NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Chicago Bulls vs Washington Wizards

Fri Apr 18 2014, 16:05
Chicago Bulls vs Washington Wizards Chiwas


Last edited by Sugar on Wed Apr 30 2014, 12:33; edited 5 times in total
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Fri Apr 18 2014, 18:46
Ova generacija Vizardsa prvi put u plejofu.  Videcemo kako ce to da izgleda. Protivnik bas nezgodan i jak.
Sta reci o Cikagu? Ekipa kao Memfis, grit&grind. Trude se, ujedaju, ginu. To nije uvek lepo za gledanje ali takva su ekipa i ako ljudi u Cikagu to vole, to je kul. Noah je maestralan, zamalo da obori skoro neki Divcev rekord u asistencijama(ne znam tacno koji). Stvarno, iako je imao svojih momenata sa Majamijem, ja bih strasno voleo da ga gledam u nasoj ekipi. Izgubili su Denga ali se to nije odrazilo na Batlera. On i dalje kida u odbrani i mnogim ljudima je on glavni kandidat za DPOY. Bez Rouza i bez Denga a oni ne pomisljaju da popuste. Neke ekipe bi se predale jos u novembru. Za to je zasluzan Tibodo. Kod njega nema kalkulacija, nema lezerne igre, on je do koske. Kada igramo protiv njih, psujem im sve zivo i mrtvo koliko me nerviraju ali to je sve u afektu. Ja postujem Tibodoa i ovaj tim.
Buzer igra solidno ove sezone kao i Tajmanian Devil. DJ Augustin se probudio u Cikagu ali ne moze on da da onu iskru kao Nejt u proslom plejofu.
Ja se radujem sto cemo prvi put moci da gledamo Vola u plejofu. Mogao bi da ima jako dobru seriju protiv Cikaga pre svega zato sto je Cikago oslabljen na poziciji pleja. Njegov intenzitet niko nece moci da prati. Beal ce imati puno problema ako ga Batler bude cuvao i ovo ce verovatno biti paklena plejof serija za njega. Dosta zavisi od Nenea i Gortata. Da li ce moci da pariraju Noi, Buzeri i Gibsonu i u kojoj meri? Zanimljivo pitanje, odgovor dobijamo brzo.
Ako Vasington iscupa pobedu u gostima, ovde ce biti svasta. A ako ih Cikago ugazi u prvoj utakmici, ovde nece biti svasta. Very Happy




Prognoza: Ipak vise sansi dajem Cikagu. Vizardsima je ovo tek prva godina u plejofu i mislim da ne prezivljavaju prvu rundu. 4-3 za Bulse.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Fri Apr 18 2014, 19:03
Ima Vasington neku igru. Nije da su bez sansi. Ali ako Čikago odigra svoju igru napaljenu, kao sto ja mislim da hoće...ima da ih operu u 5 utakmica najvise.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Fri Apr 18 2014, 19:06
Serija koja me najmanje zanima. Very Happy Chicago ce vrlo verovatno uspeti da nametne svoj stil igre, i ako ne dozvole Wallu da se razleti po terenu Washington nema sta da trazi.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Fri Apr 18 2014, 21:18
Ja mislim da bi Wall mogao da ima sjajne brojke ovde i da stvarno namuci Cikago. Osim ako ga ne cuva Batler sve vreme.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Sat Apr 19 2014, 18:22
Navijam za Washington u ovoj seriji i nadam se eksploziji dua Wall-Beal ali kad Butler bude čuvao jednog od njih bit će gadno. Beal me nije oduševio u ovoj sezoni ali se nadam da će u playoffu pokazat sve svoje sposobnosti. Dvoboj dvije sjajne obrane, neće bit previše atraktivno ali vrlo zanimljiva serija, lako moguće i da dođe do 7. utakmice.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Wed Apr 23 2014, 08:38
Bradley Beal dovidjenja prijatno.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Wed Apr 23 2014, 09:17
Ajmo Wizardsi legende, navijam za njih ove godine pored Denvera al ovo nisam ocekivao. Beal doktorski odigrao...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Wed Apr 30 2014, 04:30
Pozz Chicago, jbg.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Wed Apr 30 2014, 04:38
I tu jednu su mrtvo dobili, odlicni Wizardsi.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Wed Apr 30 2014, 10:45
LeBron wrote:Prognoza: Ipak vise sansi dajem Cikagu. Vizardsima je ovo tek prva godina u plejofu i mislim da ne prezivljavaju prvu rundu. 4-3 za Bulse.



Kakva losa prognoza mladjanog Nemanje...
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Wed Apr 30 2014, 12:29
LeBron wrote:
LeBron wrote:Prognoza: Ipak vise sansi dajem Cikagu. Vizardsima je ovo tek prva godina u plejofu i mislim da ne prezivljavaju prvu rundu. 4-3 za Bulse.



Kakva losa prognoza mladjanog Nemanje...

https://twitter.com/WashWizards/status/461336007376642049/photo/1

Nisi jedini Very Happy Ajmo Wizardsi, ajmo Zidu!
Sponsored content

Chicago Bulls vs Washington Wizards Empty Re: Chicago Bulls vs Washington Wizards

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum