NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detroit Pistons

+26
-the lood-
wall#2
Knofler
jocamelo7
Iggy9-13
Loqo
johnny24
nellepb
Stojko
4evaStK
Vuk91
Mrakar
Kole
Bradley
Zola
Sky
dr Hofmann
LeBron
Lawson
Tim Thomas
Stary Oskol
Strax
Jaz
SN10
Mr.Big Shot
Jumpman
30 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Mon Dec 12 2011, 00:44
A ne mozete reci da nije bilo, u neku ruku, i smesno. Embarassed
Ili sam ja bolesnik. Detroit Pistons - Page 2 877120

ON: Evo ga jedan potez Dumarsa. Cini se kao dobar. Samo, ovo je trebalo da se desi cim je Gordon stigao.
http://www.nba.com/video/channels/nba_tv/2011/12/10/20111210_GT_RIP.nba/

A gde ce sada Rip?
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Wed Dec 14 2011, 14:30
http://bleacherreport.com/articles/978458-nba-rumors-detroit-pistons-must-enter-chris-kaman-sweepstakes

Jeste da nam treba centar ali ne dao Bog da ovaj dodje... :S
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sat Dec 17 2011, 04:23
Poraz u prvom pripremnom mecu sezone od Clevelanda 91-87. Sutra cu malo opsirnije o igri. Wink
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sat Dec 17 2011, 13:06
Gledao sam utakmicu juce i izgleda da Pistonsi (nazalost) nisu mnogo odmakli od one igre od prosle godine. :S I dalje skripi u odbrani, pogotovo pod samim kosem mada Big Ben i Prince nisu igrali. I dalje ne znaju sta znaci izraz "boxing out" ali je makar odbrana na bekovskim pozicijama bila zadovoljavajuca. Napad na momente veoma dobar a na momente katastrofalan. Lopta se sporo krece, igraci staticni, nadam se da ce se to popraviti vremenom. Villanueva i Gordon standardno ocajni, Monroe je imao dabl-dabl ucinak, dosta se trudio u odbrani ali trebao bi da poradi jos malo na kontroli lopte. Bynum nista posebno, Jerebko se trudio ali vidi se da dugo nije igrao takmicarske utakmice. Daye-a ne bih da komentarisem, covek je idiot. Glare Maxiell i dalje igra sa puno energije ali ume da pretera. Sto se ovih FA tice sto smo doveli, Wilkins mi je bio manje vise ok dok je ovaj Hamilton sasvim neprimetan na terenu a igrao je skoro 15ak minuta. Jedina svetla tacka je bio ruki Brandon Knight. Decko je bio odlican za svoj prvi profesionalni mec. Raduje me sto je pokazao sve ono sto ume. Sut sa distance, ulaz pod sam kos, ume da asistira, da igra solidnu odbranu... Wink
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sat Dec 17 2011, 18:23
produzili stakiju ugovor. 3 godine 25 miliona. malo mnogo za njega rekao bih.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sat Dec 17 2011, 18:34
Joj Bozeeeee, dokle ces ovako da nas kaznjavas? Detroit Pistons - Page 2 87662 Mada s obzirom na to koliko je trazio na pocetku ovo je jos i dobro :S Ali da su bili pametni ne bi mu ni ponudili nov ugovor. Ovako Knight nece dobiti ni 10ak minuta po mecu Glare
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sat Dec 17 2011, 18:45
Bigi, sto tako napljuva Daye-a? Pa, bio je najbolji strelac u Detroitu sinoc. Nisam gledao pa ne znam.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sat Dec 17 2011, 18:52
Jeste bio najbolji strelac ali decko je tako priglup u nekim situacijama, to je strasno... U nekoliko navrata smo imali sansu da preokrenemo rezultat i da pobedimo utakmicu a on je bacao povratne pasove direktno u ruke igraca Clevelanda, uzimao neke nerezonske suteve, komplikovao i dugo drzao loptu... Naravno sve ovo je preseason i nije tako bitno ali iste te stvari su se ponavljale i prosle godine.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Thu Dec 29 2011, 15:20
Brandon Knight - potencijalno jedna od retkih svetlih tačaka Pistonsa ove sezone - možda i jedina. Dobili su košarkašku lekciju od Cavsa sinoć, a ni Pacersi ih pre toga nisu štedeli. Knight, 23 poena, 6 asistencija... Svideo mi se u predsezoni, protiv Pacersa nije blistao, ali evo protiv Cavsa, uprkos porazu, očigledno jeste. Jedini igrač uz Monroea kojeg smatram talentovanim u Pistonsima. Stuckey je već kao igrač trebao da se afirmiše, a on se sprda... Daye je na početku nešto nagoveštavao, ali sada više ne verujem u njega - u najboljem slučaju će biti prosek od igrača. I Jerebko po meni jedino u Pistonsima može da igra.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Sun Jan 08 2012, 03:55
Brandon Knight sutnuo 13 puta za 3 (ubacio 5). Facepalm
Imao je 19pts, 6reb, 4ast, 3 st i 3to za 40!! minuta. Definitivno najbolji igrac Pistonsa, al da ce bas toliku slobodu imati nisam ocekivao.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Tue Jan 10 2012, 13:41
Pistonsi propadaju, Monroe jedini igra. Da se ja pitam, lista sledećih igrača bi trebala da stane na trejd čekanje: Gordon, Prince, Maxiell, Wilkins... pa nek pokušavaju da grade tim oko Monroea i Knighta, iako je već sada jasno da nemaju dobre osnove za budućnost. Još 2 uspešne godine na draftu su minimalne, i u slučaju da baš pogađaju sa pikovima i da pre toga imaju sreće na lutriji... ovako jednostavno ne može. Krajnje vreme za rebuilding...
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Tue Jan 10 2012, 13:43
momčad trebaju graditi na Dayeu, Jerebku, Monroeu i Knightu. trejdati Princea, Villanuevu (ne znam bi li netko htio njega uopće), Stuckeya i Bena Gordona pa krenuti ispočetka.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Tue Jan 10 2012, 13:48
Stuckey može da igra u ovakvim Pistonsima, osim što nije mator, njihov trenutni playbook jedino Stuckey može da ubrza. On i Knight bi bili dobar tandem talentovanih indijanaca. Monroe postaje već igračina, Knight treba još da sazreva a jeste potencijal. Daye i Jerebko su role playeri, i minutažu u Pistonsima (tj. samo Jerebko) dobija(ju) posledicom nedostatka boljih igrača. I Gordona i Princea i Villanuevu i Maxiella treba trejdovati, ako uopšte mogu da nađu mušteriju. A da su našli načina, sigurno bi to već uradili... jer ovo ne vodi nikuda.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Tue Jan 10 2012, 14:00
ja bih zadržao Maxiella, istina da je samo role player, ali je vrlo koristan u obrani i u skokovima. o Brandonu Knightu imam jako visoko mišljenje i po meni će biti jedan od najboljih igrača u ovoj klasi. još je malo prezelen da bude starter ali s vremenom će napredovati. Austin Daye može igrati i SF i PF, ali za SF je prespor, dok je za PF preslab. Jonas Jerebko je odličan igrač, ima svjetlu budućnost, samo da se više ne ozljeđuje. svi ostali igrači ne mogu poslužiti u rebuildingu, Stuckey je dobar ali je indijanac i nije pametno da ostane i krade minute Knightu. Ben Wallace više nije ni sjena onog igrača od prije 7-10 godina. Pistonsi moraju napraviti sve da dobe pickove i krenu u rebuilding.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Tue Jan 10 2012, 14:07
Knight je bek zarobljen u telu plejmejkera. Čak i one minute koje provodi na poziciji PG-a ne bi trebao. Ako je Stuckey indijanac, onda je Knight verovatno još veći, s tim što je on još mlad i proces sazrevanja je tek u toku... jer, njemu je tek 20 ili koliko već godina?
Stuckey
Knight
Daye
Jerebko
Monroe

... je petorka mlađih igrača koji bi trebali da imaju značajnu ulogu u budućim Pistonsima. Eventualno ako trejdovima potpišu još nekog mlađeg igrača, ali i njima je jasno da imaju taj sklop matoraca koje je sada veoma teško trejdovati. Znači, još par gubitničkih sezona im treba i još par uspešnih draftova. Pre toga ne vidim načina kako da se pomere sa dna Istoka.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Wed Jan 11 2012, 13:34
Samo se pitam da li ce ikad nesto da se promeni kod nas? Detroit Pistons - Page 2 87662 Vec tri godine unazad gledamo jedno te isto. Gomila izgubljenih lopti (tacnije 20), ocajan skok, bez ikakvih ideja i asistencija u napadu... O odbrani i da ne pricam kad protivnik na kraju utakmice ima 55% iz igre. :S Strasno...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Wed Jan 11 2012, 20:18
Ovaj Detorit mi sluzi za popravljanje budzeta,bukvalno Very Happy
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Wed Jan 11 2012, 20:32
Stvarno su prašina ako se pogleda par godina u nazad.. Kako se samo raspala ona generacija, to je nestvarno. Evo već imaju 5 game losing streak, pa da vidimo dokle će to ići..
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 04:42
Kako mi je zao sto Monroe trune u ovakvoj ekipi, veceras 32 poena, 16 skokova, 2 ukradene, 2 asistencije i 1 banana...Sut iz igre fantastican
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 09:53
I Knight će da trune u Pistonsima. Mada je njemu ovo dobro ispalo, budući da ne bi u svakoj ekipi u rookie sezoni igrao startera.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 12:34
Monroe je super! Nadam se da nece otici u neki drugi tim vec da ce ovi graditi tim oko njega. Centar, pokidao juce a pritom 8/8 bacanja.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 12:51
Dobar je Monroe, samo jos da popravi taj finis pod kosem i da nauci da zakuca Wink Makar jedna svetla tacka u poslednjih par godina. I sada Knight, koji sinoc nije bio los mada i dalje pravi puno gresaka ali decko je rookie, naucice, ima vremena...
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 13:23
Zamislite da su Warriorsi uzeli njega umjesto Udoha...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 13:58
Ne bi igrao ni 10 minuta po utakmici pored Elisa, Stefena i Nejta. Ne znam
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Fri Jan 13 2012, 14:01
Nemanja Granger wrote:Ne bi igrao ni 10 minuta po utakmici pored Elisa, Stefena i Nejta. Ne znam
Brate kako ne bi?
Sponsored content

Detroit Pistons - Page 2 Empty Re: Detroit Pistons

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum