NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+40
jocamelo7
Ol' Dirty Bastard
el maestro
SrbijaDoTokija
Yoker87
Blazers Boy
Nele
gambino
West
SN10
Mr.Big Shot
Strax
Jumpman
Jaz
Sub-Zero
The Dream
Mr. Striko
Lawson
nemanjako
airvucko
Kevin Durant
Somi
extremer
D.Rose25
Che
grozda 3
-the lood-
wall#2
Dzoni131
IBM
dovlonja6
wlacky
Corleone
Michael Jordan 23
Insanity
nellepb
Stary Oskol
TheBigTrio147
Zola
Kole
44 posters
Go down
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 23:48
Jel se meni pricinjava, ili je ovde bio jos jedan duzi post, msm Straxov.. :I
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 23:51
nije, samo tebi brisemo postove medo kafa
Insanity
Insanity
Posts : 1444
Age : 29
Location : Priboj
Nemam omiljeni tim

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon Sep 03 2012, 02:00
Pola ove reprezentacije ni kurcu ne valja trenutno a sto je najgore nema ko ni da ih zameni... Cini mi se ni da fizicki nisu spremni. Tepic je meni uvek bio ok igrac, ma koliko on bazen ne moze da pogodi nekako tecnije ide napada sa njim dok je u igri, bar ume da probije ili pokusava XD. Savanovic osim onih basketaskih finti nista ne pokazuje a i to slabo. Niko nista ne moze da pogodi. Trombavi su mi svi, odbrana ko da se ne igra, Paunic ,"specijalista" za odbranu, je trenutno smesan... Rasulo skroz... Nek se kvalifikuju sad samo na EP pa polako dogodine odraditi bolju selekciju igraca. Jedini za pohvalu Bjelica
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Sep 05 2012, 16:33
Na danasnji dan pre tacno deset godina reprezentacija Jugoslavije je pobedila Ameriku.

Nisam gledao uzivo tu utakmicu jer sam bio klinac i u to vreme sam spavao jer sam sutradan bio prva smena. Ali dobro se secam da sam ustao u 7 ujutro i da je na jutarnjem programu isao snimak poslednjih 3 minuta utakmice, a umesto komentatora u pozadini je isla pesma "ja sa juga, ti sa severa" Laughing Kao da je bilo juce.

Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Sep 05 2012, 16:39
http://wap.mondo.rs/preview_story/182179/
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Sep 05 2012, 23:50
Baš sam se zapitao pre neki dan, a i neko na b92 to reče: Zašto Duda izbegava Savovića za reprezentaciju? Očigledno je da treba svežine, on je izrazio želju da igra za nas a eto, videli smo koliko nam je bušan reket i koliko teško kontrolišemo skok (pogotovo protiv Crnogoraca). A da li ima bolje combo četvorke od Savovića kod nas?

Da se ja pitam, prva petorka:
Teo ostaje na pleju, Nedović ga nikako ne menja, već njega Duda gura u vatru na dvojci kao startera, pa ako mu je dan, igra po 30 minuta, ako nije, na klupi do kraja utakmice. Na trojku se spušta Bjelica a na četvorku Savović. U tom slučaju ne gubimo na brzini, dok dobijamo 2 odlična reboundera i 2 solidne atlete koje mogu da pogode van 6.75. Na centru ostaje Krle dok ga čekamo da se oporavi i da nastavi ono što je dosada radio - da igra kapitenski. Istina da ova petorka nema klasičnog šutera (osim donekle Tea), ali bi makar igrali agresivnije, brže i agilnije. Ruku na srce, i kako god okrenuli, mi nemamo klasičnog šutera. Neki bi trebali da budu, pa se useru.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 07:25
Strax wrote:Baš sam se zapitao pre neki dan, a i neko na b92 to reče: Zašto Duda izbegava Savovića za reprezentaciju? Očigledno je da treba svežine, on je izrazio želju da igra za nas a eto, videli smo koliko nam je bušan reket i koliko teško kontrolišemo skok (pogotovo protiv Crnogoraca). A da li ima bolje combo četvorke od Savovića kod nas?

Da se ja pitam, prva petorka:
Teo ostaje na pleju, Nedović ga nikako ne menja, već njega Duda gura u vatru na dvojci kao startera, pa ako mu je dan, igra po 30 minuta, ako nije, na klupi do kraja utakmice. Na trojku se spušta Bjelica a na četvorku Savović. U tom slučaju ne gubimo na brzini, dok dobijamo 2 odlična reboundera i 2 solidne atlete koje mogu da pogode van 6.75. Na centru ostaje Krle dok ga čekamo da se oporavi i da nastavi ono što je dosada radio - da igra kapitenski. Istina da ova petorka nema klasičnog šutera (osim donekle Tea), ali bi makar igrali agresivnije, brže i agilnije. Ruku na srce, i kako god okrenuli, mi nemamo klasičnog šutera. Neki bi trebali da budu, pa se useru.
Zato sto su rjeseni svi papiri da Savovic zaigra za nas na EP,jedino je ostalo da rijesi on sa sobom i da zaigra Wink
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 08:34
Meni nije jasno zasto mu Nedovic nije igrao protiv Crne Gore. Realno nije imao ko da krene u prodor, a Nedovic to odlicno radi.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 09:07
Lawson wrote:
Strax wrote:Baš sam se zapitao pre neki dan, a i neko na b92 to reče: Zašto Duda izbegava Savovića za reprezentaciju? Očigledno je da treba svežine, on je izrazio želju da igra za nas a eto, videli smo koliko nam je bušan reket i koliko teško kontrolišemo skok (pogotovo protiv Crnogoraca). A da li ima bolje combo četvorke od Savovića kod nas?

Da se ja pitam, prva petorka:
Teo ostaje na pleju, Nedović ga nikako ne menja, već njega Duda gura u vatru na dvojci kao startera, pa ako mu je dan, igra po 30 minuta, ako nije, na klupi do kraja utakmice. Na trojku se spušta Bjelica a na četvorku Savović. U tom slučaju ne gubimo na brzini, dok dobijamo 2 odlična reboundera i 2 solidne atlete koje mogu da pogode van 6.75. Na centru ostaje Krle dok ga čekamo da se oporavi i da nastavi ono što je dosada radio - da igra kapitenski. Istina da ova petorka nema klasičnog šutera (osim donekle Tea), ali bi makar igrali agresivnije, brže i agilnije. Ruku na srce, i kako god okrenuli, mi nemamo klasičnog šutera. Neki bi trebali da budu, pa se useru.
Zato sto su rjeseni svi papiri da Savovic zaigra za nas na EP,jedino je ostalo da rijesi on sa sobom i da zaigra Wink

Ako se on pita, za nas će pre igrati Smile
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 09:29
Strax wrote:
Lawson wrote:
Strax wrote:Baš sam se zapitao pre neki dan, a i neko na b92 to reče: Zašto Duda izbegava Savovića za reprezentaciju? Očigledno je da treba svežine, on je izrazio želju da igra za nas a eto, videli smo koliko nam je bušan reket i koliko teško kontrolišemo skok (pogotovo protiv Crnogoraca). A da li ima bolje combo četvorke od Savovića kod nas?

Da se ja pitam, prva petorka:
Teo ostaje na pleju, Nedović ga nikako ne menja, već njega Duda gura u vatru na dvojci kao startera, pa ako mu je dan, igra po 30 minuta, ako nije, na klupi do kraja utakmice. Na trojku se spušta Bjelica a na četvorku Savović. U tom slučaju ne gubimo na brzini, dok dobijamo 2 odlična reboundera i 2 solidne atlete koje mogu da pogode van 6.75. Na centru ostaje Krle dok ga čekamo da se oporavi i da nastavi ono što je dosada radio - da igra kapitenski. Istina da ova petorka nema klasičnog šutera (osim donekle Tea), ali bi makar igrali agresivnije, brže i agilnije. Ruku na srce, i kako god okrenuli, mi nemamo klasičnog šutera. Neki bi trebali da budu, pa se useru.
Zato sto su rjeseni svi papiri da Savovic zaigra za nas na EP,jedino je ostalo da rijesi on sa sobom i da zaigra Reprezentacija Srbije - Page 11 743851

Ako se on pita, za nas će pre igrati Reprezentacija Srbije - Page 11 757454
Ne znam da li ste dobili papire od CG??Jer kako sam cuo vodi se kao njihov igrac i mi smo od njih morali traziti dopust...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 09:38
Koliko sam ja čuo, papiri su najmanji problem Very Happy
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 09:44
Strax wrote:Koliko sam ja čuo, papiri su najmanji problem Reprezentacija Srbije - Page 11 343727
Ma i ja vjerujem da ce za vas igrati,jer je nebrojeno puta ponovio da hoce da igra za Srbiju...mada onda neko mora otpasti iz trenutnog rostera...Savanovic,Macvan?? :S
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 09:49
Mačvan može da leti odma što se mene tiče kafa Savanović je u poslednje vreme u takvoj formi da će mu i ulazak sa klupe biti puna kapa.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 09:54
Strax wrote:Mačvan može da leti odma što se mene tiče Reprezentacija Srbije - Page 11 263498 Savanović je u poslednje vreme u takvoj formi da će mu i ulazak sa klupe biti puna kapa.
dajte vi nama Savana i uzmite Savovica Razz Svakako vam ne treba Savan a kod nas bi mogao odmoriti mirzu 15ak minuta Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 10:03
U ovom trenutku bi to prihvatio, ali meni i dalje nije jasno gde se izgubio onaj Savanović sa Svetskog u Turskoj 2010. Imao je odličnu sezonu u Valensiji pre 2 godine, i prošle sezone u Efesu je imao svojih bljeskova, iako se i tada videlo da nije u top formi. Kako god okrenuo, ovo što igra u reprezentaciji je jako bledo.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 14:35
moze umesto krstica savovic iako nemam blage veze ko je taj savovic
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 20:44
Sugar Ray wrote:moze umesto krstica savovic iako nemam blage veze ko je taj savovic
Bivsi igrac Hemofarma,Buducnosti...bio jednom ja mislim MVP NLB Lige...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 20:51
Sugar Ray wrote:moze umesto krstica savovic iako nemam blage veze ko je taj savovic

Šta imaš toliko protiv Krstića?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 20:55
osim sto je nula od igraca, nista. Laughing ne znam da li smo ikada imali smesnijeg "CENTRA" u reprezentaciji. eto mozda je djuro ostojic jedini bio gori od njega.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 20:59
Možda bi nastavili ovu prepirku, ali ako uzmem u obzir da bi rasprava bila u rangu one "ti kažeš da je Dudley bolji od LeBrona, ja kažem da nije", bolje da prestanemo odma XD

Neko može za Krleta da kaže da je nula od igrača samo ako ga mrzi iz dna duše.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 21:04
nemam ja zbog cega njega da mrzim ali momak je sve sto centar ne treba da bude. sta sad, imas sliku sa njim pa moras da ga branis? Laughing
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 21:07
"ti kažeš da je Dudley bolji od LeBrona, ja kažem da nije",

STA TI IMAS PROTIV DZEREDA DADLIJA ? Reprezentacija Srbije - Page 11 956655
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 21:11
Meni Krstic nije nista vise od prosecnog centra, nemam pojma... Reprezentacija Srbije - Page 11 703241
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 21:14
@Seljak
Ma da, sigurno je zbog toga Laughing

Jbga, danas je u Evropi sve manje centara "razbijača", i u NBA nam ostade samo Howard. Može Krle da bude mlak koliko hoće, on se snalazi... U svakom slučaju, naš najbolji i najkonstantniji igrač u poslednjih 4, 5 godina...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Thu Sep 06 2012, 21:20
U svakom slučaju, naš najbolji i najkonstantniji igrač u poslednjih 4, 5 godina...

to ni malo nije za pohvalu ako nam je takav igrac najbolji.
Sponsored content

Reprezentacija Srbije - Page 11 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum