NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Antonio Spurs

+27
airvucko
LeonDeb
Knofler
Legolas
Sky
Stojko
Mr.Big Shot
AleksaTebra
dr Hofmann
SN10
Mrakar
-the lood-
Kole
LeBron
4evaStK
Jaz
johnny24
Durantula T-mac Rose
Bradley
Stary Oskol
Zola
West
Strax
Lawson
nellepb
Nele
Jumpman
31 posters
Go down
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Tue Jan 03 2012, 13:27
Laza wrote:Auuuu bre! fp On je bio motor Spursa do sada, kako će bez njega - pojma nemam.

Po mom licnom iskustvu....Mesec dana nosenja gipsa.
Drugi mesec teretane, i vracanje pokreta ruke. Znaci 2 meseca. Jedino ako nemaju tamo neke ekstra mega giga lekare koji ce to da srede, mada ne verujem da tako nesto postoji. Zao mi je spursa, a i Manu je bio u bas dobroj formi.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Tue Jan 03 2012, 13:54
Nije bas polomio. Naprsla mu je kost samo. Mislim, samo... Facepalm
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Tue Jan 03 2012, 18:50
Kakav maler,naš najbolji igrač ode.Sad će Anderson dobiti više šansi al Manu je Manu.Gary Neal će igrati sad za neke u razvojnoj ligi dok se ne oporavi potpuno od povrede i uđe u takmičarsku formu.

Inače,sinoć smo izgubili i meč od Wolvesa,i to 10 razlike.Najbolji kod nas bili su Duncan i Jefferson sa 16 poena,dok je Leonard upisao 6.
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Tue Jan 03 2012, 19:01
E jebiga, bas mi je zao Sad
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Tue Jan 03 2012, 19:11
Jos Manu igrao kao decak a na ovakav debilan nacin se povredi Facepalm Bice sada pakleno tesko, morace Timi i Parker da zaigraju kao da su 5 godina mladji.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Tue Jan 03 2012, 20:31
sad ce kawhi da postane ROY XD
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 05 2012, 15:49
Upisana pobjeda sinoć protiv Golden State Warriorsa 101-95.Gubili smo cijelu utakmicu i tek u zadnjoj četvrtini smo uspjeli da se odvojimo na 6 razlike što smo zadržali i do kraja meča.Trojke su nas jako dobro služile sinoć(10/17)i to je bilo ključno u ovom teškom meču.Najbolji igrači sinoć su bili Tim Duncan sa 15 poena,11 skokova,3 blokade i 3 ukradene lopte,Tony Parker sa 21 poenom i 8 asistencija i Richard Jefferson sa 17 poena i 5 skokova.Važno je istaći i odličnu igru TJ Forda koji je sa klupe za 20 minuta ubacio 9 poena i imao 8 asistencija.Vidio se večeras izostanak Manua ali nadam se da ćemo nastaviti u istom ritmu kao večeras.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 05 2012, 15:51
Veceras sudar"penzonera"hahah bice dobar mec..jbg vise sanse ima Dalas samo zato sto ne igra Manu...jbg mora se to gledati Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 05 2012, 16:37
Ima da puca Teksas. Blagi favoriti po mom misljenju jesu Mavsi iskljucivo zbog ne igranja Manua.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 05 2012, 17:24
Zna se kako obično završava ovaj derbi.Nadam se da večeras neće da bude ništa drugačije Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Fri Jan 06 2012, 14:18
Gazde Teksasa nema sta. Gledajuci statistiku odigrali su jedan play-off mec Smile
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Fri Jan 06 2012, 15:06
Pokazali smo Dallasu ko je gazda Texasa,u jednom trenutku vodili smo i 28 razlike ali na kraju se završilo 93-71.Tim koji svede Nowitzkog na samo 6 poena zaslužuje apsolutne pohvale.Najbolji igrači u našim redovima bili su legendarni Matt Bonner koji je sa klupe počeo meč sa 17 poena od toga 5 trojki,Richard Jefferson sa 16 poena i 7 skokova,Tony Parker sa 12 poena i 8 asistencija.Jako me raduje povratak Neala sa 12 poena i 5 skokova.
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Fri Jan 06 2012, 15:11
Ali kakav je car Bonner, pa to je nevjerovatno San Antonio Spurs - Page 2 224439
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Fri Jan 06 2012, 16:16
Svaka čast Spursima. Stvarno nisam verovao da opet mogu ovako da počnu opet. scratch Fan
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Fri Jan 06 2012, 17:15
Ma Boner svaki mec moze pogoditi 3-4 trice ako ima vremena, to nije upitno, ali nije bas neki u odbrani(nije ocajan kao Boozer ali nije ni dobar), ali barem se trudi, u svakom slucaju zahvalan igrac.

Mene iznenadjuje Jefferson, ocekivao sam da ove sezone jos vise propadne a on me razuvjerio, izgleda da je skontao da gubi fizikalije pa mora vjezbati sut...

Timmy nije u napadu nesto ekstra ali u odbrani i dalje jako dobar, protiv warriorsa kad sam se ukljucio (jedno 5-6 minuta) izgledao je kao Mutombo Very Happy
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Sun Jan 08 2012, 05:03
Svaka im cast kako bez Manua igraju, veceras se svi upisali u strelce, cak 7 igraca 10+, a ono sto me je posebno odusevilo je cak 9 igraca sa makar jednom asistencijom Respekt!
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Sun Jan 08 2012, 13:55
Ovo im je već 6. pobeda kod kuće, a 2 poraza imaju u gostima. Večeras sa OKC, ja očekujem poraz.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Sun Jan 08 2012, 14:03
Mene su iznenadili i prosle godine, a o ovoj i da ne pricamo... Manu im je potreban za PO, a u regularnoj sezoni ce se snaci i bez njega.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Sun Jan 08 2012, 14:40
West wrote:Mene su iznenadili i prosle godine, a o ovoj i da ne pricamo... Manu im je potreban za PO, a u regularnoj sezoni ce se snaci i bez njega.

Isto tako sam sinoc napisao na chatu. Very Happy
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Sun Jan 08 2012, 15:05
Ti se ne javljaj hejteru

Inače,Sinoć smo pobjedili Denver 121-117,nevjerovatno dobro igramo i bez Manua.Jedno vrijeme vodili smo i 20 razlike ali su se Nuggetsi vratili.Odlučujuće poene za naš tim dao je Daniel Green koji si sinoć,iako je meč počeo sa klupe,ubilježio 24 poena(9/13 za 2;3/4 za 3),7 skokova i 2 asistencija.Važno je reći da je 7 igrača bilo dvocifreno sinoć a najefikasniji pored Greena bio je Jefferson,koji igra jako dobru košarku ove sezone, sa 19 poena kao i Tony Parker sa 19 poena.Još su dvocifreni bili Duncan,Neal,Blair koji je imao čak 7 ofanzivnih skokova i Tiago Splitter.TJ Ford je imao 8 poena i 7 asistencija.Sad slijedi gostovanje u Oklohami i nadam se pobjedi.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Sun Jan 08 2012, 15:08
Jbt, Deni Grin igra 17 puta bolje nego u Olimpiji. :S
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 12 2012, 14:57
Nakon 2 vezana poraza,došla je i pobjeda.Ovaj put kod kuće protiv Houston Rocketsa te im se osvetili za poraz sa početka sezone.Zanimljivo je reći da je ovo 7 utakmica u AT&T Centru i imamo isto toliko pobjeda.Ipak ovo nije rekord pošto smo u sezoni 2007/08 imali 13 domaćih pobjeda u isto toliko utakmica.Sinoć je bila teška utakmica pobjedili smo tek nakon produžetaka 101-95.U produžecima najviše zahvaljujući Duncanu i Parkeru smo pobjedili jer je Parker zabio 4 važna slobodna bacanja a Duncan imao 2 ukradene loptu i blokadu te uz pomoć odbrane prisilio Rocketse da šutiraju 2/10 u produžecima.Sinoć je po prvi put meč startovao Kawhi Leonard te imao 11 poena i 8 skokova.Najistaknutiji igrači su bili Tony Parker sa 28 poena,8 asistencija i 5 skokova i Tim Duncan sa 17 poena,11 skokova i 5 asistencija.Iduću igramo sa Portlandom na istom terenu.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 12 2012, 15:48
Kawhi krenuo da igra, drago mi je, dečko je potencijal i zaslužuje minutažu.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 12 2012, 16:18
Slazem se sa Srtax..proslu je dao 19 Smile
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Thu Jan 12 2012, 17:17
Kawhi legenda,kolike ruke ima samo. Very Happy

Inače,pretvaram se u Straxa polako po ovim analizama utakmica. Sad
Sponsored content

San Antonio Spurs - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum