NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

+25
extremer
dovlonja6
Gogsii
VaskePB
NewJerseyNets_<3
-the lood-
wall#2
D.Rose25
prza
Vinsanity
jabbawockeez
Jumpman
jocamelo7
AleksaTebra
Strax
Zola
Lawson
Sky
wlattkouzd
Jaz
Kole
Corleone
Iguodala
dr Hofmann
Dzoni131
29 posters
Go down
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:10
Cackao sam malo po forumu i vijeo na nigdje nema ovakva tema pa sam mislio da bi bilo zanimljivo da se napise zasto ste bas poceli za taj Nba tim da navijate.Ako tema ne odgovara neka se izbrise ili premijesti.Red je da ja pocnem.Zasto bas Chicago Bullsi ? Pa zato mi je prvi kosarkas za koga sam zaznao bio MJ kada sam kao jako mali tamo negdje 2001-2002 gledao dokumentarac o Bullsima i Majklovoj eri,mislim da je bio onaj Unstop-a-Bulls mada nisam sasvim siguran.Tad negdje u to vrijeme uzeli smo i prvi komp tako da mi je 2003 prva igrica bila bas NBA live 2003 i ja onako posto sam od Nba ekipa u to vrijeme znao samo za Bullse i za Kingse jer su ih tad bas svi pratili ja sam u prvoj utakmici izabrao Bullse i otada navijam za njih sve do danasnjih dana.Prvi dres od Bullsa mi je bio Scottie Pippen a prvi nba dres Peja Stojakovic itd da ne duzim i ne dosadjujem.Sad je red na vas Cool
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:14
Jebao me neki covjek iz Portlanda kad sam bio mali pa njemu u cast podrzavam Blazerse kafa
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:15
Prvo zbog Iversona pa onda zbog Igija. Smile


Last edited by Iguodala on Sun Jul 08 2012, 14:43; edited 2 times in total
Corleone
Corleone
Posts : 2071
Age : 27
Location : Kraljevo
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:49
Zbog Peje. Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:55
Zbog palmi.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:56
Kingsi prva ljubav, zbog njih sam poceo da pratim NBA. Onda sam 2001. dobio sorts Clippersa, a naredne sezone je presao Jaric tamo, pa su mi postali jako dragi i od tada njih najvise pratim. A posto mi je Wade omiljen igrac sa Drafta 2003., uz to igraci poput Haslema i Eddie Jonesa, pre toga Mourning, gotivim jako i Miami.
Corleone
Corleone
Posts : 2071
Age : 27
Location : Kraljevo
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 16:59
Većina je počela da prati NBA zbog Kingsa. Činjenica. kafa
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 17:00
Pa tako je to, kad si klinac uhvatis se za uspesan, gotivan tim. Tako da ne bih navijao za Clipperse da nisam dobio sorts. Laughing
wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 17:06
Dirk mi u All-Star utakmici u NBA Live 2005 uvalio tricu sa centra. Dirk u Dallasu i ja počeo za Dallas navijati. True story.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 17:22
Ja sam zamrzeo Dallas zbog Jasona Terija koji nikada nije propustio priliku da mi u NBA Live 2004 utrpa 7 trojki i 35 poena.
Majami volim zbog Vejda ponajvise. Mislim zbog njega sam poceo da ih gledam kao klinac i sa prekidima uvek gledao sta se sa njim(a) desava.
Corleone
Corleone
Posts : 2071
Age : 27
Location : Kraljevo
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 17:25
Koleman wrote:Ja sam zamrzeo Dallas zbog Jasona Terija koji nikada nije propustio priliku da mi u NBA Live 2004 utrpa 7 trojki i 35 poena.
Majami volim zbog Vejda ponajvise. Mislim zbog njega sam poceo da ih gledam kao klinac i sa prekidima uvek gledao sta se sa njim(a) desava.
Kako plemenit razlog da zamrziš neki NBA tim.. Zasto bas navijate za taj NBA tim ? 530385
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 17:34
Corleone wrote:
Koleman wrote:Ja sam zamrzeo Dallas zbog Jasona Terija koji nikada nije propustio priliku da mi u NBA Live 2004 utrpa 7 trojki i 35 poena.
Majami volim zbog Vejda ponajvise. Mislim zbog njega sam poceo da ih gledam kao klinac i sa prekidima uvek gledao sta se sa njim(a) desava.
Kako plemenit razlog da zamrziš neki NBA tim.. Zasto bas navijate za taj NBA tim ? 530385
Jebiga, nisam ja kriv XD
Sto je najgore Novicki mi je jedan od omiljenih igraca ali sam alergican na dres Dalasa. Drago mi je sto su Kid, Pedja i on uzeli titulu.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 20:07
tokom 2009. godine, gledao sam NBA Draft te primjetio igre Stephena Curryja. s obzirom da je došao u Warriorse, počeo sam za njih navijati. a i roster im je bio dobar, Curry, Ellis, Jackson... jezgra tima se promijenila, i tim se poboljšao. nevjerojatne promjene bi se trebale desiti da prestanem navijati za ovaj tim.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 21:09
Poceo zbog Anthonya i kao sto rece kolega Sky trebalo bi se desiti cudo da pocnem navijati za drugu ekipu:
1.Da ja potpisem za neku nba ekipu koja nije denver(malo vjerovatno ili ti ga matematicki vjerovatnoca->0)
2.Da Nuggetsi kao ekipa prestanu postojati Wink
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 21:47
Jer sam vagonara kao Strax i Jaz Zasto bas navijate za taj NBA tim ? 609485
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 21:49
Fali ti "j", tuljane. Zasto bas navijate za taj NBA tim ? 609485
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 21:52
Laza nas stavlja u isti vagon Sad

Inače, mene je pokojni deda, inače veliki fan mački, naterao da navijam za Nikse...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 21:54
Kad smo vec kod macki...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 21:56
... moj deda je bio veliki fan Bobketsa, ali je gajio ljubav i prema Niksima zbog srodnih boja... a i uspeha.
AleksaTebra
AleksaTebra
Posts : 446
Age : 27
Location : Beograd
Chicago Bulls

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 22:06
Poceo sam da navijam za Cikago,jer me je od malena privukla njihova boja dresova i grb,a sada je tu grupica jedna od mojih omiljenih igraca,a to su Rip i Gibson..
Takodje blizu srca mi je i San Antonio,najvise zbog Duncana koji ima neverovatne kvalitete,iskustvo,tipicni je centar i timski je igrac,a favorizujem i njih zato sto je velika trojka vec dugo na okupu.
U ovoj grupici mojih dragih timova su takodje i Hawksi,Celticsi i Hornetsi.Ipak simpatije su najvise izrazene ka Cikagu i Spursima.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 22:13
Poceo sam da pratim ligu u 4. osnovne kad sam i poceo da treniram kosarku, te sam gotivio Filadelfiju zbog Ajversona do neke 2002. godine
Posle sledi prebacivanje na reprezentaciju, a od drafta '03. drkam na Karmela - znaci za koji god tim da igra, navijacu za njih - sto znaci Nageci do juce, danas Niksi, sutra Netsi itd... Zasto bas navijate za taj NBA tim ? 343727


Last edited by Carmelo Anthony on Thu Jul 05 2012, 22:16; edited 1 time in total
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Thu Jul 05 2012, 22:14
lepo si rekao to sutra netsi Zasto bas navijate za taj NBA tim ? 609485
jabbawockeez
jabbawockeez
Posts : 677
Age : 27
Location : Zagreb
Chicago Bulls

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Jul 06 2012, 00:11
Za Chi sam poceo da navijam od Rosea, to je isto malo i zbog Kukoca, i prvi je klub za koji sam cuo...Prije sam navijao za Philu, samo zbog Iversona, kasnije zbog Iggya, zahvaljujuci Iversonu sam poce i trenirat i sve..
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Jul 06 2012, 03:47
navijam za majami od kada su osvojili drugu titulu pre 15 dana. banana2
Vinsanity
Vinsanity
Posts : 108
Location : Hrvatska
Brooklyn Nets
http://prowrestlingguerrilla.com/

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Fri Jul 06 2012, 10:51
nba sam počeo pratiti krajem regularne sezone 2008. godine kad su na obnu igrali lakers - cavs. nisam imao nekog favorita ali volio sam hornetse zbog paula, cavse zbog LeBanona i Netse zbog cartera. 2010/2011 sam se bio totalno zagrijao za netse i najdraža su mi ekipa, gubili oni ili pobjeđivali biti ću njihov fan. jednog dana će i oni imati puno fanova kad počnu osvajat titule pa će glory huntersi za njih navijat Very Happy
Sponsored content

Zasto bas navijate za taj NBA tim ? Empty Re: Zasto bas navijate za taj NBA tim ?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum