NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polufinale - Diskusija

+8
gambino
4evaStK
Mr.Big Shot
West
Jaz
Strax
Yoker87
LeBron
12 posters
Go down
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:51
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:55
Pa da li je toliki car?! DA LI JE TOLIKI CAR?!  Respekt! Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 00:59
Laughing Laughing Laughing
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 01:05
Ameri ili nas deru 40+ ili osvajamo... Ne mogu da zamislim da izgubimo od njih sa nekih 5 poena razike. To je to, mi smo kosarkaska nacija i ko ne misli tako neka gleda JSL: Donji Srem - Spartak.  Polufinale - Diskusija - Page 2 959153
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 01:26
Ne znam ljudi sta da kazem, sve je receno, ja samo sto nisam poceo da placem koliko sam bio srecan, i jos onda kad je Sale dosao da da izjavu  Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! jebote koja emocija, ovo je za mene zlato, bas me briga sta ce biti u nedelju, ovo je sve sto smo zeleli pa i mnogo vise, ispraceni su ljudi kako su ispraceni, sad ih treba docekati kao kraljeve veliko jebeno slavlje da se napravi i docek, da se vidi koliko ovo znaci za sve nas i da ce kosarka napokon da se vrati na pravi put, da ti bude cast i da se boris da igras za repku, a ne da se otkazuje tamo zbog nekog umora ili sta vec nebitno sad.
Ovo je za mene vrh vrhova, Teo pokazao kolika velika muda jedan covek moze da ima, Bogdan ma fenomenalni kad je zagustilo, kapiten koji se raspadao ali u pravom i najbitnijem trenutku trazio loptu, ne znam ljudi, ovo je vrh.
Takodje Nemanja Bjelica, covek ne znam da li ima nesto da nije radio covek, 10-7-6-3 ili tako neka statistika veceras, mrzi me da trazim tacno, Sale, nemam reci, mislim da mu niko nije verovao i oko onog desavanja na pripremama kad je izbacio onog iz ekipe, i sta tu sve ne, na kraju smo svi pojeli govno za sve sto smo rekli za Saleta, ovo niko nije bolje mogao da postavi i da sprovede ovako. 
To je to, meni je pukao glas totalno, pola utakmice sam odgledao na nogama, ceo grad svira, pucalo se, strasno, sav sam se najezio bio, prelepo jednostavno, svima nam je ovo trebalo, ja cu ovo pamtiti zauvek pa kako god se zavrsilo dalje, necu ni da razmisljam uopste vise.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 01:34
Meni je najjace od svega sto smo se do pre par nedelja (uglavnom) delili na dve grupe: 1) Teo mars iz reprezentacije i 2) Bogdane nije ti ovo domaca liga... A sada kada su svi krenuli da kidaju, naravno da su rezultati tu i naravno da nikoga nije briga ko gde igra i ko za koga navija.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 01:42
Slazem se, jebiga to je ta realnost, nije to samo kod nas tako....
Dok pobedjujes, svi su tu svi su uz tebe, cim nesto ne valja smak sveta nastaje, uvek bilo uvek ce i biti, znam da ne valja ali jebiga....da smo svi mi kao Straks na primer, gde bi nam bio kraj.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 01:51
Do odredjene granice je to ok... To se zove rivalitet. Ne kazem, i ja sam psovao Teodosica kada nije hteo da pozdravi grobare posle utakmice u pioniru kada je ceo tim CSKA aplaudirao navijacima. Nema veze, to je klub, ovo je reprezentacija. Ovde su tim, nemamo lidera, nemamo cak ni veliku trojku, uvek je neko drugi najbolji na parketu i Bogdanova THE trojka nije nista veca od Markoviceve pozrtvovanosti i bacanja po parketu. Za mene su postali sampioni kada su pobedili Grcku, ovo sad mi je kao neki san.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 02:03
Srbija! Very Happy


dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Sat Sep 13 2014, 16:06
Volim kad Batum sipa,ali sinoc sam mu majku spomenuo mnogo puta Laughing
Sponsored content

Polufinale - Diskusija - Page 2 Empty Re: Polufinale - Diskusija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum