NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

+25
jocamelo7
Insanity
dr Hofmann
Jaz
D.Rose25
wall#2
Michael Jordan 23
Bradley
Gogsii
AleksaTebra
kb8
4evaStK
Zola
what
Kole
Strax
-the lood-
SN10
LeBron
Iggy9-13
Mrakar
West
Lawson
Sky
Jumpman
29 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 12:49
Nemanja LeBron wrote:Kakva ce ovde metla da padne... Ju, ju, ju...

Ne može pasti metla zato što su Lakersi pobedili sinoć Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 609485
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 12:50
Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Berneydidnotread
kb8
kb8
Posts : 831
Age : 46
Location : Above Da Rim
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 13:02
Lawson wrote:
what wrote:Katastrofalna igra Denvera. Mora se mnogo toga promijeniti u nastavku kako bismo bili konkurentniji. Previše se otvorenih šuteva fulalo, a ulazi su bili mlaki. Mora to ići mnogo žustrije. Također bi se trebao koristiti više Gallinari. Dobro je koristio prdnost nad Barnsom i Ebanksom. Skok se mora mnogo bolje kontrolisat. Malo je falilo da tv gađam flašom kad je Hill počeo u napadu skakat.
Igra je bila i podnosljiva kakvo je bilo sudjenje.
Ne kazem da smo odigrali dobro bas,ali da nije PO sa ovom igrom bi sigurno bili blizu pobjede.
Svirali su nam glupe faulove,svirali su nam silazne putanje koju bynamu nisu ni jednom(nama jedno 4-5),svirali su fariedu tehnicku koje sigurno nije bilo...da ne nabrajam vise....sve to utice na psihu,a kad se iznverviras bzvze to odma vodi do gresaka i do losije igre...
Sljedecu utakmicu poceti sa Millerom i pokazati Lawsonu da nije jedini play u Denveru i da treba igrati kao i na kraju sezone!!Ako treba i stoneu dati minutazu...
Po ko zna koji put protiv nas se iskazu igraci od kojih se najmanje tome nadas...i po ko zna koji put protiv nas se ulazi u historiju...to mora da se promjeni sto prije!!
McGeea malo ostaviti na klupi dok se ne dozove a dati minute Birdmanu koji se sigurno ne boji LAL dvojca pod kosem,sto nije slucaj kod koufosa i mozgova.
Jedina svijetla tacka sinoc Gallo i Faried...samo su njih dvojica napadala kos tokom citave utakmice,tu se moze jos i Brewer svrstati ali i on mora vise pod kos da ulazi a manje da suta trice...i da ne zaboravim odbranu koju je AAA igrao na kobiju...takvog igraca treba svaka ekipa da ima!

I mislio sam da ovo nikad necu napisati....ali ako se Ty ne dozove u ovom PO,fino draftovati pleya a njega tradeovati dok je na cijeni...mozemo finog igraca dobiti za njega Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 743851 (nadam se da do ovoga nece doci ali i Melo-a smo tradeovali tako da niko ne treba da bude nedodirljiv Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 743851 )...

LETS GO Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 2879429538 !! Ima jos da se igra Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 743851

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884

Da su suci utjecali na konacni ishod i da nije bilo njih, vi bi ovo dobili 'ladno... Ovaj post mi je uljepso dan, majke mi...

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884 Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 890884
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 13:05
ma mani ti njega XD
avatar
what
Posts : 45
Location : xx
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 13:11
Lawson wrote:Igra je bila i podnosljiva kakvo je bilo sudjenje.
Ne kazem da smo odigrali dobro bas,ali da nije PO sa ovom igrom bi sigurno bili blizu pobjede.
Svirali su nam glupe faulove,svirali su nam silazne putanje koju bynamu nisu ni jednom(nama jedno 4-5),svirali su fariedu tehnicku koje sigurno nije bilo...da ne nabrajam vise....sve to utice na psihu,a kad se iznverviras bzvze to odma vodi do gresaka i do losije igre...
Sljedecu utakmicu poceti sa Millerom i pokazati Lawsonu da nije jedini play u Denveru i da treba igrati kao i na kraju sezone!!Ako treba i stoneu dati minutazu...
Po ko zna koji put protiv nas se iskazu igraci od kojih se najmanje tome nadas...i po ko zna koji put protiv nas se ulazi u historiju...to mora da se promjeni sto prije!!
McGeea malo ostaviti na klupi dok se ne dozove a dati minute Birdmanu koji se sigurno ne boji LAL dvojca pod kosem,sto nije slucaj kod koufosa i mozgova.
Jedina svijetla tacka sinoc Gallo i Faried...samo su njih dvojica napadala kos tokom citave utakmice,tu se moze jos i Brewer svrstati ali i on mora vise pod kos da ulazi a manje da suta trice...i da ne zaboravim odbranu koju je AAA igrao na kobiju...takvog igraca treba svaka ekipa da ima!

I mislio sam da ovo nikad necu napisati....ali ako se Ty ne dozove u ovom PO,fino draftovati pleya a njega tradeovati dok je na cijeni...mozemo finog igraca dobiti za njega Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 743851 (nadam se da do ovoga nece doci ali i Melo-a smo tradeovali tako da niko ne treba da bude nedodirljiv Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 743851 )...

LETS GO Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 2879429538 !! Ima jos da se igra Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 743851

Suđenje k'o suđenje, ovako nešto se može i očekivati. Mora se biti svjestan da će uvijek naginjat na stranu Lakersa u odnosu na npr. Denver. Sinoć je Karl rekao nešto zanimljivo na presici poslije tekme za Bynumovi partiju. Kaže nešto u fazonu, parafraziram, "he played good ilegal defence", nastavio je nešto u smislu da je izbrojao tridesetak 3s prekršaja od Lakersa, ali je i dodao da se treba agresivnije napadati koš. McGee je bio kriza u napadu, totalno izgubljen. Iako bih i ja volio vidjeti Birda da dobije nekoliko minuta, bojim se da je nizak za Lakerse. Faried je odigrao dobro, samo ne smije dozvoljavat lagane koševe u odbrani. Napraviti faul, poslat na liniju, ali ne smiju se poklanjat poeni. Ovo vrijedi za cijelu ekipu. Ono što si naglasio, kao da su igrali utakmicu iz regularne sezone. Ne može tako, mora se igrati PO košarka, čvrsto. Ako ništa, imamo tih visokih igrača za pravljenje faulova u Mozgovu i Koufosu. Ne dati Gasolu da se rotira na niskom i Bynumu jeftina zakucavanja. Čvrsto, bez kompromisa. Miller je isto uzimao neke divlje šuteve, nije mi se to svidjelo, ali ok. Zaboravio sam spomenuti Arona, ti nisi, odličan je bio sinoć.

Vjerujem da će Karl prilagoditi igru za drugu utakmicu gdje treba tražiti break. Pozz.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 13:13
Strax nasli smo ti burazera. kafa
kb8
kb8
Posts : 831
Age : 46
Location : Above Da Rim
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 13:19
Seljak wrote:ma mani ti njega Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 204293

Ma sve 5 al co'ek mi uljepso dan, majke mi...

Vic nad vicevima... Bas mi je leglo...
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 15:43
Lakersi su od prve do zadnje minute kontrolirali ritam, a samim time i rezultat, njihova čvrsta obrana i strpljivi napadi izluđivali su Denver koji ofenzivno nije imao niti jedan matchup koji je mogao koristiti, a defanzivno su se gubili u pokušajima da zatvore sve rupe koje bi nastale nakon udvajanja. ono što nije dobro je da su Lakersi opet ignorirali svoje centre naspram Kobea, ali još je lošije to Nuggetsi nisu znali bolje iskoristiti, svaki pokušaj ubrzanja igre rezultirao je obrambenim kolapsom, a tu zasluge prije svega idu Sessionsu koji je dobio dvoboj s Lawsonom.

btw, jesam li jedini ili se još nekom učinilo da je komentator stalno govorio Kosta Kupus? XD
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 16:10
Ja sam cuo da je Ilija rekao MIGI, za McGeea Laughing
AleksaTebra
AleksaTebra
Posts : 446
Age : 27
Location : Beograd
Chicago Bulls

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 17:18
Mozda i nepravedno dosudjena tehnicka za Farida je odlucila mec.Posle toga Brajant je pogodio slobodno bacanje i Gasol dao trojku.Aflalo veoma dobar u drugom poluvremenu,imao je par lepih poteza.Lawson i vise nego katastrofalan ucinak i jednostavno mozda je to bio i glavni razlog poraza,nije se ponasao kao vodja na terenu.Skoro da nista pametno nismo videli u drugom poluvremenu
Ponovo sam zaspao sredinom 4.cetvrtine kao i kada su igrali Majami-New York,a vrhunac je bio kada sam zaspao na 40 sekundi do kraja kada su igrali cini mi se Dallas i Oklahoma.Jednostvano mi se same zatvaraju oci. Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 164805
Gogsii
Gogsii
Posts : 226
Age : 32
Location : Amway Center
Orlando Magic

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 17:35
nisam gledo celu utakmicu ali svaka cast Bynum..mislim da je prvi lakersov triple double since 1991 (to ili 95^^)
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 17:47
Pa samo Kobi ima 15-ak TD-ova sigurno, + Gasol, Shaq...
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 17:49
U plejofu nema ni jedan...Magic je poslednji bio pre 20 godina sa TD-om protiv Cikaga
Gogsii
Gogsii
Posts : 226
Age : 32
Location : Amway Center
Orlando Magic

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 18:20
moguce da je samo za PO...znam da su tu statistiku bas istaknuli
i meni je cudno zvucilo
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 20:08
Jordana Hilla optuzuju za gusenje clana porodice?? WTF? XD
http://www.tmz.com/2012/04/30/jordan-hill-felony-choking-family-member-los-angeles-lakers/#.T57U99kUDcs
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Mon Apr 30 2012, 20:28
Bynum-u stvarno svaka cast,lik je sabio. Respekt!
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 07:09
Uzasno me nervira to sto sebi dozvolimo da protiv jednog Denvera udjemo u gadnu zavrsnicu, jesmo pobedili, ali imali smo i do 20 poena razlike, i onda to izgubimo za svega nekoliko minuta, i tako citavu utakmicu. To moramo popraviti, kad god su oni nametnuli svoj stil igre i poceli samo da trce ko konji, to im se isplatilo, ali mi im to nismo mnogo dozvolili, jednostavno smo preiskusni da bi im tako nesto dozvolili. A i kada Kobi i Bajnam ovako igraju, nema sanse da izgubimo, jednostavno Barnes, Blejk nista nisu zivo mogli da ubodu, i ogroman broj gresaka i mnogo dozvoljenih ofanzivnih skokova. A da ne pocnem sad ja o sudijama i o tome kakvi su fejkeri i floperi ovaj Bruver i Andre Miler, pogotovo Bruver, lik je fail godine namestio, ide sam na kucanje, Ramon metar iza njega, i skoci i kao nesto se trzne i promasi kucanje, a Ramon ga nije pipno nije Laughing Katastrofa, nadam se da cemo ispraviti ove sve greske i do petka lepo srediti novi gameplan, i zavrsiti seriju u denveru. Idemo Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 2700081870
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 09:54
Teško će Denver dobiti i jednu utakmicu.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 10:18
Ne sme se plejof igrati sa osam igraca. Po mom misljenju velika greska Brown-a, posebno u ovoj fazi.
kb8
kb8
Posts : 831
Age : 46
Location : Above Da Rim
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 10:20
Kuzman wrote:Uzasno me nervira to sto sebi dozvolimo da protiv jednog Denvera udjemo u gadnu zavrsnicu, jesmo pobedili, ali imali smo i do 20 poena razlike, i onda to izgubimo za svega nekoliko minuta, i tako citavu utakmicu. To moramo popraviti, kad god su oni nametnuli svoj stil igre i poceli samo da trce ko konji, to im se isplatilo, ali mi im to nismo mnogo dozvolili, jednostavno smo preiskusni da bi im tako nesto dozvolili. A i kada Kobi i Bajnam ovako igraju, nema sanse da izgubimo, jednostavno Barnes, Blejk nista nisu zivo mogli da ubodu, i ogroman broj gresaka i mnogo dozvoljenih ofanzivnih skokova. A da ne pocnem sad ja o sudijama i o tome kakvi su fejkeri i floperi ovaj Bruver i Andre Miler, pogotovo Bruver, lik je fail godine namestio, ide sam na kucanje, Ramon metar iza njega, i skoci i kao nesto se trzne i promasi kucanje, a Ramon ga nije pipno nije Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 972191 Katastrofa, nadam se da cemo ispraviti ove sve greske i do petka lepo srediti novi gameplan, i zavrsiti seriju u denveru. Idemo Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 3720522428

No sikiriki... To je sunny LA, to su koke... Jes da se mi milion kilometara daleko živi pojedemo zbog te njihove nonšalancije al tako stvari izgleda moraju funkcionirat u La-La Landu i moš ga jebat... Jednu nek odigramo ozbiljno u planinama pa da to onda riješimo i pripremimo se za revans s Mavsima Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 343727
kb8
kb8
Posts : 831
Age : 46
Location : Above Da Rim
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 10:24
Koleman wrote:Ne sme se plejof igrati sa osam igraca. Po mom misljenju velika greska Brown-a, posebno u ovoj fazi.

Tako je, treba 7 i leeeeđa... Drugo je garbage time al dok je tekma u egalu, nema mudrovanja... Mala rotacija, 5orka full throttle i maži...

Pa PO je sprint do 16 pobjeda, kaki qrac odmor i preseravanja... Imaju 7i, 8i i 9i mjesec za ladit jaja a sad igraju najbolji i točka...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 10:30
Juce je bilo i 20 razlike. Da je dosla energija sa klupe mozda bi se i odrzala takva razlika, ne bi doslo do tolikog pada. McRoberts i Murphy su morali da imaju koji minut.
wall#2
wall#2
Posts : 1401
Age : 29
Location : Široki Brijeg
Washington Wizards

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 10:37
Mislim da ce ovo Lakersi dobiti 4-0,i ocekujem ih u finalu
kb8
kb8
Posts : 831
Age : 46
Location : Above Da Rim
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 11:25
Koleman wrote:Juce je bilo i 20 razlike. Da je dosla energija sa klupe mozda bi se i odrzala takva razlika, ne bi doslo do tolikog pada. McRoberts i Murphy su morali da imaju koji minut.

Pa klupa je pocetkom 4/4 i digla sa 5 na 12 razlike pa smo mi opet i to profućkali, opustili se i dozvolili sekiraciju do pred kraj... Je'iga, to valjda tako mora biti kod nas Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 703241

Zao mi Roba i Troya al Hill je sada u puno boljem tonusu i ovi jednostavno nemaju mjesta, osim u nekom eventualnom garbageu...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Wed May 02 2012, 13:32
Svidja mi se kako smo odigrali i juce i pre tri dana. Very Happy Ta energija je bila potrebna, vidno je koliko se Bynum razigrao i kako postaje najbolji centar lige polako. Smile
Da se ne lazemo i Denver je smesna ekipa, tako da.. Ako ovako nastavimo, moguca je metla, ali sacekajmo sledecu utakmicu i da uopste vidim kako cemo se snaci izvan Staplesa.

A onda Dalas pa da im vratimo metlicu za proslu godinu..
Sponsored content

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round - Page 2 Empty Re: Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets - WEST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum