NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Sat Apr 29 2017, 20:35
Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Cletor
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Tue May 02 2017, 11:05
Same old, same old...
Valanciunas je opet no factor u seriji. Cak i u periodima u kojima Klivlend igra sa Tompsonom, tj., ne igra small ball. Jednostavno, lik ne moze da uhvati dovoljno skokova  i da postigne dovoljno poena da opravda svoje postojanje na terenu protiv ekipe koja daje puno trojki. Ne znam da li je Klivlend omasio neku trojku dok je Valanciunas bio na parketu. Potvrdjuje se da mu Tompson ne odgovara nikako i opet ga je sinoc sahranio.
Ibaka i Taker su dovedeni da bi ocvrsnuli ekipu za duel sa LeBronom ali LeBron je opet radio sta je hteo bez obzira na to ko ga je cuvao. Toliko je razradio ovaj Toronto da im niko ne moze pomoci. Doduse, malo mu je odsecen reket bio jedno vreme ali je tada jumperima jednostavno nastavio da postize poene.
Uplasio sam se da ce Kavsi dozvoliti Torontu da se vrati u utakmicu krajem trece i pocetkom cetvrte cetvrtine. Mnogo puta su ove sezone dozvoljavali serije protivnicima i vracanje u utakmicu ali izgleda da je gotovo sa tim, barem u ovom plejofu. Very Happy
Najveca mana Toronta u ovom matchupu je sto ne postoji nacin na koji oni mogu postizati vise trojki. Jednostavno Klivlend ima previse oruzja oko LeBrona i jedino ako Kavalirsi lose sutiraju Toronto moze da iscupa neku pobedu. Ali ja mislim da ovo ide u 4, maksimalno u 5.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Tue May 02 2017, 13:47
Malo mi je bio gadan onaj period kad je LeBron bio okruzen Frajom, Korverom, Deronom i Sampertom, nikakve kreacije nije bilo, svaki napad se zavrsio sutem za 3 i tu se Toronto malo vratio, ali iz aviona se vidi da Toronto apsolutno nema sta da trazi.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Tue May 02 2017, 21:23
Cavsi s Thompsonom na petici sinoć imaju rejting od 120 poena u napadu, 82 u obrani, a Raptorsi s Valanciunasom 86 u napadu, 137 u obrani.

Vau. Kao sto sam napisao, izgledalo je lose ali ne ovoliko lose koliko govore brojke. Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Sat May 06 2017, 10:47
Ide ovde metlica, Kavsi 40 minuta igrali sa ciljem da bi usli u poslednjih 8 izjednaceni, i onda dodali gas i napravili cini mi se 19-1 seriju i zavrsili posao bukvalno za 3 minuta. LeBron nije izgubio seriju na istoku od 2010., znao sam za taj podatak ali kad su ga glasno izgovorili tek shvatis koliko je to nerealno.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Sat May 06 2017, 11:14
Bukvalno su za 4 minuta otisli na +20, nerealno... Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round 877120
Celu utakmicu sedim i cekam da se takva serija desi i nacekao sam se do poslednje cetvrtine. Tu se videlo kolika je zapravo razlika izmedju ova dva tima. Sa ili bez Laurija. 
Cak mi je delovalo da Toronto igra bolju odbranu sa Dzozefom kao starterom. Doduse, doprinelo je i to sto je Klivlend bio poprilicno statican tokom veceg dela utakmice. Imali su napade gde bukvalno svi stoje i ne rade nista 20 sekundi, neverovatno.
Sa druge strane, koliko je doneo u odbrani, Dzozef je toliko odneo u napadu. Bukvalno su ga ignorisali i ostavljali mu otvorene suteve koje ovaj nije mogao da pogodi ni za zivu glavu.
LeBron najopustenije utrpa 35 poena, deluje mi kao da se nije oznojio. Cruise mod sve do cetvrte cetvrtine, onda taj cuveni "prekidac" i cao. Rastrcali su se, Korver vezao nekoliko trojki i Toronto opet nije imao dovoljno napadacke moci da zaustavi ovu seriju.

Ja sam zadovoljan ovim sto Klivlend prikazuje u dosadasnjem delu polufinala istoka. Ispostavilo se da jos uvek mogu da igraju dobru odbranu i sada sam mnogo optimisticniji sto se tice sansi za titulu nego pre 20 dana.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Sat May 06 2017, 11:48
Irving se zagreva i dalje, zna se kada stupa na scenu kafa Previše mu je dosadno pre finala prosto....
Sponsored content

Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors - EAST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum