NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sacramento Kings

+27
jocamelo7
Loqo
LeonDeb
Legolas
Iggy9-13
Stojko
D.Rose25
Jason
Mr. Striko
Jaz
Kole
Bradley
-the lood-
Zola
Durantula T-mac Rose
Lawson
LeBron
Sky
Mr.Big Shot
johnny24
4evaStK
dr Hofmann
Mrakar
nellepb
prza
Strax
Jumpman
31 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Sacramento Kings Empty Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 02:31
Sacramento Kings Sakramento
Sacramento Kings RosterSacramento Kings ScheduleSacramento Kings Stats
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 08:53
Thornton potpisao novi ugovor na 4 godine, 32 miliona. Takođe, doveli su Chucka Hayesa kao FA. Ako planiraju i njega da bace na centarske pozicije (pošto teorijski po visini treba da igra trojku, čak i dvojku), onda su ludi... da nisu nagomilavali igrače u reketu, Whiteside bi mogao da iskaže svoj potencijal odavno... ovako nije ni u prvih 12.
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 12:42
Sakramento jedino da ceka jos 2 godine da Demarcus Cousins bude jos bolji i da Evansa povrede ne muce pa da budu bolji nego sto su sada. Very Happy
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 12:45
a sta ocekujete od Fredettia?
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 12:57
Msm da ce biti solidan nekih 9/ppg u ruki sezoni Very Happy
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 13:48
Natrpan roster potencijalima, mislim da ce se trener izgubiti i previse rotirati igrace, mislim da mora na pocetku sezone skontati(posle par utakmica) ko ce mu igrati i njih forsirati a ne igrati sa 15 igraca stalno...
Ja bi to ovako:
Evans/Jimmer
Thornton/Jimmer
Salmons/Honeycutt
Hickson/Hayes
Cousins/Thompson

Jimmer kao sesti igrac, ostali sa klupe manju minutazu. Garciu pokusati trejdati, Greena isto. Pokusati kakav pick uzeti pa makar i visok jer bezveze je da igraju 3 igraca na jednoj poziciji po 15-ak minuta...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sat Dec 10 2011, 16:34
Sto rece Strax,steta je sto ne poguraju Whitesidea.
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sun Dec 18 2011, 10:22
Fredette 21 poen protiv Golden Stejta.Oobecava dobar izbor na draftu. Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sun Dec 18 2011, 11:46
Jimmer Fredette- 35minuta 21 poen 7/11 sut iz igre, 4/6 trojke, 3/6 slobodna, 4 skoka, 4 asistencije, oleee idemo mali samo trpaj Yey Yey
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sun Dec 18 2011, 12:07
Potpisao Outlaw.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sun Dec 18 2011, 12:28
DWade wrote:Jimmer Fredette- 35minuta 21 poen 7/11 sut iz igre, 4/6 trojke, 3/6 slobodna, 4 skoka, 4 asistencije, oleee idemo mali samo trpaj Sacramento Kings 225983 Sacramento Kings 225983
Svaka cast decku, samo neka nastavi tako! Sacramento Kings 600626
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Thu Dec 22 2011, 17:13
što će sada biti s Chuck Hayesom? on opet postaje slobodan igrač ili ide natrag u Houston? Hmm
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Thu Dec 22 2011, 21:27
Jebote secam se ove poslednje utakmice u sezoni kad su kingsi izgubili kod nas, i bas sam ostao budan da odgledam ovu odjavu posto su kingsi trebali da se presele, pogledajte kakva je to tuga bila, iskreno meni su oci bile pune suza isto kao njima, jer kad sam ih cuo kako se odjavljuju stvarno mi je bilo jako zao...
Nadam se da ce Jimmer, Tyreke, Cousins i drustvo uraditi nesto lepo ove sezone za ove divne fanove....
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 08:54
Samo da pitam koliko sada ostaje tim u Sakramentu i da li ce se uopste seliti?
(nadam se da ostaju jos) Sad
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 16:20
prza wrote:Samo da pitam koliko sada ostaje tim u Sakramentu i da li ce se uopste seliti?
(nadam se da ostaju jos) Sad

Ćuti bre, taman se stišalo sve to a ti opet spominješ. Sacramento Kings 340567
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 17:56
Hahaha,moguce da Stern posecuje NBA-Serbia Razz Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 18:03
Ja sam cuo neke price o izgradnji nove hale. Tako da...
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 18:03
prza wrote:Hahaha,moguce da Stern posecuje NBA-Serbia Sacramento Kings 837218 Sacramento Kings 343727
nije moguce vec je to 140% sigurno!!!
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 18:06
Nemanja Granger wrote:Ja sam cuo neke price o izgradnji nove hale. Tako da...


I ja isto skinut je znak ,Arco, od Arco Arena tako da videcemo.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Fri Dec 23 2011, 18:29
sad se zove power balance arena XD
Durantula T-mac Rose
Durantula T-mac Rose
Posts : 316
Age : 32
Location : New York
New York Knicks

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Sun Dec 25 2011, 19:34
ovde ce thornton i salmons da trpaju cousins i evans iz prikrajka...mali honeycutt je radio sa jordanom preko leta a na ucla je preskako 3 coveka Very Happy
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Tue Dec 27 2011, 06:04
Thornton nije normalan, pratim ga od kako je dosao u ligu(posto su ga draftovali hornetsi) i drugi mi je najdrazi igrac (iza paula naravno). Lik je toliko dobar u napadu da je to nevjerovatno. Steta sto ovaj trener Kingsa ni sam ne zna sta hoce sa ovim rotacijama pa ne igra puno, inace bi sigurno imao preko 20 poena u prosjeku. Jos da zna igrat odbranu, jordan mu ne bi bio ravan Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Tue Dec 27 2011, 06:43
Velika pobeda za Kingse, svaka im čast! Moram priznati da mi se ova njihova ekipa mnogo sviđa, sa sve Evansom na čelu. Vodili su Kingsi i po 10 do 15 razlike u nekoliko navrata, vraćali su se Lakersi, ali jedan čovek je imao nešto opasno protiv toga da Lakersi ovo dobiju: Marcus Thornton! Kao da je bio uključen na struju, tako je igrao... pogađao iz svih pozicija, u napadu ga je bilo svuda... nije on toliko nekonstantan igrač koliko ne dobija uvek jednaku minutažu. Bila je frka ipak za Kingse, 3-4 minuta pre kraja su se Lakersi vratili na egal, i to zahvaljujući Artestu i Gasolu fp U jednom trenutku sam mislio da ovo Kingsi mogu da izgube na neiskustvo, ali Thornton očigledno nije tako mislio. 5-6 vezanih poena vraća Kingse ponovo na dvocifrenu razliku, tako da su ovo mirno priveli kraju. Da, i Kazins je poludeo u završnici, postao je blago rečeno hiperaktivan. Jedna stvar koja me je takođe iznenadila ovde je kriterijum sudija. Čak mogu da kažem da je bilo više sumnjivih odluka u korist Sacramenta nego LAL-a. U svakom slučaju, dobri Kingsi. U odbrani relativno loši, ali u napadu su ludi. Nemaju pravu zvezdu (navodno jedino Evans, i sada možda Marcus), ali zato 8-9 igrača maltene imaju podjednake uloge.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Tue Dec 27 2011, 11:19
Svaka cast Kingsima napobedi...RESPECT!!!ja sam gledao samo 1/4 ali sam sam video da su dobro odigrali skoro ceo mec..samo ono jednom kada su ih stigli na 2poena...ali dobro je Evans i Thornton objasnili..Thornton..je pogadjao sve i svasta..dobra je ovo ekipica...samo im hvali jedan iskusan kada bi imali neku dobru 4...Fredetti je bio dobar na pocetku bez promasaja..a posle je masio i gubio glupe lopte..ali nema veze...i sva sreca u nastavku!!!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Tue Dec 27 2011, 11:28
Istina, neki iskusniji igrač bi im trebao. Mada, koliko god Evans bio mlad i koliko god nekad imao žutih minuta, potencijal je da bude pravi vođa na terenu, što većim delom već jeste. Prvo poluvreme je odigrao baš majstorski, lepršavo... šutirao u pravim trenucima, donosio prave odluke, probijao tačno kada bi osetio promaju u odbrani Lakersa... u drugom poluvremenu ga jedan duži vremenski period nije bilo na terenu, onda kada je ušao sredinom 4. imao je par promašaja koje je kao igrač koji preuzima stvar u svoje ruke trebao da da. Ispravio se i sam onom blokadom pri šutu Fishera , te kasnije slobodnjacima... i imao je sreće što su Thornton i Cousins poludeli na kraju. Jedini igrač koji mi se ne sviđa posebno u ovoj postavi Kingsa je Salmons. Mnogo sebičan igrač Glare
Sponsored content

Sacramento Kings Empty Re: Sacramento Kings

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum