NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty BBVA Compass Rising Stars Challenge

Fri Feb 12 2016, 19:59
BBVA Compass Rising Stars Challenge 1454481068_photo-653x490-show-image-nba-all-star-2016-rising-stars-challenge
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 00:29
Jokic EMVIPI!  Srbija!
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 03:12
Bojan Bogdanovic from Bosnia and Herzegovina. Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 03:25
Dobar pocetak utakmice. Dosta atraktivnih poteza.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 04:06
Buker novi Tomson.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 10:41
OK utakmica, bilo je poprilicno lepih poteza. Nije bilo nista specijalno ali je bilo dobro.

Ipak, mislim da od sledece sezone mora da se vrati Ruki-Sofmor ili Shaq-Chuck. Realno, mnogo vise ima americkih kosarkasa koje bi trebalo pozvati nego inostranih.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 11:50
Mozda cak i nepotrebnija utakmica od Krka - Sutjeska
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 12:07
Pa ja mislim da nije. Meni je uvek bilo zanimljivo da gledam utakmicu rukija i sofmora. Nekada je cak i atraktivnija od glavne All-Star utakmice.  Samo da se izmeni ovaj format.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 12:09
LeBron wrote:Bojan Bogdanovic from Bosnia and Herzegovina. Laughing
Pa nisu nista pogrijesili, covjek iz Mostara, a Mostar je jos uvijek u BiH...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 12:44
Znam da je Mostar u BIH ali on je Hrvat, igra za Hrvatsku.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 12:46
Ali je rodjen u BiH, a oni su pisali mjesto rodjenja, a ne za koga igra...
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 12:47
Ne znam da li je neko gledao prvu tekmu, ono zvezde bla bla. Igrali su Ti Mek, Bilaps i Magzi Bagz Very Happy
A za Milosa Raonica su vise puta spomenuli da je srbin izbosne poreklom awesome cak je imao i zakucavanje Very Happy
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 13:08
zakucao je kao picka, a pre toga napravio korake
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 13:45
Sve jedno, barem je zakucao, a sto se tice koraka suvisno je pricati. Pa Anderson je uleteo sa klupe i dao kos Smile Ipak je to zajebancija. O Hartu da ne pricam Smile
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 15:13
LeBron wrote:OK utakmica, bilo je poprilicno lepih poteza. Nije bilo nista specijalno ali je bilo dobro.

Ipak, mislim da od sledece sezone mora da se vrati Ruki-Sofmor ili Shaq-Chuck. Realno, mnogo vise ima americkih kosarkasa koje bi trebalo pozvati nego inostranih.
Dobar je format, ali je mnogo velika glupost sto se gleda po metu rodjenja a ne po reprezentaciji, bilo bi dosta ujednacenije da su za tim sveta igrali Tauns i Klarkson a ne Neto i Bogdanovic, a zaigrali bi i neki koji su takodje zasluzili(Vinslou, Dzonson).Sledeci draft je krcat dobrim neamerickim igracima, Simons, Bender, Hild, Poeltl, Labrise, Dialo, Mari, Korkmaz, Luvavu(mada ce oni skoro sigurno ostati u Evropi), a ako budu gledali po reprezentaciji i Sabonis mladji.Svi oni imaju realne sanse da zavrse u lutriji.A valjda ce i Embid konacno zaigrati Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 16:15
kul utakmica juce..opustena,videlo se da se zabavljaju na terenu..Okafor jedini smarac kojem se ocigledno nije igralo juce ali sta sad
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 17:33
Taman Towns i Klarkson za svet i dobili bi USA bez problema, inace i meni bila skroz okej tekma.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Sat Feb 13 2016, 17:58
Meni je i dalje ovo najbolja ruki-sofmor utakmica:

Sponsored content

BBVA Compass Rising Stars Challenge Empty Re: BBVA Compass Rising Stars Challenge

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum