NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeBron James

+55
dr Hofmann
Jaz
LeBron
Mr.Big Shot
Yoker87
Corleone
Mr. Striko
Eric Gordon
Vuk91
Michael Jordan 23
Sky
SN10
Strax
Lawson
DW3
4evaStK
Jumpman
Nele
Kobi 24
Dzoni131
Insanity
RRubio
nellepb
Gilmore
West
The Dream
Kevin Durant
extremer
jabbawockeez
dovlonja6
The_punisher_KG
Legolas
Durantula T-mac Rose
Flash #3
SashaPD
Lakersallthaway
Mrakar
Iggy9-13
LeonDeb
D.Rose25
Lebron#6
wall#2
Loqo
DJUKAJOCA
Stojko
airvucko
wlattkouzd
Dzoni91
Bradley
Zola
Liverpool FC
-the lood-
johnny24
Kole
CP 3
59 posters
Go down
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:05
Vuk91 wrote:
SN13 wrote:sut nije sve sto cini kosarkasa...a ti si se uhvatio toga kao pijan plota...

tako je, nisam ni htio ići tim smjerom da Lebron ne valja zbog šuta. Nego sam htio da kažem da kad bi Lebron popravio šut da ga nebi bilo moguče zaustaviti, ali nikako.

@Koleman, ne možeš na jednoj utakmici temeljiti takvo nešto, sjećam se i ja jedne utakmice protiv Orlanda...ja mislim, zabijao je sve. Fadeway, trice, mid range..

Tema je otišla u krivom smjeru.

Lebron kao košarkaš odlično razumije košarku, možda najbolje od svih, all-round igrač bi se moglo reći ali ne savršeni all-round da ima samo taj šut malo bolji, da ga se igrači boje zbog tog šuta e onda će biti nezaustavljiv
To su vec dve... Pusti bilo koju utakmicu na yt, videces da mnogo poena daje iz suta.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:20
I Iverson (da, moram da ga ubacim negde Laughing ) nikada nije predstavljao nekog šutera (u odnosu na druge trojkaše), niti su ga branili po čitavom terenu, ali je makar 70% svojih poena postizao midrange šutevima. Ne znam Isto to važi i za gotovo svakog igrača koji postiže preko 25 poena prosečno, a nije centar... Možda nisu svi sa 25+ šuteri, ali većina poena mora odatle da dođe... bez toga, ... ne bi bili ni blizu toliko efikasni u napadu. Ne znam
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:20
Koleman wrote:Dal' je moguce da mislite da LeBron ima isti sut kao pre 8 godina? Covek je toliko popravio mid-range, pa i trojku da je to bolest. On je ranije resavao mnogo vise ulazom, dok je ove godine prosto blistao sutem. Odlicno je koristio prvi korak i dizao se na neki 5-7m. LeBron je kompletan igrac i tu dalje nema price. Uzece on titule a onda stvarno nece imati sta da mu se kaze. Pogledajte neke njegove meceve a ne samo TOP 10. Nece na TOP 10 da stave sut sa 5m. Evo mec protiv Jute. Izracunao sam da je od 33 poena, 17 dao sutem 5-7m. Gde su bacanja, gde su ulazi. Ukupno 16. Ne znam sta biste vi hteli da daje 30 iz suta. 9 as i 7 sk. da ne pominjem. Nisam uzeo tripl-dabl mec ili neki sa preterano poena

Slazem se u potpunosti. Prosle sezone je savrseno gadjao, posebno sa mid-rangea. I to su uvek bili sutevi preko nekoga.

Btw, mala ispravka: (boldirano) ne mislimo mi, vuk to samo misli...
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:26
johnny24 wrote:
Koleman wrote:Dal' je moguce da mislite da LeBron ima isti sut kao pre 8 godina? Covek je toliko popravio mid-range, pa i trojku da je to bolest. On je ranije resavao mnogo vise ulazom, dok je ove godine prosto blistao sutem. Odlicno je koristio prvi korak i dizao se na neki 5-7m. LeBron je kompletan igrac i tu dalje nema price. Uzece on titule a onda stvarno nece imati sta da mu se kaze. Pogledajte neke njegove meceve a ne samo TOP 10. Nece na TOP 10 da stave sut sa 5m. Evo mec protiv Jute. Izracunao sam da je od 33 poena, 17 dao sutem 5-7m. Gde su bacanja, gde su ulazi. Ukupno 16. Ne znam sta biste vi hteli da daje 30 iz suta. 9 as i 7 sk. da ne pominjem. Nisam uzeo tripl-dabl mec ili neki sa preterano poena

Slazem se u potpunosti. Prosle sezone je savrseno gadjao, posebno sa mid-rangea. I to su uvek bili sutevi preko nekoga.

Btw, mala ispravka: (boldirano) ne mislimo mi, vuk to samo misli...

Naravno da ne mislim, niti sam to igdje napisao.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:30
Vuk91 wrote:
DWade wrote:a Edin sedi u LeBronovoj bulji pa zna jel on neradnik ili ne? ma ajde bre bezi, od cega je takva zivotinja kakva je sad? od nerada a? ajte manite se, nemam nista protiv Edina, ne slusam te podkaste, jesam poslusao nekoliko, ali da je James neradnik, nemojte se glupirati, neko je lepo juce napisao,da to sto ima problema u glavi kad dodje ta cetvrta cetvrtina, to je neka druga stvar...

U kojem ti smislu misliš da je on radnik? U to kaj provodi po 2-3 sata u teretani ili trenira da popravi svoje mane? Čovjek je 8 godina u NBA-eu i šut mu se možda malo poboljšao. Neka ispuca 400-500 lopti kao Kobe, Allen, Curry i ostali sjajni šuteri i šut će mu se poboljšati. Tako je jednom Rondo s Allenom u tjedan dana zabijao 500 lopti po treningu, sljedeće dvije utakmice je imao 25+ poena s odličnom šuterskom igrom.. Nije da je to neki dokaz, ali da vježba kao oni sigurno bi mu se poboljšao šut.

Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:35
Malo sam pretjerao sa tim malo, ali nije toliko koliko vi pišete da je.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:39
ali nije toliko koliko vi pišete da je

ali zbog cega je to toliko bitno ? LeBron James - Page 2 1127915601
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:47
Nije uopće toliko bitno, samo bi u mojim očima on bio savršeni igrač da je dominantan u šutu kao i ostalim stvarima
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:49
shvatam to,i ja imam slicna misljenja za neke sportiste (ne u kosarci nego..u raznoraznim sportovima) ali nikako ne bi proveo pola dana raspravljajuci se sa ljudima oko toga
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:54
A nezna, takav sam. Tak i tak fali malo rasprave koliko vidim na ovom forumu.

A vjerujem da je to zbog lockouta
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 22:56
Vuk91 wrote:A nezna, takav sam. Tak i tak fali malo rasprave koliko vidim na ovom forumu.

A vjerujem da je to zbog lockouta

nije druze, skoro nisam video ovakvu raspravu, osim kad neko uleti u kobijevu temu i napise da je bolji od Jordana, e onda krece jedno 3-4 stranice rasprave i statistike, dokazivanja i nzm ti ni ja cega vise Laughing Laughing
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 23:01
Mislim da se ništa ne može porediti sa raspravom Deron vs CP3 + kad Igor uleti sa Nashom...opšte rasulo x)
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 23:02
-the lood- wrote:Mislim da se ništa ne može porediti sa raspravom Deron vs CP3 + kad Igor uleti sa Nashom...opšte rasulo x)

kako sam to zaboravio Facepalm
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Thu Oct 13 2011, 23:02
ma to samo kada strahinja pocne da ga ubacuje u raspravu bez ikakvog razloga..to ne trpim LeBron James - Page 2 609485
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 06:36
-the lood- wrote:Mislim da se ništa ne može porediti sa raspravom Deron vs CP3 + kad Igor uleti sa Nashom...opšte rasulo x)

Ja sam i dalje miran. kafa

Laughing Laughing Laughing

Zatišje pred buru
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 13:32
potpuno se slažem s Koletom. od prve do zadnje riječi, kao da sam sam napisao post. ako postoji kategorija po kojoj je LeBron najbolji u povijesti, to je atletizam. nevjerojatno je gledati čovjeka velikog kao bik kako trči prema obruču sa vrlo dobrom brzinom i nemože ga ništa zaustaviti.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 20:57
Sky wrote:potpuno se slažem s Koletom. od prve do zadnje riječi, kao da sam sam napisao post. ako postoji kategorija po kojoj je LeBron najbolji u povijesti, to je atletizam. nevjerojatno je gledati čovjeka velikog kao bik kako trči prema obruču sa vrlo dobrom brzinom i nemože ga ništa zaustaviti.

Spori Mavericksi su ga zaustavili, i Spursi u finalu i Magicsi također u finalu konf..

Ne želim izazvati nikakvu pobunu. Just sayin
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 21:07
LeBron- Jedini covek koji i posle treninga sa Hakeemom, i dalje nema blage veze sa post igrom...kome nesto nije jasno i ko ce da sere, neka upali all star utakmicu koju je sky postavio u live steaming utakmice, i neka pogleda onu tugu....fotwork je dobar, necu da serem, vidi se da je to dodao u rezim, ali ostalo, sut iz fadea kretnja, momentum, nistaaa...Period
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 21:10
DWade wrote:LeBron- Jedini covek koji i posle treninga sa Hakeemom, i dalje nema blage veze sa post igrom...kome nesto nije jasno i ko ce da sere, neka upali all star utakmicu koju je sky postavio u live steaming utakmice, i neka pogleda onu tugu....fotwork je dobar, necu da serem, vidi se da je to dodao u rezim, ali ostalo, sut iz fadea kretnja, momentum, nistaaa...Period

LeBron James - Page 2 909348
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 21:18
Vuk91 wrote:
Sky wrote:potpuno se slažem s Koletom. od prve do zadnje riječi, kao da sam sam napisao post. ako postoji kategorija po kojoj je LeBron najbolji u povijesti, to je atletizam. nevjerojatno je gledati čovjeka velikog kao bik kako trči prema obruču sa vrlo dobrom brzinom i nemože ga ništa zaustaviti.

Spori Mavericksi su ga zaustavili, i Spursi u finalu i Magicsi također u finalu konf..

Ne želim izazvati nikakvu pobunu. Just sayin

protiv Spursa ga je čuvao jedan od najagresivnijih igrača u obrani, i tada LeBron nije bio zvijer kao sada. protiv Magicsa je igrao na odličnom nivou, ali ga je potpuna izdaja suigrača koštala finala. a to za Mavse si u pravu, tu ga nikako ne mogu braniti jer mu se desio taj neobjašnjivi zastoj. Smile
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 21:19
kad sam rekao momentum, mislio sam da on nema pojma kad je pravi trenutak za post igru, i da je skroz u nekim situacijama bezveze ulazio u post bez potrebe.
a boldovan Period(tacka) na kraju, znaci debela tacka na sve ovo jer necu vise nista da pisem za njega dok ne pokaze neki napredak, i ovo sam napisao cisto da se neko informise, posto ocigledno niko nije ni gledao utakmicu koju je Sky postavio Glare LeBron James - Page 2 299845
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Fri Oct 14 2011, 22:16
Lebron Džejms na Enfildu
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=10&dd=14&nav_id=549678
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Sat Oct 15 2011, 16:31
LeBron James - Page 2 307224_204368986301893_122753074463485_484074_1580271682_n
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Sat Oct 15 2011, 21:21
LeBron James - Page 2 291777_10150362696093944_64637653943_8381797_350544573_n
Liverpool FC
Liverpool FC
Posts : 394
Age : 33
Orlando Magic

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Sat Oct 15 2011, 21:41
Najbolji sa najboljima Very Happy
Sponsored content

LeBron James - Page 2 Empty Re: LeBron James

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum