ne znam samo sto sam se toliko nervirao da necu moci da zaspim sad od muke.

Ja, koji sam uvek davao podrsku cak i za Markovica, Perovica i sl. kazem da su nam falili Rakocevic, Milicic i mozda Radmanovic. Jednostavno, videlo se veceras da nema ko da preokrene rezultat kada im pridjemo i KRAJ!

Ne znam, jako sam razocran. Jako. A i ja sam idiot. Nervirao bih se i da nas Amerika dobije ovako.

Znaci, poludeo sam. Mad
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:05
sta me boli kurac sta god vi rekli, Teo je ispao kurac.... kao prvo 9 izgubljenih lopti, na to ne treba nikakav komentar, imao je u igri i Keselja i Savanovica i on magarac sam iz bloka istrcava da sutira trojku, i to neke suteve bez ikakvog balansa koje moze retko ko na svetu da ubode, onda kad se lepo odigrala akcija Marko lepo zavrsio trojkom, i posle savan na ulaz tu smo slomili na 5 razlike, ali ne vredi kad je teo mentol.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:08
selja je objasnio sve sto je trebalo...odbrana nasih centara je bila...najblaze receno smesna...na stranu ostale budalastine u napadu

@Kuzma

keselj ako cemo realno bi tesko zabio trojku pod pritiskom kakav je bio vrsen na teodosicu a i generalno na svim nasim igracima
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:10
Mene podjednako boli nase ispadanje koliko i prolaz Rusije. Ovo je poraz kosarke. Kada igraju 2 ekipe kao sto su Makedonija i Rusija 1/2 finale to je poraz kosarke. Isto bih mislio da smo mi prosli. Ovakve 2 ekipe koje su danas igrale kosarku u 1/4 finalu prvenstva su sramota za ovaj sport. Svaka cast Makedoncima na njihovoj sjajnoj odbrani i brilijantnom BO-u. Svaka cast Kirilenku na onim skokovima, Svedu na ulazima aka Rose. Ovakve ekipe u Poljskoj iz grupa ne bi izasli. Rusi su tada meni ostavili mnogo jaci utisak.
dushan96
dushan96
Posts : 439
Age : 27
Location : Novi Sad
Nemam omiljeni tim

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:20
Koleman wrote:Mene podjednako boli nase ispadanje koliko i prolaz Rusije. Ovo je poraz kosarke. Kada igraju 2 ekipe kao sto su Makedonija i Rusija 1/2 finale to je poraz kosarke. Isto bih mislio da smo mi prosli. Ovakve 2 ekipe koje su danas igrale kosarku u 1/4 finalu prvenstva su sramota za ovaj sport. Svaka cast Makedoncima na njihovoj sjajnoj odbrani i brilijantnom BO-u. Svaka cast Kirilenku na onim skokovima, Svedu na ulazima aka Rose. Ovakve ekipe u Poljskoj iz grupa ne bi izasli. Rusi su tada meni ostavili mnogo jaci utisak.
Odlicno Claping1
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:28
Milos Teodosic, 9 Turnovers,Most in Eurobasket 2011.
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:30
leonida wrote:
Milos Teodosic, 9 Turnovers,Most in Eurobasket 2011.
Završnica takmičenja - Page 6 87662 Završnica takmičenja - Page 6 87662 Završnica takmičenja - Page 6 87662
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:30
Teo je konj koji treba da razume da se ne zivi od stare slave. Umalo nas nije unistio i protiv Turske svojim umecem i pokazivanjem muda kada se lomi utakmica. Mislim da je u pitanju njegova sebicnost, a ne to da ostali nisu smeli da sutiraju.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:41
Nije samo Teo kriv. Nemojte da samo na njega svaljujete losu igru. Nisu ni ostali nista bolji. On se makar trudi.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 22:41
Seljak wrote:ma neka samo nama centre igraju krstic i perovic. nemojte darka slucajno da zovete. duda igra bolju odbranu i ima vise skokova nego ta dva idiota.


KOSTA SUPERSTAR
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 23:08
Plakanje Facepalm Odigrali smo katastrofalno i opet onaj Teo i njegove zajebancije kako mi samo ide na kurac a tek Kosta pa taj ne zna reket da zagradi ne mozemo nijednu jebenu loptu iz skoka da uzmemo kao da imamo invalide na centarskim pozicijama.Realno nismo zasluzili da idemo dalje svaka cast Rusima i Makedoncima ali kao sto je Koleman rekao ovo je poraz za kosarku :S
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 23:40
Ja ne mogu a da ne postavim pitanje jedno sada
Da li mislite da postoji mogucnost da je Duda otaljao ovo prvenstvo? Idem, vracam se, ima para, nema para... ovo su prejake reci ali meni dolazi u sumnju. Ja zaista nisam video da taktkicki odskacemo od ostatka. Sve se radilo na individualnom ucinku sto je ovoj generaciji bilo do sada strano Sad
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Thu Sep 15 2011, 23:53
Kada ti samo dva igraca imaju kakve - takve sezone, vise ne mozes ni da ocekujes.
Sponsored content

Završnica takmičenja - Page 6 Empty Re: Završnica takmičenja

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum