NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Lakers

+52
VaskePB
Michael Jordan 23
West
Iguodala
nesogalic
LeonDeb
Flash #3
pfc.tomcat
Knofler
wall#2
Iggy9-13
Gogsii
Loqo
kb8
AleksaTebra
grozda 3
Gilmore
DJUKAJOCA
Doncha 666
DRose
Znalac
Stojko
D.Rose25
Sylar
dikembe
Corleone
Durantula T-mac Rose
sinisa123
Jason
johnny24
-the lood-
Liverpool FC
Bradley
Mr. Striko
Jaz
nellepb
LeBron
airvucko
jocamelo7
SN10
wlattkouzd
Mrakar
Mr.Big Shot
dr Hofmann
Sky
Kole
4evaStK
Zola
Lawson
Vuk91
Strax
Jumpman
56 posters
Go down
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 18:15
Ali on uz Nasha ce biti sigurno bolji nego uz Nelsona i Turkoglua. Osim toga, Brajant ce biti manje opterecen nekim elementima igre, + Nash je car.

Svakako da ce Lakeri biti mnogo bolji, a titulu naravno nece uzeti, Boston ce Los Angeles Lakers - Page 32 801135 Los Angeles Lakers - Page 32 1537677126
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 18:20
Imace Howard bolji skor sa Lejkersima nego sa Orlandom, to sigurno XD

A i da uzmu titulu, zabole me... Nece mi biti zao ako budem video Nesa kako dize Los Angeles Lakers - Page 32 366623
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 18:23
+ Nash je car.

Los Angeles Lakers - Page 32 530385

ja se kladio sa ortakom da lakersi nece osvojiti titulu...mislim da imaju masinu od tima sa kobijem,nesom i hauardom ali je prerano da se u prvoj sezoni ocekuje od njih titulica
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 18:40
Na koliko godina je Nes potpisao ugovor?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 18:41
na 14.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 19:13
Sugar Ray wrote:na 14.
s mogucnocsu produzenja na jos dvije. Los Angeles Lakers - Page 32 263498
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 20:06
Također mislim da neće osvojiti titulu ove sezone. Lijepo to izgleda, ali ako Nash doživi neku ozljedu koja ga makne sa terena na neko vrijeme, igrat će Blake, Duhon i Morris. To mi i ne izgleda baš dobro, + računajte da i zdrav Nash teško može igrati više od 30 minuta u ovim godinama. Nash 39, Kobe i Artest 34, Jamison 36, Gasol 32 godine. Dobro je imati ovako iskusne igrače, pogotovo u playoffu, ali, ovakav prosjek godina stavlja fokus na zdravlje, a Lakersima eventualni zdravstveni problemi mogu itekako naškoditi, posebice ako budu inzistirali na forsiranju nove filozofije igre.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Oct 27 2012, 20:07
Ja opet kazem da ce biti svi zdravi za PO. I da ce igrati minimum finale konferencije protiv komsija. awesome
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sun Oct 28 2012, 01:30
Volio bi da Nash konacno uzme tu titulu,ali bice pakleno tesko.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sun Oct 28 2012, 05:10
hofmane napusi se hofmane
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sun Oct 28 2012, 14:52
Ne prdi,zivotinjo radioaktivna.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Wed Oct 31 2012, 13:38
Jel u ovim LALima samo pi**e igraju il samo njihove "pokusaje ubistva" stavljaju na nba.com??Prvo Bynum,pa Svjetski Mir pa sad i Howard...jedan od uslova potpisa ugovora je da u sezoni pokusas bar jednom igracu da unistis karijeru ili??
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Wed Oct 31 2012, 16:33
Koliko brljanja za jedan tim Laughing Razumijem da tu ima jos mnogo da se radi,ali izgledali su uzasno.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Wed Oct 31 2012, 19:06
Last night marked the first time in Kobe's CAREER that he didn't take a free throw or a 3-ptr in a game. (min. 15 mins)
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Wed Oct 31 2012, 21:50
Sinocna utakmica je pokazala velicinu Dalasovog menadzmenta i trenera koji je po meni jedan od najboljih u citavoj NBA.Stil napada koji je pogresno postavio Braun (kao da mu igraci imaju po 19 godina) stalne promjene pozicija u napadu,trcanja bez lopte do iznemoglosti.... dje su svi crkli do kraja prvog poluvremena....Rick pametno iskoristio i preveo tok utakmice na svoju vodenicu i pobjedio.Sto se tice LA mene je licno opet odusevila Kobijeva ljubav prema ovom sportu kao i kvalitetna partija Gasola....
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 06:20
Samo cu citirati sebe iz live streaming teme.
Kuzman wrote:Mike Brown je laznjak od trenera koji je svu svoju slavu i dobar pobednicki rekord stekao na ledjima LeBrona Jamesa. Sada se sve jako dobro vidi kakav je on kurac od trenera, to se videlo jos prosle sezone da covek apsolutno nema nikakve predstave sta radi....
neverovatno, covek nema apsolutno pojma sta radi, nema nikakve rotacije, jednu utakmicu igra sa Meeksom, pa onda stavi Jamisona na trojku a Ebanksa da dvojku, a u medjuvremenu Meeks nije ni igrao do kraja trece/4. U jednom trenutku petorka je bila Duhon/Ebanks/Jamison/Hill/SAKRE?!! KOJI KURAC Los Angeles Lakers - Page 32 877120 covek nema veze sa zivotom, totalna prevara od trenera. To se videlo jos prosle sezone, a sad je definitivno vreme za otkaz. Zali boze Dwighta i Kobija koji su srce ostavili na teren 40 jebenih minuta, jedan se oporavlja od povrede i pauze od 6 meseci, a ovaj drugi sa sjebanim zglobom, na kraju je jedva i hodao Facepalm i da, Lilard se slupao sa Nashom i sjebo mu cevanicu, i on je zavrsio svoje. Mike Brown mora da leti sto pre, necu vise da cujem ona sranja kako im treba vremena da dodju sebi bla bla bla. TO su price za novinare i ta njihova sranja. Sa ovakvim rosterom on nema pojma sta i kako treba da radi, okej i Heat je imao 9-8 u pocetku, ali mi necemo ni toliko imati. 9 poraza u preseasonu i 2 u regularnom, ja sam zaboravio kakav je osecaj pobediti utakmicu. U petak bez razmisljanja poraz od Klipersa.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 15:42
pravi opis tekme
Lakers scored 106, shot well on 2s, 3s, & FTs, dominated boards, got big games from Kobe & Dwight ... and lost by 10.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 18:22
Naleceli su na mladu i uzasno motivisanu ekipu,mada slazem se sa Kuzmanom.Brown see gubi na momente,kao da ne moze da procita puls meca i trenutke kad je momentum na strani Lakersa.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 18:29
Ma kad uspiju "ugusiti" pleja kakav je nash nemas tu sta vise pricati...pod hitno mjenjati trenera.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 18:31
nash se povredio,nije bio "ugusen"
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 19:04
SN10 wrote:nash se povredio,nije bio "ugusen"
i u prvoj utakmici?
ne mislim ja na to sto je odsjedio jednu cetvrtinu vec sto u dvije utakmice zajedno nema 10 asistencija npr....
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 19:38
Ja vam kazem, Mike Brown MORA da leti. Covek nema pojma sta radi, prinston napad je kurac, jedini covek koji ladi jaja iz prinston napada je Pau Gasol, ima mnogo loptu u rukama i moze da radi sta hoce, ali on je totalan fail, covek je alergican na reketk, skoro sve sto je uradio je bilo sa distance....Kobi i Dwight su savrsen duo, a ljudi su brinuli o Kobiju i njegovoj alavosti. Ja njega ne prepoznajem Ne znam video sam jedan isilovan sut za 3 poena i jedan sut pred sam kraj cetvrtine i to je to, odavno nisam video da igra ovako efikasno. Jeste da je imao 7 izgubljenih lopti, ali oprastam mu sve, jer je jedini uz Howarda igrao sa srcem. Nash roster je fantastican, jeste da im treba jos malo da se uigraju i to je to, ali brate totalno je neobjasnjivo kako covek posle 9 predsezonskih utakmica i 2 utakmice u regularnom delu, nema odredjenu rotaciju, jebeno neverovatno. Sta bi sa onim limitom Kobija na 33 minuta, zasto je doveden Dzodi Miks, da bi igrao 5 minuta po mecu Laughing jebeno neverovatno. Pau back2back utakmice je igrao ukupno 80 minuta Shocked Dwight i Kobi sinoc 40 sa bolesno dobrim partijama, pogotovo Howard, hack Dwight taktika je ispusila kurac, mislim da u zivotu onoliko slobodnjaka nije pogodio i pored svega toga poraz od 10 razlike Laughing . Tako da jedva cekam petak i navijam za kliperse, jer ovaj ludak nema sta da trazi vise ovde, staviti rotaciju Duhon/Ebanks/Jamison/Hill/Sakre u najbitnijem delu utakmice u trecoj/4 je totalna ludost i dokaz koliko on nema pojma o cemu se radi. Klipersi ce nas pojesti u petak ako nesto do tad smislimo, ali nzm kako je to moguce.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 19:42
Kuzman wrote:Nash roster je fantastican,
Los Angeles Lakers - Page 32 You_7a153d_662564
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 19:45
Ja sam htio da nesto slicno napisem. Eto otprilike si se dotakao svih detalja. Takve igracine, a nista se ne vidi. Sprdnja. Trenera nema. NEMA. Bolje da svi soliraju u rotaciji po jedan napad. Ubise se od trcanja, a nista. Ja sam mislio da ce biti predominantni. Brajant je stvarno ok...uostalom kao i uvjek. Prija mu atmosfera i novi igraci ali on ne voli da gubi.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 19:58
ne mislim ja na to sto je odsjedio jednu cetvrtinu vec sto u dvije utakmice zajedno nema 10 asistencija npr....

a jebiga..desavalo mu se to i u sunsima,s tim da mu i stil igre lakersa bas i ne odgovara za to gomilanje statistike sto je radio u finiksu...
Sponsored content

Los Angeles Lakers - Page 32 Empty Re: Los Angeles Lakers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum