NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

+25
extremer
dovlonja6
Gogsii
VaskePB
NewJerseyNets_<3
-the lood-
wall#2
D.Rose25
prza
Vinsanity
jabbawockeez
Jumpman
jocamelo7
AleksaTebra
Strax
Zola
Lawson
Sky
wlattkouzd
Jaz
Kole
Corleone
Iguodala
dr Hofmann
Dzoni131
29 posters
Go down
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Jul 06 2012, 13:25
Relativno sam kasno poceo da pratim NBA,od pocetka srednje skole(znaci pre 3 god).Zavoleo sam Finiks(zbog Nesa uglavnom) i Kingsi su mi uvek bili simpaticni(volim te slabije timove).Sada navijam za ta dva tima. Very Happy
Ali sam neodlucan koji tim vise gotivim.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Jul 06 2012, 13:51
Ajd sad bez sprdnje:
Zavoleh Ajversona od malih nogu, cenim da sam već sa nekih 6, 7 godina odabrao njega kao uzora, tako da sam bio i Filin fan... posle je otišao u Denver, pa i ja za njim... pa onda i u Pistonse... a onda se pojavio i Polke , igrač kojeg sam zgotivio odma po dolasku u ligu. I tako sam se ja vagonisao u to vreme, što je u neku ruku razumljivo: bio sam klinac, trenirao sam basket i sve poteze sam kao plej kopirao od ove dvojice. Uspeh timova mi je padao u drugi plan.. dok, eto, nisam postao Niks fan.
D.Rose25
D.Rose25
Posts : 852
Location : Windy City
Chicago Bulls

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Sat Jul 07 2012, 09:48
Počela sam da navijam za Chicago davne 1996. kada su osvojili svoju 4.titulu. Tata mi je stalno pričao o Bullsima, najviše o Kukoču, pa mi postavio koš, kupio onaj album sa sličicama gde je MJ bio na prvoj strani, a na svoju prvu loptu sam ispisivala imena tadašnjih igrača Chicaga Very Happy
U međuvremenu sam jako puno čitala o Chicago, kao gradu uopšte, krenula sam da pratim i ostale sportove (MBL, NHL, WNBA, NFL) i vremenom sam postala fan svih sportskih klubova iz tog grada, sem Cubsa Very Happy
Pored Bullsa, bila sam simpatizer Kingsa dok su Peđa, Divac, Bibby, Webber igrali i jedan kratak period i Celticsa, a sada gotivim samo još Nuggetse.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Sat Jul 07 2012, 10:41
navijam za majami od kad rej alen igra tamo
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Sat Jul 07 2012, 14:20
Dok je OBN prenosio NBA navijao sam za Kelte i za Cavse zbog igraca koje i danas obozavam a to su LeBron James i Paul Pierce.Kad su oni prestali prenositi i ja sam prestao pratiti NBA.
Za vrijeme dok sam trenirao poceo sam dobivati novine Hrvatska Kosarka,u jednom broju bio je prilog o Johnu Wallu koji je igrao za Kentucky Wildcaste,tada sam poceo pretrazivati YouTube,nasao mnogo zanimljivih klipova i od tada mi je Wall skoro najdrazi igrac.Kad je draftovan u Wizardse poceo sam opet pratiti NBA i tako su mi sada Wizardsi najdrazi klub.Kelti i Cavsi su mi i sada u srcu Very Happy
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Sun Jul 08 2012, 13:41
Navijao sam za Cavse dok je tamo igrao LeBron, a od tad za Jutu...Zašto Juta? Pa zato što sam odgledao sve sezone ''Zakona Braće'' jedno 6-7 puta, a tamo se odvija pravo zanimljiva radnja u Juti, kad traže one pare ovo-ono...i postala mi draga Juta Smile
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Sun Jul 08 2012, 13:57
Hahah i meni to prva asocijacija na Jutu. Very Happy
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Wed Jul 11 2012, 12:15
NBA sam poceo da pratim redovno u sestom osnovne. Gotivio sam jako Sunse, ali Kidda, Cartera, Jeffersona, Krstica i Colinsa cu uvek pamtiti. Nisam spavao samo zbog njih. Eto toliko od mene. Smile
VaskePB
VaskePB
Posts : 29
Location : Priboj
Chicago Bulls

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Aug 10 2012, 14:47
Kao mali sam najvise voleo Cikago zbog grba, posle sam ga u igricama uzmao i tu sam ga zavoleo, danas je to vec drugacije, zbog D-Rosea Very Happy
Gogsii
Gogsii
Posts : 226
Age : 32
Location : Amway Center
Orlando Magic

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Aug 16 2012, 16:26
mogao sam i ja da postanem fan cikaga za vreme mj-a,ali je onda basket ipak ostala zanimacija a ne ljubav..posle dosta godina pratio sam samo tu i tam utakmice no pre otprilike 4 godine sam krenuo opet aktivno pratit nba i to su onda bile slucajno sve tekme magica i zaljubio sam se u njihovu igru..sve su redom tad dobili Smile sad ne mogu da ih ne volim, jedino mogu svog tad najdrazeg igraca howarda postivati i njega podrzavat, ali nece biti za mene klub ko magic...
dovlonja6
dovlonja6
Posts : 623
Age : 28
Location : Elkins, WV
Los Angeles Clippers
http://www.twitter.com/vlad1milo

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Aug 16 2012, 16:39
Zbog Marka Jarića sam zavoleo kliperse, posle su mi godinama bili drugi omiljeni tim jer nisu postizali nikakve rezultate, da bi erom Blejka Grifina moja ljubav bila obnovljena i sada ne mogu da zamislim NBA bez LAC. Smile
avatar
extremer
Posts : 56
Chicago Bulls

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Aug 16 2012, 19:32
Jednostavno zbog Dzordana je sve krenulo...
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Aug 17 2012, 01:01
Prva utakmica koju sam gledao bili su Spursi i Lakersi i tad sam počeo gotiviti San Antonio zbog imena San Antonio.
Insanity
Insanity
Posts : 1444
Age : 29
Location : Priboj
Nemam omiljeni tim

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Sun Aug 19 2012, 01:06
Prvo sam cuo za Cikago, kad sam bio mali imao sam kacket, postere Jordana i neke hajlajtse Jordana sam gledao... Zbog njih sam i poceo kosasrku da treniram... Kasnije oko 2006 imao sam kempov i pejtonov poster, cackao malo istoriju, gledao klipove supersoniksa i brzo sam ih zgotivio... Cak secam se kad sam igrao sa drugovima da sam stalno njih uzimao. Postali su mi omiljena ekipa i onda ono sranje sa tanderima, veliko razocarenje, nastavio sam posle njih da pratim i to je to... Sad onako gotivim neke ekipe po igri ali nema vise zustrog navijanja, samo uzivanje. Uvek sam vise voleo istok nego zapad... Postujem sve ali dragi su mi jos netsi i fila
Muffin Man
Muffin Man
Posts : 6
Age : 40
Location : Beograd
Orlando Magic

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Wed Jun 26 2013, 22:49
Sećam se da sam kao jako mali video Shaqa kako lomi tablu, neverica...Shocked nisam imao pojma ni šta je NBA .... posle godinu, dve sam naleteo na TV na neku tekmu igrao je Orlando protiv New Yorka mislim... Tad su mi izgledali veći od života Smile.... stvarno su bili sila Shaq, Penny, Horace Grant, Nick Anderson....čak je i moj ćale počeo intenzivno da prati NBA i javljao mi je preko telefona rezultate sezone i plejofa 96. Onda je došlo finale Istoka, čini mi se da je bilo 3:0 za Čikago i da je igrana četvrta utakmica.... nisam imao ujutru strpljenja da sačekam sportski deo u vestima nego sam trčao da kupim novine da bih video rezultat Sad .... od tada mrzim Čikago iz dna duše:)  (sećam se da smo ćale i ja zdušno navijali za Sijetl i da su mi oni postali drugi omiljeni tim.... čak smo i gledali prenos(e) mislim da je bio na BK u tada neko nerealno vreme za klinca od 12, 13 godina. Sledećih godina smo podržavali Jutu Smile). Sećam se i da me je ćale zvao da mi kaže da je Shaq prešao u Lejkerse, mislim da je to bio najtužniji dan u mom dotadašnjem životu.
Orlando sam i kasnije pratio, ipak je ostao Hardaway Smile
(McGredy-ja nisam nikad nešto gotivio) ali sam bio jako srećan kad je Hill došao ali džaba kad je više vremena proveo na klupi (pijući Sprite SmileVery Happy) i tako Very Happy
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jun 27 2013, 00:37
Pedja i Divac, pa za njima James
Sponsored content

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? - Page 2 Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum