NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

+7
Blazers Boy
gambino
4evaStK
Jaz
Nele
LeBron
Jumpman
11 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Fri Apr 18 2014, 16:00
San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Sasdal


Last edited by Sugar on Mon May 05 2014, 00:57; edited 7 times in total
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Fri Apr 18 2014, 18:17
Sparsi su dobili seriju u regularnom delu sezone sa 4-0 i ja mislim da ne bi trebalo da imaju previse problema sa Dalasom u ovoj seriji. Navijam za Dalas ali mislim da nemaju nikakve sanse. Mozda i otkinu neku utakmicu na kolektivno ludilo Dirka, Monte i Kartera ali to ce biti to. San Antonio cele sezone igra dobro, nisu imali neke vece padove u formi i generalno su odmorni zbog odlicnog rasporedjivanja minutaze. Mislim da niko nema preko 30 minuta po utakmici u proseku. Manu je imao jos jednu dobru sezonu, Timi igra jako dobro, Parker standardno, Lenard se posle slabijeg prvog dela sezone vratio u formu, imaju odlican ostatak rotacije kao svake godine i tesko ce Dalas moci nesto da uradi.
Pitanje je veliko kada ce se Manu opet raspasti, ja to ocekujem u finalu zapada(ako ih ne pukne Hjuston pre toga). Ali sigurno ce odigrati jako dobro u prvoj rundi.
Sa druge strane, Dirk ima odlicnu sezonu sto je neverovatno kada se pogleda sezona posle one titule. Ko je ocekivao da on opet igra na ovom nivou? Ostatak ekipe je prilicno dobro ukomponovan, Karter i Monta igraju na zaprepascujuce inteligentnom nivou i to se pripisuje Karlajlu koji opet pokazuje kakav je to trener. Kalderon je imao dobru sezonu. Son Merion igra odlicno. Mene cudi da igrac koji se do sada toliko oslanjao na fizikalije igrao ovako dobro cak i u godinama u kojima takvi igraci uglavnom padaju. Ziv primer je Dzerald Valas. Ali on i Karter ne. Svaka im cast.


Prognoza: Verovatno necemo gledati neku neizvesnu seriju ali ce sigurno biti lepih utakmica. Pametni igraci u obe ekipe, dva odlicna trenera, sigurno cemo imati lepu seriju. A i ko zna kada cemo opet gledati Dirka i Dankana kako igraju jedan protiv drugog u plejofu… Sve u svemu, 4:1 za San Antonio.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Fri Apr 18 2014, 18:32
4-0
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 20 2014, 21:35
I pored katastrofalne partije Dirka i Elisa vodili su do 5-6 minuta pre kraja 10 razlike i onda stali i dozvolili 14-0 seriju. Timmy izumitelj kosarke.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 20 2014, 22:40
Da bas su lose igrali a mogli su lagano da dobiju utakmicu, veliki Devin Harris bio najbolji igrac, to govori dosta....
Ja sam iskreno ocekivao da ce Spursi ovo lagano 4-0, 4-1 dobiti, mozda i ne bude tako, samo da je bio jos jedan raspolozen igrac, Mavsi bi dobili ovo, od kad su imali 10 razlike, nisu dali kos skoro celu cetvrtinu  Facepalm
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 20 2014, 22:42
Dirk promasio sve sto je mogao da promasi. Ako su ovo ispustili, mislim da nemaju sanse ni za sta drugo osim za 0-4.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Thu Apr 24 2014, 11:02
Steta sto nisu dobili i prvu.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Thu Apr 24 2014, 16:15
Šteta što ti ne navijaš za svaki klub u ligi,ček...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 01:24


b.r.a.t.t.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 01:24
prskajj
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 01:25
Vincanityyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....

Odlična tekma, i šlag na tortu na kraju Smile

Monta brutalan bio....
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 01:33
kad lopta nije dosla do monte,mislio sam da je kraj,da nece ni blizu kosa lopta biti
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 02:28
Da li ce da im se vrati onaj upset sto im je priredio GSW? Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 03:16
opet celavac trojkom iz coska jebe sparse Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 10:58
Ja sam gledao samo prvo poluvreme i, iako je bilo dosta poena, ja ne vidim onu lakocu postizanja poena kod San Antonia. Deluje mi kao da se muce vise nego prosle godine. Ne znam
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 11:04
Dallas bi mogao daleko da dogura ove sezone u PO. Popunjeni su na svim pozicijama i stvarno mi nije jasno kako su tako pred sam kraj upali u doigravanje.

Karter legenda, draze mi je zbog njega nego zbog Dalasa. Kao sto je vec Igor rekao, Monta je ostao slobodan u poslednjoj akciji i mislio sam da je gotovo ako lopta ode na drugu stranu.


Last edited by West on Sun Apr 27 2014, 11:34; edited 1 time in total
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 11:31
West wrote:Katrer legenda, draze mi je zbog njega nego zbog Dalasa.
+1 Very Happy

sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sun Apr 27 2014, 14:53
bravooo! ako izbace spurse mislim daće sebi produžiti karijeru za bar još jedan ugovor.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Thu May 01 2014, 10:35


Klasika Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Sat May 03 2014, 13:01
http://bleacherreport.com/articles/2049943-san-antonio-spurs-had-six-players-on-court-for-crucial-play-vs-dallas-mavericks

elegantno
Sponsored content

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks Empty Re: San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum