NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+40
jocamelo7
Ol' Dirty Bastard
el maestro
SrbijaDoTokija
Yoker87
Blazers Boy
Nele
gambino
West
SN10
Mr.Big Shot
Strax
Jumpman
Jaz
Sub-Zero
The Dream
Mr. Striko
Lawson
nemanjako
airvucko
Kevin Durant
Somi
extremer
D.Rose25
Che
grozda 3
-the lood-
wall#2
Dzoni131
IBM
dovlonja6
wlacky
Corleone
Michael Jordan 23
Insanity
nellepb
Stary Oskol
TheBigTrio147
Zola
Kole
44 posters
Go down
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 20:20
Mi ostavljamo srce na terenu tako da i ove godine idemo iznad ocekivanja Srbija!
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 10:44
Uvijek sam smatrao da Teodosic smeta svakom timu u kojem igra. Od kada je on u Srpskoj reprezentaciji ja vidio dobru utakmicu nisam. Njegovi bljeskovi i dobre utakmice nisu alibi za sve ono negativno sto nosi sa sobom. Previse prepotencije za pleja. To niko ne voli. On odredjuje u sustini ko je koliko bitan na nacin koliko kome daje loptu i tu se jasno vidi visegodisnja greska ...Dobar kosarkas ali smeta drugima.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 12:06
vrhunski treneri ne misle tako Razz
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 15:13
Ne misle i zato su oni treneri, a ja nesto drugo. Od onog prvenstva gdje je vrhunski kolektivno igrao, cini mi se 2009, kad ste srebro uzeli, on se uzdigao i nije dvije dobre utakmice pokazao. Ja ne znam sta je posle toga bitno uradio i na klupskom i na repr.planu. Mase onom kosicom i na silu izigrava ludilo. Koliko znam ( slabo pratim) i u CSKA nisu bili prezadovoljni sa njim jer su mu statsi znatno nizi ove sezone. Bila je cak neka prica da je trebao da pali od tamo nego mu je bolestno jak ugovor. Da je imao jedva neke 2/3 asistencije i da je igrao ocajnu odbranu. Mislim da to govori o njegovoj nekolekktivnoj igri, pa nek veliki strucnjaci misle sta god hoce. I plus govorimo o kosarkasu koji daje jedva 10 tak poena po utakmici. Sve u svemu veliko mudo na racun nicega.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 17:23
Pa dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje. Kada budu i treneri i čelnici klubova tipa Olimpijakosa i CSKA tako razmišljali, i Teo će igrati u nekoj prosečnoj ekipi.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 17:51
Mitrović otpao
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 35
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 20:48
Ne znam, i dalje sam svim srcem uz reprezentaciju, ali ipak sam se nadao da ce Djordjevic da otpise nekog centra (Katica ili Stimca), a on je precrtao Mitrovica... :S Mnogo smo plitki na dvojci, Bircevic i Kalinic su po meni potpuno nepotrebni i nebitni faktori u ovom timu... Steta sto smo ostali bez Nedovica i Micica zbog povreda, verujem da bi nam dosta znacili sada kad pogledam ovaj konacan spisak. Nadam se da mozemo u drugi krug, sto bi po meni bio i vise nego uspeh, a posle sta nam Bog da... Srbija!
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Aug 26 2014, 22:53
Strax wrote:Pa dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje. Kada budu i treneri i čelnici klubova tipa Olimpijakosa i CSKA tako razmišljali, i Teo će igrati u nekoj prosečnoj ekipi.

U Olimpijakosu je jedva zapinjao, a mediji su uveliko pisali o tome da su i iz CSKA htjeli da ga oceraju ali da je toliko jak ugovor da im se ne isplati. I niko ga nece sa tolikim ugovorom. Tako sam proslog ljeta citao po portalima evropskim. Ogradjujem se ako grijesim neki detalj posto stvarno slabo gledam evro kosarku. Ali poenta je neka tako bila.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Aug 27 2014, 02:26
On je u CSKA došao kao jedan od najboljih, ako ne i najbolji plej u Evropi. Posle dve dominacije na reprezentativnim prvenstvima i još dve predobre sezone u Olimpijakosu. Naravno da je dobio jak ugovor... A ta neka priča da su ga terali prošlog leta mi nije poznata, jedino mi je svežije ovo svaljivanje krivice na račun njega,Krleta i ne znam koga još zbog neuspeha u EL. A komplet ekipa CSKA se posle toga raspadala, da Teo nije povukao pred kraj, ne bi ni njihovu ligu uzeli. Inače je u toj završnici od četvrtfinala imao bolesne brojke.

I da, kažeš slabo gledaš evro košarku. Uhvati malo CSKA kad budeš imao prilike, bez Tea ekipa igra skroz bezidejno. Naravno, nisu ni Teove ideje uvek normalne, ali daleko bolje sve deluje kada je on na parketu, a ne Pargo ili Džekson
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Aug 27 2014, 08:50
Da na kraju je bilo tako. Posao je kao jedan od boljih na toj poziciji u CSKA ali isto tako znam da je bilo perioda kad nije ni ulazio zbog onoga grka u Olimpijakos, jer je trener mislio da previse drzi loptu. Brojke koje on pokazuje su i na evropskom planu jadne. Evo sad sam malo pretrazio statse i otprilike sm bio u prethodnom postu u pravu. 10 tak poena i 2/3 asistencije niti krade lopte, skace, blokade. Sve brojke su mu u padu od prethodnih sezona. Evo gledat cu sad prvenstvo, pa cu malo da se edukujem i volio bi zbog vas da sam u krivu ali cini mi se da bi za vasu repr. bolje legao neki normalan plej koji ne izigrava ludilo. Ili neki Teo iz 2009.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Aug 27 2014, 10:23
Ne uzimaj statistiku zdravo za gotovo, pogotovo ne u Evropi. Najbolji primeri su Dijamantidis i Papalukas - uvek među najboljim igračima, ne samo na svojoj poziciji, retko kada su im brojke bile bolje od nekih 8,9 poena i 3,4 asistencije. 

Inače je Teo u EL imao 4/5 asistencija, odakle ti 2/3? Ma nebitno, kao što je statistika u Evropi prilično nebitna.

Možda neće pokidati na SP-u posle ove povrede, moja poenta je samo da Teo nije džabe jedan od boljih plejmejkera u Evropi već duži niz godina.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Aug 27 2014, 10:49
Slazem se. Evropa je to i statsi znam da nisu relavantan pokazatelj. I nisam toliko upucen da bih ulazio u dublju pricu. Jedino stojim pri tome da je previse umisljen za moj ukus i kad god sam ga gledao u prethodnih godinu, dvije, cinio me nervoznim sa svojim ponasanjem. Previse teatralnosti. Djordjevic bi mogao tu da utice pozitivno.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Aug 28 2014, 00:53

Jazuljica b.r.a.t.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Aug 28 2014, 14:07
pa jel realno da je on dao ovakav intervju Laughing Laughing Laughing koja kurcobolja jbt
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Aug 28 2014, 15:15
Ocigledno da je covek ustao pre 5 minuta sto nemate srca Very Happy  Laughing
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 35
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Aug 28 2014, 20:41
haha bog otac Laughing
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sat Aug 30 2014, 13:27
Strax wrote:On je u CSKA došao kao jedan od najboljih, ako ne i najbolji plej u Evropi. Posle dve dominacije na reprezentativnim prvenstvima i još dve predobre sezone u Olimpijakosu. Naravno da je dobio jak ugovor... A ta neka priča da su ga terali prošlog leta mi nije poznata, jedino mi je svežije ovo svaljivanje krivice na račun njega,Krleta i ne znam koga još zbog neuspeha u EL. A komplet ekipa CSKA se posle toga raspadala, da Teo nije povukao pred kraj, ne bi ni njihovu ligu uzeli. Inače je u toj završnici od četvrtfinala imao bolesne brojke.

I da, kažeš slabo gledaš evro košarku. Uhvati malo CSKA kad budeš imao prilike, bez Tea ekipa igra skroz bezidejno. Naravno, nisu ni Teove ideje uvek normalne, ali daleko bolje sve deluje kada je on na parketu, a ne Pargo ili Džekson

za mene je Mesina jedna velika prevara od trenera, imao je uvek dobar tim malo uradi sa njim, Teodosic koji je bio najbolji u VTB ligi 2014 sezone tek se vratio na parket posle povrede 101% je od sebe dao i dobili su finale protiv Lokomotive, dosla Evroliga F4 Krle i Teo jedini lavovi koji su davali i po 200% Weems i Hriapa se videli nisu na terenu, weems je cak dao samo 4 poena i jako los index korisnosti a hriapa se gubio na terenu okrivio dvojcu srba i otiso u SAS.Veoma se nepreofesionalno poveo.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Sep 03 2014, 11:14
diskvalifikovan do kraja prvenstva sudija koji je dosudio faul i ''nefaul'' Srbija - Francuska
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 34
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Sep 03 2014, 16:48
Ipak nije. Laughing
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 35
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Sep 16 2014, 01:24
Jbt, mnogo sam se zajeb'o po pitanju ovog coveka i njegovog udela u nasoj reprezentaciji! Pred pocetak prvenstva negde sam spomenuo kako Bircevic i on ne predstavljaju nikakav faktor u nasem timu. Laughing  Mada Kalinic mi je bio skroz gotivan od samog pocetka kada je poceo da igra za reprezentaciju, prvenstveno bas zbog te odlicne odbrane koju je igrao jos kad je Ivkovic bio trener. Ali, da li zbog toga sto mu je Djordjevic poverio vise ucesca u napadu, ili je jednostavno on sam toliko napredovao za ovih godinu dana, u svakom slucaju stvarno je pokazao da moze da odradi sasvim dobar posao i u ofanzivi! Svaki respekt za brata Kalinu! Very Happy Respekt! 
Reprezentacija Srbije - Page 23 10606530_639054752878332_8547444398142794933_n
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Nov 24 2014, 00:14
Jbt kakav tandem potencijalno predstavljaju Jokic i Milutinov,zastrasujuce.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 35
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Dec 08 2014, 19:22
Grupe za EP 2015:

GRUPA A (MONPELJE)
Francuska
Finska
BiH
Poljska
Izrael
Rusija

GRUPA B (BELRIN)
Španija
Srbija
Nemačka
Italija
Turska
Island

GRUPA C (ZAGREB)
Hrvatska
Slovenija
Grčka
Makedonija
Gruzija
Holandija

GRUPA D (RIGA)

Litvanija
Ukrajina
Letonija
Belgija
Češka
Estonija
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Dec 08 2014, 23:22
Ala nam ga zavukoše. Italijani i Turci ako dođu u punom sastavu i Nemci sa Dirkom, pa još domaćini... biće čupavo, mada bi posle grupe trebalo da bude lakše.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Dec 09 2014, 01:48
koga ima italija osim ovh par igraca iz nba? ozbiljno pitam
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 34
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue Dec 09 2014, 08:26
Ma igrali su i oni zajedno pa nisu uradili nista. Ja se njih ne plasim uopste.
Sponsored content

Reprezentacija Srbije - Page 23 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum