NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

ESPN dokumentarci Empty ESPN dokumentarci

Thu Jan 03 2013, 23:48
ESPN pravi najbolje dokumentarce o američkoj košarci. Ja sam pogledao nekoliko, pa da podijelim sa vama, Srećom većina se može naći na youtube. svi dokumentarci su vrhunski odrađeni i jao zanimljivi čak i onima koje možda neki periodi u istoriji nba ili ncaa ne zanimaju.


the fab five- o generaciji frešmena mičigena (veber, rouz, hauard)


priča o kris herenu, jednom od najtalentovanijih šutera u americi koji je svoju karijeru potpuno uništio drogom.


priča o len biasu, igraču koji se predozirao na dan kada je draftovan. jako potresno.


priča o medžiku u danima kada je obolio od side.


priča o ben vilsonu, najtalentovanijem srednjoškolskom košarkašu u sad. i on je nastradao.


priča o sem boviu, koji je draftovan isprad majkl džordana. ovo je emitovano tek prošle nedelje i još ga nema na youtubu. ko nađe, neka kači.

postoji film sa alenom ajversonom, koga ne mogu naći na youtubu. http://en.wikipedia.org/wiki/No_Crossover:_The_Trial_of_Allen_Iverson
ako neko nađe, neka mi javi ESPN dokumentarci 757454

u serijalu ovih dokumentarca je i onaj o divcu i draženu, ali to su svi već gledali, pa neću kačiti.


naravno, ovo nisu samo strogo košarkaški filmovi. može se jako puno naučiti o kulturi i načinu života u nba-ncaa.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

ESPN dokumentarci Empty Re: ESPN dokumentarci

Thu Jan 03 2013, 23:52
imas na piratskoj luci kompletan taj serijal 30 for 30 da skines,pa mozes selektovati samo da ti se skine taj o iversonu Smile
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

ESPN dokumentarci Empty Re: ESPN dokumentarci

Fri Jan 04 2013, 00:01
e, hvala ti, ajde mi pošalji link jer ja tražim i ne mogu nikako da ga nađem.

ps. jel ima ovaj zadnji o boviju?
Sponsored content

ESPN dokumentarci Empty Re: ESPN dokumentarci

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum