NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+40
jocamelo7
Ol' Dirty Bastard
el maestro
SrbijaDoTokija
Yoker87
Blazers Boy
Nele
gambino
West
SN10
Mr.Big Shot
Strax
Jumpman
Jaz
Sub-Zero
The Dream
Mr. Striko
Lawson
nemanjako
airvucko
Kevin Durant
Somi
extremer
D.Rose25
Che
grozda 3
-the lood-
wall#2
Dzoni131
IBM
dovlonja6
wlacky
Corleone
Michael Jordan 23
Insanity
nellepb
Stary Oskol
TheBigTrio147
Zola
Kole
44 posters
Go down
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Aug 31 2012, 00:02
http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-kosarka/219685/Slavnic-Teo-nas-vodi-u-poraze-dokle-ce-imati-kredit-zbog-trojke-Spancima

Moka bez dlake na jeziku.I u pravu je covek sve.
Island pobedjen sa +56.
Sledi mec sa Crnom Gorom u Podgorici.Treba im se revansirati.
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Aug 31 2012, 08:10
Ma opet rezultat nista ne govori od sinoc, opet losa igra i da se izgubi treca cetvrtina protiv islanda. To sto je toliki rezultat je samo zato sto ljudi pre ovoga nikada kos nisu videli kos a nasi kao da su se na njima svetili zbog poraza. I dalje neorganizovano i dalje bezidejno (tu i tamo bilo je par lepih dodavanja) ali u pitanju su amateri.

Opet sam razocaran samo toliko
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 20:50
Sta ovo skandiraju Macvanu?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:01
vrati konju glavu macvane
salim se, neam pojma jer ne gledam ali to je najbolja "navijacka" pesma ikada Laughing
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:06
Ala nas jebu sudije, ne mozemo ni protiv jebene Crne Gore da dobijemo neki respekt...

Lamonika lud, kao uvek.. Prvo ti da jednu odluku u tvoju korist, onda celu cetvrtinu, a cesto i do kraja tekme, sudi sve i svasta protiv tebe.. Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:18
Kad bih ga video negde, tacno bih ga ubio bez razmisljanja. Mislim da sam zbog njega izgubio najvise zivaca od kada pratim sport.
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:20
Dzomba wrote:Lamonika lud, kao uvek.. Prvo ti da jednu odluku u tvoju korist, onda celu cetvrtinu, a cesto i do kraja tekme, sudi sve i svasta protiv tebe.. Laughing
Znaci kako sam sve lepo predvideo, ovo sam pisao pocetkom 2/4.. Laughing

...

Ovo je sramota sta lik svira.. Da ima pravde u svetu, on nesto dalje od tkme Evrokupa ne bi video..
avatar
Somi
Posts : 87
Boston Celtics

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:22
Ovaj Lamonika kad dosudi licnu u napadu dozivi ejakulaciju...

Kako voli da bude u centru paznje,neverovatno.U EL je cesto tako briljirao...
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 29
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:28
Gdje gledate utakmicu?
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:28
Dzomba wrote:Sta ovo skandiraju Macvanu?
Dobro kaze Selja,vrati konju glavu Macvane,inace od Lamonike nema veceg govnara na svetu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:32
Dzomba wrote:Ala nas jebu sudije, ne mozemo ni protiv jebene Crne Gore da dobijemo neki respekt...

Ajde što je protiv Crne Gore, nego što Krstiću sudi!

Strašno.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 21:58
Tepić i Rašić - šta oni rade u reprezentaciji?
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:01
Ja se isto pitam za pola reprezentacije Laughing Opet dobijamo.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 30
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:06
Nema nama 'leba sa Tepićem, Paunićem, Rašićem, Kešeljem, Anđušićem. To je pola reprezentacije na svu muku.
Edit:
E da i Savan.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:18
Ja sam mislio da cemo vas pustiti da pobjedite. Ali onda se sjetih one himne...
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:22
Jos jednom sve cestitke selektoru Ivkovicu i slobodno neka da otkaz i svi ovi igraci sa njim jos jedno ocajno. Bolje se sami predajte nego da nas blamirate.

Znaci vracam se ja svom izvornom NBA-u barem uzivam u igri . Dali su 62 poena za 40min sada protiv ocajne Crne Gore a Spanci su Amerima u finalu olimpijade dali 100poena za isto vreme i mi mislimo da treba i dalje da se kvalifikujemo. Gubljenje vremena i novca.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 28
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:25
Savan je skroz van forme. Što se Tepića tiče, ovako ja gledam na situaciju: Ti si profesionalni košarkaš. Za par utakmica, šutneš oko 10 do 15 šuteva spolja (u prevodu, samo da nije zicer). Gađaš obruč koji nije mali... čak i ako baciš otprilike u taj krug, od 10 šuteva, 1 će ti ući, onako, na user. A zašto se samo jebenom Tepiću to nikad ne desi?

Ista priča i sa Anđušićem, Mačvanom, Rašićem... i da, nisam naveo ove igrače zbog onoga zbog čega vi mislite da sam to uradio. To su igrači koji u svojim klubovima (ili makar u onom jednom gde sam ih najviše gledao) pogađaju spolja, a reprezentaciju kao da sabotiraju. Može i Kešelj da prođe na ovom spisku, ali on makar nije igrao mnogo...

Ne znam više ni šta da kažem, razočaran sam. Znam da nam ta Crna Gora na bilo kojem većem takmičenju ništa ne može... ali, ovo je već kriza.

Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 30
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:32
nikjov wrote:Ja sam mislio da cemo vas pustiti da pobjedite. Ali onda se sjetih one himne...
Iako sam protivnik toga, to su Crnogorci dobro zaslužili ponašanjem u Cetinju.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:32
E pa sad me shvatite kako god hocete ali Teodosic i Krstic treba da daju svaku utakmicu makar dabl-dabl.Ipak su oni za ovaj nivo takmicenja svjetska klasa. Od njih samo i uvijek vidim foliranje,a pogotovo od Teodosica. Klasicno pederisanje. Ovi ostali su na nekom svom nivou...i jos nesto da je u nasoj reprezentaciji bio Pekovic sigurno bi bio losiji rezultat..ovako su svi povukli, pa malo srece, malo energije, malo znanja...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 30
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:36
Teodosić je naš ubedljivo najbolji igrač ali on evidentno umire u poslednjo četvrtini. Kada on izađe mi se raspadamo, ne može napad da se organizuje pa je bukvalno primoran da igra 37 minuta za šta očito nije spreman.
Krle se vratio posle operacije stopala, nije igrao preko 2 meseca košarku, totalno je van forme. Tako da je jasno zašto tako izgleda.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:40
Znam ali ako nisu spremni onda je tu trener da izvuce iz ostalih maximum...ipak je to reprezentacija koja ima veliki broj dobrih kosarkasa.Ja mislim da ih je nocas bilo 6 koji su igrali u finalu 2009.
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:43
Katastrofa sad i neka se ne kvalifikujemo jer sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo na EP.Predali su se u 3 cetvrtini nikakve volje i elana za pobjedu nisu imali.Sut za 3 katastrofalan.Teodosic je nas najbolji igrac ali radi sta mu se hoce i ima ogroman kredit i to me mnogo nervira.Savanovic ocajan a uz njega i Andjusic koji u Partizanu svaku drugu trojku ubada ovdje vola ne moze da ubode tu su i Tepic,Rasic,Keselj...Jedini uz Tea koji su vrijedni nekog pomena veceras su Bjelica i Stimac ovo ostalo Facepalm
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 22:54
SymphonyX wrote:Ja se isto pitam za pola reprezentacije Laughing Opet dobijamo.
Mrsh Goranac, mrsh.. kafa
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 23:12
Blagi uzas sta drugo reci...Svaka cast reprezentaciji crne gore,kapa dole momci se bore za svoju drzavu...E ovako sto se tice Srbije, Ivkovica malo ne kapiram ubacuje paunica i andjusica a lomi se utakmica, bjleica taman proradi on ga vraca na klupu... Savanovic tragedija,ja ne mogu da verujem toliko mi deluje na terenu kao da se drogira kao drogiran da je dosao da igra...Sto se tice celokupne reprezentacije stvarno za ne povredovati da nema ni trumke zelje da se pobedi da se pozdrtvuju malo na terenu... Bacanja tokom celih kvalifikacija kriminalno sutiramo tu izgubimo prosecno 10 poena,o skoku da ne pricamo jedini koji nesto u skokou pokazuje to je svakako Bjelica, Krstic pogubljen ni jednom nije zagradio kos kako treba, Macvan isto mi ne deluje uospste kao onaj macvan iz 2010 godine... Skandiranje Crnogoraca ocajno ono vrati glavu konju macvane stvarno sramota ali na neki nacin sto i zasluzili takav tretman posle onih zvizduka Crnogorskoj himni u Beogradu... Mora nesto da se menja nema druge ne vidim ni malo zelje kod igraca za pobedom... Ovo vece je stvarno lamonika srao za medalju covek stvarno voli da bude u centru paznje da to nije normalno, kada sam video na pocetku meca lamoniku u sebi sam pomislio a joj bice opet turska setimo se kako smo prosli,ono je zaista strasno da fiba to tolerise da se taj jedan mali prgavi italijan tako odnosi... Jedno je sigurno da sve to rade sponzori,setimo se nakon meca Srbija vs Turske kada je Ivkovic rekao da sve to rade sponzori aludirajuci na Lamonikino sudjenje...Dobro idemo dalje nista jos nije gotovo,ssada smo treci iza Izraela trebamo dobiti sve do kraja + izrael vise od 13 poena u BG areni,nadam se da ce biti publike i da cemo se plasirati na to EP,ali objedktivno gledano sa ovakvom igrom tesko.... Lose se brani pik en rol igra jako lose, pogotovo Krstic i rasic nakon blokova dosta sporo se izlazi na igraca sa loptom,par navrata je to Stimac dobro radio ali ostali haos...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sun Sep 02 2012, 23:28
nenad krstic..................................................................
Sponsored content

Reprezentacija Srbije - Page 10 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum