NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Lakers

+41
jocamelo7
Yoker87
Eric Gordon
Sky
Mr.Big Shot
West
kovac
Jason
nellepb
dr Hofmann
SN10
Cartman
Michael Jordan 23
Vuk91
Lawson
DW3
Mr. Striko
Che
Somi
Jumpman
LeBron
Stary Oskol
Gogsii
Jaz
Legolas
Total
Sylar
NBAKiNg
Zola
-the lood-
Amare Stoudemire
johnny24
Kevin Durant
Palermo
kb8
Corleone
Dzoni131
Krecko
sinisa123
wlattkouzd
Mrakar
45 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers Empty Los Angeles Lakers

Thu Nov 01 2012, 23:57
Los Angeles Lakers La-lakers
Los Angeles Lakers StatsLos Angeles Lakers ScheduleLos Angeles Lakers Roster
kovac
kovac
Posts : 41
Age : 33
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Fri Nov 02 2012, 22:35
Nadam se da dobijamo Kliperse i da krecemo da pobedjujemo!
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Fri Nov 02 2012, 23:43
Zašto jednostavno ne igraju normalnu košarku ? Pick n roll s Howardom , pick n pop s Gasolom...
To je Nashova igra, sjećate se kaj su Amare i on radili po NBA-eu s pick n rollom? Samo kaj sada Lakersi imaju 5x bolju obranu i Lakersi bi bili puno bolji nego sada. Kaj sada siluju onaj princeton? Pa nitko s time nije osvojio naslov....
kovac
kovac
Posts : 41
Age : 33
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Fri Nov 02 2012, 23:53
Ja se nadam da ce vratiti Fila Dzeksona. On bi znao sta da radi sa ovim timom.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 02:25
Mike Trudell ‏@LakersReporter
Just confirmed: @SteveNash (lower left leg contusion) will not play tonight against the Clippers. This was to be expected.

e bas super Facepalm Facepalm
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 02:37
Bolje da odmori par dana.Sezona je tek pocela.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 06:19
Nista novo, mogu slobodno da citiram sebe od nekih postova gore sto napisah, apsolutno se nista nije popravilo. Odbrana u tranziciji NULA, totalno gubljenje u napadu, lopta kruzi po trojci, Howard se ubija unutra niko mu ne dodaje loptu, i na kraju mrtvi Gasoft sutira sa distance ili Kobi mora da izvlaci nesto iz guzice. Brown je debilcina najveca, ima strasnog trojkasa Meeksa koji je doveden da bude backup Brajantu, on igra sa dva pleja i Jamisonom na trojci, postava Blejk, Moris, Jamison, Hill Howard!? Jebem ti budalu, stavlja mrtvog Morisa ispred Duhona, pa Moris nije ni za D ligu a ne da cuva Krisa Pola.
Jednostavno je, ja samo cekam kad ce Mike Brown dobiti otkaz, ovo ne lici ni na sta. Jednostavno je nerealno da sa ovakvim timom ne pokazujemo nikakve rezultate, a da ne pricam o tome kako efikasno igraju Howard i Brajant, ne znam sta tu nije jasno Ne znam ona sranja kako im treba vremena kako je ovo proces, necu vise uopste da cujem, to su sranja za novinare kako bi sjasili sa kurca. Igraci su okej, rotacije i prinston napad moraju da se menjaju. 0-3 u regularnom delu i 0-9 u predsezoni jebote zivot Facepalm
Pogledajte samo minute, Kobi je odigrao 43 minuta, ALOOO jebote zivot, pa covek ima 34 godine, koji kurac smo doveli Miksa? Sta bi sa onim da mu smanje minute na 33-34 Facepalm Gasol 40 Los Angeles Lakers 877120 Howard nije ni mogao da igra od faulova....ja molim boga nesto da se sredi ovde, ovo je neverovatno, GLAVNI IGRACI kad ti igraju preko 40 jebenih minuta i ispusis sa 10 razlike, to je jebeno neverovatno. Samo da kazem svaka cast Kobiju, covek ne prestaje da me odusevljava, ali isto tako je bilo i na prosloj utakmici protiv portlanda, i Kobi i Dwight bolesno odigrali i opet smo izgubili zestoko. #Firemikebrown
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 12:32
To za predsezonu i 0-6 je bilo za ocekivati jer glavni igraci nisu igrali puno ali ovih 0-3 izgleda jako ruzno. Ne toliko zbog cinjenice da su izgubili nego zbog cinjenice da je bryant odigrao 3 fenomenalne utakmice(sa visokim postotkom suta), Howard i Gasol po 2, i opet su izgubili.
Po meni je prva stvar koju moraju uraditi kad se Nash vrati je odustati od ovog Princeton napada. Jednostavno ne mozes na taj nacin iskoristiti snagu ovih igraca pogotovu Nasha. Sinoc daje intervju lik sa strane i jedva je uspio izbjeci da kaze da mu to ne odgovara nikako.
I meni je cudno kako Brown rasporedjuje minute, najvise zbog Meeksa jer ko zna u kakvoj je formi Duhon, on je dobio svoj ugovor i boli ga ona stvar...
wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 12:41
Po ovomu što sam pročitao od Kuzme, mogu samo reći da će se to popravit. Da. Ti to "ne želiš" čuti, al kad ti u ekipu dođe Nash i Howard, onda nemožeš očekivati da ti se sve posloži samo tako. Što se nije govorilo i za Miamijevu trojku da su užasni, da je sve to promašena stvar, pa su na kraju (nažalost Very Happy) počeli igrati. Ako se kroz sljedećih 5 utakmica to ne poboljša na bolje, onda trener treba otići. Nema tu nikavke nuklearne fizike.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 12:51
Sve je nesredjeno, nije ni Brownu lako da to slozi odmah.. Mada ja sam takodje da ga ispratimo sto pre.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 18:41
Kuzman wrote:Nista novo, mogu slobodno da citiram sebe od nekih postova gore sto napisah, apsolutno se nista nije popravilo. Odbrana u tranziciji NULA, totalno gubljenje u napadu, lopta kruzi po trojci, Howard se ubija unutra niko mu ne dodaje loptu, i na kraju mrtvi Gasoft sutira sa distance ili Kobi mora da izvlaci nesto iz guzice. Brown je debilcina najveca, ima strasnog trojkasa Meeksa koji je doveden da bude backup Brajantu, on igra sa dva pleja i Jamisonom na trojci, postava Blejk, Moris, Jamison, Hill Howard!? Jebem ti budalu, stavlja mrtvog Morisa ispred Duhona, pa Moris nije ni za D ligu a ne da cuva Krisa Pola.
Jednostavno je, ja samo cekam kad ce Mike Brown dobiti otkaz, ovo ne lici ni na sta. Jednostavno je nerealno da sa ovakvim timom ne pokazujemo nikakve rezultate, a da ne pricam o tome kako efikasno igraju Howard i Brajant, ne znam sta tu nije jasno Ne znam ona sranja kako im treba vremena kako je ovo proces, necu vise uopste da cujem, to su sranja za novinare kako bi sjasili sa kurca. Igraci su okej, rotacije i prinston napad moraju da se menjaju. 0-3 u regularnom delu i 0-9 u predsezoni jebote zivot Facepalm
Pogledajte samo minute, Kobi je odigrao 43 minuta, ALOOO jebote zivot, pa covek ima 34 godine, koji kurac smo doveli Miksa? Sta bi sa onim da mu smanje minute na 33-34 Facepalm Gasol 40 Los Angeles Lakers 877120 Howard nije ni mogao da igra od faulova....ja molim boga nesto da se sredi ovde, ovo je neverovatno, GLAVNI IGRACI kad ti igraju preko 40 jebenih minuta i ispusis sa 10 razlike, to je jebeno neverovatno. Samo da kazem svaka cast Kobiju, covek ne prestaje da me odusevljava, ali isto tako je bilo i na prosloj utakmici protiv portlanda, i Kobi i Dwight bolesno odigrali i opet smo izgubili zestoko. #Firemikebrown
Neznam. Ali koliko ste vi Lakers fanovi hvalili Browna prije pocetka prosle sezone. Zna nekad dobro namjestiti obranu, ali to je to.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 18:43
wlattkouzd wrote:Po ovomu što sam pročitao od Kuzme, mogu samo reći da će se to popravit. Da. Ti to "ne želiš" čuti, al kad ti u ekipu dođe Nash i Howard, onda nemožeš očekivati da ti se sve posloži samo tako. Što se nije govorilo i za Miamijevu trojku da su užasni, da je sve to promašena stvar, pa su na kraju (nažalost Very Happy) počeli igrati. Ako se kroz sljedećih 5 utakmica to ne poboljša na bolje, onda trener treba otići. Nema tu nikavke nuklearne fizike.
Sve to stoji, ali 11 poraza za redom? Makar 8 utakmica bilo u predsezoni.
kovac
kovac
Posts : 41
Age : 33
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 20:37
Jos jedan poraz. Ne mogu da verujem. Los Angeles Lakers 2946666157
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Sat Nov 03 2012, 22:33
KEVIN DING ‏@KevinDing
Nash diagnosed with small fracture of fibula. Out at least a week.

Los Angeles Lakers 877120 STIV BLEJK nastupa DAME I GOSPODO.... Facepalm nedelju dana, to su tri utakmice, sutra Pistonsi, pa Juta pa Wariorsi....Ne bi trebalo da fali....
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 06:05
Kakvo odusevljenje publike na kraju utakmice Los Angeles Lakers 877120 kao da smo osvojili titulu.....
Ne znam da li da se veselim ili i dalje da se pitam sta radi onaj moron Mike Brown. Koja budala, u 4/4 uvodi Dwighta, Kobija i Gasola na +25 razlike na nekih 9 minuta do kraja Facepalm jer su Pistonsi namestili neku seriju od 10-0.....bilo je i preko 35 poena razlike, ali mislim da nije bilo bas nikakve pretnje za neki comeback, cak ni u tukeju, a on vraca startere.....al dobro ajde, bitno da se niko nije povredio u tom nepotrebnom vremenu u igri.
Detroit je katastrofalno losa ekipa, verovatno su i najgori ove sezone, ovo sto igraju nije ni u rangu Sarlota od prosle godine, tako da nam oni nikako ne mogu biti merilo.
Mene jedino sto raduje jeste stvarno efikasna igra Dwighta i Kobija koji stvarno od prve utakmice maksimalno igraju, tako je i veceras bilo.
Dwight 28 poena (12/14) 3 blokade 7 skokova
Bryant 15 poena 8 asistencija 7 skokova 50% sut.

Sad cak 2 dana pauze, pa u sredu Juta u gostima.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 10:35
Brajant 8 asistencija Shocked stamparska greska.... Laughing
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 16:42
Konacno, mada ne treba da se zavaravamo, ovo je samo Detroit (no hard feelings Bigi Very Happy)
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 17:01
Steve Nash (fractured fibula) could miss four weeks, according to Lakers beat writer Mike Bresnahan.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 17:07
Pogledajte Dvajtovu reakciju Laughing Laughing Respekt! jebote pa ovaj Mike Brown je indijanac onaj najgori XD pogledajte rezultat, vreme, i on vraca Dvajta i Brajanta Laughing



cak su se i Bill i Stu iznenadili Laughing
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 17:25
koliki covek naspram Blejka Very Happy

ko ja pored Seljaka awesome
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Mon Nov 05 2012, 18:30
jaooo kako mi ne bi lik parket vise video da sam na braunovom mestu. debil...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Tue Nov 06 2012, 20:06
Los Angeles Lakers guard Steve Blake has been fined $25,000 for directing inappropriate language toward a fan, the NBA announced Tuesday.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Thu Nov 08 2012, 09:08
11 asistencija protiv Jazza.Daleko ce dogurat sa takvom igrom.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Fri Nov 09 2012, 17:48
Lakers' Mike Brown on hot seat
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Fri Nov 09 2012, 18:43
Los Angeles Lakers 17Zf0
Sponsored content

Los Angeles Lakers Empty Re: Los Angeles Lakers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum