NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

+26
Kole
nesogalic
darkoRSJJ
Stary Oskol
-the lood-
Loqo
airvucko
Sky
dr Hofmann
Michael Jordan 23
Mr. Striko
dovlonja6
wall#2
Iggy9-13
SN10
Mrakar
Kobi-Wan
LeBron
D.Rose25
what
Bradley
Lawson
Strax
Jaz
4evaStK
Jumpman
30 posters
Go down
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 10:33
Ma ne moze se protiv Wesa 1 na 1, ali zato popunis reket i od njega nema hljeba...
Problem je sto su centri lakersa spori i onda dok ovaj probije oni se ne stignu ni okrenuti a kamoli popuniti reket. Moraju to brze raditi cim vide da ovaj ima attack mode on Very Happy A to nije ni tesko skontati, zna se kako ide napad oklahome, ili durant ili wes, eventualno harden ako je na parketu...
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 10:35
Brovo Lejkersi samo gurajte.Nadam se sedmoj utakmici.
darkoRSJJ
darkoRSJJ
Posts : 160
Age : 35
Location : Beograd
Atlanta Hawks

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 12:09
Mrakar wrote:Ma ne moze se protiv Wesa 1 na 1, ali zato popunis reket i od njega nema hljeba...
Problem je sto su centri lakersa spori i onda dok ovaj probije oni se ne stignu ni okrenuti a kamoli popuniti reket. Moraju to brze raditi cim vide da ovaj ima attack mode on Very Happy A to nije ni tesko skontati, zna se kako ide napad oklahome, ili durant ili wes, eventualno harden ako je na parketu...

Fan Fan Fan
nesogalic
nesogalic
Posts : 314
Location : Slovenija
Utah Jazz

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 12:45
E ovaj Vestbruk veze nema...imaju 5 razlike a on posle 10 sec. napada odmah trice šuta. Nema asista, nema pameti, samo divlja po terenu-nikad taj neće dostići jednog Pola ili D.Wila
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 13:10
Jasno je kao dan da se Oklahoma ovde nece prosetati.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 19:12
Nocas utakmica u pola 5?
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 19:32
U 21:30 Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 19:33
Klipersi su tad, Lejkersi igraju u pola 5. Otkud to - back to back večeri u Play-offu?
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 19:36
Ja pomesao. XD
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 19:38
I meni bas cudno... Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 935541
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 20:45
Strax wrote:Klipersi su tad, Lejkersi igraju u pola 5. Otkud to - back to back večeri u Play-offu?

To je kao zato sto smo igrali 7 utakmica protiv Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 3413215090
Inace ovo je totalna glupost, mislim igrati 2 utakmice u 2 dana na playof nivou, je stvarno smesno.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 22:32
Niko da kaze da je sudjenje bilo,pa u najmanju ruku,domacinsko.Pipnes zutog gada i odmah faul.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 22:38
Meni se to isto cini. Dva vrlo sumnjiva faula Hardena nad Kobijem pred kraj.
Ali, navijao sam za Lejkerse pa mi nije smetalo. Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 22:43
Samo sam cekao ko ce prvi da pocne za sudjenje, tako to ide, prva runda Lawson, evo ga sad i Symphony, skroz ocekivano, nema veze, naravno da su sudije nama donele pobedu, kad god mi dobijemo uvek su nam sudije sesti igraci na terenu, tako je. A to sto Perkins i Ibaka setaju kao da su na pokretnoj traci kad prave blokove, i to sto tvoj idol Harden kad krene onaj njegov "eurostep" ili kako se zove, pravi po 3 koraka, ma to nema nikakve veze. Nemoj brate pricati, samo pogledaj svaki napad Oklahome, njima kad god zagusti, lopta ide kod Westbrooka i Duranta, i onda ide akcija sa pikom koji polomi naseg defanzivca, i onda Westbrook obicno pocne da se bacaka nesto u reketu i slicno. Samo mi je zao zato sto imamo takvu dusu od coveka ispod kosa (Gasola) koji ne bi mrava zgazio, a kamoli faulirao muski Westbrooka, bas bi voleo da imamo jos jednog Artesta na toj cetvorci, da ga malo izubija pri ulazu, jer ovo sto oni igraju je smesno. Osim Hardena, Duranta i Ibake, ostali su smesni, ovoj trojici stvarno svaka cast, ali ovakvom igrom mislim da nemaju sta da traze protiv Spursa u finalu, ako prodju naravno.
I onaj Westbrook kakva je kurvica ispao sinoc, jel on normalan da ide na Artesta, ono pickasto udaranje po nozi dok je lezao dole, i onda Artest spusti nogu na njega, i ovaj kao nesto poludi, i onda dodje onaj 70-godisnji sudija i kao odvaja ga Laughing Laughing jaooo kakav gangster, nemam reci XD Fisher,Durant i Harden sav moj respekt imaju, a ostatak mi se gadi strasno.


Last edited by Kuzman on Sat May 19 2012, 22:47; edited 1 time in total
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 22:46
“I don’t give a [expletive] what you say,” Bryant told Yahoo!
Sports late Friday. “If I go out there and miss game winners, and people
say, 'Kobe choked, or Kobe is seven for whatever in pressure
situations.' Well, [expletive] you.

“Because I don’t play for your [expletive] approval. I play for my
own love and enjoyment of the game. And to win. That’s what I play for.
Most of the time, when guys feel the pressure, they’re worried about
what people might say about them. I don’t have that fear, and it enables
me to forget bad plays and to take shots and play my game."

Heehe Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 972191
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 02:36
Kuzman wrote:Samo sam cekao ko ce prvi da pocne za sudjenje, tako to ide, prva runda Lawson, evo ga sad i Symphony, skroz ocekivano, nema veze, naravno da su sudije nama donele pobedu, kad god mi dobijemo uvek su nam sudije sesti igraci na terenu, tako je. A to sto Perkins i Ibaka setaju kao da su na pokretnoj traci kad prave blokove, i to sto tvoj idol Harden kad krene onaj njegov "eurostep" ili kako se zove, pravi po 3 koraka, ma to nema nikakve veze. Nemoj brate pricati, samo pogledaj svaki napad Oklahome, njima kad god zagusti, lopta ide kod Westbrooka i Duranta, i onda ide akcija sa pikom koji polomi naseg defanzivca, i onda Westbrook obicno pocne da se bacaka nesto u reketu i slicno. Samo mi je zao zato sto imamo takvu dusu od coveka ispod kosa (Gasola) koji ne bi mrava zgazio, a kamoli faulirao muski Westbrooka, bas bi voleo da imamo jos jednog Artesta na toj cetvorci, da ga malo izubija pri ulazu, jer ovo sto oni igraju je smesno. Osim Hardena, Duranta i Ibake, ostali su smesni, ovoj trojici stvarno svaka cast, ali ovakvom igrom mislim da nemaju sta da traze protiv Spursa u finalu, ako prodju naravno.
I onaj Westbrook kakva je kurvica ispao sinoc, jel on normalan da ide na Artesta, ono pickasto udaranje po nozi dok je lezao dole, i onda Artest spusti nogu na njega, i ovaj kao nesto poludi, i onda dodje onaj 70-godisnji sudija i kao odvaja ga Laughing Laughing jaooo kakav gangster, nemam reci XD Fisher,Durant i Harden sav moj respekt imaju, a ostatak mi se gadi strasno.
Opet on po starom.Brate,meni je potpuno svejedno ko ce da prodje u ovoj seriji.Potpuno svejedno.Iz svakog tvog posta zraci negativna energija.Napravi retrospektivu postova iz ove teme i iz teme Heata pa ces da vidis.Iskuliraj malo.Nisam spominjao sveobuhvatnu sliku sudjenja vec samo iz meca broj 3 koje jeste bilo domacinsko ma sta ti zanovijetao.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 02:56
Okej Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 03:01
I bolje kafa
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 07:07
To je to, i to bi bila serija bojim se. Kevin Durant i Westbrook su jednostavno odigrali neverovatnu utakmicu, msm da imaju zajedno oko 70 poena Krstenje i +nasa glupost, izolacije Kobija u poslednjih 5 minuta igre, umor Bajnama, totalna glupost Gasola koji je i dodao loptu Durantu, koji je ko iz picke ubo trojku. Ovo je vec druga "dobijena utakmica" u ovoj seriji, koju smo izgubili, i sad ne znam kojim cudom mozemo da pobedimo. Bas sam se razocarao. Ali nema veze, idemo do kraja, i dalje verujem u nas, idemo dalje pa sta bude. Wheels up to OKC. Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 2700081870
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 07:15
Kobe je na kraju nazalost opet izvadio Bynuma i Gasola iz igre. Ova dvojica iz OKC-a pokidala. Steta, ova serija je mogla da izgleda potpuno drugacije.

Btw.

Lakers haven't lost a home playoff game while leading by 9 entering the 4th in 29 years.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 11:23
a stvarno kuzmane jedes kurac. kad je majami imao 8 bacanja od vise od indijane u prvoj utakmci ceo dan si kenjao o tome a vi ste u trecoj protiv oklahome utakmici sutirali 42 bacanja tj 14 vise od oklahome. mislim nebitna stvar skroz ali budi malo realan. uvek je najlakse gledati u tudje dvoriste.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 12:33
Izduva ga Kobe opet... Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 412586 A ovo je bilo i ocekivano posle ovakve godine, odlaska Jacksona,nerezonskih poteza Kupchaka, trejdovanja/netrejdovanja Gasola...vrv i kraj jedne ere Lejkersa posle koje ce se roster znacajno promeniti,mada mislim da se Brajant nece smiriti dok ne uzme jos jedan prsten.
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 12:38
Izduva Kobi nazalost... ali izgleda da se ne moze protiv mladje garde..
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Sun May 20 2012, 14:57
Gasol je samo takva zena.Picka za primjer narednim narastajima.Stvarno je nevjerovatno kako se covjek ponasa na terenu.Nema ni one drcnosti koja ga je ranije krasila i zbog koje je bio mnogima antipatican.Dvojac iz OKC je dobio mec,sami bukvalno.Duranta je takva milina gledat da je to nevjerovatno.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Tue May 22 2012, 05:57
Bolji su, mladji su, brzi su, dublju ekipu imaju, sve je na njihovoj strani. Potpuno zasluzena pobeda, nemam vise nista da kazem trenutno posto mi je strasno zao sto zavrsavamo mnogo pre vremena i ove kao i prethodne sezone, i nadam se da sledece sezone necu videti lica bar jedno pola rostera lejkersa, koje treba da je sramota sto nose uopste dres Lejkersa.
Nadam se samo da ce Spursi posteno napuniti ove majmune, i osvojiti titulu. Do sledece sezone Bye Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 2700081870
Sponsored content

Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round - Page 3 Empty Re: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers - WEST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum