NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA Rising Stars Challenge

+19
Michael Jordan 23
Iguodala
maroonman89
Sky
4evaStK
Che
Mr.Big Shot
wall#2
Lawson
Gogsii
Legolas
nemanjako
nellepb
Strax
D.Rose25
Jaz
Bradley
Nele
Jumpman
23 posters
Go down

Za koga navijate?

19 - 76%
6 - 24%
 
Total Votes: 25
 
Poll closed
Jocinetu
Jocinetu
Posts : 39
Age : 41
Location : Temerin
Los Angeles Lakers

NBA Rising Stars Challenge - Page 3 Empty Re: NBA Rising Stars Challenge

Sat Feb 25 2012, 14:53
Mene lično smara način na koji su igrali prvo poluvreme rookie game. Ne volim baš toliku ležernost i opuštenost. U drugom je bilo dosta atraktivnih poteza, pa su izvukli ukupan dojam (po meni). Žao mi je što Wall nije u takmčenju u kucanju, kao i Derrick Rose. Oni bi "pokidali"!!!!! Više volim niže igrače u takmičenju. Opet to je moje subjektivno mišljenje. Što se tiče glavnog All Star meča, ja baš molim Boga da se zakuva tekma. Da se igra čvrsta odbrana celu tekmu i da bilji pobedi. Volim ja atraktivne poteze, ali preko dobre odbrane, što znači POSTER ZAKUCAVANJA!!!!! A i najjači All Star game mi je onaj 2001 u Washington-u kada se Istok vratio u drugom poluvremenu preko Marbury-a & Answer-a! Ne treba zaboraviti ni onaj 2003 kada se igrao produžetak u Atlanti. Tako ja zamišljam All Star Game!!!! GO GO WEST!!!!!! NBA Rising Stars Challenge - Page 3 343727
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBA Rising Stars Challenge - Page 3 Empty Re: NBA Rising Stars Challenge

Sat Feb 25 2012, 18:05
A šta vi očekujete? Da stegnu odbane i da igraju plejof utakmicu? Ko da nikad nista gledali revijalnu utakmicu, pa ovo je all-star majku mu, treba da bude ležernosti i zajebancije.. Very Happy
Meni skroz korektna i kul utakmica bila, dosta dobrih poteza, ali i dosta fejlova.. Laughing Onaj pokusaj vindmila Brooksa u prvom poluvremenu.. NBA Rising Stars Challenge - Page 3 890884 i jos par situacija..
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

NBA Rising Stars Challenge - Page 3 Empty Re: NBA Rising Stars Challenge

Sat Feb 25 2012, 18:06
Onaj pokusaj vindmila Brooksa u prvom poluvremenu.. NBA Rising Stars Challenge - Page 3 890884

ja sam vristao sinoc kad je bilo to...jet je bio u fazonu : what ? Blink
NBA Rising Stars Challenge - Page 3 890884
AleksaTebra
AleksaTebra
Posts : 446
Age : 27
Location : Beograd
Chicago Bulls

NBA Rising Stars Challenge - Page 3 Empty Re: NBA Rising Stars Challenge

Sat Feb 25 2012, 19:10
Veoma zanimljiva utakmica,navijao sam za Shaqovu ekipu,ali na kraju suparnicka ekipa pobedila,ali se ipak nije igralo na rezultat i cilj je bio da se zabavi publika i uziva u dobrim potezima.
Ocekivano dobra saradja Griffina i Rubia i to nije bilo iznenadjenje za mene.
Dobri prodori Rubia,a jos bolje asistencije pogotovo ona Griffinu preko celog terena i onda sjajno zakucavanje Griffina.
Zaista na kraju sjajno zakucavanje Walla i nekako je moglo da se primeti i neverovatno je sa kakvom lakocom je to uradio.
Irving respect takodje samo jedan promasaj iz igre i potvrdio je svoj potencijal,a tek ima 19 godina.
Zaista publika je mogla da uziva u sjajnoj predstavi. Clap
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

NBA Rising Stars Challenge - Page 3 Empty Re: NBA Rising Stars Challenge

Sat Feb 25 2012, 22:34
Rubio objasnio, Blejk leteo, Wol pobedio u zakucavanju, Kol se ispucavao a Irving se usrao od trojki. Sve u svemu dobar sou. Samo mi je krivo sto se Leonard povredio.
Sponsored content

NBA Rising Stars Challenge - Page 3 Empty Re: NBA Rising Stars Challenge

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum