NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasi igraci i treneri u inostranstvu

+13
Liverpool FC
dr Hofmann
-the lood-
stefan23
Flash
West
Jumpman
SN10
Vuk
Шек
Strax
Ћира
Kole
17 posters
Go down
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 13:30
I kako ja sad da volim Teodosica kad igra za Srbiju,kad nas je sad ovako zavio u crno? Facepalm
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 13:49
pa valjda je drzava preca od partizana....pre svega si srbin...a onda partizanovac Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 877120 ...ko razume shvatio je Laughing
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 14:30
West wrote:I kako ja sad da volim Teodosica kad igra za Srbiju,kad nas je sad ovako zavio u crno? Facepalm

kako da ga ne volis kada je reprezentaciju doveo do srebra?
stefan23
stefan23
Posts : 1074
Detroit Pistons

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 14:30
Ma ja cu se radovati bilo sta dobro da radi. Ali kao covek je jako pao u mojim ocima...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 15:06
mnogo se on potresao sto je pao u tvojim ocima Laughing
teo je pravi profesionalac, to sto vi to ne razumete je vas problem. kafa
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 15:55
Seljak wrote:mnogo se on potresao sto je pao u tvojim ocima Laughing
teo je pravi profesionalac, to sto vi to ne razumete je vas problem. kafa

Respekt! Respekt! Respekt!

Potpisujem...
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 17:40
Seljak wrote:mnogo se on potresao sto je pao u tvojim ocima Laughing
teo je pravi profesionalac, to sto vi to ne razumete je vas problem. kafa

ti stvarno volis da ismevas druge i napadas ih kad kazu nesto sto ti se ne svidja. Verovatno stefan ne misli da ce to biti tuzan sto je pao u njegovim ocima Rolling Eyes
stefan23
stefan23
Posts : 1074
Detroit Pistons

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 20:24
Pa ajde samo da je pao u mojim ocima nema nikakav znacaj ali i mnogim ljudima. Nerviraju me ljudi koji misle da je sve u novcu moje misljenje je da pre svega treba da bude dobar covek a pare su samo materijalno sranje koje dodje i ode.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun May 09 2010, 20:38
stefan23 wrote:Pa ajde samo da je pao u mojim ocima nema nikakav znacaj ali i mnogim ljudima. Nerviraju me ljudi koji misle da je sve u novcu moje misljenje je da pre svega treba da bude dobar covek a pare su samo materijalno sranje koje dodje i ode.
A da ti nije malo palo na pamet da ga je uvredilo ono ''picko ciganska'' i tako to cim je dosao u Pionir posle 30+ poena u polufinalu cime je prakticno doneo srebro?Nikakvog povoda nije dao za to.Cekaj i ja treba da mrzim Saleta Djordjevica sto je napljuvao Zvezdine navijace i samu Zvezdu?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Mon May 10 2010, 13:56
stefan23 wrote:Pa ajde samo da je pao u mojim ocima nema nikakav znacaj ali i mnogim ljudima. Nerviraju me ljudi koji misle da je sve u novcu moje misljenje je da pre svega treba da bude dobar covek a pare su samo materijalno sranje koje dodje i ode.
ne mislim na pare nego na njegovo ponasanje na terenu koje je 100% profesionalno. zato i jeste mvp.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Mon May 10 2010, 14:06
Lik nema emocije zato je profesionalan.Nijedan jedini gest se ne vidi tokom meca Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 877120 Mora da ima finske korijene kafa
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Mon May 10 2010, 17:43
Teo je majstor,ajde sad sta je trebao da radi da kze necu da igram,jer sam Srbin protiv srpskog kluba.Ajde ljudi malo zdravog razuma,ovo je sve profesionalizam,osim togaTeo jeveliki fan CZV ,da sam ja na njegovom mestu ja bi trazio dres partizana i dao ga navijacima da ga spale. Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Mon May 10 2010, 19:05
Mora da ima finske korijene

dobro receno....nekako podseca na leteceg finca sto se posvecenosti svom sportu tice Very Happy
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Wed May 12 2010, 16:59
SN13 wrote:pa valjda je drzava preca od partizana....pre svega si srbin...a onda partizanovac Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 877120 ...ko razume shvatio je Laughing
Naravno da sam pre svega Srbin Krstenje ali je on igrao protiv Partizana kao da nije.
Mada kada se samo setim kako se Pekovic radovao kada je kucao protiv Partizana,sto onda ne bi i Teodosic.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Wed May 12 2010, 18:25
West wrote:
SN13 wrote:pa valjda je drzava preca od partizana....pre svega si srbin...a onda partizanovac Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 877120 ...ko razume shvatio je Laughing
Naravno da sam pre svega Srbin Krstenje ali je on igrao protiv Partizana kao da nije.
Mada kada se samo setim kako se Pekovic radovao kada je kucao protiv Partizana,sto onda ne bi i Teodosic.

Pa Peković ni nije Srbin...on je Duletov podanik... Very Happy
a što se tiče Tea, ništa on protiv Partizana nije igrao posebno, naravno da će imati motiv kad su ga u Pioniru izvređali kao da nije Srbin... kao da je.... ne znam kako da se izrazim...ona grupa na fejsu sa 5.000 članova pokazuje stav Grobara prema Teu (Teodosiću, umri pičko ciganska!)
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Wed May 12 2010, 18:34
ma meni je najjace bilo kada je na sos-u u nekoj emisiji o partizanovom plasmanu na F4 neki lik rekao "ja cu kao svaki pravi srbin i patriota, navijati za - olimpijakos" Laughing
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Wed May 12 2010, 22:02
Flash wrote:ma meni je najjace bilo kada je na sos-u u nekoj emisiji o partizanovom plasmanu na F4 neki lik rekao "ja cu kao svaki pravi srbin i patriota, navijati za - olimpijakos" Laughing

Srbenda bre kafa Muka mi je od takvih likova
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Thu May 13 2010, 00:36
provociranje glodara Rolling Eyes
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun Jan 02 2011, 11:41
Ol-star: Avdalović najbolji trojkaš

Srpski internacionalac Vule Avdalović pobedio je na takmičenju u šutiranju trojki na "Ol-star" utakmici francuskog prvenstva u pariskoj dvorani "Bersi".

Avdalović je u finalu sa 18:14 pobedio Senegalca Malejea N'Dojea, koji igra za Orlean.
Bivši košarkaš Partizana ubedljivo je stigao do finala takmičenja u trojkama. U polufinalu je iza linije 6.75 bio precizan čak 12 puta u nizu.
"Ol-star" utakmica završena je pobedom stranih košarkaša rezultatom 103:90, a za najkorinijeg igrača utakmice proglašen je Devon Džeferson iz Asvela.

Avdalović ima odličnu sezonu u dresu Šolea, koji t nije uspeo da prođe u Top16 fazu Evrolige, ali u francuskom šampionatu deli prvo mesto sa Roanom.

Srpski plej je drugi najefikansiji igrač tima, iza Samija Mehije, sa 11,4 poena, 3,2 asistencije i jednom osvojenom loptom.


Kako samo volim ovog igraca,uz Tripkovica mozda mi je i najomiljeniji. Basketball
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sun Mar 11 2012, 23:08
Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Naziv-sponzora
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Thu Mar 22 2012, 14:07
Jaz wrote:Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Naziv-sponzora
Laughing Laughing Laughing
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Fri Mar 30 2012, 17:19
ko bi rekao da on ima mozga. ja sam u najmanju ruku odusevljen sto je neko napokon imao muda za ovo. Clap
http://www.trojka.rs/sport/25976-marko-jaric-srbi-zive-u-zabludi.html
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Fri Mar 30 2012, 19:23
Uspesi koje smo napravili u košarci, tenisu, rukometu,
vaterpolu i odbojci najviše su odmogli našem narodu, zbog toga što,
uljuljkani time, ne umemo da sagledamo pravu sliku o tome gde se
nalazimo i kako živimo. Svaki Srbin sebe gleda kroz nekog sportistu od
koga pravi idola i tako stvaramo kolektivni lažni ego i lažnu sliku,
onakvu kakva bi trebalo da postoji o nama u svetu, a ne onu kakva jeste.
Mislimo da smo broj jedan, a u stvari nismo. Broj jedan su zapravo ti
sportisti koji su napravili uspeh iz nekih svojih ličnih razloga
.

to je to Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 604650
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Fri May 04 2012, 22:19
Gdje je nestao onaj Aleksandar Maric,bivsi centar Partizana?
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Sat May 05 2012, 00:19
Klupa PAO-a. Pet minuta i peva. Pojavila se prica da bi mogao da se vrati u Partizan sledece sezone. Nije onaj stari od povrede kolena.
Sponsored content

Nasi igraci i treneri u inostranstvu - Page 2 Empty Re: Nasi igraci i treneri u inostranstvu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum