NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmina finala - Diskusija

+7
Mr.Big Shot
Jaz
Jumpman
SN10
Strax
Che
LeBron
11 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Osmina finala - Diskusija

Fri Sep 05 2014, 09:26
Osmina finala - Diskusija 16
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Fri Sep 05 2014, 15:09
SAD-Meksiko. Lagana pobeda Amera. Mislim, nema potrebe ni komentarisati. Cisto jos malo da se uigraju. Bas me zanima kako ce se Ayon i Gutierez pokazati.

Francuska-Hrvatska. Navijam za Hrvatsku ovde. Da mi je neko pre pocetka turnira rekao da igraju Hrvatska i Francuska bez razmisljanja bih rekao da Hrvatska dobija. Ovako, pored onakvih gluposti iz grupe, nemam predstavu ko bi mogao da pobedi. Jesu bili drugi u grupi ali izgleda da sam ja zesce precenio Hrvate. Ali opet nekako mislim da ce se srediti i dobiti Francuze.

Dominikanska Republika-Slovenija. Dobija Slovenija sigurno i to lagano. Ali, opet, zesce su ispali glupi zbog onog poraza od Litvanije. Prolaze Dominikanu i ispadaju od Amerike. Steta, bas su mi gotivni bili. Dragic stvarno dobro igra, 60% ima sut iz igre.

Spanija-Senegal. Cigani protiv crnaca. Prolaze cigani.

Novi Zeland-Litvanija. Litvanija igra jako dobro iako se niko ne istice posebno. Ocekivao sam da ce Valancijunas biti bolji ali igra skroz OK. 11 poena i 7 skokova u proseku. Mozda protiv Novog Zelanda odigra i svoju najbolju partiju do sad. Nema ko da ga cuva tamo. U svakom slucaju, sigurno pobeda Litvanije.

Turska-Australija. Turska nije nista specijalno na ovom prvenstvu. Odigrali su dobro 25 minuta protiv Amerike a ovo ostalo su dobili na misice. Iako su oni drugi u grupi a Australijanci treci, ja vise sansi dajem Australiji. Australijanci su pustili Angolu da bi izbegli Ameriku do polufinala. I pored toga, navijam za Australiju od srca. A mislim i da su bolji od Turaka.

Srbija-Grcka. Stvarno navijam iz sveg srca za nase ali ne verujem da imaju previse sansi. Ne smemo da dopustimo one crne minute kada po 3-4-5-6-7 minuta ne dajemo nista. To se Grcima jednostavno nece dogoditi i bojim se da bi to mogla da bude jedna od stvari koje ce odluciti utakmicu. Bas mogu brzo da natovare protivnika kada im se dozvoli. Igraju stvarno dobro i nama ce sigurno trebati nekoliko suterski raspolozenih igraca i da konacno krenemo da igramo vise preko Bjelice. Njihova petorka Burusis, Zizis, Kalates, Djanis i Printezis je bas fino igrala u 2/4 protiv Argentine i napravila razliku. Ne znam kako bi mi igrali protiv takve postave a da ne govorim kada igraju Papanikolau i Kajmakoglu. Imaju bolju tu rotaciju od 7-8 igraca i nama stvarno treba neka ludacka utakmica da bi ih dobili. Ne kazem da ne mozemo da odigramo takvu utakmicu, pokazali smo vise puta da mozemo. Bilo bi predivno kada bismo i sada to uradili.

Brazil-Argentina. Ovde ce biti krvi. Very Happy
Mislim da Brazil prolazi samo zato sto Argentina ima samo jednog Skolu. Ni Pridjioni ni Nocioni ne mogu da povuku dovoljno da bi ih smatrali ozbiljnijom ekipom od Brazila. Drzace prikljucak stalno ali mislim da se pitanje pobednika nece dovoditi u pitanje. Brazil isto igra sa malim brojem igraca ali i tih 6-7 igraca su bolji od 2.5 igraca Argentine. Skola do sada nije imao ovakve protivnike u reketu i bice mu dosta teze nego na utakmicama u grupi. Kako god, opet ce on ubaciti svojih 25 poena ali nece biti tako efikasan kao do sada i mislim da cak ni on nece moci da napravi neizvesnu utakmicu.
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 14:08
Utakmica NZl - Litvanija uopste nece biti lagana. Po meni Litvanci ne igraju na svom nivou, i ako bih negde tipovao na iznenadjenje, to je ovde. Mada je Litvanija i dalje favorit.

Turska je slabija nego prethodnih godina, bice gusto sa Australijom, za mene tu nema favorita.

Ostalo se slazem.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 17:39
Osim par egzibicija, generealno jako dosadna utakmica. Ne znam
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 17:48
Turci se raspucali protiv Amera, pa onda pregoreli i odigrali 2 baš loše utakmice. Nisu ništa posebno, ali su iskusniji i pametniji od Australijanaca, i tu im je šansa. Mislim da će najviše od Preldžića zavisiti, uostalom, sad ćemo videti od čega je napravljen Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 18:56
poluvreme sa ukupno 45 poena..jebo tu kosarku fp
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 20:08
Odvratno prvo poluvreme. Drugo je bilo malo gledljivije.
Treca cetvrtina je resila mec. Ne racunajuci proslo evropsko prvenstvo, ovde je Hrvatska reprezentacija odigrala kao na svakom prvenstvu. Dodju sa dobrom ekipom, visokim ocekivanjima i onda ne mogu da naprave neku hemiju i zavrse kako zavrse. Razocarenjem.
Nisu zasluzili da prodju. U utakmici u kojoj se Dijao nije video i u kojoj su Bogdanovic i Antic odigrali najbolje do sada morali su da pobede. Batum i Furnije su stvarno odigrali dobro. Onih par ukradenih Batuma u trecoj cetvrtini i kontre posle njih su stvarno bile majstorske.
Zasluzena pobeda Francuza, zelim im sve najbolje u nastavku.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 21:24
Cim je izasao Goran Dominikana se vratila. Facepalm
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 21:35
igraju kul i jedni i drugi Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 22:07
OK utakmica. Nije se desilo ni jednom da obe ekipe igraju dobro u istom periodu vec su se menjali. Ali je uglavnom bilo zanimljivo. Very Happy
Ocekivao sam da ce biti oko 20+ razlike kada se Slovenija odlepila u 2/4 i kada su noseni Goranom Dragicem u 3/4 otisli na +17 cini mi se. Igrali su jako dobro i onda su bas pali kada je Zdovc izveo Dragica zbog trece licne. To su Dominikanci odmah iskoristili i prisli na -2. Onaj "Nene copycat" je razbijao. I onda sou Zorana Dragica. Very Happy
Pogadjao je, krao lopte, cak je i blokadu jednu imao. Odlicno je odigrao u poslednjoj cetvrtini i najzasluzniji je za pobedu.
Nazalost, razbice ih Amerikanci u utorak. Ostatak ekipe je primetno slabiji od brace Dragic i nemaju sta da traze u toj utakmici. Bojim se da ce ih Farid i Dejvis sastaviti sa zamljom. Bukvalno Slovenija nema nikoga da se suprotstavi visokim igracima iz Team USA.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 22:13
kakva su braca ovi senegalci, idem tamo da igram basket...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 22:29
Ja ne znam zasto uopste gledam Senegalce i nerviram se kad znam da ce pobediti govna ciganska
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 22:32
Rubio menja Rodrigeza, ulazi na teren i pravo kod sudije (dok su bila bacanja) Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sat Sep 06 2014, 22:34
Jaz wrote:Ja ne znam zasto uopste gledam Senegalce i nerviram se kad znam da ce pobediti govna ciganska


Ja ne gledam ovu utakmicu. Necu da dozvolim sebi da gledam one cigane ako ne moram.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 00:40
Nisam stigao da odgledam nijednu utakmicu danas, ali po vasim komentarima izgleda da nista nisam propustio. Osmina finala - Diskusija 609485  Stigao sam kuci taman za ovu u 22h, ali kao sto rece Nemanja, ove cigane necu da dozvolim sebi da gledam (jos uvek). Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 10:13
Juče sam jedino Francuze i Hrvate uspeo da uhvatim, i malo početak Španaca. A što se njih tiče - na stranu ciganisanje i navlačenje sudija, igraju prelepu košarku. Za mene lepše od Amera.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 11:34
Ja vec zamisljam finale u kojem sudije unistavaju Amerikance.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 18:03
Iskreno, ja Spancima dajem vece sanse za osvajanje, cak i bez sudijske pomoci, jednostavno su predobri, ne opada kvalitet skoro nista kad je na terenu startna petorka ili klupa, pa ne znas sta je gore, kad su tu Pau i Mark zajedno na terenu to je strasno koliko opcija imaju, ili kad se gore izrotiraju Rodrigez, Kalderon, Navarno, Ljulj, a tek o odrani kompletne ekipe da ne pricam, sve se pokriva i svaka pomoc je skoro pa perfekcija, dok sa druge strane ekipa Amerike ima pun kurac rupa, jos nisam video dal su odbranili neki malo bolji pick&roll, a to je sramota kad pogledas protiv kakvih jadnika su sve igrali. 
Ameri ce morati da odigraju jednu perfektno izbalansiranu utakmicu, a klupa ce morati da se pokaze big time, posto je to ubedljivo najveci problem, ali kontam da ce Coach K vuci startere oko 30 minuta, to ce se ici all in.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 18:48
Ajde bre, rokaj "bracu"!
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 19:18
JAOOO AJMO MOMCI MOLIM VAS JOS SAMO 10 MINUTA
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 19:40
DJUU
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 19:44
Srbija! Srbija! Srbija!
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 19:46
Trpaj Helene
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 19:46
SN10 wrote:DJUU

Laughing

JEBI NE VADI
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Sun Sep 07 2014, 19:48
Laughing Laughing Laughing
Sponsored content

Osmina finala - Diskusija Empty Re: Osmina finala - Diskusija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum