NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA Dokumentarci

+39
Michael Jordan 23
nellepb
Jumpman
Jaz
AleksaTebra
johnny24
Kobi-Wan
zola26
Mrakar
prza
9gager
ljebac
Dzoni91
AlexaPierce
LeBron
Nele
Insanity
Jack Dempsey
kolly 8
TheAnswer
airvucko
West
Admiral50
KG 5
Nba History Fan
stefan23
D_HOWARD12
Shandoo
wanta23
-the lood-
Flash
stefan
bronco
sheba
dr Hofmann
Kole
Zola
Strax
Ћира
43 posters
Go down
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Fri Jul 13 2012, 02:13
Ae neko da mi preporuci neki dobar dokumentarac o celokupnoj istoriji NBA. Znaci ne neki posebni dogadjaj ili era, nego cela istorija. Smile
AleksaTebra
AleksaTebra
Posts : 446
Age : 27
Location : Beograd
Chicago Bulls

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sun Jul 22 2012, 16:09
Danas na history-u ima premijera filma Jednom braca (O prijateljstvu Divca i Petrovica),pocinje u 19.30,na onom historiju gde je logo kanala kao neki plavi kruzic u kome je H.(posto ima dva historija)
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sun Jul 22 2012, 16:16
Gledali smo to čim su izašli linkovi, a i na RTL-u je takođe emitovan, davno.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sun Jul 22 2012, 17:25
i na RTS-u je isto bio davnih dana
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sat Sep 08 2012, 21:58
The Pistol: The Birth of a Legend (1991)
http://www.ahashare.com/torrents-details.php?id=63234

A story about the great basketball player "Pistol" Pete Maravich when he was in the eighth grade. He plays on the varsity basketball team at Daniel High School but has some very difficult obstacles standing in his way of playing. The only support he has is from his father, retired basketball pro Press Maravich.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Wed Nov 07 2012, 00:21
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 18 2012, 16:17
Open Court

Neka bude ovde. Smile
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 18 2012, 16:20
to bre.. zadnja dva dana samo jurim te klipove po tjubu da gledam, mogao bi ceo dan da ih slusam Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 15:30
Jebote ja sve sto vise gledam ovaj show, Redzi mi je sve gotivniji lik, i ja bi potpuno isti stav imao kao i on kad su pricali o super timovima, zasto on nije trazio trejd i hteo da igra sa Jordanom? Pa zato sto je zeleo da ga pobedi, da dokaze da moze, to je taj mentalitet koji danasnji superstarovi nemaju, zao mi je ako se neko ne slaze ali to je istina ziva.
Super timovi nisu dobri za ligu, i opet kao sto Redzi kaze, timovi srednje klase kao sto su bili njegovi Pejsersi su trpili ta sranja najvise, on je mogao da ode odatle kad je hteo, ali zasto je 16 godina ostao i pokusavao da dokaze svima suprotno.
Vec sam rekao, ne svidja mi se uopste LeBronova odluka, to je skroz promenilo buducnost lige za 360 stepeni, realno ajde sad, 3 fransizna igraca se sklope u jedan, automatski Toronto i Klivlend postaju "dno" timovi, i kako je to dobro? Dobro je za Sterna i nacionalnu televiziju, jer ce tuci lovu kao ludi od marketinga i svaki drugi mec na TNT-u i ESPN-u ce biti Heat ili Lejkersi.
Iskreno, ova stvar sa super timovima je jedino dobra ako si navijac jednog takvog tima, nema sanse sad da dodje fan Portlanda, Denvera, Milvokija ili tako nekih timova koji imaju mnogo talenta u rosteru ali mogu samo da sanjaju o tituli, i kazu da je stvar sa super timovima dobra. To je to.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 15:40
wow kuzmane otkrio si toplu vodu Laughing retki su ljudi kao redzi, mislim da ih trenutno u ligi vise i nema. a ko zna sta bi bilo sa dzordanom da nije imao tim kakav je imao.. i ne razumem po cemu su to lejkersi drugaciji od majamija a njih nisi spomenuo u tekstu na primer Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 15:52
Ne ne ne Lejkersi su u toj corbi jos od kad, to se podrazumeva, i sam sam rekao, ovo ti samo moze biti okej ako navijas za jedan od super timova.
Meni bi bilo 10 puta draze da recimo ima 5-6 timova sansu za titulu, o cemu sad pricamo, Heat, OKC...............LAL? Ne znam
Ja ne mogu da pomognem sebi sto navijam za Lejkerse, zao mi je ali od kad sam nabavio jaci net i poskidao stare utakmice i proucio malo istoriju, Brajant mi je daleko najomiljeniji igrac danasnjice.
A secas se verovatno i ti koliko sam voleo Majami i Vejda, pa svaku utakmicu sam skoro gledao dok nije dosao LBJ i Bosh.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:01
znam, znam, razumem ja sve tebe ali realno mislim da nikad nije bilo 5-6 jednako jakih timova koji su se borili za titulu.. super timovi su uvek postojali i postojace jedino sto se menja je njhov nacin nastajanja jer ovo da se igra za manje para a da bi se igralo sa vrhunskim igracima niko nikad nije uradio..
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:07
Slazem se sa tobom 100% KUZMAN!!!NBA polako postaje ko fudbal!!!jbg razumem ja i LBJ da je hteo podhitno da osvoji titulu,ali jbg to gusi gust NBA lige od pre!!!Zamislite kako sada neki novi navijaci mogu da navijaju za Raptorse,Sunse,Pistonse.....
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:10
@Lukic, jeste tu si u pravu, to o odricanju love da bi igrao sa nekim, nisam razmisljao.
A i to sto kazes, pitanje je sta bi Jordan uradio da nije imao tim kakav je imao, Kobi sa Shekom u Shekovom prajmu, sad sa Dwightom u prajmu, Niksi su fejlovali jer Stodemajer nije ono sto su oni mislili da jeste, ali i oni su na putu super ekipe, takodje Bruklin na dobrom putu. Sledi period sa jako kvalitetnim slobodnim agentima, bice svasta narednih par godina.
Jedino sto kazu Oklahoma, oni su se kroz draft digli, takodje ce biti zanimljivo videti razvijanje Waitersa/Kajrija u Klivlendu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:18
nellepb wrote:Slazem se sa tobom 100% KUZMAN!!!NBA polako postaje ko fudbal!!!jbg razumem ja i LBJ da je hteo podhitno da osvoji titulu,ali jbg to gusi gust NBA lige od pre!!!Zamislite kako sada neki novi navijaci mogu da navijaju za Raptorse,Sunse,Pistonse.....
a cekaj sta on je to prvi ikada uradio? ima takvih igraca vise nego sto ima ovakvih kao redzi.. eto prvi koji mi padaju na pamet su drexler, shek, karter, garnet, kasnije u karijerama su poklekli i meloun i pejton.. pa MELOdrama koja je bila nesto najmucnije sto sam ja ikada video u nba ligi.. pa ovo sa dvajtom.. i to su samo igraci koji su mi prvi pali na pamet a ima ih mali milion.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:45
Ja mislim da je ovo samo mini kriza NBA-ea što se tiče budučnosti i superstar igrača, evo naprimjer 10 najbolji igrača današnjice : Lebron, Durant, Kobe, CP,Dwight,Carmelo, Williams,Rondo,Howard i Wade. To su igrači koji su odprilike došlu u NBA između 2000-2005 . Sada su oni na vrhu sa svojim ekipama i jedino se njihovi ekipe mogu svršati u krugove za NBA prvake. U tom video su previše dramatizirali o tome da neće više biti igrača poput LBJ-a ili Kobea. Ja mogu lagano reći da će biti toliko dobrih igrača da će biti veliki gušt gledati, možeti ih nabrojati mali milion koji će biti all-star igrači i superstar : Irving, Rose,Aldridge, Griffin, Love, Jennings, Curry, Monroe, Turner, Holiday..

A novog Lebrona još nema, kako je Kenny rekao : sada je on u srednjoj školi ili na koleđu..



Ne razumijem neke stvari ovdje, skužio sam da pričate o tome da all-star igrači u prelaze u jače ekipe kako bi bili u dominantnijim klubovima i kako bi imali više šanse za naslov. Jeste da je ono bilo zlatno doba košarka i par desetljeća koji su ostavili najveći utisak u NBA-eu, istina je da više nikada neće biti takvih godina NBA-ea i da neće biti toliko rivalstva između nekih ekipa i igrača kako je tada bilo i da su se punile dvorane uglavnom zbog rivalstva tih igrača. Sada nemogu ni nabrojati neke ekipe koje ulaze u utakmice sa nekom večom željom pobjeđivanja protiv ''svojih rivala''.
Ali će sigurno doči približno takvo vrijeme gdje će biti više ekipa koje će moči uzeti naslov. Potencijalni kandidati : Utah, Sixers, Pacers, Minnesota, Cleveland (ako neki igrači ostani i nastave ravijati kako treba)


Bila je i ono jedna ideja da bi se NBA mogao srezati na manje klubova (20 npr) i kako bi najbolji igrači iz tih ekipa koje bi otpale potpisale nove ugovore sa ostalim ekipama, tada bi sigurno bilo više rivalstva i gledanosti.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:51
Sugar Ray wrote:
nellepb wrote:Slazem se sa tobom 100% KUZMAN!!!NBA polako postaje ko fudbal!!!jbg razumem ja i LBJ da je hteo podhitno da osvoji titulu,ali jbg to gusi gust NBA lige od pre!!!Zamislite kako sada neki novi navijaci mogu da navijaju za Raptorse,Sunse,Pistonse.....
a cekaj sta on je to prvi ikada uradio? ima takvih igraca vise nego sto ima ovakvih kao redzi.. eto prvi koji mi padaju na pamet su drexler, shek, karter, garnet, kasnije u karijerama su poklekli i meloun i pejton.. pa MELOdrama koja je bila nesto najmucnije sto sam ja ikada video u nba ligi.. pa ovo sa dvajtom.. i to su samo igraci koji su mi prvi pali na pamet a ima ih mali milion.

Ma upravu si ti to,nisam ja rekao da je LBJ prvi a nece biti ni posledjnji!!!jbg kolika se fama digla kada je LBJ i CB presli u MIA,a secate se sta je bilo kada su Garnet i Alen presli u Boston.NISTA?Smile ma jbg svacam ja te igrace da hoce titulu i to,ali jbg ja bi voleo ko pre da ima u svakoj ekipi bar 1all star igrac:)jbt pre na all star weekend je bila rektost da dodje iz jedne ekipe 2igraca:)sada ce biti i po 3 Smile
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:54
Vuk91 wrote:Ja mislim da je ovo samo mini kriza NBA-ea što se tiče budučnosti i superstar igrača, evo naprimjer 10 najbolji igrača današnjice : Lebron, Durant, Kobe, CP,Dwight,Carmelo, Williams,Rondo,Howard i Wade. To su igrači koji su odprilike došlu u NBA između 2000-2005 . Sada su oni na vrhu sa svojim ekipama i jedino se njihovi ekipe mogu svršati u krugove za NBA prvake. U tom video su previše dramatizirali o tome da neće više biti igrača poput LBJ-a ili Kobea. Ja mogu lagano reći da će biti toliko dobrih igrača da će biti veliki gušt gledati, možeti ih nabrojati mali milion koji će biti all-star igrači i superstar : Irving, Rose,Aldridge, Griffin, Love, Jennings, Curry, Monroe, Turner, Holiday..

A novog Lebrona još nema, kako je Kenny rekao : sada je on u srednjoj školi ili na koleđu..



Ne razumijem neke stvari ovdje, skužio sam da pričate o tome da all-star igrači u prelaze u jače ekipe kako bi bili u dominantnijim klubovima i kako bi imali više šanse za naslov. Jeste da je ono bilo zlatno doba košarka i par desetljeća koji su ostavili najveći utisak u NBA-eu, istina je da više nikada neće biti takvih godina NBA-ea i da neće biti toliko rivalstva između nekih ekipa i igrača kako je tada bilo i da su se punile dvorane uglavnom zbog rivalstva tih igrača. Sada nemogu ni nabrojati neke ekipe koje ulaze u utakmice sa nekom večom željom pobjeđivanja protiv ''svojih rivala''.
Ali će sigurno doči približno takvo vrijeme gdje će biti više ekipa koje će moči uzeti naslov. Potencijalni kandidati : Utah, Sixers, Pacers, Minnesota, Cleveland (ako neki igrači ostani i nastave ravijati kako treba)


Bila je i ono jedna ideja da bi se NBA mogao srezati na manje klubova (20 npr) i kako bi najbolji igrači iz tih ekipa koje bi otpale potpisale nove ugovore sa ostalim ekipama, tada bi sigurno bilo više rivalstva i gledanosti.
Dzabari Parker,pre nekoliko dana odabrao koledz Djuk,kazu da je najbolji srednjoskolac jos od LeBrona,mali cuda vec sada pravi,kazu da je on naslednik LeBrona...
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 16:55
Ono s Ray-om i Garnett se ne može porediti s Lebronom. Lebron da je prešao u Miami i bez toga ''decision'' vjerojatno bi ga mrzili isto kao kada je prešao sa tom emisijom.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Tue Dec 25 2012, 17:03
Michael Jordan 23 wrote:
Dzabari Parker,pre nekoliko dana odabrao koledz Djuk,kazu da je najbolji srednjoskolac jos od LeBrona,mali cuda vec sada pravi,kazu da je on naslednik LeBrona...

Teško moguče da on bude nasljednik Lebrona. Nije fizički ni blizu Lebrona, ne može kontrolirati loptu kontrolirati kao on, a to se vidi od srednje škole jeli možeš prevest loptu od koša do koša. Vjerojatno će biti all-star igrač , ali nema još tog igrača koji bi stvaro mogao ugroziti Lebrona.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Wed Dec 26 2012, 17:49
Novog LeBrona nece bit jos dugo,mislim da dobar dio ljudi uopste nij svestan sta ima privilegiju da gleda.Kad zavrsi karijeru bice smatran ili za najboljeg svih vremena,jasno drugog ili ce se uvijek povlacit poredjenje njega i Jordana.Cetvrte opcije nema.Mali Parker je dobar,ali sve je to jos jako daleko.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Wed Dec 26 2012, 21:09
Jordan

James

Johnson

3 igrača koji se po meni više nikada neće roditi, pogotovo ovaj treći.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sat Jan 05 2013, 15:45
gde ste vi heatovci stavili ovde negde onaj dokumentarac o miamiju od prosle sezone?..put ka tituli ili sta vec
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sat Jan 05 2013, 18:34
u majamijevoj temi negde je
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Sat Jan 05 2013, 18:54
Sponsored content

NBA Dokumentarci - Page 9 Empty Re: NBA Dokumentarci

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum