NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završnica takmičenja

+27
airvucko
Lawson
Liverpool FC
Jason
Dzoni131
dushan96
West
Nele
Zola
Mr. Striko
Lakers Rulz
nemanjako
4evaStK
SN10
-the lood-
Sky
grozda 3
wlattkouzd
D.Rose25
Jaz
maminho
LeBron
Strax
dr Hofmann
leonida
Kole
Jumpman
31 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja Empty Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 02:38
Završnica takmičenja Untitled-1


Last edited by Seljak on Fri Sep 16 2011, 14:51; edited 1 time in total
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 02:50
Spanija-Slovenija da sam vlasnik kladionice hendikep bi mi bio -17. Ocekujem laganih 20 razlike za Spaniju posto je Slovenija uzas.
Makedonija-Litvanija avantura Bosko i drugari se ovde zavrsava. Lepo je bilo gledati ih ali zna se ko ce dalje Smile
Francuska-Grcka Grcka bez 1500 puta pominjanih igraca nema sta da trazi protiv prve ekipe Francuza. 3. kandidat za trofej po meni ide u 1/2 finale
Srbija-Rusija Nema sta Rusi nisu bauk. Nemaju dominantnu centarsku liniju, niti nekog pleja sto bi nam bio problem. Znajuci odbrambene sposobnosti Tea, odnosno Krleta i Perovica. Najopasniji su na krilima i tom ofanzivnom skoku gde se zalece 3 igraca. Centar, 4, 3. AK i Hrijapa ce biti problem ali verujem u Keselja i Bjelicu. Sve osim nase pobede bi mi bilo iznenadjenje, objektivno gledano.
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 03:00
Mislim da smo favoriti ovde, ako možemo o tome da pričamo. Jer u ovoj fazi i da ti je Finska protivnik moraš maksimalno da se koncentrišeš i odigraš ozbiljno svih 40 minuta! Čovek odluke mora da bude kapiten Krstić, da iskoristi svoju prednost i da odigra najbolje do sada. Tu očekujem i Teodosićevu vrhunsku partiju uz što manje ishitrenih šuteva. Odigrajmo malo glavom, a ostali segmenti igre će sami doći (Kešelj, Savanović, Tepić)


Last edited by leonida on Tue Sep 13 2011, 03:15; edited 1 time in total
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 03:02
ne znam sto svi otpisuju grke. sudije ce svakako vuci za njih a nimalo nisu naivna ekipa. ne kazem da ce sigurno dobiti francusku (za koju navijam uz nas) ali cisto sumnjam da ce to biti maciji kasalj. plus svi smo svedoci da francuzi imaju velike probleme u glavi kad se igraju utakmice posle kojih poraz znaci "odlazak kuci". ovo ostalo se manje vise zna, osim sto bi bilo jako lepo da makedonci naprave jos jedno iznenadjenje.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 03:13
Srbija - Francuska,Litvanija - Spanija.Posle sta bude,vazno je uci u polufinale najvise zbog Olimpijade.To je cilj broj 1.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 07:23
Španija - Slovenija. Ne postoji čudo koje bi Slovencima pomoglo da dobiju Španiju... pa čak mislim i da odigraju egal utakmicu. Španija je po do sada prikazanom, najkvalitetnija reprezentacija na turniru, dok Slovenija igra dosta promenljivo... dovoljno govori činjenica da su u slabašnoj grupi F jedva izborili plasman u četvrtfinale.
Makedonija - Litvanija. Kao i u slučaju Španaca i Slovenaca, i ovde je samo čudo potrebno da Makedonija dobije Litvance. Možda ne zaostaju toliko u kvalitetu (kada je Mekkejleb razigran), koliko će im odmagati, naravno, sudije pre svega, a onda i publika.
Francuska - Grčka. Uz naš meč sa Rusijom, ovo bi mogao da bude derbi četvrtfinala. Francuzi na papiru deluju bolje, uz NBA igrače tu nema sumnje, ali nisu ni Grci toliko loši koliko im još ide u prilog činjenica da se posle četvrtfinala i u toj fazi, Francuzi totalno gube. Grčka uopše nije tim za bacanje, i dalje su tu oni stari lisci Burusis, Focis, Zizis, pa sada i Koufos, Bramos, Kalates ... Grci imaju dosta dobru centarsku liniju, neće biti hendikepirani u skoku kao mnoge ekipe protiv Francuza... ne znam, videćemo kako će se to odvijati na terenu. Ne bi me čudilo jedno iznenađenje...
O meču naših i Rusa neću sada da pišem, ne da mi se, a i pisao sam u drugoj temi...
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 08:31
Cini mi se da je cetvrtfinale dosta, dosta jako. Sve jake ekipe su u njemu.

Spanija-Slovenija: Ovde nema razgovora. Spanija razbija Sloveniju. Cak ce imati sansu i da odmore Gasola, Navara, Kalderona... Sto rece Strax, ne postoji cudo koje ce doneti Slovencima polufinale.

Litvanija-Makedonija: Ja, uz nasu reprezentaciju, najvise navijam za Makedoniju. Bas mi je prirasla za srce ta ekipa i ovde cu navijati za njih koliko i za nas. Ali, vec sam rekao, cak i ako se Makedonci budu klali sa Litvancima, sudije ce sve to resiti. Sad bas razmiljam. Pazite vi koliko su te sudijske kradje postale normalna stvar kada i mi gledaoci tako opusteno pricamo o njima. :S

Francuska-Grcka: Iako je Grcka jaka(cak i ako im fali nekolicina igraca) mislim da ovde Francuska prolazi. Ocekujem egal utakmicu. I pored onih prica da Francuska igra lose u vaznim utakmicama mislim da Parker, Dijao i Batum, pre svih, nece dopustiti da im se desi takav neuspeh. Znaci, Francuska dobija ovo sa ne vise od 10 razlike.

Srbija-Rusija: E, ovde ce biti krvi. Ja bih ulogu blagih favorita dao Rujama. Verujem da ce nasi momci izaci spremniji nego na bilo kojoj drugoj utakmici u dosadasnjem delu prvenstva. Ali, moze 'ladno da se desi da ispadnemo. Ocekujem tvrdu utakmicu, nadam se na mali broj poena jer tesko da mi mozemo da se jurimo sa nekim. Kod Rusa se najvise plasim Kirilenka(iako je odigrao lose protiv Makedonije), Sveda, Hriape i Monije. Moramo da zaustavimo makar dvojicu od njih. Pod kosem, Krle ce razbiti koga god. Problem ce biti kada Krle izadje. Ocekujem od Tea da ponovi partiju protiv Turske, samo da malo manje divlja. Embarassed I nadam se da ce Keselj i Savan da se malkice oduzmu. Isto tako od Tepica ocekujem dobru partiju. I za kraj, ako budemo igrali svoju igru, trebalo bi da pobedimo. E sad, tu se i Rusi pitaju. Videcemo. Samo treba docekati utakmicu. Smile

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 11:11
Nemanja Granger wrote:Cini mi se da je cetvrtfinale dosta, dosta jako. Sve jake ekipe su u njemu.

Spanija-Slovenija: Ovde nema razgovora. Spanija razbija Sloveniju. Cak ce imati sansu i da odmore Gasola, Navara, Kalderona... Sto rece Strax, ne postoji cudo koje ce doneti Slovencima polufinale.

Litvanija-Makedonija: Ja, uz nasu reprezentaciju, najvise navijam za Makedoniju. Bas mi je prirasla za srce ta ekipa i ovde cu navijati za njih koliko i za nas. Ali, vec sam rekao, cak i ako se Makedonci budu klali sa Litvancima, sudije ce sve to resiti. Sad bas razmiljam. Pazite vi koliko su te sudijske kradje postale normalna stvar kada i mi gledaoci tako opusteno pricamo o njima. :S

Francuska-Grcka: Iako je Grcka jaka(cak i ako im fali nekolicina igraca) mislim da ovde Francuska prolazi. Ocekujem egal utakmicu. I pored onih prica da Francuska igra lose u vaznim utakmicama mislim da Parker, Dijao i Batum, pre svih, nece dopustiti da im se desi takav neuspeh. Znaci, Francuska dobija ovo sa ne vise od 10 razlike.

Srbija-Rusija: E, ovde ce biti krvi. Ja bih ulogu blagih favorita dao Rujama. Verujem da ce nasi momci izaci spremniji nego na bilo kojoj drugoj utakmici u dosadasnjem delu prvenstva. Ali, moze 'ladno da se desi da ispadnemo. Ocekujem tvrdu utakmicu, nadam se na mali broj poena jer tesko da mi mozemo da se jurimo sa nekim. Kod Rusa se najvise plasim Kirilenka(iako je odigrao lose protiv Makedonije), Sveda, Hriape i Monije. Moramo da zaustavimo makar dvojicu od njih. Pod kosem, Krle ce razbiti koga god. Problem ce biti kada Krle izadje. Ocekujem od Tea da ponovi partiju protiv Turske, samo da malo manje divlja. Embarassed I nadam se da ce Keselj i Savan da se malkice oduzmu. Isto tako od Tepica ocekujem dobru partiju. I za kraj, ako budemo igrali svoju igru, trebalo bi da pobedimo. E sad, tu se i Rusi pitaju. Videcemo. Samo treba docekati utakmicu. Smile

Navikao nas je na dobre partije na ovom turniru i uz to nas sve demantovao. (barem se ja ne secam da ga je iko spominjao kao nekog od nasih glavnih igraca Very Happy )
Mislim da ce opet biti na kos razlike, kad ne umemo da igramo drugacije utakmice. Glare
D.Rose25
D.Rose25
Posts : 852
Location : Windy City
Chicago Bulls

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 13:15
Ja ne bih rekla da će se bilo koja od ove četiri utakmice završiti sa ralikom 15+
Iskreno ne bih se iznenadila da Makedonija pobedi, realno Litvanci su ispred njih, ali ako im ne krene šut + pritisak jer od njih svi očekuju pobedu...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 13:22
Zamislite Makedonce na OI Laughing

The author of this message was banned from the forum - See the message

wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 14:04
Španjolska protiv Slovenije? Slovenija može nešto tu napraviti, al teško. Špajnolci tj. Marc i Pau igraju dobro i to će zasad biti dovoljno

Litva sigurno dobiva Makedoniju. Dosta je njihovih snova i njihovog McCaleba. Bez njega nebi ni moj kvart dobili.

Francuska protiv Grčke je ista stvar kao sa Španjolcima i Slovencima. Mogu grci, ali dosadašlji Francuski igrači će to zaustavit.

Srbija- Rusija? Tu Srbija dobiva. Rusija mi ne dječuje nešto jako protiv Srbije.. Mada opet, zanima me što bi tu moglo biti jer nemam pojma kakva je Rusija.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 17:27
krstic povredio kuk
grozda 3
grozda 3
Posts : 5078
Age : 29
Boston Celtics

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 17:29
ee samo nam je ovo jos trebalo Facepalm
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 18:28
Facepalm Facepalm Facepalm

Ako Krle ne bude igrao gubimo sigurno. Sta, Perovic i Marjanovic ce da zadrze Mozgova i Kauna? :S
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 20:52
Španjolska, Litva, Francuska i Rusija po meni prolaze. još se vama i Krstić ozljedio, a koliko Savanović može protiv Mozgova i ekipe pod košem je upitno.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:01
Zato je dobro što je Duda na prvenstvo poveo još jednog visokog igrača, Bobija. Stvarno mislite da je Mozgov toliko kvalitetan igrač da sa statistikom od 8, 9 poena i još par skokova može da bude toliko dominantniji od Koste i Marjanovića? I Grangeru, Kaun ne igra na ovom EP-u, a osim Mozgova, jedini iole viši igrači su Voroncevič i Antonov (možda sam nekog propustio). I oni su pored toga krilni centri, koji ove godine u Litvaniji prinudno idu i na centarsku poziciju i tamo nemaju nikakvu osnovu da stvore dominaciju. Pa čak i ako mi budemo igrali samo sa balvanima u reketu.
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:42
Zašto Kosta i Bobi ne bi mogli da zaustave Mozgova? Ja verujem da mogu. Isto tako verujem da će Krle zaigrati protiv Rusije Završnica takmičenja 757454
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:45
Nemanja Granger wrote:Facepalm Facepalm Facepalm

Ako Krle ne bude igrao gubimo sigurno. Sta, Perovic i Marjanovic ce da zadrze Mozgova i Kauna? :S

Kako sam se ispalio. Facepalm
Ali, svejedno. Cak i bez njega, opet ne mozemo bez Krstica nista. Krle je trebalo da nam donese prevagu na utakmici. Ali, kosarka ne bi bila to sto jeste da ne moze svako svakog da iznenadi.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:47
Bobi ne moze da zaustavi nikoga, da se ne lazemo. Kosta vec ima neke sanse.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:48
leonida wrote:Zašto Kosta i Bobi ne bi mogli da zaustave Mozgova? Ja verujem da mogu. Isto tako verujem da će Krle zaigrati protiv Rusije Završnica takmičenja 757454

Bobi ne bi mogao da zaustavi babu Radojku tri dana pred smrt, a kamoli Mozgova. Valjda ce Krle igrati. Krstenje
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:50
Jaz wrote:
leonida wrote:Zašto Kosta i Bobi ne bi mogli da zaustave Mozgova? Ja verujem da mogu. Isto tako verujem da će Krle zaigrati protiv Rusije Završnica takmičenja 757454

Bobi ne bi mogao da zaustavi babu Radojku tri dana pred smrt, a kamoli Mozgova. Valjda ce Krle igrati. Krstenje

Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt!
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Tue Sep 13 2011, 21:51
Malo ga i vi pretjerašte, nije Mozgov Shaq
Sponsored content

Završnica takmičenja Empty Re: Završnica takmičenja

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum