NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

+16
Lawson
Michael Jordan 23
Corleone
jocamelo7
SN10
Jaz
Sky
Mr. Striko
Mr.Big Shot
dr Hofmann
Strax
nemanjako
SladjanDz
Palermo
Yoker87
Teodosic
20 posters
Go down

Ko dobija seriju?

12 - 67%
6 - 33%
 
Total Votes: 18
 
Poll closed
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 13:38
i meni je krivo sto on ne igra jer bi mogli preko njega da ih punimo kad god je na terenu Laughing
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 13:41
tibo ne trpi nikoga ko nije dobar u odbrani, Buzer im je mozda i jedini normalan ofanzivni igrac ali zbog odbrane presjedi dosta na klupi
Eric Gordon
Eric Gordon
Posts : 184
Age : 39
Location : Mordor
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 13:49
Sugar wrote:i meni je krivo sto on ne igra jer bi mogli preko njega da ih punimo kad god je na terenu Laughing
Rip nikad nije bio klasa defanzivac, ali garantujem da Majamiju može trpati makar po 10 poena.
Naročito kad je Alen na parketu, a i Vejd kuburi sa povredom pa nije zmaj da kida.
Sa 7 igrača u rotaciji se ne može izbaciti ni Šarlot a ne šampioni lige.

Uostalom ne igraju Bulsi box and one odbranu, pa da Rip mora da trčkara za Vejdom i Džejmsom spolja. Neka makar uđe da odigra izolaciju, čisto kao spot up šuter.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 13:51
istina je sve sto kazes a plus bi mogao da im posluzi i da prevede loptu koji put kad nejt ne igra. njima je drugi plej sada prakticno belineli Very Happy
Eric Gordon
Eric Gordon
Posts : 184
Age : 39
Location : Mordor
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 14:02
Haha, ma koliko gotivio Belija, tragikomičan je prizor gledati ga kao pleja Very Happy
Ne znam otkad pratiš NBA, možda se sjećaš Birdove taktike u ECF 1998. protiv Bulsa i Džordana. Best, čak i Rouz su se rotirali na Majklu, a Redži je bio slobodan. Zato je i serija potrajala do majstorice.
Bez brejka u čitavoj seriji. Čovjek koji je prelomio bio je ludi Longli.
Čikago je dobio 88:83 ili 88:84, Pejsersi su sabili u odbrani.
Pipen ne postoji, MJ ko raga lipsao. +2 za Bikove.
Niko ne čuva Longlija, i lik zabode neku frljoku za jedine poene na meču.
Bird se hvata za glavu XD
Posle još imao neki def. skok i ovjerio trijumf.
Jutu su lakše dobili.
Skotara posle tekme izjavio da ne bi mogao reći da je prošao bolji tim, taj fazon.

Ova me serija podsjeća na tu zaista. Šteta što makar Deng nije tu, da stisne Lebrona...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 14:17
ne pratim bas od tada jer sam bio mnogo mali ali cuo sam negde za taj poen longlija mislim Very Happy vratice se deng mislim za petu utakmicu, mozda cak i sledecu
Eric Gordon
Eric Gordon
Posts : 184
Age : 39
Location : Mordor
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 14:27
Skini te mečeve ako budeš imao vremena. Fantastična serija, jedna od najboljih u novijoj istoriji košarke. Istini za volju Redži je malo podbacio tada, nije povezao 2 dobra meča. Ili je sabio ili ga nema na terenu. Njega je čuvao Harper tada. Mislim da je to jedini put tokom 90-ih da je neko nategao Čikago do majstorice. Very Happy

Kako sam mrzio te Bulse, em su svi navijali za njih, em su te godine izbacili moje Hornetse u polufinalu Istoka sa 4-1.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 14:31
Eric Gordon wrote: Mislim da je to jedini put tokom 90-ih da je neko nategao Čikago do majstorice. Very Happy

A neko ih je i dobio u majstorici Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 609485
Eric Gordon
Eric Gordon
Posts : 184
Age : 39
Location : Mordor
New Orleands Pelicans

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 14:44
J-Crossover wrote:
Eric Gordon wrote: Mislim da je to jedini put tokom 90-ih da je neko nategao Čikago do majstorice. Very Happy

A neko ih je i dobio u majstorici Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 609485
Da, ali bez Majkla i Rodmana. 1996. je pala metla mislim.
Ali eto previdio sam tu seriju. Very Happy
Neopisiva šteta što Čikago i Hjuston nikad nisu zaigrali za titulu.
Da vidimo duel dva najbolja igrača iz tog perioda.

Ako je neko mogao da dobije Bulse, onda su to bili Roketsi, ali sa Drekslerom a bez Torpa.

Po mom skromnom mišljenju to najpotentnija šuterska linija ikad okupljena: Ori, Kasel, Keni Smit, Mario Eli-Supermario, Vernon Maksvel-Mad Max kao totalna budala, inače lik koji je jednom ubacio 30 poena za četvrtinu.
Kasnije je zaglavio ćuzu, gdje su ga izgleda silovali, ozbiljno Cool
Dodajte najboljeg centra od 1980. do danas i Top 5 beka svih vremena, kao i sasvim pristojnog trenera.
Hiljadu puta su opravdali nadimak grada Hjustona kao Clutch city-ja.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 17:06
Nazr Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 600626 Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 600626
Kako ovi superstar igraci ocekuju da sudije sve sude u njihovu korist a da igraci "bjeze" od njih...ovako treba svakog igraca koji se pocne ljutiti za tehnicku koju je zasluzio Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 600626
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 17:34
James je takav gospodin ispao.Mogu samo da zamislim sta bi mu Rodman uradio.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 17:39
Michael Jordan 23 wrote:James je takav gospodin ispao.Mogu samo da zamislim sta bi mu Rodman uradio.
James bi ispao gospodin da je pustio da ovaj dobije nesportsku a ne pokazivao judo umjece Wink Wink (jer bi sigurno bila nesportska za ono hvatanje Nazr-a) i zasluzio je ono odgurivanje(ne samo on, vec svako ko se pravi pametan i pametuje za nesta sto je zasluzio..).
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 19:06
Ti si stvarno zreo za bolnicu. Prezreo. Pa da li ti shvatas koliko lupas?! Laughing

ON: Ja nisam gledao utakmicu, morao sam da ustaneem u 4:30 i da idem da radim sa caletom. Ali, po onome sto sam video na recapu, jos vise mi se srozalo misljenje o Bulsima.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 19:30
O cemu pricas ti Lawsone? Facepalm Pa pogledaj samo kako ga je faulirao Mohammed i kako ga je spicio po rukama i ledjima, svaki normalan covek bi odreagovao na takav faul! Glare Kao sto je neko vec rekao, on je jos ispao i gospodin pa ga je samo odgurnuo od sebe, a to sto je ovaj napacena majmuncina to je neka druga stvar...
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 20:26
Mr.Big Shot wrote:O cemu pricas ti Lawsone? Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 87662 Pa pogledaj samo kako ga je faulirao Mohammed i kako ga je spicio po rukama i ledjima, svaki normalan covek bi odreagovao na takav faul! Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 731970 Kao sto je neko vec rekao, on je jos ispao i gospodin pa ga je samo odgurnuo od sebe, a to sto je ovaj napacena majmuncina to je neka druga stvar...
Ja ne kazem da nije na njemu bio faul, ali je bila i tehnicka nakon bacanja Nazr-a na pod, na koju se ovaj poceo buniti tipa:"kako mi to mozes svirati znas ti ko sam ja"...a pogledaj proslogodisnju utakmicu kad je Wade bacio Ripa na pod a dobio samo flagrant 1 a ovaj posto nije tako poznat dobija iskljucenje Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 743851
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 20:39
Svejedno, Mohammed je opravdano iskljucen, Lebron je mogao da dobije tehnicku takodje ali iz mog nekog ugla je odreagovao sasvim prirodno... Wink
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 20:42
pa ovaj se zakacio za njega sa obe ruke nicim izazvano,logicno da ce lebron onako odreagovati fp
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 20:44
Pa upravo o tome pricam. Neces sigurno da stojis miran i da cekas da on tebe prvi zalepi za pod Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 20:52
Lawson wrote:na koju se ovaj poceo buniti tipa:"kako mi to mozes svirati znas ti ko sam ja"...


Pa ovo je genijalno.
Ma ti si jedan veliki trol, ja sam ubedjen. Ovakve gluposti niko ne moze da napise ozbiljno.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 21:07
Nemanja LeBron wrote:
Lawson wrote:na koju se ovaj poceo buniti tipa:"kako mi to mozes svirati znas ti ko sam ja"...


Pa ovo je genijalno.
Ma ti si jedan veliki trol, ja sam ubedjen. Ovakve gluposti niko ne moze da napise ozbiljno.
Hahah Very Happy Kad se neko tako buni to dosta drugacije izgleda, barem meni... Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 935541 XD
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sat May 11 2013, 23:54
Niste vi mene razumjeli...
Ja sam fino rekao da je na jamesu bio faul, da je Nazr zasluzio nesportsku za ono zaustavljanje kontre, isto tako je i james zasluzio tehnicku za judo poteze i nazr je zasluzio tehnicku za odgurivanje(ne i iskljucenje al jbg nije svako superstar), ali mi je drago sto je pokazao da ga boli neka stvar sto je ovaj superstar i krenuo u kakav takav obracun, vecina ih bjezi od obracuna sa ovim zvijezdama ko djavo od krsta. I znam da ce vecina reci da nisam u pravu i da je zasluzio iskljucenje, ali sta mislite da li bi James(eto ne mora on moze i Kobe,Durant) dobili iskljucujuce za ono odgurivanje??(dokaze je Wade od prosle godine na Ripu, da ne bi, to je ono sto meni smeta u ovoj ligi i zbog cega mi je drago sto ga je ovaj odgurnuo, ako to nekome smeta, Boze moj, svako ima pravo na svoje misljenje bilo ono tacno ili ne...) Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 495868
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 12 2013, 00:07
dobili bi isljkucenje, naravno
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 12 2013, 00:11
jocamelo7 wrote:dobili bi isljkucenje, naravno
zasto onda wade nije dobio? zasto Bogut nije dobio za isto sra*e na Fariedu u PO-u??Cak ga je gurnuo u publiku sto je sigurno gore od padanja na parket, ovaj je preko stolica mogao kicmu sjebat...
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Sun May 12 2013, 01:33
Pa Nazr je dobio duplu tehnicku, prvu sto je onako zaustavio Jamesa u kontri a drugu za guranje, nije bilo direktno iskljucenje!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Mon May 13 2013, 09:48
http://hangtime.blogs.nba.com/2013/05/12/mouthguard-in-sympathy-out-as-heat-expect-more-of-same-from-bulls/

Nema druge protiv gradjevinara.
Sponsored content

Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs Chicago Bulls - EAST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum