NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+40
jocamelo7
Ol' Dirty Bastard
el maestro
SrbijaDoTokija
Yoker87
Blazers Boy
Nele
gambino
West
SN10
Mr.Big Shot
Strax
Jumpman
Jaz
Sub-Zero
The Dream
Mr. Striko
Lawson
nemanjako
airvucko
Kevin Durant
Somi
extremer
D.Rose25
Che
grozda 3
-the lood-
wall#2
Dzoni131
IBM
dovlonja6
wlacky
Corleone
Michael Jordan 23
Insanity
nellepb
Stary Oskol
TheBigTrio147
Zola
Kole
44 posters
Go down
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Aug 24 2014, 18:51
Tako je nek izbaci i ovo sto imamo i da idu samo treneri na prvenstvo. Uopste mi se ne svidja sta Sale radi i kako rotira ama bas. Cini mi se da nas se lose pise na prvenstvu. Nisam pesimista ali mi se sve tako cini, igraci kao da nemaju volju za igrom. Ovo danas je nasa prosecna igra za ovom nepoznatom rotacijom. Bolje nisam ocekivao. Proslu smo pobedili samo zato sto smo dobro sutirali slobodnjake a posto to danas nije bio slucaj rezultat je ocigledan.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Aug 24 2014, 18:53
Dajte Zimbabve da pobedimo sutra, da opet budu carevi

Micovu se ne igra za reprezentaciju, to je sasvim jasno
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Aug 24 2014, 18:57
Ode Micov Smile

Znači još jedan otpada...Štimac je današnjom tekmom kupio Đorđevića, znači Raško, Simonović ili Kalinić. Mada tu su Birčević i Mitrović. Puno botova na jednom mestu Razz

Što se tiče repke, ekipa kao Novi Zeland nam nikako ne odgovara, igraju veoma pokretljivo i brzo i prava su šuterska ekipa koju naši nikako ne mogu da isprate.
A i mi smo reprezentacija koja može da izgubi od svakoga.

p.s. Teo igra (ili bolje reći ne igra) očajnu odbranu...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Aug 24 2014, 18:59
Mitrović bot?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Aug 24 2014, 18:59
oduvek su nam suterske brze reprezentacije pravile problem..secam se kad nas je portoriko na jednom prvenstvu izmasakrirao kao niko
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Aug 24 2014, 20:27
Strax wrote:Mitrović bot?

Ma ništa posebno...pogotovo za reprezentativni nivo.

A gledam neki dan, isto godište(čak i u istom mesecu su rođeni)su on i Anthony Davis Smile
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 07:53
Smatram da ne postoje zgodne i nezgodne ekipe za nasu reprezentaciju ali ako igras svoju igru i ako umes da je nametnes jos ako je konstantna onda je protivnik taj koji govori  da smo mi ta nezgodna ekipa. Ne volim izgovore za poraz i to sa ociglednom losom i varljivom igrom. Opet naglasavam da sam optimista samo ali znam kako pobednicke ekipe igraju. Da se izbacuje kvalitetno krilo iz tima 5 dana pred mundijal iako smo u deficitu sa suterima, smatram da je sve stvar kompromisa i trenera i igraca. Po tome djordjevic do kraja prvenstva moze da izbaci jos njih 12 ako mu se hoce. Nikog ne krivim niti podrzavam ali u ovoj situaciji samo reprezentacija trpi niko drugi. Mi i dalje nemamo konstantnu igru a jos manje kontantnu petorku koja ce da vuce. Zelim im mnogo mnogo srece i jos brze uigravanje. Srbija!
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 08:20
Ja ne ocekujem puno od ove ekipe. Ako udjemo u cetvrtfinale mislim da ce to biti vanserijski uspeh.
Generalno, veliki problem nas Srba je to sto uvek ocekujemo previse od nasih reprezentacija pa se razocaramo. Slusam trenera i drugare na treningu prosle nedelje, mahom se svi slazu da ulazimo u polufinale lagano. Ja ne znam na koju foru da udjemo u polufinale. Strasno bih voleo da gresim pa da pojedem ove reci posle prvenstva ali...
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 08:24
Ja sam uvek optimista bez obzira na sve i nekako uvek imam ocekivanja zbog naseg inata koji moze da proradi kad tad ali to nije siguran nacin igre. Apsolutno im zelim i finale ali ipak treba biti realniji pa nek sve ide postepeno.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 13:28
koliko djordjevic ne zna gde bije... glumi neki autoritet a ustvari je kurac veliki od trenera.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 15:09
Meni je on najslabija karika iskreno. Very Happy
Svi se kunu nesto u njega ali to je sve zbog igracke karijere. Veliki pad je na trenerskoj poziciji kod nas trenutno u odnosu na Ivkovica.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 15:15
Ivkovic je imao drugacije mane Hmm
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 15:22
Naravno, ima in on svoje bubice ali je bolji strucnjak.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 15:37
Dva su osnovna problema srpske reprezentacije u svim sportovima...problem sa umisljenim zvjezdama i nerealna ocekivanja. Necu da nabrajam kroz proslost dokaze ove teorije, jer vjerujem da su vam svima poznati. Pesic je jedini bio autoritet uz Obradovica koji je mogao da skupi muda i da spusti razne zvjezde i zvjezdice na zemlju. Poenta trenera ove reprezentacije je upravo ovo sto Djordjevic radi. Muda. A strucnjaka ako Srbija nema u kosarci onda nemam pojma ko ih ima. Strucnosti kod vas ne hvali.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 15:52
Jel samo mene Djordjevic po ponasanju (a i trenerskim sposobnostima) podseca na Sinisu Mihajlovica?
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 16:50
Videćemo. Što se mene tiče, ima fore negde do 2020., minimalno

Što se očekivanja tiče, tu smo dosta čudni i delimo se otprilike na 2 grupe: oni koji veličaju pobede i traže izgovore u porazima i oni koji hejtuju.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 17:01
niko ne hejtuje, samo realno govori.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 17:06
ne mogu sad da tražim komentare, ali bilo je tvojih tipa "ja odavno ništa ne očekujem od reprezentacije"

onda ono polivanje po krstiću, po teodosiću isto valjda ... Možda ti i jesi jedini realan.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 17:07
po krsticu i treba da se poliva
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 17:10
Realno, kapiten i naš najkonstantniji i najbolji igrač u poslednjih 6,7 godina. Sipajte po njemu, govno je
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 18:15
pa sve ti govori o repki kad ti je jedan krstic najbolji igrac. ako i dalje jeste posto ono sto sad igra je tek katastrofa. 

meni najvise od svega nije jasno kako sam ja to nerealan a ljudi koji ocekuju neki rezultat na osnovu apsolutno nicega (apsolutno nicega jer ova repka sada veze nema sa onom 2009. a kamoli sa nekom drugom) sa trenerom koji je najblaze najblaze najblaze receno diskutabilan, su realni.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 19:10
Jeste, i repka je sve rekla: srebro na EP, 4. na SP. Krle + Teo najbolji igrači. Kako to opravdavaš?

Ne znam ja ko je realan, ali je činjenica da čak i na ovom forumu gde su gotovo svi u "Američkom fazonu" najviše sipaš po repki. To nadam se, ne pokušavaš da porekneš.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 19:37
ja stvarno smatram da iznosim realno stanje o reprezentaciji koje oni pokazuju i dokazuju na takmicenjima par godina unazad, izuzev dva ona bljeska kad su se sve kockice poslozile. to sto ti smatras da je to hejtovanje, to zaista nije moj problem. nema apsolutno nijednog razloga da ja njima ne zelim najbolje, ja samo iznosim svoje misljenje a to je da ce ovo biti fijasko jedan totalni. i zavrsio sam sa pisanjem u ovoj temi, videcemo sve za par dana Very Happy
 
da da svi su u americkom fazonu a tipa ja i jos dvoje navijamo za ameriku, vecina jedva ceka da ispadnu Laughing
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 19:53
Ja za Amere navijam,Srbija realno nema šanse Strakse ne budi ložana,jebali te i Teo i Krle ekipno i pojedinačno.Ja slabo pratim srpsku reprezentativnu košarku ali mislim da je ovo najgori tim koji smo poslali na neko takmičenje u zadnjih 10 godina.Eto toliko od realnog forumaša,kojeg nije sramota pogaziti svoju zemlju i vjeru kako bi pravda bila zadovoljena.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Aug 25 2014, 19:58
Ta dva bljeska nas je malo usralo, pa onda 2011. nam se vratilo sve, a mislim da smo te godine mogli da budemo najbolji. I sada u Sloveniji nam se obilo o glavu što nismo kalkulisali, Španci su prejaki, a mislim da bi svakog drugog otresli iz gaća. Nijedno prvenstvo nismo odigrali ispod očekivanja, da mene pitate, a opet , izdominirali na 2.

Generalno, posle 2002. smo postali raspad sistema, pa su nam ovih 5-6 poslednjih godina u odnosu na taj period između i više nego uspešne (još kad uzmeš u obzir koliko su drugi počeli da ulažu, a koliko smo se mi cepkali). Barem po meni, jer je očigledno da ne možemo biti sila kao nekada. A opet, imamo i dobrih klinaca, i mladog trenera... Očekujem dobre rezultate i u buduće.

@Nele
Sjebaše nas povrede dosta. No, videćemo...
Sponsored content

Reprezentacija Srbije - Page 22 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum